GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** - Slovensko - Liptov

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R22)

Slovensko > Liptov
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Výtah
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna: v areálu
Whirlpool
Parkoviště
Krytý bazén:
Aquapark: v místě
Termální lázně: v místě
Autobusová zastávka: 800 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.
Můžete navštívit: 
Bešeňovské travertíny - jedná se o sladkovodní vápence. Nachází se sevrně od obce Bešeňová a svojí rozmanitostí patří k nejzajmavějším útvarům tohoto druhu v Evropě. Zaujmou Vás svým pestrým zbarvením, které způsobují sloučeniny železa a a vyvěrá zde přibližně 20 zemito-sádrovitých kyselek. 
Lúčanský vodopád - vodopád se nachází v obci Lúčky nedaleko Ružomberka. Vodopád je přírodní památkou, která patří do území TANAPu a zařaďuje se k pátým slovenskýmn vodopádům, které se mohou pyšnit tímto titulem. 
Pravnáč - Pravnáč je skalnatý vrch, který se nachází v pohoří Chočské vrchy. Na vrcholku jsou nezapomenutelné výhledy na celý Liptov, hlavně na Liptovskou Maru. 

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R19)

Radek 05.6.2019

100% spokojenost.Ubytování i stravování kvalitní,vstřícný a příjemný personál.Není co vytknout,můžeme jen poděkovat za příjemnou dovolenou.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LÉTO S LANOVKOU

 ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního světa, požadovanou stravu, děkujeme

POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Galeria Thermal Bešeňová****?
- objevte galerii zdraví a relaxu
- první holistický hotel na Slovensku
- holistické wellness rituály

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a postará se o dokonalý odpočinek vašeho těla, duše i mysli.
Holistický přístup ke zdraví učí nazřít na člověka jako na celek. Proto se v tomto hotelu, jako jediném svém druhu na Slovensku, soustředí na všechny 3 úrovně bytostí: tělo, duše i mysl. Právě díky tomu je možné dosáhnout stavu "absolutního odpočinku".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Prostorná recepce s lobby barem - obsluha až k bazénům, Fresh zóna v 1. patře nad recepcí s nabídkou vody, čajů, sezonního ovoce a zeleniny, klimatizace, privátní zóna s bazény s geotermální vodou a s oddychovou zónou, soukromé jacuzzi ve vybraných pokojích ( typ pokoje Galeria )
V areálu vnitřní a venkovní bazény ( část s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka speciálních saunových rituálů a relaxačních cvičení pouze pro host hotelu Galeria Thermal , krytá oddychová zóna ˇAtrium, restaurace Bistro, vodní bar Cosmopolitan.

KDE BUDETE SPÁT

Klimatizované pokoje a apartmány typů:
- THERMAL EXCLUSIVE (přízemí) s terasou a přímým vstupem do termálních bazénů (9 pokojů) - možnost 1-2 přistýlek
- GALERIA s exkluzivním výhledem na panorama Nízkých Tater přímo z vířivé vany pro dva, umístěné u prosklené stěny pokoje (6 pokojů)
- THERMAL s balkonem , některé propojené - ideální pro rodiny s dětmi (27 pokojů, 16 propojitelných) - možnost 1 přistýlky.
- APARTMÁNY - 2 lůžkové, samostatná ložnice, balkon (3 app.) - možnost 1-2 přistýlek
Všechny pokoje vybaveny: Spr.+WC (mimo typ Galeria), vysoušeč vlasů, LCD televizor, trezor, telefon, mini bar, čajový set, Wi-Fi, župan a pantofle, klimatizace.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně bohaté bufetové snídaně se zaměřením na zdravý životní styl a regionální potraviny. Večeře: servírované 3-chodové menu výběrem ze 3 hlavních jídel.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
V případě dokoupení večeří rodičů má dítě do 5,99 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.

DÁLE PRO VÁS (léto)

SAUNOVÝ SVĚT HARMONIE - BENEFIT k vašemu pobytu:
- jednorázový 3-hodinový vstup do saunového světa Harmonie (počet vstupů = počet nocí, možnost využít v den příjezdu nebo v den odjezdu) *:
- saunový dóm s jedinečnými saunovými rituály s hudebními a světelnými efekty
- ochlazovací jeskyni s nekonečnými vodopády a sprchami
- "vynovené" interiérové ​​tepidárium s krbem, které sestává z lehátkových a lůžkových části
• Vstup do wellness & spa je během provozní doby umožněn pouze osobám nad 12 let. Děti 6-12 let mohou využít vstup do saunového světa pouze ve vyhrazených časech - ve smyslu provozního řádu.
• POZOR: Pokud nemá hotelový host zakoupen vstup do vodního parku (Relax packet), po překročení časového limitu (na pobyt v saunovém světě + čas na přechod a převlečení) se hostu automaticky natěžit na čipové hodinky doplatek do ceny pultového celodenního vstupu do vodního parku Bešeňová se slevou 20% podle věkové kategorie
• 2. a každý další vstup do saunového světa během jednoho dne - doplatek do offline ceny vstupu s 20% slevou

* V případě zhoršení pandemické situace na Slovensku a omezení kapacity nebo uzavření wellness center negarantujeme klientům využití tohoto benefitu. Klientovi v tom případě nevzniká právo na jakoukoliv finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu. Na poskytnutí benefitu není právní nárok.
Na základě aktuální vyhlášky ÚVZ SR jsou všichni hosté při vstupu do wellness Harmonie povinni prokázat negativním antigenický testem na COVID - 19 ne starší než 24 hodin nebo negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Tato povinnost se netýká hosty, kteří byli očkováni, děti do 10 let nebo hosty, kteří prodělali onemocnění COVID - 19 a mají o tom potvrzení ne starší než 180 dní.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tento pobyt nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

Tematické pobytové balíčky NOVĚ obsahují doplňkové služby do vodních parků a horských středisek, které provozuje spol. TMR (dle aktuální nabídky).
- ve vodněparkových resortech (HV TATRALANDIA, HOTEL BEŠEŇOVÁ, GALERIA TERMAL BEŠEŇOVÁ) jsou to vstupy do vodního parku (Tatralandia nebo Bešeňová) - platí pravidlo "počet nocí = počet vstupů)
- v horských hotelech je to obousměrný lístek na lanovku (GH JASNÁ - Chopok, GH PRAHA - Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso, GH STARÝ SMOKOVEC - Hrebienok, FIS - Štrbské pleso - Solisko) - platí pravidlo "1 lanovka během pobytu"

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech 01.12. - 25.12.21 a 03.01. - 14.04.22 a 06.06. - 15.09.22
do 29 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
28 až 22 dní před nástupem: 40% z celkové ceny
21 až 14 dní před nástupem: 50% z celkové ceny
13 až 8 dní před nástupem: 80% z celkové ceny
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny


V termínech 19.04. - 05.06.22 a 16.09. - 30.11.22
do 29 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
28 až 22 dní před nástupem: 25% z celkové ceny
21 až 8 dní před nástupem: 50% z celkové ceny
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 26.12.21 - 02.01.22 a 15.04. - 18.04.22
100% stornopoplatek ode dne potvrzení objednávky do dne nástupu na pobyt

Při uplatnění slevy za včasný nákup ve všech termínech:
100% stornopoplatek ode dne potvrzení objednávky do dne nástupu na pobyt


Aktuální otevírací doba vodního parku (a případné provozní uzavírky bazénů) jsou zveřejněny a pravidelně aktualizovány na stránce vodního parku ZDE

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodní termální park BEŠEŇOVÁ - Termální srdce Liptova • 3 privátní bazény s geotermální vodou - pouze pro hosty hotelu GALERIA THERMAL
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití.Teplota geotermální vody: do 30 ° C, aqua bar COSMOPOLITAN - s nabídkou míchaných alko a nealko nápojů,, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení.Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C
• KRYTÝ KOMPLEX ATRIUM: velkorysé prosvětlené prostranství o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu a odpočinku s množstvím živé zeleně a architekturou připomínající region Liptov , desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení
• 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou
• 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
• RESTAURACE BISTRO:- vylepšený provoz původní restaurace se zvýšenou kapacitou - až 200 míst k sezení (původně 80 míst) - venkovní terasa s výhledem na areál a okolní hory a chill-out relaxační zónou
- atraktivnější gastronomická nabídka, příjemné posezení a rychlejší vyřízení zákazníků
• krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
• venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi.
• SAUNOVÝ SVĚT s unikátními saunovými rituály, masážemi a procedurami :
- Víření horkého vzduchu a rozpouštění ledu s aromatickou složkou pod dohledem zkušeného saunamastra
- Saunové rituály probíhají několikrát denně ve wellness centru (pro hotelové hosty 20% sleva z doplatku na vstup)
- Doporučujeme: "Noc saunových rituálů" speciální programy určené milovníkům saunování od 18 let, realizují se ve vybraných termínech
- dále inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).

Mapa areálu s přehledným označením bazénu ZDE

Upozornění: Bod: 1.6 návštěvního řádu: Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja Vodní termální park Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti.
http://www.ginoparadise.sk/index.php/navstevny-poriadok

NEPŘEHLÉDNĚTE

Díky zlepšené situaci v souvislosti s pandemií a uvolňování opatření na Slovensku, Vám s potěšením oznamujeme, že od středy 16.06.2021 otevírá vodní park BEŠEŇOVÁ!
V provozu budou venkovní termální bazény, bazénová hala včetně nerezového toboganu, stan zábavy s bazénem s vlnobitím a dětským bazénem, ​​jakož i tobogánových věž.
Pouze pro hosty ubytované v Hotelu Bešeňová *** (HBE) a Galerie Thermal Bešeňová **** (GTB) nabízíme v ceně ubytování ZARUČENÁ NEOMEZENÉ celodenní MULTI VSTUPY do vodního parku (počet nocí = počet vstupů, možnost využít v den příjezdu nebo odjezdu , bez potřeby testování na covid-19).
Pro externích hosty budou v prodeji 3-hodinové vstupy v 3 časových slotech.

SAUNOVÝ SVĚT HARMONIE:
- v provozu od 16.6.2021 s omezenou kapacitou ve smyslu příslušných nařízení
Podmínky pro hosty hotelů HBE a GTB:
- pobyty s termínem check-out do 24.6. včetně: v ceně jsou zahrnuty 3-hodinové vstupy do saunového světa
- pobyty s termínem nástupu od 24.6. včetně: vstupy do saunového světa nebudou * zahrnuty v ceně ubytování, hoteloví hosté si mohou vstup zakoupit se slevou pultové ceny doplatku.
* Výjimkou jsou rezervace na pobyty s nástupem po 24.6.2021 vytvořené v minulosti s uvedením vstupu do saunového světa Harmonie v rozsahu služeb zahrnutých v ceně ubytování.
Na základě aktuální vyhlášky ÚVZ SR jsou všichni hosté při vstupu do wellness Harmonie povinni prokázat negativním antigenický testem na COVID - 19 ne starší než 24 hodin nebo negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Tato povinnost se netýká hosty, kteří byli očkováni, děti do 10 let nebo hosty, kteří prodělali onemocnění COVID - 19 a mají o tom potvrzení ne starší než 180 dní.


Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
V případě pobytu s polopenzí začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní, uvolněním pokoje do 10:00 od a vrácením klíčů a čipů na vstup do bazénů do 10.00 hod poslední den pobytu.

V den odjezdu je možno zakoupit zvýhodněný vstup do AQP se SLEVOU 20% z pultových cen.

Hosté mají možnost čerpat vstup do vodního parku (pokud ho mají dokoupen) v den nástupu už od začátku provozní doby vodního parku dle provozních hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké! Konzumace z minibaru se platí na místě.


Aktuální informace:
Mapa areálu: http://www.besenova.com/vitajte/besenova/mapa-arealu/
Otevárací doba a provoz bazénů: http://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia- doba/
Změny provozu bazénů: http://www.besenova.com/info/dalsie-informacie/oznamy/zmena-prevadzky-bazenov/


* Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka. Aktuální informace o provozní době vodního parku Bešeňová, informace o případných výlukách nebo omezení, jakož i další informace týkající se hotelu, pobytu a vodního parku Bešeňová jsou uvedeny na internetové stránce https://www.besenova.com/ a https://hotelbesenova.sk/sk/

REKREAČNÍ POPLATEK

1€/noc/osoba od 6 let

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

- před hotelem za poplatek
- na parkovištích vodního parku gratis

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek - pokud není součástí pobytového balíčku :
RELAX PACKET:
- venkovní bazén s geotermální vodou,
- vnitřní bazény s čirou vodou a s vnitřním tobogánem v bazénové hale,
- outdoor fitness,
- bazén s umělými vlnami, tobogánová věž s 6 tobogány s délkou více než 1 km,
- dětský bazén s vodními atrakcemi.

Ztráta čipu je zpoplatněna částkou 10,-€

Doporučujeme dokoupit:
- Regionální karta Liptov card - slevová karty výhod pro tento region.
- Věrnostní karta Gopass s benefity a slevami už od tohoto pobytu

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49°5'57.081"N, 19°26'46.139"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AGROTHERMAL - Bešeňová
2021

Penzion AGROTHERMAL - Bešeňová

Slovensko Liptov

penzion Agrothermal ** se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 min. pěšky od vyhledávaného VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ. Leží v nádherném ...

• Zdarma LIPTOV REGION CARD • V blízkosti VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ

snídaně

H2234R21

od 580 Kč / noc
9,6 Detail
AKVAMARÍN****Bešeňová
+
2021

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová

Slovensko Liptov

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.Polohou, vybavením i službami je ...

NOVINKA V BEŠEŇOVÉ

snídaně

H3073R21

Na ověření
- Detail
AKVAMARÍN****Bešeňová
+
2022

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová

Slovensko Liptov

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.Polohou, vybavením i službami je ...

NOVINKA V BEŠEŇOVÉ

snídaně

H3073R22

Na ověření
- Detail
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
2021

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****

Slovensko Liptov

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a ...

LÉTO S LANOVKOUHotel mimo provoz v období od 20.9.2021 předběžně do 19.11.2021 (předpoklad ukončení ...

snídaně

H2936R21

Na ověření
10,0 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2021

Hotel HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

Aktuálně je vodní park v omezeném provozu, avšak pro hotelové hosty jsou garantovány denně 2 ...

snídaně

H2738R21

Na ověření
9,6 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2022

Hotel HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce vašeho ...

snídaně

H2738R22

Na ověření
9,6 Detail