AKVAMARÍN****Bešeňová - Slovensko - Liptov

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R24)
+

Slovensko > Liptov
Strava snídaně
TV na pokoji
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Výtah
Krytý bazén v objektu
Aquapark v areálu
Venkovní bazén u objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Autobusová zastávka: 500m
Lyžařský vlek: 15 km
SKI BUS
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.
Můžete navštívit: 
Bešeňovské travertíny - jedná se o sladkovodní vápence. Nachází se sevrně od obce Bešeňová a svojí rozmanitostí patří k nejzajmavějším útvarům tohoto druhu v Evropě. Zaujmou Vás svým pestrým zbarvením, které způsobují sloučeniny železa a a vyvěrá zde přibližně 20 zemito-sádrovitých kyselek. 
Lúčanský vodopád - vodopád se nachází v obci Lúčky nedaleko Ružomberka. Vodopád je přírodní památkou, která patří do území TANAPu a zařaďuje se k pátým slovenskýmn vodopádům, které se mohou pyšnit tímto titulem. 
Pravnáč - Pravnáč je skalnatý vrch, který se nachází v pohoří Chočské vrchy. Na vrcholku jsou nezapomenutelné výhledy na celý Liptov, hlavně na Liptovskou Maru. 

Hodnocení hotelu (5 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R24)

nx 14.5.2024

ok

9 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

Jana Gojová 16.10.2023

Dobrý den,mohu pobyt jen pochválit byli jsme velmi spokojeni až na drobnou připomínku, delší čekání na recepci ,ale chápu při větší kumulaci lidí při dojezdech, tak se tvořily fronty ,ale slečny v recepci byli velmi ochotné úslužné a milé a řešily vše rychle a profesionálně patří jim chvála, a čistota na pokojích a všude také velmi vzorná moc děkujem za hezký víkend a určitě se budem vracet Gojová a Kaštovská.

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

Ondra 06.8.2023

Skvělá dovolená:)

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

18.3.2023

Všechno super.

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R22)

Zuzana K. 23.8.2022

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni, stravování bylo výborné,každý si vždy našel co měl rád. Pobyt jsme si užili jak dospělí, tak děti. Pokoje byly skvěle vybavené, jen matrace byly na náš vkus příliš měkké.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● Apartmánové ubytování přímo u vodního parku

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního světa, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Akvamarín****Bešeňová:
- privátní termální bazén
- vstupy do vodního parku
- vlastní kuchyňka na každém pokoji
- moderní prostorné pokoje s balkonem nebo terasou

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.
Polohou, vybavením i službami je ideální volbou pro pobyt na nadstandardní úrovni.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, designová restaurace Zafír, lobby bar, privátní venkovní bazén s terasou, každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem a klimatizací.
Vstup do Vodního parku z hotelu
-v areálu vnitřní a venkovní bazény (některé venkovní s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka saunových rituálů aj.

KDE BUDETE SPÁT

Studia (od 44m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro děti do 15-ti let.
Studia s výhledem do vodního parku a s balkonem (od 43m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro max. 1 dosp. nebo 2 děti do 15-ti let.
Studia LUX s výhledem a terasou (od 72m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro max. 1 dospělého nebo 2 děti do 15-ti let.
Apartmány (od 120m2) : 2-pokojové app. s balkonem nebo terasou, rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro děti do 15-ti let.

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
V případě dokoupení večeří (resp. pobytu s polopenzí) rodičů má dítě do 5,99 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.
Možnost dětské postýlky ZDARMA - na ověření.

SLEVY A VÝHODY

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace.
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tyto pobyty nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

UPOZORNĚNÍ

PROVOZ LANOVEK NÍZKÉ TATRY:
JASNÁ - Chopok:
- denní provoz střediska skončil v neděli 14.4.2024;
- víkendový provoz střediska začíná v sobotu 20.4.2024 a vybrané lanovky budou k dispozici v době od 08.30 - 15.00 hodin.
Harmonogram výlukových dní, jakož i aktuální informace k provozní době lanovek jsou dostupné na web stránce: Lanovky a sjezdovky v Jasné (jasna.sk)

POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !
Zkrácená provozní doba vodního parku BEŠEŇOVÁ ve dnech 06.12.2023 (středa) a 13.12.2023 (středa), který bude v tyto dny otevřen od 10:00 - 17:00 hodin.

UPOZORNĚNÍ (léto)

Informace o provozním nastavení Vodního parku BEŠEŇOVÁ (VPB) během letní sezóny 2024.
Od pátku 21.6.2024 (kromě 22.6.) bude areál v provozu denně od 09:00 do 20:00 hodin.
*provoz bazénů, tobogánů, atrakcí a wellness končí 15min před ukončením provozu VPB
V sobotu 22.6.2024 - denní provoz areálu bude z důvodu Bešeňová summer opening do 17:00 hodin. Od 18:00 hodin. se v areálu VPB uskuteční koncert předkapely Chilli Fellaz a od 20:30 hodin. koncert legendární kapely IMT SMILE.
Více informací: Bešeňová Summer Opening 2024 (besenova.com)

Provoz bazénů a atrakcí od 21.6.2024:
Bazénová hala Atrium:

- od pátku 21.6.2024 od 13:00 hodin. bude v provozu vnitřní bazén s nerezovým tobogánem (B14) a přilehlými odpočinkovými plochami a patro bazénové haly
- další 2 vnitřní bazény B15 - Fontána a B16 - Oddechový bazén zůstávají z důvodu dokončovacích prací mimo provoz předběžně do 3.7. (dokončovací práce budou probíhat v termínu 24.6. - 27.6., následně od 1.7. - 3.7.2024)
- od 4.7.2024 budou v provozu všechny vnitřní bazény v bazénové hale (B14, B15, B16) v provozu bez omezení

Termální venkovní bazény (BT4, BT5, BT6, BT7, BT8) + termální tobogány: denně bez omezení (kromě pravidelné údržby)
Provozní doba privátních termálních bazénů u hotelu Galerie Thermal (BT1, BT2, BT3) a Hotelu Akvamarín (BT9): denně od 9:00 do 20:45 hodin.

Nerezové letní bazény (B9, B10, B11, B12, B13) + letní tobogány: v provozu bez omezení
Stan zábavy: rodinný bazén (B19) i bazén s vlnami (B20) v provozu bez omezení
Letní adrenalinová zóna: bazény „bublina“ (B21) i raftování (B22) bez omezení
Diving centrum (B23): potápění s instruktorem pro veřejnost v provozu od 21.6.2024 od úterý do neděle (kromě pondělí) v době od 11:00 do 18:00 hodin.
Dětská zóna v letní adrenalinové zóně (nafukovací atrakce, trampolíny): v provozu bez omezení
Minigolf a dětské bludiště: v provozu od 1.7.2024
Klubík Beška: v provozu 5.7., 6.7. a 7.7. v době od 15:00 do 19:00 hod., následně do konce letní sezóny v totožném čase o víkendech Pátek až Neděle.

UPOZORŇUJEME, že v termínu od 13.5.2024 budou v „bloku E“ Hotelu Bešeňová***, v blízkosti hotelu Galeria Thermal Bešeňová a hlavního vstupu do vodního parku Bešeňová probíhat stavební práce.
Všem klientům se předem omlouváme za zvýšenou hlučnost, prašnost a za možný snížený komfort během pobytu v resortu Bešeňová. Děkujeme za pochopení.

Budova „blok E“ projde rozsáhlou rekonstrukcí a nové ubytovací kapacity budou přičleněny k hotelu Galeria Thermal Bešeňová.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech hlavní sezony 01.07. - 04.09. a 30.06. - 03.09.
do 15 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
14 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V termínech 08.01. - 28.03., 01.04 - 30.06. a 04.09. - 20.12.
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 28.03. - 01.04.; 21.12 - 07.01.
do 22 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
21 a méně dní před nástupem - 100% stornopoplatek

- 100% storno poplatek (nevratný depozit) – platí pro rezervace se slevou za včasnou rezervaci a nabídky 1 noc grátis (4=3, 7=6)

Aktuální otevírací doba vodního parku (a případné provozní uzavírky bazénů) jsou zveřejněny a pravidelně aktualizovány na stránce vodního parku www.besenova.com

PODMÍNKY pro čerpání LÍSTKY NA LANOVKY / SKIPASY / VODNÍ PARKY:

1. Skipasy

Skipas je nepřenosný a v daný den pobytu lze využít jej pouze v jednom, Vámi zvoleném lyžařském středisku. V případě, že se pobyt uskuteční mimo provozní dny lanových drah v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách nebo bude provoz lanovek z důvodu nepříznivého počasí nebo jiných nepředvídaných okolností přerušen, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Skipas ve Vysokých Tatrách lze využít k jízdě všemi lanovkami (neplatí pro trasu Skalnaté Pleso – Lomnický štít) a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve střediscích Tatranská Lomnica, Starý Smokovec nebo Štrbské Pleso, dle aktuálního provozu lanových drah.
Skipas v Nízkých Tatrách lze využít pro jízdu všemi lanovkami a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve středisku Jasná, dle aktuálního provozu lanových drah.

2. Vstupy do vodního parku
Klient ubytovaný v jednom z hotelů v Bešeňové - Hotel Bešeňová, Galerie Thermal Bešeňová nebo Hotel Akvamarín Bešeňová má v ceně pobytu neomezené vstupy do vodního parku Bešeňová (platí v den příjezdu i v den odjezdu) a navíc může využít jednorázových vstupů do vodního parku Tatralandia (počet vstupů = počtu nocí). Vstupy jsou celodenní, nepřenosné, jednorázové a platí výlučně po dobu trvání pobytu. V případě, že z nepředvídaných okolností nebude možnost využít vstupy do vodních parků, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Změna podmínek vyhrazena:

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodní termální park BEŠEŇOVÁ- Termální srdce Liptova
• privátní bazén s geotermální vodou
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití.Teplota geotermální vody: do 30 ° C, aqua bar COSMOPOLITAN - s nabídkou míchaných alko a nealko nápojů,, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení.Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C
• KRYTÝ KOMPLEX Atrium: velkorysé prosvětlené prostranství o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu a odpočinku s množstvím živé zeleně a architekturou připomínající region Liptov , desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení
• 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou
• 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
• RESTAURACE BISTRO: - v provozu od června 2017 - vylepšená provoz původní restaurace se zvýšenou kapacitou - až 200 míst k sezení (původně 80 míst) - venkovní terasa s výhledem na areál a okolní hory a chill-out relaxační zónou
- atraktivnější gastronomická nabídka, příjemné posezení a rychlejší vyřízení zákazníků
• krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
• venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi.
• SAUNOVÝ SVĚT s unikátními saunovými rituály, masážemi a procedurami :
- Víření horkého vzduchu a rozpouštění ledu s aromatickou složkou pod dohledem zkušeného saunamastra
- Saunové rituály probíhají několikrát denně ve wellness centru (pro hotelové hosty 20% sleva z doplatku na vstup)
- Doporučujeme: "Noc saunových rituálů" speciální programy určené milovníkům saunování od 18 let, realizují se ve vybraných termínech
- dále inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).
• KRYTÁ ODDYCHOVÁ ZÓNA ATRIUM

Upozornění : Bod: 1.7 návštěvního řádu : Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja Vodní termální park Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti alebo akejkoľvek inej finančnej či nefinančnej kompenzácie, alebo akejkoľvek inej finančnej či nefinančnej kompenzácie. http://www.besenova.com/info/besenova/dokumenty

 


TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Bešeňovské travertíny - sladkovodní vápence
Archeoskanzen Havránok (3,5km)
Lúčanský vodopád (3,6km)
Termální pramen Medokýš Kalameny (3,8 km)
Marína Liptov (3,8 km) - vyhlídkové plavby po Liptovské Maře

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhladňa Pavčina Lehota (vzdálenost 22,6 km),
Osmi metrová rozhledna, ze které máte výhled na Velkou a Malou Fatru, Chočské vrchy, Západní a Vysoké Tatry.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Informace k vodě v bazénech aquaparku:
„číra“ = termální, filtrovaná, voda, která je v rámci hygienických norem ošetřena i chlorem.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě pobytu s polopenzí začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní, uvolněním pokoje do 10:00 od a vrácením klíčů a čipů na vstup do bazénů do 10.00 hod poslední den pobytu.


Za příplatek lze využít pozdní odjezd či dřívější nájezd (orientační ceny) - vše záleží ovšem na daných možnostech areálu:
EARLY CHECK IN (dřívější příjezd): od 10:00 do 15:00 hod - 20 €/pokoj
LATE CHECK OUT (pozdější odjezd): do 12:00 hod - 10 €/ pokoj , do 13:00 hod - 15 €/ pokoj, do 14:00 hod - 20 €/ pokoj.

Všechny pokoje jsou nekuřácké! Konzumace z minibaru se platí na místě.

Aktuální informace:
Mapa areálu: http://www.besenova.com/vitajte/besenova/mapa-arealu/
Otevírací doba a provoz bazénů: http://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia- doba/
Změny provozu bazénů: http://www.besenova.com/info/dalsie-informacie/oznamy/zmena-prevadzky-bazenov/


* Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka. Aktuální informace o provozní době vodního parku Bešeňová, informace o případných výlukách nebo omezení, jakož i další informace týkající se hotelu, pobytu a vodního parku Bešeňová jsou uvedeny na internetové stránce www.besenova.com

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,5€/osoba/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

u hotelu ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Doporučujeme dokoupit:
- Regionální karta Liptov card - slevová karty výhod pro tento region.
- Věrnostní karta Gopass s benefity a slevami už od tohoto pobytu

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49.100937, 19.447749

Vzdálenost:
z Prahy: 490,5 km, z Českých Budějovic: 532,2 km, z Brna: 284,7 km, z Ostravy: 182 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
2024
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****

Slovensko Liptov

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a ...

BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING 2024 - 22.6.2024 ●LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● GALERIE ZDRAVÍ A ...

snídaně

H2936R24

Na ověření
10,0 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2024
Pojištění storna v ceně

HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING 2024 - 22.6.2024 ● LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● ROZMANITÉ ...

snídaně

H2738R24

Na ověření
9,3 Detail