AKVAMARÍN****Bešeňová - Slovensko - Liptov

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)
+

Slovensko > Liptov
Strava snídaně
TV na pokoji
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Krytý bazén:
Aquapark:
Termální lázně:
Autobusová zastávka: 500m
Lyžařský vlek: 15 km
SKI BUS
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.
Můžete navštívit: 
Bešeňovské travertíny - jedná se o sladkovodní vápence. Nachází se sevrně od obce Bešeňová a svojí rozmanitostí patří k nejzajmavějším útvarům tohoto druhu v Evropě. Zaujmou Vás svým pestrým zbarvením, které způsobují sloučeniny železa a a vyvěrá zde přibližně 20 zemito-sádrovitých kyselek. 
Lúčanský vodopád - vodopád se nachází v obci Lúčky nedaleko Ružomberka. Vodopád je přírodní památkou, která patří do území TANAPu a zařaďuje se k pátým slovenskýmn vodopádům, které se mohou pyšnit tímto titulem. 
Pravnáč - Pravnáč je skalnatý vrch, který se nachází v pohoří Chočské vrchy. Na vrcholku jsou nezapomenutelné výhledy na celý Liptov, hlavně na Liptovskou Maru. 

Hodnocení hotelu (4 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

Jana Gojová 16.10.2023

Dobrý den,mohu pobyt jen pochválit byli jsme velmi spokojeni až na drobnou připomínku, delší čekání na recepci ,ale chápu při větší kumulaci lidí při dojezdech, tak se tvořily fronty ,ale slečny v recepci byli velmi ochotné úslužné a milé a řešily vše rychle a profesionálně patří jim chvála, a čistota na pokojích a všude také velmi vzorná moc děkujem za hezký víkend a určitě se budem vracet Gojová a Kaštovská.

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

Ondra 06.8.2023

Skvělá dovolená:)

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R23)

18.3.2023

Všechno super.

10 Hodnocení

AKVAMARÍN****Bešeňová (H3073R22)

Zuzana K. 23.8.2022

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni, stravování bylo výborné,každý si vždy našel co měl rád. Pobyt jsme si užili jak dospělí, tak děti. Pokoje byly skvěle vybavené, jen matrace byly na náš vkus příliš měkké.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

VÝLET LANOVKOU I VSTUP DO VODNÍHO PARKU V JEDEN A TENTÝŽ DEN - V CENĚ POBYTU ● Apartmánové ubytování přímo u vodního parku

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního světa, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Akvamarín****Bešeňová:
- privátní termální bazén
- vstupy do vodního parku
- vlastní kuchyňka na každém pokoji
- moderní prostorné pokoje s balkonem nebo terasou

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.
Polohou, vybavením i službami je ideální volbou pro pobyt na nadstandardní úrovni.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, designová restaurace Zafír, lobby bar, privátní venkovní bazén s terasou, každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem a klimatizací.
Vstup do Vodního parku z hotelu
-v areálu vnitřní a venkovní bazény (některé venkovní s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka saunových rituálů aj.

KDE BUDETE SPÁT

Studia (od 44m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro děti do 15-ti let.
Studia s výhledem do vodního parku a s balkonem (od 43m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro max. 1 dosp. nebo 2 děti do 15-ti let.
Studia LUX s výhledem a terasou (od 72m2): 2 lůžka + rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro max. 1 dospělého nebo 2 děti do 15-ti let.
Apartmány (od 120m2) : 2-pokojové app. s balkonem nebo terasou, rozkládací gauč, Spr./WC, SAT/TV, vybavený kuch. kout s ledničkou, tea set, fén, trezor, telefon, plážové osušky, klimatizace, Wi-Fi, dětská kosmetika. Přistýlka vhodná pro děti do 15-ti let.

FORMA STRAVY

Snídaně formou bufetu
Polopenze formou bufetu
- dle zvoleného typu stravy

POBYT S DĚTMI

Akční nabídka: až 2 děti do 11,99 let ZDARMA.

Děti do 14,99 let se slevou dle konkrétní nabídky.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA:
parkování u hotelu
vstupy do vodního parku

SLEVY A VÝHODY

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace.
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tyto pobyty nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

UPOZORNĚNÍ

Dovolujeme si Vás informovat o plánovaných technických odstávkách a nastavení provozu areálu Vodního parku Bešeňová na nejbližší období:

- v termínu od 02.10.2023 předběžně do 24.10.2023 bude z důvodu rekonstrukce mimo provoz exteriérový Relaxační bazén s barem Cosmopolitan (BT4)
- od 18.9.2023 bude ukončen provoz letních atrakcí, návštěvníkům budou k dispozici celoroční bazény a atrakce
Provozovatel vodního parku Bešeňová si vyhrazuje právo na změnu provozu bazénů a vodních atrakcí.
JASNÁ:
- kabinové lanovky ze severní i jižní strany Chopku jsou v denním provozu do 01.10.2023 a jezdí v době od 8:30 do 15:30 hodin.
- během měsíce říjen budou jezdit pouze o víkendech (sobota – neděle) v době od 8:30 do 15:00 hodin.


POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech hlavní sezony 01.07. - 04.09. a 30.06. - 03.09.
do 15 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
14 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny


V termínech 08.01. - 6.04., 11.04 - 30.06. a 04.09. - 20.12.
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 7.04. - 10.04.; 21.12 - 07.01.
do 22 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
21 a méně dní před nástupem - 100% stornopoplatek

- 100% storno poplatek (nevratný depozit) – platí pro rezervace se slevou za včasnou rezervaci a nabídky 1 noc grátis (4=3, 7=6)

Aktuální otevírací doba vodního parku (a případné provozní uzavírky bazénů) jsou zveřejněny a pravidelně aktualizovány na stránce vodního parku ZDE

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodní termální park BEŠEŇOVÁ- Termální srdce Liptova
• privátní bazén s geotermální vodou
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití.Teplota geotermální vody: do 30 ° C, aqua bar COSMOPOLITAN - s nabídkou míchaných alko a nealko nápojů,, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení.Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C
• KRYTÝ KOMPLEX Atrium: velkorysé prosvětlené prostranství o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu a odpočinku s množstvím živé zeleně a architekturou připomínající region Liptov , desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení
• 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou
• 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
• RESTAURACE BISTRO: - v provozu od června 2017 - vylepšená provoz původní restaurace se zvýšenou kapacitou - až 200 míst k sezení (původně 80 míst) - venkovní terasa s výhledem na areál a okolní hory a chill-out relaxační zónou
- atraktivnější gastronomická nabídka, příjemné posezení a rychlejší vyřízení zákazníků
• krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
• venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi.
• SAUNOVÝ SVĚT s unikátními saunovými rituály, masážemi a procedurami :
- Víření horkého vzduchu a rozpouštění ledu s aromatickou složkou pod dohledem zkušeného saunamastra
- Saunové rituály probíhají několikrát denně ve wellness centru (pro hotelové hosty 20% sleva z doplatku na vstup)
- Doporučujeme: "Noc saunových rituálů" speciální programy určené milovníkům saunování od 18 let, realizují se ve vybraných termínech
- dále inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).
• KRYTÁ ODDYCHOVÁ ZÓNA ATRIUM

Upozornění : Bod: 1.6 návštěvního řádu : Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja Vodní termální park Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti. http://www.ginoparadise.sk/index.php/navstevny-poriadok

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Bešeňovské travertíny - sladkovodní vápence
Archeoskanzen Havránok (3,5km)
Lúčanský vodopád (3,6km)
Termální pramen Medokýš Kalameny (3,8 km)
Marína Liptov (3,8 km) - vyhlídkové plavby po Liptovské Maře

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhladňa Pavčina Lehota (vzdálenost 22,6 km),
Osmi metrová rozhledna, ze které máte výhled na Velkou a Malou Fatru, Chočské vrchy, Západní a Vysoké Tatry.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Informace k vodě v bazénech aquaparku:
„číra“ = termální, filtrovaná, voda, která je v rámci hygienických norem ošetřena i chlorem.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod a večeří v případě zakoupení polopenze.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,-€/osoba/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

u hotelu ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Doporučujeme dokoupit:
- Regionální karta Liptov card - slevová karty výhod pro tento region.
- Věrnostní karta Gopass s benefity a slevami už od tohoto pobytu

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49.100937, 19.447749

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AGROTHERMAL - Bešeňová
2023

Penzion AGROTHERMAL - Bešeňová

Slovensko Liptov

penzion Agrothermal ** se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 min. pěšky od vyhledávaného VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ. Leží v nádherném ...

• Zdarma LIPTOV REGION CARD • V blízkosti VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ

snídaně

H2234R23

od 790 Kč / noc
9,6 Detail
AKVAMARÍN****Bešeňová
+
2024

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová

Slovensko Liptov

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.Polohou, vybavením i službami je ...

LANOVKY, SKIPASY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● Apartmánové ubytování přímo u vodního parku ● CENY ...

snídaně

H3073R24

Na ověření
10,0 Detail
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
2023

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****

Slovensko Liptov

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a ...

VÝLET LANOVKOU I VSTUP DO VODNÍHO PARKU V JEDEN A TENTÝŽ DEN - V CENĚ POBYTU ● CENY POBYTU NA ...

snídaně

H2936R23

Na ověření
10,0 Detail
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
2024

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****

Slovensko Liptov

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a ...

LANOVKY, SKIPASY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● GALERIE ZDRAVÍ A RELAXU V 1. HOLISTICKÉM HOTELU NA ...

snídaně

H2936R24

Na ověření
10,0 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2023

HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

● LANOVKY A VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● ROZMANITÉ UBYTOVÁNÍ V AREÁLU TERMÁLNÍHO AQUAPARKU ● CENY ...

bez stravy

H2738R23

9,3 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2024

HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

● LANOVKY, SKIPASY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● ROZMANITÉ UBYTOVÁNÍ V AREÁLU TERMÁLNÍHO AQUAPARKU ...

snídaně

H2738R24

Na ověření
9,3 Detail