COOEE ALPINE HOTEL KITZBÜHELER ALPEN - St. Johann in Tirol - Rakousko - Tyrolsko

Hotel COOEE ALPINE HOTEL KITZBÜHELER ALPEN - St. Johann in Tirol (Z0288R23)
+

Rakousko > Tyrolsko
Strava snídaně
Dovolená PRO VELKOU RODINU
ELEKTROAUTO
Sleva za včasný nákup do (10): 30.4.23
14=11 (bydlíte 14 nocí - platíte 11 nocí)
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 10 Eur
Internet:
Restaurace:
Sauna:
Fitness
Parkoviště
Aquapark: 1,2 km
Přírodní koupání: 4 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 500
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

St. Johann in Tirol

ZÁKLADNÍ POPIS

St. Johann in Tirol v okrese Kitzbühel v rakouském Tyrolsku leží v nadmořské výšce 660 metrů v údolí řeky Kitzbühler Ache, na severním úpatí hory Kitzbühler Horn (1996 m n. m.).

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

COOEE ALPINE HOTEL KITZBÜHELER ALPEN - St. Johann in Tirol (Z0288R21)

Tomas Tyle 03.8.2021

S pobytem jsem byl velmi spokojen, hotel nabizi vse potrebne v pozadovane kvalite. Uskladneni kola, garaz pro zaparkovani vozidla, prostorny, moderne a prakticky zarizeny pokoj, vse bylo naprosto v poradku. Stravovani hodnotim take kladne, vlastne nemam nic, co bych vytknul. Pomer cena/kvalita hodnotim vysoko.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Sleva 7=6 nebo 14=11
• Denně volný vstup na 3 hod do 38.000 m2 velkého aquaparku PANORAMA BADEWELT

URČITĚ OCENÍTE

Proč Cooee alpine Hotel Kitzbüheler Alpen - St. Johann:
• nový moderní a komfortní hotel otevřený roku 2015
• skvělé sportovní vyžití spojené s relaxem v sauně nebo blízkém aquaparku
• letní vysokohorská pohoda v útulných pokojích s balkonem

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Cooee alpine Hotel Kitzbüheler Alpen byl vystavěn a otevřen v roce 2015 a nachází se v městě St. Johann in Tirol v nadmořské výšce 659 m n.m. Ke kabinkové lanovce Haschbichlbahn dorazíte za pár minut pěšky (cca. 400 m). Do centra městečka se projdete příjemnou procházkou trvající do 10 minut, nádraží je vzdálené asi 500 m. V okolí se nachází množství tras pro běh i sportovní chůzi, 2 golfová hřiště, místní muzeum a krytý bazén Aquaarena. Přírodní koupaliště u jezera Schwarzsee (cca. 4 km) a trasy pro závodní kola doplňují širokou nabídku možných aktivit. Turistické i cyklo trasy vedou přímo kolem hotelu.

Vzdálenost od okolních měst: Fieberbrunn cca. 24 km, Salzburg cca. 80 km, Innsbruck cca. 104 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, lobby a restaurace, místnost pro úschovu kol. Na parkovišti nabíjecí stanice pro elektromobily.
Wellness: fitness centrum a sauna.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou: Moderně a pohodlně vybavený pokoj se sprchou, WC, rádiem, fénem, balkonem. Velikost cca. 21 m2. Maximální obsazenost: 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

b) Rodinný pokoj 2+2: Moderně a pohodlně zařízený rodinný pokoj - 2 propojené dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC, rádiem, SAT/TV, fénem, balkonem. Velikost 2x cca. 21 m2. Minimální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě nad 2 roky + 1 dítě do 1,99 let. Maximální obsazenost: 3 dospělí + 2 děti.

Všechny pokoje na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

84 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.

Možnost dokoupení večeří ve formě 3-chodového menu z bufetových stolů a salátovým bufetem v CK.

POBYT S DĚTMI

a) 2 - lůžkový pokoj: Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA v doprovodu 2 plně platících.
b) rodinný pokoj: Až 2 děti do 1,99 let ZDARMA se snídaní v doprovodu 2 plně platících.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10%za včasný nákup do 30.4.23 platí v termínech 25.4. - 30.11.23
SLEVA 7=6 v termínech 25.4. - 26.5. a 15.10. - 30.11.23.
SLEVA 14=11 v termínech 25.4. - 26.5. a 15.10. - 30.11.23.

Slevy není možné kombinovat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 61 dnů dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
60 až 22 kalendářních dnů před nástupem 30% z celkové ceny objednaných služeb,
21 až 8 kalendářních dnů před nástupem 60% z celkové ceny objednaných služeb,
7 až 4 dny kalendářních před nástupem 90% z celkové ceny objednaných služeb,
3 až 0 dnů kalendářních před nástupem 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

PANORAMA BADEWELT St. Johann in Tirol (cca. 1,1 km od hotelu): rozsáhlý areál na ploše 38.000 m2 v krásném parku. Sportovní bazén 25 m, venkovní bazén s nejmodernějším vybavením (masážní trysky, masážní lavice, masážní lehátka. Nově vybudovaná zóna pro rodiny s dětmi: dětský bazén s vodními hračkami, široká skluzavka, 100 m dlouhý uzavřený tobogán a 38 m turbo tobogán se světelnými efekty. Venkovní areál se rozprostírá na 13.000 m2 a obsahuje louku s lehátky, sportovní bazén 50 m, víceúčelový bazén, neplavecký bazén, 55 m dlouhou obrovskou skluzavku, skokanský můstek, dětský bazének se "sloní" a "hadí" skluzavkou, dobrodružné hřiště s pirátskou lodí, "Flying Fox", houpačku, hřiště na beach volejbal, badminton, kopanou, stolní tenis, obří šachy a spoustu dalších aktivit. Saunový svět ukrývá venkovní saunový domek, kamennou saunu, bio-saunu, solankovou saunu, aroma saunu, infračervenou kabinu, Kneippův chodník, sprchovou a ochlazovací zónu, ledovač, otevřený vnitřní dvorek s ochlazovacím bazénkem. K dispozici je odpočívárna s vodními lůžky a meditativní hudbou, světlý čtecí koutek s lehátky, odpočívárna pod širým nebem, fontánka s pramenitou vodou, vyhlídková panoramatická terasa s lehátky a pohledem na vrcholy Kitzbühler Horn a Wilder Kaiser. Nabídku doplňují 2 plně automatická, individuálně nastavitelná masážní lehátka. V areálu se nacházejí dále 4 tenisové kurty a tenisová hala se 2 kurty.

• Přírodní koupání u jezera Schwarzsee (Kitzbühel, cca. 10,5 km / 15 min. jízdy)
• Přírodní koupání Bichlachbad (Oberndorf, cca. 4 km / 5 min. jízdy) - louka s lehátky, sportovní bazén, bazén se skluzavkou, brouzdaliště pro nejmenší děti se skluzavkou, pískoviště, houpačky, prolézačka. Tenisové kurty, hřiště na beach volejbal, snack bufet.
• Sportovní a rekreační areál Kaiserquell (Kirchdorf, cca. 7 km / 10 min. jízdy) - venkovní koupaliště s rozlohou přes 15.000 m2, dětský bazén s hřištěm, obří skluzavka, beach volejbalové hřiště, stolní tenis, saunový svět ve zastřešeném wellness centru.
• Jezero Pillersee (cca. 19 km / 30 mín. jízdy) - romantické jezero s nádhernou horskou kulisou, voda má v průměru 20°C. V okolí spousta pěších a cyklo stezek. Pláže se nacházejí na severním břehu jezera. K zapůjčení jsou zde i šlapadla a veslice.
• Jezero Kirchberg (cca. 15 km / 30 min. jízdy) - zelené jezero se 4,4 m hloubky a teplotou vody kolem 24°C, ohřívaný venkovní bazén, dětský bazén s figurami na hraní, obrovská skluzavka, vlnová skluzavka, skokanské můstky, hřiště na beach volejbal, fotbal, stolní tenis. K zapůjčení jsou zde veslice.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

• Přes 200 km značených turistických tras mezi Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser - tématické stezky, vícedenní výlety, trasy pro rodiny s dětmi v údolí i náročně horolezecké stezky nabízející dech beroucí výhledy.
• Stejné množství cyklo stezek (i pro horská kola) všech stupňů obtížnosti
• 13 krásných golfových hřišť v Tyrolsku
• Kletterwald Hornpark - největší park Kitzbühelských Alp na hoře Kitzbühler Horn, přímo u prostřední stanice Harschbichlalm. Parkurové trasy s více než 80 elementy všech stupňů obtížnosti. Flying Fox s délkou letu přes 500 m!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem mezi 15:00 - 21:00 hod. a snídaní příští den ráno. V případě pozdějšího příjezdu prosím kontaktujte recepci na tel. +43 5122 195 1030 s dostatečným předstihem. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca. 2,20 € / osoba / den - platí pro osoby od 16 let.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cca. 10,- € / zvíře / den, bez krmení - pouze na ověření a předchozí nahlášení.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Parkování u hotelu dle dostupnosti ZDARMA. Na parkovišti se nachází nabíjecí stanice pro elektromobily (za poplatek).
Podzemní garáže za poplatek cca. 5,- € / auto / den.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlky: cca. 10,- € / noc - na ověření.

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Maestro, Visa, MasterCard

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

V hotelu je k dispozici systém: Smatrics System (za poplatek)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Brna (RJ 1033) do stanice Wien Hbf. Přestoupíte na vlak (RJX 166) do stanice Wörgl Hbf a odtud přestoupíte na vlak (S 5037) do St. Johann in Tirol. Hotel je od stanice vzdálený asi 1,3 km (taxi).

Cesta vlakem z Brna trvá přibližně 6 hodin.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny