ADVENT VE VÍDNI - Rakousko - Vídeň

ADVENT VE VÍDNI (Z0313R23)

Rakousko > Vídeň
Strava snídaně
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Vídeň

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Hlavní město Rakouska. Město plné kulturních i historických památek. Nádherná architektura okouzlí každého turistu. K vidění je tu mnohé – chuť Vídně by měl okusit každý.

Prohlédněte si krásy Vídně na krátkém videu ZDE
> Zdroj: Expedia.com.au

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● Adventní Vídeň vás okouzlí v termínu 23.11. - 26.11. a 7.12. - 10.12.23.
● Načerpejte vánoční atmosféru, vůni pečených kaštanů a jiných rakouských specialit.

URČITĚ OCENÍTE

Proč navštívit Vídeň v adventním čase:
-
vánoční trzhy na náměstí Rathausplatz vítá návštěvníky u vchodu několikametrové loubí se svíčkami.
- najdete zde vánoční dárky, ozdoby na stromeček, umělecké řemeslné výrobky, kulinářské speciality, sladkosti a teplé nápoje na zahřátí.
- ledová dráha vedoucí romanticky osvětleným parkem Rathauspark
- Herzerlbaum (strom ověšený svítícími červenými srdíčky)
- pro děti je připraven 12metrový patrový kolotoč a v parku Vánoční svět se sobím vláčkem, betlémskou stezkou, dětskou chatou a vlastním kluzištěm

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel JUFA WIEN CITY **** je moderně vybaven a má dobré dopravní spojení v 11. obvodu. K mnoha památkám, jako je vídeňská katedrála sv. Štěpána, se dostanete za pár minut městskou hromadnou dopravou. Zastávka U3 je vzdálena jen 300 m od hotelu.

Doporučujeme zakoupit Vienna City Card. S ním si můžete zajistit bezplatné cestování po síti veřejné dopravy a využívat více než 210 výhod v muzeích, divadlech, koncertních sálech, kavárnách, vinárnách a při nakupování. Nezáleží na tom, zda navštívíte zámek Schönbrunn a zoologickou zahradu, jsou naplánovány nákupní výlety na četných nákupních ulicích nebo vás čeká kulinářský výlet do některé z tradičních Heurigen - Vídeň vás bude inspirovat.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wiener Café, 2 restaurace, letní terasa, dětská herna, podzemní parkoviště, konferenční prostory, Wi-Fi zdarma, nabíječka pro elektroauta.

KDE BUDETE SPÁT

JUFA hotel Wien City: 2 - lůžkové prostorné pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, minibar, Wi-Fi

Pokoje na ověření

CELKOVÁ KAPACITA

157 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení další stravy v hotelové restauraci nebo okolí.

DÁLE PRO VÁS

DOPORUČUJEME DOPRAVU VLAKEM nebo AUTOBUSEM:

pátek BUS
REGIOJET 000032: 07:00 z Praha ÚAN Florenc, 09:40 z Brna tř. hotel Grand → 11:40 hod na Wien Hbf Wiedner Gürtel (délka z Brna 2 h, z Prahy 4 h 40 m)
REGIOJET 000032: 11:00 z Praha ÚAN Florenc, 13:40 z Brna tř. hotel Grand → 15:50 hod na Wien Hbf Wiedner Gürtel (délka z Brna 2 h, z Prahy 4 h 50 m)

pátek VLAK
RJ VINDOBONA: 06:45 z Praha hl. n., 09:22 z Brna hl.n. → 10:49 hod na Wien Hbf (délka z Brna 1 h 26 min, z Prahy 4 h 4 m), spoj jezdí co 2 hodiny ve stejný čas

neděle BUS
REGIOJET 000032: 11:45 z Wien Hbf Wiedner Gürtel → 13:50 do Brno tř. hotel Grand, 16:30 do Praha ÚAN Florenc (délka do Brna 2 h, do Prahy 4 h 45 m)
REGIOJET 000032: 15:45 z Wien Hbf Wiedner Gürtel → 17:50 do Brno tř. hotel Grand, 20:30 do Praha ÚAN Florenc (délka do Brna 2 h, do Prahy 4 h 45 m)

neděle VLAK
RJ VINDOBONA: 11:10 z Wien Hbf → 12:36 do Brno hl. n., 15:11 do Praha hl.n. (délka do Brna 1 h 26 m, do Prahy 4 h 4 m), spoj jezdí co 2 hodiny ve stejný čas

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

za poplatek (dle aktuální sazby)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

15,9 Eur/den/auto (hotelová podzemní garáž)

PŘÍJEZD VLAKEM

Z centra města jeďte po U3 směr Simmering a vystupte na zastávce Enkplatz. Postupujte po výjezdu Grillgasse, přejděte ulici a pokračujte po ní 300 m a jděte směrem k hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny