OLIVE FAMILY RESORT - Patince - Slovensko - Jižní Slovensko

Penzion OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R22)

Slovensko > Jižní Slovensko
Strava snídaně
Dovolená PRO VELKOU RODINU
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Stolní tenis
Tenisový kurt: v areálu
Půjčovna kol: v areálu
Krytý bazén: 300 m
Aquapark: 200 m
Termální lázně: 200 m
Železniční stanice: 15 km
Autobusová zastávka: 300 m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Patince

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Dunajská Streda je město na Slovensku které, leží v podunajské rovině, v Trnavském kraji. Toto město se nachází uprostřed zemědělsky intenzivně využívané oblasti, na spojnici mezi Bratislavou a Komárnem – na Žitném ostrově.

Můžete zde navštívit:

Žitnoostrovké muzeum- stála expozice se skládá z 11 tématických celků a je tu část archeologická, historická či národopisná

Galerie současných maďarských umělců- galerii naleznete v secesní Vermesově vile připomínající zámeček, prohlédnout si zde můžete sbírky děl maďarských výtvarníků i práce umělců z Maďarska

Vodní mlýn Dunajský Klátov– 8 km vzdálený mlýn jako kulturní technická památka, vybudovaný v 19. století, je výjimečný tím, že se jedná o typický spodkový mlýn

Hodnocení hotelu (7 hodnocení)

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R21)

Irena 19.8.2021

Jedním slovem katastrofa.Do tohoto hotelu už nikdy o jídle ani nemluvím dovážené spálené hnusy,které se nedaly ani pozřít.Jediné pozitivum byl nedaleký aquapark.

10 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R20)

Ruda 16.7.2020

Ubytování vcelku O.K.stravování nic moc, všechno je přihřivané protože se tam nevaří a jídlo se dováží. Koupání je parádní,ve vodě se jde schladit ikdyž je to termální voda. Výlety od 20km.V místě jen přístav na Dunaji a plavba po Dunaji. Bufetové jídla v pohodě.

10 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R19)

jiří Beránek 02.9.2019

byli jsme moc spokojeni po všech stránkách

9 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R18)

Dagmar Chmelařová 10.8.2018

Dovolenou v Olive family resort jsme si báječně užili. Při příjezdu nás přivítal bezva mužšký pan Peter, který nás seznámil s prostředím penzionu, stravováním, možnostmi koupání, výlety do okolí. Ubytovaní jsme byli v rodinném dvoupokoji spojený chotbou, s toaletou a WC. Měli jsme dva balkony, na každém balkonu byl sušák prádla , plastová židle. Parkování bylo hned u resortu a bylo zdarma.Nacházelo se zde dětské hřiště a hřiště se sítí na volejbal. Lokalita klidná, pro rodiny s dětmi vynikající.V penzionu se nacházela společenská místnost- možnost stolního tenisu, společenské hry, dětský koutek.Na stravě jsme si pochutnali, problém by asi nastal u vegetariánů, ale to my nejsme. Pan Peter je člověkem na svém místě, nic nebylo problémem, s ochotou vždy pomohl, poradil. První den, když nás viděl, že jdeme ke koupališti, tak nám řekl. "Pozor na slunce"! Druhý den jsme věděli o čem mluví.Pro zájemce byl zorganizován závod na tobogánech - pro děti , jiný den pro dospělé. Večer pak bylo vyhlášení výsledků,rozdávání cen a spousta skvělé muziky. Vystoupil skvělý kytarista mladý muž Erik. Ti, kteří se odvážili si vyzkoušeli karaoke.V dosahu resortu byla možnost mnohého vyžití -půjčovna šlapadel, autíček, pouť , welnes, bowling, restaurace, 2x týdně noční koupání s disko - super. Lodní výlety a spoustu cyklostezek.
Jediné co bych v resortu uvítala, tak by byla klimatizace a některým by se hodil výtah.
Proto hodnocení pobytu 4´5 ptáků
Chmelařovi N.M.n.M.

9 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R18)

Naďa Lukášová 09.8.2018

+:personál, strava, koupání, velké pokoje, cena
-:ve 35ti stupnovych vedrech opravdu chyběla klimatizace. Pokud na tomto majitel zapracuje stanou se z nás pravidelní hosté.

8 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince (H2768R17)

Monika Kocourková 18.8.2017

Dobrý den,
vše bylo perfektní. Maximální spokojenost.

10 Hodnocení

OLIVE FAMILY RESORT - Patince

šárka 29.8.2016

spokojenost, strava domácí jen není moc výběr, ale kdo není mlsný sní vše, ubytování jak za starých časů, výlety jsme nevyužili měli jsme vlastní vůz.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP na LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ a TOBOGÁNOVÝ SVĚT

URČITĚ OCENÍTE

Proč penzion OLIVE FAMILY RESORT - nově postavený penzion, velké rodinné dvoupokoje až pro 5 osob
- neomezený vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět ZDARMA!
- v těsném sousedství areálu termálního koupaliště
- sleva 7=4 (již zohledněna v ceně pobytu)
- SLEVA 30% na celodenní vstup a 3-hodinový vstup do bazénového světa WELLNESS HOTELU PATINCE (děti do 5,99 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup ZDARMA).

POLOHA UBYTOVÁNÍ

nový penzion je umístěn cca 200 m od zadního vchodu do areálu termálního koupaliště Patince a 80 m od Wellness hotelu Patince. Rekreační areál rozprostírající se na ploše 27 ha, 15 km od Komárna a cca 500 m od břehů Dunaje, byl vybudován okolo termálního pramene s teplotou 27°C, který vyvěrá z hloubky 180 - 200 m a má blahodárný vliv na pohybový aparát.
Patince jsou nejjižnější obcí Slovenska v podstatě na hranicích s Maďarskem a proto jsou ideálním výchozím místem do Maďarska (např. Ostřihom s termálním koupalištěm 38 km, Györ s termálním areálem a ZOO 45 km, hlavní město Budapešť 85 km).
Vhodné je spojit pobyt s cyklistikou - kolem Dunaje jsou zbudovány malebné cyklotrasy. Možnost zakoupení vyhlídkových plaveb po Dunaji. Organizované výlety z Ostrihomi do Visegradu a Budapešti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, společenská místnost se stolním tenisem a dětským koutkem), Wi-Fi internet v celém penzionu.

V areálu: tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, skákací hrad a trampolína, příp. další služby ve Wellness hotelu Patince (bowling, saunový svět, fitness, masáže, bar, restaurace aj.)

KDE BUDETE SPÁT

a) 5 - lůžkové rodinné dvoupokoje - buňka (1x 2 - lůžkový pokoj 17 m2, 1x 3 - lůžkový pokoj 17 m2) - LED TV s rádiem a zabudovaným Wi-Fi, předsíň s ledničkou, společné Spr.+WC, dva balkony. Minimální obsazení 4 osoby (neobsazená lůžka se v tomto případě neplatí).
b) 3 - lůžkové pokoje s některé možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, LED TV s rádiem a zabudovaným Wi-Fi, lednička.

Přistýlky jsou rozkládací křesla.

CELKOVÁ KAPACITA

14 pokojů

STRAVA (léto)

Snídaně. Možnost dokoupení obědů a večeří v některé z restaurací nebo bufetů v areálu.

DÍTĚ (léto)

Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=4 již zohledněna v ceně týdenního pobytu!

MOŽNOST KOUPÁNÍ

V areálu LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ (cca 200 m) se nachází 5 bazénů (v ceně) - provoz koupaliště cca polovina června do cca 2.9. (teplota vody v bazénech: 24 - 34 °C):
- tobogánový svět s dopadovým bazénem 10x12 m: 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky (celková délka 150 m)
- sportovní bazén (44 x 20 m). Hloubka vody je: 115 - 180 cm. Slouží pro plavce, poskytuje možnost uspořádání vodního póla, plaveckých závodů a jiných vodně-sportovních činností.
- dětský bazén s teplotou termální vody 27 - 30 °C, (20 x 10 m). Slouží pro nejmenší, hloubka vody se pohybuje od 20 do 40 cm.
- rekreační dětský bazén s teplotou vody 27 - 28 °C, (18m x 17m) a hloubkou ( od 60 cm do 100 cm) slouží pro neplavce a zabezpečí zábavu pro větší děti.
- sedací (odpočinkový) bazén s 30 - 34 °C termální vodou nabízí zážitek i v zamračeném počasí. Hloubka vody je: 95 cm. Rozměry: 18m x 16m.
- plavecký bazén s 27 - 29 °C termální vodou slouží rekreačním plavcům, kteří jsou míň nároční na délku trati. Hloubka vody je: 150 - 160 cm. Rozměry: 18m x 12m. Dále umělé jezero s rozlohou 1,4 ha, které se využívá k vodním sportům a rybolovu.

Bazénový a saunový svět ve WELLNESS HOTELU PATINCE (80 m) - za poplatek (se slevou 30%)
- velký vnitřní relaxační bazén (31 °C) s vodními atrakcemi (hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, protiproud, vodní jeskyň, vodní hřib, římská bahenní koupel, vířivka pro 10 osob (36 °C)
- dětský bazén (33 °C, max. 70 cm) s tobogánem a dětský koutek
- sedací relaxační bazén (36 °C): termální voda má příznivý vliv na pohybové ústrojí
- venkovní letní bazén (600 m2, 27 °C) s tobogánem a lezeckou stěnou
- venkovní letní dětský bazén (max. 40 cm, 30 °C) se skluzavkou
- SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledárium, Kneippova koupel, vířivá vana, sluneční louka (= druh solária),
- SPA a KOSMETIKA: různé masáže (i Thajské), koupele, zábaly, kosmetika aj.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Bližší informace o možnost rybolovu najde ZDE .

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 12.30 do 16.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma;
Ve Wellness hotel Patince nebo areálu:
Zapůjčení horského kola: 2,-€/hod, Tenisový kurt: 6,6 €/hod, Volejbal/nohejbal: 2,-€/hod., Minigolf: 1,-€/osoba.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem (tratě č. 131 a 135 ŽSR) či autobusem do Komárna - 15 km, odtud linkovým autobusem do zastávky "Patince-lázně", zastávka u vstupní brány do areálu (300 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd z Komárna po silnici č. 63 do Patinců, značeno. Parkování vedle penzionu na vlastním parkovišti. Trasa: Praha - Patince: 439 km; Brno- Patince: 244 km; Ostrava - Patince, délka trasy: 307 km
Výhodné autobusové spojení z Prahy (Jihlavy, Brna, Braislavy) najdete ZDE!

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BONAPARTE & KORZIKA - Patince
2022

Penzion BONAPARTE & KORZIKA - Patince

Slovensko Jižní Slovensko

Penziony jsou umístěny v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince, rekreačního areálu rozprostírajícího se na ploše 27 ha, 15 km od ...

ZDARMA VSTUP na LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ a TOBOGÁNOVÝ SVĚT

snídaně

H2291R22

od 656 Kč / noc
8,5 Detail
FAMILY RESORT - Patince
2022

Chatová osada FAMILY RESORT - Patince

Slovensko Jižní Slovensko

Chatky jsou umístěné v oploceném areálu termálního koupaliště Patince, rekreačního areálu rozprostírajícího se na ploše 27 ha, 15 km od Komárna. ...

ZDARMA VSTUP na LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ a TOBOGÁNOVÝ SVĚT

Bez stravy

H1928R22

od 1 956 Kč / noc
10,0 Detail