PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder - Slovensko - Jižní Slovensko

Hotel PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R24)

Slovensko > Jižní Slovensko
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 15 EUR/den
Internet: na pokoji
Restaurace v objektu
Fitness
Stolní tenis
Půjčovna kol: v hotelu
Rybolov
Bazén - koupaliště: u hotelu
Termální lázně: 700 m
Železniční stanice: 2 km
Autobusová zastávka: 2 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Veľký Meder

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Veľky Meder je město na jižním Slovensku, obýváno většinou obyvateli maďarské národnosti. Je známé především svými termálními prameny. Město leží jen 8 km severně od Dunaje a maďarské hranice.

Můžete zde navštívit:

Termal Corvinus- termální koupaliště na okraji města obklopené rozsáhlým lesoparkem, jsou zde zážitkové bazény s atrakcemi, wellness, masáže, všechny bazény jsou napouštěné termální vodou o teplotě od 30 až 40 °C

Lanový park Tarzania – součástí areálu termální koupaliště Corvinus a v součastnosti je nejdelším parkem na Slovenku, dosahuje délky 671 metrů a jeho součástí je 9 lanovek

Vodní mlýn – se nachází v blízkosti centra obce Kolárovo asi 25 km od Veľkého Mederu a je to plovoucí mlýn, který kotví mezi hlavním korytem a mrtvým ramenem Malého Dunaje, je zde i malá farma se zvířaty

Hodnocení hotelu (9 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R22)

23.8.2022

8 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R22)

Marcela Ondrová 01.5.2022

Jídlo bylo na pět hvězdiček, ubytování také pět hvězdiček, veškeré dotazy byly hned zodpovězeny a vyplněny na pět hvězdiček.

10 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R21)

16.8.2021

S kvalitou ubytování i stravování jsme byli spokojeni. Personál byl příjemný a úslužný. Jednalo se o velmi klidné prostředí, kde jsme mohli relaxovat a skutečně si odpočinout. Vřele doporučujeme. Křemílci.

8 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R21)

Honza 04.8.2021

Ubytování, strava, výlety bez připomínek - vše naprosto super.

10 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R20)

Chyťa 15.7.2020

Se zklamáním musím sdělit, že hned při příchodu do pokoje nás uhodil přes nos výrazný zápach z kanalizace. Tento nezmizel ani na minutu. Nebylo před ním úniku. Pokoj byl malý a nad postelí se na nás smála obrovská pavučina. TV vysílala pouze maďarsky. WIFI uváděná v celém objektu bohužel nešla ani jeden den. Přestože nám p. recepční tvrdila, že se to stalo dnes a zítra bude náprava. Po setkání s ostatními hosty nám bohužel došlo, že se jedná o dlouhodobější problém. Toto nejvíce znepříjemnilo pobyt naší mládeži. Přesto že jsme uvedli, že cestujeme s dětmi, tyto měli pokoj na druhé straně a ob několik pokojů.. Dále cestovka uváděla, že je zde možnost koupání v hotelovém bazénu, nebyla to pravda. I zmiňované fitness včetně sauny bylo na objednání několik dnů předem. Strava byla velice skromná, ikdyž chutná. Nejvíce jsme ocenili možnost využít společnou terasu, zde jsme strávili nejvíce času. Problém byl i ve službách týkajících se návštěvy THERMALu CORVINUS, kdy na základě dřívějších zkušeností hotely zajišťovaly vstupní čipy, župany a další služby, které byly součástí ceny pobytu. Bohužel nás ani CK neupozornila, přestože byl zájem především o koupání v Corvinu, že se hotel nachází cca 2 km. Tudíž se domnívám, že cena pobytu neodpovídala poskytovaným službám. Ani na stránkách hotelu nebylo zcela zřejmé, jaké bude realita. Chápeme, že se hotel zaměřuje na tématiku výcviku s koňmi a tomu odpovídala i úroveň ubytování spojená s pořádáním dětských táborů v běžném provozu.

Vážený pán,

Ďakujeme, že ste nám napísali Vaše hodnotenie o nás.

Pri príchode Vám hneď povedali, čo sa nachádza v areáli hotela, aké máte tu možnosti a tiež aj možnosti mimo hotela (napr. Termál, Gabčíkovo...). Na recepcii je aj maľba celého nášho areálu, na nej Vám recepčná aj ukázala, čo kde je. Váš syn o tom vedel, lebo keď ste sa na to pýtali aj večer, on Vám aj ukazoval, že je všetko na maľbe. To znamená, že on si pamätal, čo sme Vám pri príchode hovorili.

Za kanalizáciu sa ospravedlňujeme, máte pravdu, žiaľ, akurát teraz sme s tým mali problémy a je to vo fáze riešenia. Čo sa týka WIFI, vieme, že nešla, bolo Vám aj povedané, že čakáme na technika, ktorý nám WIFI príde opraviť. Technik prišiel a nepotešil nás, vie opraviť WIFI pripojenie len za 2 týždne.

V televízii máme aj slovenské programy, nie len maďarské, asi ste ich prehliadli. ( máme programy v nasledujúcich jazykoch: maďarské, slovenské, české, nemecké- 60 programov)

V rezervácii nebolo uvedené, že cestujete spolu. Rezervácia bola zvlášť pre 1 dospelého + 1 dieťa(10 ročné) a zvlášť jedna izba tiež pre jedného dospelého a jedno dieťa (13 ročné). To, že ste jedna rodina sme sa dozvedeli pri Vašom príchode. Izba detí bola na tej istej chodbe, o 2 izby ďalej ( blízko ).

Náš areál má rozlohu 5 hektárov, čo je uvidené aj na našej webovej stránke, kde je uvádzané, že máme rôzne zvieratá, medzi nimi aj kone. V júli máme detské tábory, deti sú celý deň vonku pri koňoch a vôbec nemajú vplyv na našich hostí, aj stravu majú v inom časovom intervale. Úroveň obsluhy detí v tábore a obsluhy našich hostí nie je vôbec na jednej úrovni. Každému hosťovi sa venujeme individuálne ( od 0 rokov do 99+), nerobíme medzi nikým rozdiel.

Cestovná kancelária Vám uviedla, že sa dá kúpať vonku v bazéne, aj sa dalo (ani počasie Vám v tom nebránilo). Pri príchode každému hosťovi povieme, že sa bazén dá používať, Vám sme tak isto dali vedieť. Žiaľ, asi ste informáciu prepočuli. Taktiež sa dá využívať aj fitnes, a nie, netreba to nahlásiť vopred. O vašej prosbe, ísť do fitnesu, sme na recepcii ani nevedeli. Čo sa týka sauny, cestovná kancelária a ani my sme nespravili chybu, lebo aj na stránke cestovnej kancelárie je uvedené, že počas leta u nás sauna nefunguje.

So vstupmi na termálne kúpalisko sme Vám hneď oznámili, že tento rok nám neumožnili dať Vám čipy a župany sme našim hosťom nikdy nedávali, nemáme to v ponuke ani na stránke. Hotel sa nachádza 700 m od termálneho kúpaliska, je to odmerané od brány hotela po parkovisko, máme to jasne uvedené aj na našej webovej stránke hneď na prvej strane. Tiež to má uvedené aj cestovná kancelária. Asi ste si zle prezerali ponuku pred tým, ako ste si ubytovanie zjednali.

Prajeme Vám aj Vašej rodine pekný zvyšok leta.

S pozdravom a prianím krásneho dňa,

Patrícia Belányová

Hotel *** Plauter Kúria

2 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R19)

Naděžda Rohuschová 26.8.2019

Vše bylo moc krásné, ubytování a hlavně okolí hotelu , krásná příroda , dobré jídlo .

9 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R19)

03.7.2019

Vše super ubytování okolí pan vedoucí úplně super jen ty večeře.,. Uvařené někdy v pět odpoledne v sedm oschlé studené a nic moc výběr na takový hotel upřímně kdybych neměla gutschein od syna tak bych tam za ty peníze nejela diky y.m.

8 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R18)

Eva 03.9.2018

Hotel byl moc pěkný, čistý, ubytování i strava vše k naší spokojenosti. Pouze služby, které byly součástí uybtování - o vše jsme si museli říci sami. Personál nás pouze ubytoval a nabídka o jejich službách nebyla žádná / tenis, půjčovna kol, posilovna, rybaření.../

10 Hodnocení

PLAUTER KÚRIA - Veľký Meder (H2183R18)

Vít Koudelka 19.6.2018

Ubytování na úrovni, stravování odpovídalo tomu, že na snídani jsme byli 3,na večeři sám. Obsluha a přístup na výbornou.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP do venkovního BAZÉNU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Plauter Kuria Veľký Meder:
- celý areál prošel rekonstrukcí, interiéry si i přesto zachovaly svého historického ducha
- vlastní jezero na rybaření
- minizoo
- jízda na koni
- půjčovna kol
- klidné místo s rodinnou atmosférou
- venkovní bazén u hotelu
- vlastní SAD a ZAHRADA - produkty se využívají v hotelové kuchyni. Hosté mají možnost si natrhat v sadě ovoce (dle dostupnosti) na ochutnávku.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

nově rekonstruovaný moderní hotel se nachází na okraji města v tichém prostředí, přibližně 700 m od termálního koupaliště. Veľký Meder leží cca 65 km od Bratislavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, společenská místnost, venkovní posezení s grilem, fitness, stolní tenis, půjčovna kol.
Areál s rozlohou 3,5 ha prošel velkou rekonstrukcí a svým hostům nabízí:
- minizoo (poník, osel, koza, husy, další dobytek a zvěř, koně - možnost jízdy)
- okrasné rostliny, velký park a bio sad a bio zeleninová zahrada (využívá se pro hotelovou kuchyni)
- dětské hřiště
- 0,5 ha rybník (vodní sporty a rybolov)
- fotbalové a volejbalové hřiště
- venkovní bazén (10 x 5 m)
- velké hlídané parkoviště
- NOVINKA: sauna (mimo provoz v létě)

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet

Rodinné apartmány pro 2 dospělé osoby + 2 děti na ověření - platí u pobytu Rodinný oddych.

CELKOVÁ KAPACITA

14 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (bufetové stoly - 3 druhy hl. jídel, polévka, dezert) za doplatek v CK a obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!

MOŽNOST KOUPÁNÍ

venkovní bazén u hotelu (5 x 10 m).

Termální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder (1 km):
geotermální voda má podobné složení jako Piešťanské prameny a má léčebné účinky na nemoci kloubů, zad a svalstva.
Vnitřní část - celoroční:
- plavecký bazén atypického tvaru (hloubka 1,2 m, teplota 30°C), v němž se nachází perličková koupel = vířivka 33 °C a dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,4 m, teplota 30 °C), 2 celoroční tobogány
- plavecký bazén (1 -1,8 m, 25 - 27 °C ) - povinná plavecká čepice
- polokrytý sedací bazén s léčivou vodou - krytý z 1/3 (hloubka 0,96 m, teplota 37 °C) - díky své teplotě je také otevřen celoročně. Není vhodný pro děti do 12 let
- polokrytý rekreační bazén s hydro masážemi, vodopády a léčivou vodou (hloubka 1,2 m, teplota cca 34 °C) - otevřen cca do listopadu
- rodinný a zábavní bazén s klesajícím dnem: plno atrakcí pro děti vč. interaktivního hřiště (hloubka 0,3 - 0,8 m, teplota 32 °C)
- dětský koutek
- saunové centrum (finská, infra a parní sauna) a procedura Mořská koupel

Venkovní část - dle počasí (cca červen - září):
- plavecký bazén (délka 50 m, hloubka 1,8 m, teplota 25 °C)
- italský bazén se 2 tobogány (hloubka a 0,8 - 1,6 m, teplota 28 °C)
- dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,3 m, teplota 30°C)
Vstupy na tobogány a skluzavku jsou ZPOPLATNĚNY, nutno zakoupit na pokladně předem.
- Tarzania - lanový park se 3 trasami různých obtížností
- dětské hřiště, sportoviště (volejbal, nohejbal, fotbal)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20:00hod v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají snídaní druhý den ráno (8:00 - 9:00 hod). Pobyty s polopenzí začínají večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
V termínech 1.10.-31.3. se večeře podávají od 18:00 do 19:00 hod.
V termínech 1.4.-30.9. se večeře podávají od 19:00 do 20:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,50 Eur/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15,- EUR/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka je k dispozici za poplatek 15 Eur

Zapůjčení kola: zdarma (za zálohu)
Rybolov: 5 Eur, jen pro zkušené rybáře (sportovní rybolov)
Pronájem ryb. potřeb: 10 Eur/hod,
Jízda na koni: 40 Eur/hod, 20 Eur/půl hodina

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Veľkého Mederu (cca 2 km od penzionu). Hotel dle požadavku zajistí transfér zdarma.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Veľkého Mederu - zastávka AS (cca 2 km od penzionu). Hotel dle požadavku zajistí transfér zdarma.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Bratislavy, Dunajské Stredy do Veľkého Mederu, v Mederu stále rovně po silnici č. 63 přes celé město, před koncem města je benzinová pumpa - za tou odbočit doprava na Kurtaserskou ulici - pak 1. odbočkou vlevo až k penzionu. Směr Komárno
GPS: N 47.84880, E 17.77544

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

THERMAL VARGA  a AQUA - Veľký Meder
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel THERMAL VARGA a AQUA - Veľký Meder

Slovensko Jižní Slovensko

Hotel Thermal Varga *** a hotel Aqua *** se nachází v malebném městečku Veľký Meder, které bylo v minulosti známé jako Čalovo. Je vzdálené od ...

- POBYTY S ALL INCLUSIVE
- NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLOVENSKÉ LETOVISKO S TERMÁLY

polopenze

H1953R24

od 2 084 Kč / noc
9,3 Detail
Změnit nastavení cookies