TORRENERHOF - Golling - Rakousko - Salzbursko

Gasthof TORRENERHOF - Golling (Z0338R23)

Rakousko > Salzbursko
Strava all inclusive
Dovolená PRO VELKOU RODINU
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
4=3 (bydlíte 4 noci - platíte 3 noci)
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 15 Eur/noc
Internet: Wlan
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: 10 Eur/osoba
Parkoviště
Půjčovna kol:
Aquapark: 2 km
Přírodní koupání: 3 km
Lyžařský vlek: od 20 km
SKI BUS
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Golling

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vesnice Golling an der Salzach leží v úpatí Tennských hor, 25 km od Salcburku v okrese Hallein. Tennské pohoří pozvolna přechází k dalšímu vápencovému masívu Dachstein-West, kde se nachází vyhlášené lyžařské středisko. Kromě lyžování a turistiky, můžete také využít Wellness v resortu Aqua Salza Golling, prohlédnout si hrad Golling, gollingerské vodopády, několik alpských jezer např. Wolgangsee. Vesničkou protéká řeka Salzach, která pramení v Kitzbühelských Alpách, teče přes údolí Salzachtal, Salcburské Alpy až do Bavorské vysočiny a patří tak k jedné z nejoblíbenějších rakouských vodáckých řek.

Hodnocení hotelu (32 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

TORRENERHOF - Golling (Z0338R23)

Ivona 03.1.2023

Kvalita ubytování byla vyhovující. Interiérové vybavení je sice starší, ale vše je čisté a funkční. V porovnání s minulým pobytem nás velmi zklamala večeře - výběr jídel byl velmi omezený a hosté, kteří přišli později již měli na výběr pouze rybu se špenátem, rýži a dušenou zeleninu. Pestrý byl ale výběr dezertů. Výběr na snídani již byl přepychový, tak jak jsme byli zvyklí z minulých pobytů. Z osobních důvodů jsme pobyt museli ukončit dříve, takže další dny již nemohu hodnotit. Rozhodně je hotel TORRENERHOF stále v poměru "cena/výkon" skvělou volbou a klientům, kteří nepožadují přepych ho doporučuji.

7 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R21)

25.8.2021

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R20)

Romana 24.8.2020

Stravování výborné, velký výběr jídel. Dostupnost výletů perfektní

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R20)

Romana 07.7.2020

Ubytování perfektní,výlety v dosahu

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

L. Paleček 06.11.2019

Jídlo špičkové, oproti loňsku menší pokoj, ale čistý.

9 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

07.10.2019

ubytování standard, obsluha personálu nic moc, kvalita stravování mimo snídaně fakt špatná, jídlo studené, nedochucené, maso tvrdé atd.

5 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

28.9.2019

Dovolená od CK ATIS je super , moc si vašich služeb vážíme. Kvalita stravování je výborná a ubytování- hotel má 3* , takže to tak musíme brát. Ve všem nám bylo vyhověno za to majitelům moc děkuji . Příští rok určitě zase dovolenou od vás . Radkovicova Zdeňka

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

Maria Štochlová 04.9.2019

Vše proběhlo k naší spokojenosti, nenastal žádný problém. Vyšlo nám i krásné počasí. Co se týče ubytování - hotel má tři hvězdy a tak jsme nečekali žádný luxus, pokoj byl dost malý, ale na přespání bohatě stačil, zařízení je starší, ale to také nevadí. Jen bych ráda poukázala na vyležené pérové matrace, které by mohly mnoha lidem s potížemi zad vadit. Tři noci se dají vydržet, ale déle už bych na nich spát nechtěla. Snídaně jsou dostačující co se týče množství, ale výběr je chudší (zbytečně mnoho druhů marmelád a vůbec žádná zelenina, hlavně mi chyběla rajčata). Večeře nás mile překvapily, velký výběr a chuťově výborné. Neomezený výběr nápojů během celého dne je příjemný. Hotel má své kouzlo, je zasazený v krásném místě, hned kousek od něho je nádherný vodopád. Do centra městečka by to bylo pěšky dost daleko a na kole mezi auty. Přímo za hotelem je kemp, ve kterém jsme si objednali jízdu na raftu a je tam možné si sjednat i různé adrenalinové zážitky v horách. Takže celkově jsme si dovolenou hezky užili.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

Burešová Ludmila Mostkovice, Prostějovská 220 15.8.2019

7 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

Romana 07.8.2019

Hotel perfektní, dostatek jídla, pití. V okolí spoustu možností na výlety

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

M.Kratochvílová 10.7.2019

super místo na cyklovýlety za skvělou cenu

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R19)

Ing. Oldřich Rohan 17.6.2019

stravování - 5 ptáků
ubytování - 3 ptáci
výlety do okolí - 5 ptáků

Reklamace zájezdu byla telefonicky řešena dne 12. 6. 2019 s panem ředitelem Krčem. Jedná se o zcela zavádějící pokyny na ubytovacím poukazu: mimo drobné závady jako platby předem, pak teprve ubytování, neznalost - neexistující Salzburgské večery, nedostupnost alkoholických nápojů,špatná informace o poplatcích, pobyt se zvířetem- za malého psíka 15 Eur/noc, místo uvedených 10 Eur a především zavádějící návod příjezdu autem : dle poukazu odbočka na neexistující Bluntstr. (správně Bluntaustr.), navádí na opačnou stranu Gollingu.
Hodnocení: Při pravdivé informovanosti 15 Eur za malého psíka/noc ,což je neúnosné, bychom tento zájezd nezvolili.

Dobrý den, pane Rohane,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu a zaslání připomínek k pobytu, které byly 12.6.19 řešeny telefonicky s panem ředitelem Krčem. Vše jsme prověřovali a zde je naše vyjádření:

Poplatek za pobyt s pejskem: chybná informace o výši poplatku za pobyt s pejskem vznikla bohužel na straně CK ATIS při přípravě textů na léto 2019. Poplatek za pobyt se psem v zimních termínech byl 10 Eur, ale na léto Gasthof Torrenerhof tento poplatek již zvýšil na 15 Eur. Bohužel jsem já osobně při přípravě textů tuto změnu ve smlouvě přehlédla a ponechala v textech poplatek 10 Eur. Za tuto chybu se Vám velmi omlouvám a rozdíl v avizované částce Vám vrátíme, byť je na voucheru uvedeno, že se jedná o informace "bez záruky", protože tyto poplatky se mohou v průběhu roku měnit a CK ATIS toto nemůže ovlivnit.

Příjezd: text příjezdu, který byl uveden na voucher nám byl zaslán naším rakouským partnerem a máme ho takto uveden již dlouho. Vůbec nikdo z našich klientů nás doposud neupozornil, že popis je nepřesný. Proto jsem rádi, že jste nás na to upozornil. Text samozřejmě upravíme. K pokynech uvádíme také GPS souřadnice, které byly správné.

Služby v rámci Ultra All inklusive: dle vyjádření pana majitele byly všechny bezplatné nápoje vč. uvítacího nápoje v rámci Ultra All inklusive k dispozici v nápojovém baru. A pokud některé dojdou jsou hned doplněny. Za žádné nápoje v rámci tohoto baru se nevyžaduje úhrada. Tematické večery se dle vyjádření majitele také v době Vašeho pobytu konaly – byl farmářský bufet, rybí bufet atd.

Jak již říkal pan ředitel Krč ve Vašem telefonickém rozhovoru je velká škoda, že jste nás na tyto nedostatky neupozornili ještě během pobytu. Vše bychom ihned prověřili a sjednali případně nápravu. K tomuto účelu máme zřízenu pohotovostní službu, jejíž číslo je uvedeno na voucheru a pracovník CK ATIS je vždy připraven řešit případné komplikace či nedostatky pří nástupu na pobyt či v jeho průběhu. Bohužel takto zpětně se již jedná jen o tvrzení proti tvrzení a nejsme schopni to relevantně posoudit.

Ještě jednou Vám děkujeme za zpětnou vazbu k pobytu v gasthofu Torrenerhof, Golling.
Za CK ATIS 
Hana Tomčíková
vedoucí oddělení produkce

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

Lubomír Paleček 03.11.2018

Ubytováni jsme byli v nadstandardním pokoji s balkónem, všude čisto a teplo. Poněkud horší v porovnání s našimi předchozími pobyty byly služby All-inkluzive. Bylo vidět, že končí sezóna a je snaha zpracovat všechny zbytky. Ale nedá se říci, že by jídla bylo málo. Přesto se rádi opět v budoucnu do Torrenerhofu vrátíme.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

Kateřina, Bruntál 05.10.2018

S pobytem jsme byli velice spokojení, pokoje byly čisté, jídlo dobré. Hotel stojí v úchvatné krajině. Určitě bychom se zase někdy rádi vrátili.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

29.9.2018

V tomto hotelu jsme byli jiz po druhe .S ubytovanim jsme zase byli velmi spokojeni, pouze musime konstetovat, ze nabidnute stravovaci sluzby se proti minulemu roku vyrazne zhorsily.Pro priklad uvadime, ze po dva dny za sebou byl nabidnut bucek baz moznosi vyberu dietnejsiho jidla.Take co se tyka snidane a tudiz obedoveho balicku byla cely tyden nabidka stejna.S vasimi sluzbami jsme plne spokojeni a pristi rok se znovu s vasi cstovkou hodlame vyjet do Rakouska.

8 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

Radkovicova Zdeňka 14.9.2018

Dovolená v Rakousku , Golling - Torrenerhof- VELKA spokojenost.Jidlo vynikající, ubytování slušné, personál vstřícný. Co nám chybělo? Tak snad jenom prospekty v českém jazyce a to by ocenilo víc rekreantů. Jinak moc děkuji a zase někdy nashledanou . Radkovicova Zdeňka

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

27.8.2018

S pobytem jsme byli velice spokojeni - skvělá poloha hned vedle cyklostezek a pěších túr, blízko k jezeru. V hotelu milý personál a vynikající jídlo. Určitě se vrátíme.

8 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

Jiří Kunčík 10.7.2018

3 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

Markéta 02.2.2018

Ubytování jednodušší, ale čisté. Celková spokojenost

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R18)

01.10.2017

S pobytem v hotelu Torrenhof jmse byli velni spokojeni, jak s ubytovanim, sluzbami, stravovanim no proste bez vyhrad. Take okoli hotelu je velmi pekne a vhodne k prochazkam. Jediny problem byl dojezd do hotelu dle vaseho popisu.Melo by byt uvedeno, ze hotel se nachazi v golingu, kde se teprve mohou vyuzit vami udavane metry a ulice. Stacilo by udat odbocku pres zeleznicni prejezd a tam teprve zacina ulice Wasserfallstrase. Museli jsme se poptat mistnich obyvatel, abychom do hotelu vůbec dojeli. Jinak jsme byli velmi spokojeni a radi vyuzijeme vase sluzby i pristi rok. S pozdravem manzele Dupakovi z Prahy.

Vážení Dupákovi,

děkujeme Vám za Vaše postřehy, které zohledníme v popisu příjezdu.
Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Pavel 28.9.2017

velmi pěkné ubytování, čisté pokoje i celý objekt
perfektní stravování, zejména večeře
All inkluzive ve všech směrech splněno
příjemný a ochotný perzonál
doporučujeme

9 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Radkovicova 22.9.2017

Všechno bylo super . Moc děkujeme ck atis a provozovatelům tohoto hotelu. Tak zase někdy příště určitě od vaší ck. Radkovičova Zdenka

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Romana Černá 18.9.2017

Hotel na příjemném klidném místě, kousek od přírody. Během pobytu vždy dostatek nealko i alko nápojů .

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Lubomír Paleček 20.7.2017

Majitel hotelu Torrernerhof nás (a nejen nás) ubytoval v hotelu Schwarzer Adler v Gollingu, 2 km od samotného Torrerenhofu. Hotel byl značně zchátralý, na rušné hlavní ulici jdoucí přes náměstí. Soukromí žádné, protože přímo před naším oknem z pokoje se scházeli kuřáci - balkon byl pro všechny pokoje průchozí. Okamžitě jsme zajeli za majitelem a požadovali ubytování v námi zaplaceném hotelu nebo v budově, která je naproti hotelu, ale je uvedena v katalogu CK. Majitel nám řekl, že když se nám něco nelíbí, tak můžeme jet klidně domů. V Torrenhofu jsme byli na podzim, pobyt byl špičkový. Proto jsme se vrátili a hotel Adler a přístup majitele nás šokoval.

Vážení klienti, 

velmi se omlouváme za tyto komplikace, které nastaly při Vašem pobytu. Bohužel hotel přestěhoval některé klienty bez našeho vědomí do jiného hotelu. Pevně věříme, že tato situace byla ojedinělá a nebude se již opakovat.
Tým ATIS

4 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Jana 19.7.2017

Ubytovani skromnejsi,ale naprosto dostacujici.Pravidelny uklid. Stravovani velmi dobre,snidane stejne,ale bohaty vyber. Obedovy balicek take dostacujici,vecere vynikajici!!! Odpoledne vzdy vyborna svacinka. Piti k dispozici po cely den,nealko,alko...nic nechybelo.Okoli nadherne,spoustu vyziti...
Byli jsme velmi spokojeni. Nejezdim na stejna mista,ale ostatnim rozhodne doporucuji...

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Hana Hanousková 17.7.2017

Po počátečním šoku , když nás recepční neubytoval v hotelu a odkázal nás na privát vzdálený asi 500m (bez WIFI) , jsme se s danou situací smířili a dovolenou si užili.
Stravování dobré jen chyběla zelenina k snídani.
Výlety super.

Vážení klienti,

děkujeme Vám za zpětnou reakci. Škoda, že jste při zjištění této situace nekontaktovali naši pohotovostní službu, která je připravena klientům pomoci s případnými problémy při nástupu na pobyt.
Prověřovali jsem tuto situaci na hotelu, bohužel k přesunutí Vašeho pobytu na jiný hotel došlo z důvodu přeplnění hotelu. Velmi se za toto omlouváme a jsme rádi, že jste si přesto pobyt užili.
Tým ATIS

7 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Jana 12.7.2017

1.po příjezdu nás chtěl pan majitel ubytovat v jiném hotelu v Gollingu /2 km od hotelu Torrenerhof / s nabídkou, že nás bude vozit hotelovým taxíkem do tohoto hotelu ,který jsme měli zaplacený. Údajně měl všechny pokoje obsazené
Naštěstí umím výborně německy a razantně jsem se bránila. Po 5 minutách dohadování jsme dostali krásný pokoj ve 2. patře v hotelu Torrenerhof.
Pravdou je, že před námi ubytovaval 2 Němce a ty ubytoval v jiném svém hotelu v Gollingu. Mluvili jsme s jinými čechy, ti bohužel se neuměli domluvit a dopadli tak, že pokoj měli v hotelíčku u nějaké paní, bez WIFI, WC na chodbě a sprcha v místnosti, kde spali ....šílené- viděla sem fotky....

2.hotel čistý, úklid denně, kvalitně. výměna ručníku 100%

3.snídaně jednoduché bez teplých párků či míchaných vajec. Vždy asi 7druhů jogurtů, 8 typů marmelád, vejce natvrdo, šunka, anglická slanina ,dietní salám, 2 typy trvanlivých salámů. Vločky a jiné cereálie pro děti. Dostatek vždy čerstvých bulek, chleba, celozrnného chleba.
Nikde jsem neviděla úsek pro celiakiky. Chyběla čerstvá zelenina, ale asi ji nesnídají .Káva a čaj co hrdlo ráčí, džusy z koncentrátu .
Na snídani k dispozici dost fresh folie k nabalení studeného oběda /v instrukcích co jsme dostali byla povolená 1 bulka na osobu, ale nikdo to nekontroloval, kdyby jste si nabalili bulky 2 /...

3. odpoledne káva, čaj , koláč .....toto jsme stihli jen jednou , podávalo se v 16-17 h .Ale káva a čaj byla k dispozici celý den v neomezeném množství . Káva dost dobrá !!

4.výčep - samostatná místnost, kde si můžete sami - vše je samoobsluha !!!- načepovat pivo , sodu, 5 druhů soft drinků /cola, sprite, mango ,.../, dobré bílé a červené vínko. V rozku byly alkoholické drinky - pálenka z jablek, konak, bylinná, ...

5.večeře- luxus !!!!!!! minim 3-4 druhy mas, 3-4 druhy příloh, vždy v 30l soudku horká polevka ,9-12 druhů salátů, různé dresinky. Koutek- spíše kout s cukrárenskými výrobky ... vždy asi 8-9 druhů různých dortíků , zmrzlina-3 druhy i pro dospělé ... vše samoobsluha .Jídlo průběžně doplňováno, nehrozilo, že by v 21 h něco chybělo. Čísníci kmitali, ochotně vše doplňovali.

V hotelu různé národnosti , dost velké parkoviště u hotelu. Spousta hostů zde opakovaně, velice rádi se druží a konverzují .
U recepce na stojanech nabídka letáků z okolních turistických atrakcí.

Shrnutí : DOPORUČEJEME ! spokojenost 95/100
5 bodů mínus za vstupní dramatické ubytování ...

9 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Brousková Jitka 21.3.2017

Jako pokaždé skvělé. Nemám co bych vytkla.Takže všech 5 ptáků.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R17)

Bohumil Přikryl 02.1.2017

Pobyt splnil naší představu, klidné tiché vánoce se psem. Stravování vynikající, ubytování normální odpovídající +++. Nebyl sníh mohli jsme dělat procházky do okolí, zajímavosti jsou dosažitelné v okruhu 20 km autem. Byli jsme spokojeni.

8 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R16)

L. Paleček 06.11.2016

Byli jsme velmi spokojeni, jídlo vynikající, ubytování také. Jediný problém byl, že na třetím patře bydlel personál kuchyně a před šestou hodinou ranní, kdy odcházel do kuchyně, tak se choval velmi hlučně. Takže jsme měli časnější budíček. Ale jinak opravdu vynikající !!!

8 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling (Z0338R16)

Marek a Petra 05.11.2016

Pobyt splnil naše očekávání, co jsme si objednali, to jsme dostali.
Ubytování jsme již doporučili přátelům.

10 Hodnocení

TORRENERHOF - Golling

Aleš Vedral 16.8.2016

Příjemný ***hotel pro normální lidi, který si nehraje na Hilton...na přespání naprosto vyhovující. Super umístění na trase spousty krásných výletů (Orlí hnízdo, Hallstatt,Gosausee, Werfen, Salzburg...), za hotelem nádherný vodopád. Chudší, stereotypní snídaně, minimum zeleniny, ze kterých si ještě musíte připravit obědový balíček, ovšem večeře jsou pravým opakem-hodně druhů masa, chutně připravené chody, všeho stále dost.Rádi se sem ještě někdy vrátíme!!!

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• SLEVA 7=6 a 4=3 (s prodloužením) s nástupem v NEDĚLI

URČITĚ OCENÍTE

Proč gasthof Torrenerhof Golling:
- Ultra All Inclusive = celodenní jídlo a pití
- do 30 min jízdy autem do lyžařských oblastí SKI AMADÉ
- možnost zkrácených pobytů i v zimě
- 1x denně skibus od hotelu (tam a zpět) do lyž. oblasti Dachstein West (Abtenau/Russbach)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Rodinný gasthof Torrenerhof s výhledem na okolní hory se nachází cca 2 km od centra Gollingu (480 m n. m.), kde najdete různé obchody, restaurace, bary. Známý Golllingerský vodopád leží jen kousek od hotelu. Doporučujeme také návštěvu nedalekého Salzburgu (cca 30 km - lehce dosažitelný vlakem).
V zimě je hotel vhodný pro běžkaře nebo milovníky zimní turistiky, stezky začínají už 10 m od domu.

V létě je vhodný hotel pro turistiku a cykloturistiku v oblasti Salzburger Sportwelt. Turistický bus zastavuje cca 2 km od domu. Jen 10 m od domu vede cyklostezka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel má dvě budovy (vzdálené cca 10 m), recepce, kiosek, hotelový bar, restaurace á-la carte, jídelna, wellness (mohou využívat i děti): sauna, infračervená kabina, pára, masáže, dětská herna, zimní zahrada, terasa, výtah, internet W-LAN, lyžárna vč. sušičky lyžáků, bezplatná úschovna kol.

V Kuchlu (cca 8 min. jízdy autem) půjčovna kol.

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 - lůžkové pokoje
b) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (příp. skládací lůžko nebo rozkládací gauč)
Vše Spr.+WC, SAT/TV, telefon, W-lan, některé s balkonem (CK negarantuje).

Ubytování pro nenáročné.

Orientační velikost pokoje:
2+0 - cca 19 m2
2+1 - cca 21 m2
2+2 - cca 23 m2
1+0 - cca 15 m2

CELKOVÁ KAPACITA

50 pokojů

STRAVA (zima)

ULTRA ALL INCLUSIVE (v termínech 18.12.22 - 26.3.23)

* snídaně bufetové stoly s regionálními produkty aj.
* obědový balíček (hosté si vezmou sami při snídani - mimo dne příjezdu a den odjezdu)
* denně od 16:00 do 17:00 hod káva, čaj, kakao a koláč pro malé i velké
* denně 3-chodové večerní menu nebo bufet a salátový bufet
* denně od 9:00 do 21:00 hod neomezeně nápoje jako točené pivo, stolní víno, nealko, voda, džusy, vybrané lihoviny (rum, Gin, vodka aj.) - vše ze samoobslužné koutku

DÍTĚ (zima)

V termínech 18.12.22 - 26.3.23
Až 2 děti do 10,99 let na přistýlce s Ultra All Inclusive ZDARMA.

Děti zdarma a dětské ceny povoleny v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji

SLEVY A VÝHODY (zima)

SLEVA 7=6 (s prodloužením) s nástupem v NEDĚLI a ČTVRTEK v termínech 18.12 - 26.3.23.
SLEVA 4=3 (s prodloužením do 6=5) s nástupem v NEDĚLI v termínech 18.12 - 26.3.23

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aqua Salza Golling (2 km): saunový svět, kosmetika, vnitřní plavecký bazén a zážitkový bazén s atrakcemi a celoroční venkovní bazén s travnatou plochou, teplý dětský bazén se skluzavkou. Přírodní koupaliště jezera Kuchl (3 km).

LYŽOVÁNÍ

vlek pro začátečníky cca 5 km od hotelu.
Lyžařská oblast SKI AMADÉ s 5 regiony, 25 obcemi, cca 860 km sjezdovek a 270 vleků (s jedním skipasem můžete lyžovat v oblastech: Salzburger Sportwelt, Grossarltal, Hochkönig, Gastein a Dachstein). Pohodové přejíždění mezi lyžařskými regiony Maria Alm, Dienten a Mühlbach am Hochkönig (vzdálenost od 20 km).
Bezplatný skibus 1x denně (zastávka cca 2 km od hotelu) - středisko Dachstein West (Abtenau/Russbach) vzdáleno cca 30 min. (40 km).
Hned u domu začínají běžecké tratě (Wasserfallloipe) a celkově je v okolí cca 30 km běžeckých tratí.

Skibus jezdí od vlakového nádraží 3x ráno a 3x odpoledne.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,6 Eur/osoba starší 15 let/noc

UK: Registrierungnummer: 50204-003024-2020

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15 Eur/noc (bez krmení) - nutné uvést pobyt se psem do objednávky pobytu

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (dle dostupnosti). Garáže nejsou k dispozici.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka není k dispozici,
kreditní karty: Visa, Mastercard, Maestro
Trezor na recepci: 2 Eur/den
Wellness (sauna, infračervená kabina, pára, odpočinková místnost): cca 10 Eur / osoba /den

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny