GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** - Slovensko - Liptov

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R24)

Slovensko > Liptov
Strava snídaně
CENA A POKOJE NA POPTÁVKU
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén v objektu
Aquapark v areálu
Venkovní bazén u objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna: v areálu
Whirlpool
Parkoviště
Autobusová zastávka: 800 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.
Můžete navštívit: 
Bešeňovské travertíny - jedná se o sladkovodní vápence. Nachází se sevrně od obce Bešeňová a svojí rozmanitostí patří k nejzajmavějším útvarům tohoto druhu v Evropě. Zaujmou Vás svým pestrým zbarvením, které způsobují sloučeniny železa a a vyvěrá zde přibližně 20 zemito-sádrovitých kyselek. 
Lúčanský vodopád - vodopád se nachází v obci Lúčky nedaleko Ružomberka. Vodopád je přírodní památkou, která patří do území TANAPu a zařaďuje se k pátým slovenskýmn vodopádům, které se mohou pyšnit tímto titulem. 
Pravnáč - Pravnáč je skalnatý vrch, který se nachází v pohoří Chočské vrchy. Na vrcholku jsou nezapomenutelné výhledy na celý Liptov, hlavně na Liptovskou Maru. 

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R22)

Vladimír 23.11.2022

Skvělý hotel, výhodou vlastní termální bazény, ubytování pěkné, strava ve vedlejším hotelu průměrná.

10 Hodnocení

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R19)

Radek 05.6.2019

100% spokojenost.Ubytování i stravování kvalitní,vstřícný a příjemný personál.Není co vytknout,můžeme jen poděkovat za příjemnou dovolenou.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU
● GALERIE ZDRAVÍ A RELAXU V 1. HOLISTICKÉM HOTELU NA SLOVENSKU

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního světa, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Galeria Thermal Bešeňová****?
- objevte galerii zdraví a relaxu
- první holistický hotel na Slovensku
- holistické wellness rituály

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a postará se o dokonalý odpočinek vašeho těla, duše i mysli.
Holistický přístup ke zdraví učí nazřít na člověka jako na celek. Proto se v tomto hotelu, jako jediném svém druhu na Slovensku, soustředí na všechny 3 úrovně bytostí: tělo, duše i mysl. Právě díky tomu je možné dosáhnout stavu "absolutního odpočinku".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Prostorná recepce s lobby barem - obsluha až k bazénům, Fresh zóna v 1. patře nad recepcí s nabídkou vody, čajů, sezonního ovoce a zeleniny, klimatizace, privátní zóna s bazény s geotermální vodou a s oddychovou zónou, soukromé jacuzzi ve vybraných pokojích ( typ pokoje Galeria )
V areálu vnitřní a venkovní bazény ( část s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka speciálních saunových rituálů a relaxačních cvičení pouze pro host hotelu Galeria Thermal , krytá oddychová zóna ˇAtrium, restaurace Bistro, vodní bar Cosmopolitan.

KDE BUDETE SPÁT

Klimatizované pokoje a apartmány typů:
- THERMAL EXCLUSIVE (přízemí) s terasou a přímým vstupem do termálních bazénů (9 pokojů) - možnost 1-2 přistýlek
- GALERIA s exkluzivním výhledem na panorama Nízkých Tater přímo z vířivé vany pro dva, umístěné u prosklené stěny pokoje (6 pokojů)
- THERMAL s balkonem , některé propojené - ideální pro rodiny s dětmi (27 pokojů, 16 propojitelných) - možnost 1 přistýlky.
- APARTMÁNY - 2 lůžkové, samostatná ložnice, balkon (3 app.) - možnost 1-2 přistýlek
Všechny pokoje vybaveny: Spr.+WC (mimo typ Galeria), vysoušeč vlasů, LCD televizor, trezor, telefon, mini bar, čajový set, Wi-Fi, župan a pantofle, klimatizace.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
Snídaně bohaté bufetové snídaně se zaměřením na zdravý životní styl a regionální potraviny. Večeře: servírované 3-chodové menu výběrem ze 3 hlavních jídel.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
V případě dokoupení večeří rodičů má dítě do 5,99 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tento pobyt nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

UPOZORNĚNÍ

PROVOZ LANOVEK NÍZKÉ TATRY:
JASNÁ - Chopok:
- denní provoz střediska skončil v neděli 14.4.2024;
- víkendový provoz střediska začíná v sobotu 20.4.2024 a vybrané lanovky budou k dispozici v době od 08.30 - 15.00 hodin.
Harmonogram výlukových dní, jakož i aktuální informace k provozní době lanovek jsou dostupné na web stránce: Lanovky a sjezdovky v Jasné (jasna.sk)

POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

Privátní hotelové bazény u hotelů Galerie Thermal a Akvamarín Bešeňová bude ubytovaným hostům v daném provozu k dispozici ve standardní době od 9:00 - 21:00 hodin.

UPOZORNĚNÍ (léto)

Informace o provozním nastavení Vodního parku BEŠEŇOVÁ (VPB) během letní sezóny 2024.
Od pátku 21.6.2024 (kromě 22.6.) bude areál v provozu denně od 09:00 do 20:00 hodin.
*provoz bazénů, tobogánů, atrakcí a wellness končí 15min před ukončením provozu VPB
V sobotu 22.6.2024 - denní provoz areálu bude z důvodu Bešeňová summer opening do 17:00 hodin. Od 18:00 hodin. se v areálu VPB uskuteční koncert předkapely Chilli Fellaz a od 20:30 hodin. koncert legendární kapely IMT SMILE.
Více informací: Bešeňová Summer Opening 2024 (besenova.com)

Provoz bazénů a atrakcí od 21.6.2024:
Bazénová hala Atrium:
- od pátku 21.6.2024 od 13:00 hodin. bude v provozu vnitřní bazén s nerezovým tobogánem (B14) a přilehlými odpočinkovými plochami a patro bazénové haly
- další 2 vnitřní bazény B15 - Fontána a B16 - Oddechový bazén zůstávají z důvodu dokončovacích prací mimo provoz předběžně do 3.7. (dokončovací práce budou probíhat v termínu 24.6. - 27.6., následně od 1.7. - 3.7.2024)
- od 4.7.2024 budou v provozu všechny vnitřní bazény v bazénové hale (B14, B15, B16) v provozu bez omezení

Termální venkovní bazény (BT4, BT5, BT6, BT7, BT8) + termální tobogány: denně bez omezení (kromě pravidelné údržby)
Provozní doba privátních termálních bazénů u hotelu Galerie Thermal (BT1, BT2, BT3) a Hotelu Akvamarín (BT9): denně od 9:00 do 20:45 hodin.

Nerezové letní bazény (B9, B10, B11, B12, B13) + letní tobogány: v provozu bez omezení
Stan zábavy: rodinný bazén (B19) i bazén s vlnami (B20) v provozu bez omezení
Letní adrenalinová zóna: bazény „bublina“ (B21) i raftování (B22) bez omezení
Diving centrum (B23): potápění s instruktorem pro veřejnost v provozu od 21.6.2024 od úterý do neděle (kromě pondělí) v době od 11:00 do 18:00 hodin.
Dětská zóna v letní adrenalinové zóně (nafukovací atrakce, trampolíny): v provozu bez omezení
Minigolf a dětské bludiště: v provozu od 1.7.2024
Klubík Beška: v provozu 5.7., 6.7. a 7.7. v době od 15:00 do 19:00 hod., následně do konce letní sezóny v totožném čase o víkendech Pátek až Neděle.

UPOZORŇUJEME, že v termínu od 13.5.2024 budou v „bloku E“ Hotelu Bešeňová***, v blízkosti hotelu Galeria Thermal Bešeňová a hlavního vstupu do vodního parku Bešeňová probíhat stavební práce.
Všem klientům se předem omlouváme za zvýšenou hlučnost, prašnost a za možný snížený komfort během pobytu v resortu Bešeňová. Děkujeme za pochopení.

Budova „blok E“ projde rozsáhlou rekonstrukcí a nové ubytovací kapacity budou přičleněny k hotelu Galeria Thermal Bešeňová.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech hlavní sezony 01.07. - 04.09. a 30.06. - 03.09.
do 15 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
14 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V termínech 08.01. - 28.03., 01.04 - 30.06. a 04.09. - 20.12.
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 28.03. - 01.04.; 21.12 - 07.01.
do 22 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
21 a méně dní před nástupem - 100% stornopoplatek

- 100% storno poplatek (nevratný depozit) – platí pro rezervace se slevou za včasnou rezervaci a nabídky 1 noc grátis (4=3, 7=6)

Aktuální otevírací doba vodního parku (a případné provozní uzavírky bazénů) jsou zveřejněny a pravidelně aktualizovány na stránce vodního parku www.besenova.com

PODMÍNKY pro čerpání LÍSTKY NA LANOVKY / SKIPASY / VODNÍ PARKY:

1. Skipasy

Skipas je nepřenosný a v daný den pobytu lze využít jej pouze v jednom, Vámi zvoleném lyžařském středisku. V případě, že se pobyt uskuteční mimo provozní dny lanových drah v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách nebo bude provoz lanovek z důvodu nepříznivého počasí nebo jiných nepředvídaných okolností přerušen, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Skipas ve Vysokých Tatrách lze využít k jízdě všemi lanovkami (neplatí pro trasu Skalnaté Pleso – Lomnický štít) a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve střediscích Tatranská Lomnica, Starý Smokovec nebo Štrbské Pleso, dle aktuálního provozu lanových drah.
Skipas v Nízkých Tatrách lze využít pro jízdu všemi lanovkami a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve středisku Jasná, dle aktuálního provozu lanových drah.

2. Vstupy do vodního parku
Klient ubytovaný v jednom z hotelů v Bešeňové - Hotel Bešeňová, Galerie Thermal Bešeňová nebo Hotel Akvamarín Bešeňová má v ceně pobytu neomezené vstupy do vodního parku Bešeňová (platí v den příjezdu i v den odjezdu) a navíc může využít jednorázových vstupů do vodního parku Tatralandia (počet vstupů = počtu nocí). Vstupy jsou celodenní, nepřenosné, jednorázové a platí výlučně po dobu trvání pobytu. V případě, že z nepředvídaných okolností nebude možnost využít vstupy do vodních parků, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Změna podmínek vyhrazena:

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodní termální park BEŠEŇOVÁ - Termální srdce Liptova • 3 privátní bazény s geotermální vodou - pouze pro hosty hotelu GALERIA THERMAL
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití.Teplota geotermální vody: do 30 ° C, aqua bar COSMOPOLITAN - s nabídkou míchaných alko a nealko nápojů,, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení.Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C
• KRYTÝ KOMPLEX ATRIUM: velkorysé prosvětlené prostranství o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu a odpočinku s množstvím živé zeleně a architekturou připomínající region Liptov , desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení
• 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou
• 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
• RESTAURACE BISTRO:- vylepšený provoz původní restaurace se zvýšenou kapacitou - až 200 míst k sezení (původně 80 míst) - venkovní terasa s výhledem na areál a okolní hory a chill-out relaxační zónou
- atraktivnější gastronomická nabídka, příjemné posezení a rychlejší vyřízení zákazníků
• krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
• venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi.
• SAUNOVÝ SVĚT s unikátními saunovými rituály, masážemi a procedurami :
- Víření horkého vzduchu a rozpouštění ledu s aromatickou složkou pod dohledem zkušeného saunamastra
- Saunové rituály probíhají několikrát denně ve wellness centru (pro hotelové hosty 20% sleva z doplatku na vstup)
- Doporučujeme: "Noc saunových rituálů" speciální programy určené milovníkům saunování od 18 let, realizují se ve vybraných termínech
- dále inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).

Mapa areálu s přehledným označením bazénu ZDE

Upozornění : Bod: 1.7 návštěvního řádu : Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja Vodní termální park Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti alebo akejkoľvek inej finančnej či nefinančnej kompenzácie, alebo akejkoľvek inej finančnej či nefinančnej kompenzácie. http://www.besenova.com/info/besenova/dokumenty


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Informace k vodě v bazénech aquaparku:
„číra“ = termální, filtrovaná, voda, která je v rámci hygienických norem ošetřena i chlorem.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
V případě pobytu s polopenzí začíná pobyt večeří od 158:00 hod. do 18.00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní, uvolněním pokoje do 10:00 od a vrácením klíčů a čipů na vstup do bazénů do 10.00 hod poslední den pobytu.

Všechny pokoje jsou nekuřácké! Konzumace z minibaru se platí na místě.

Aktuální informace:
Mapa areálu: http://www.besenova.com/vitajte/besenova/mapa-arealu/
Otevárací doba a provoz bazénů: http://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia- doba/
Změny provozu bazénů: http://www.besenova.com/info/dalsie-informacie/oznamy/zmena-prevadzky-bazenov/


* Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka. Aktuální informace o provozní době vodního parku Bešeňová, informace o případných výlukách nebo omezení, jakož i další informace týkající se hotelu, pobytu a vodního parku Bešeňová jsou uvedeny na internetové stránce www.besenova.com

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,5€/noc/osoba od 6 let

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

- před hotelem za poplatek
- na parkovištích vodního parku gratis

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek - pokud není součástí pobytového balíčku :
RELAX PACKET:
- venkovní bazén s geotermální vodou,
- vnitřní bazény s čirou vodou a s vnitřním tobogánem v bazénové hale,
- outdoor fitness,
- bazén s umělými vlnami, tobogánová věž s 6 tobogány s délkou více než 1 km,
- dětský bazén s vodními atrakcemi.

Ztráta čipu je zpoplatněna částkou 10,-€

Doporučujeme dokoupit:
- Regionální karta Liptov card - slevová karty výhod pro tento region.
- Věrnostní karta Gopass s benefity a slevami už od tohoto pobytu

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49°5'57.081"N, 19°26'46.139"E

Vzdálenost:
z Prahy: 486,8 km, z Českých Budějovic: 531,8 km, z Brna: 284,3 km, z Ostravy: 181,7 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AKVAMARÍN****Bešeňová
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová

Slovensko Liptov

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.Polohou, vybavením i službami je ...

LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● Apartmánové ubytování přímo u vodního parku ● CENY POBYTU NA ...

snídaně

H3073R24

Na ověření
9,8 Detail
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
2025
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****

Slovensko Liptov

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a ...

●SKIPASY / LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● GALERIE ZDRAVÍ A RELAXU V 1. HOLISTICKÉM HOTELU NA ...

snídaně

H2936R25

Na ověření
10,0 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2024
Pojištění storna v ceně

HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● ROZMANITÉ UBYTOVÁNÍ V AREÁLU TERMÁLNÍHO AQUAPARKU ● CENY ...

snídaně

H2738R24

Na ověření
9,3 Detail