ELISABETHPARK - Bad Gastein - Rakousko - Salzbursko

Hotel ELISABETHPARK - Bad Gastein (Z0407R24)

Rakousko > Salzbursko
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 17 Eur/noc
Internet: Wi-Fi v celém hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Golf: 3 km
Krytý bazén: v hotelu
Termální lázně: 1,5 km
Doporučená doprava autem
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bad Gastein

ZÁKLADNÍ POPIS

Bad Gastein má asi 4 500 obyvatel, jedná se o klimatické a zážitkové lázně, v nabídce najdete skalní termální lázně s odpočinkovou místností, stejně jako sportovní bazén či léčebnou jeskyni.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

ELISABETHPARK - Bad Gastein (Z0407R17)

Petr Mašíček 26.9.2017

Ubytování a stravování výborné, vstřícný personál.Krásná příroda.
Na krátký pobyt velká vzdálenost lokality, z Pardubic ( 580 km) a hodně drahé parkování i s 50% slevou.

10 Hodnocení

ELISABETHPARK - Bad Gastein (Z0407R17)

Jan Pondělíček 12.7.2017

V hotelu Elisabethpark jsme byli již počtvrté. Pěkně ubytování, všude čisto, výborná strava, milý personál. V recepci sympatická Ukrajinka, se kterou se domluvíte česky.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA WELLNESS a BAZÉN
● GASTEIN CARD zdarma
● až 2 děti do 12,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Elisabethpark Bad Gastein:
- v srdci Bad Gastein
- vlastní termální pramen se složkou přírodního radonu
- bazén a wellness centrum
- pouhé 2 km lanovky
- ZDARMA slevová karta GASTEIN CARD
- až 2 děti do 12,99 let zdarma

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Elisabeth se nachází přímo v centru střediska Bad Gastein. Bad Gastein (1002 m n. m.) ležící 100 km jižně od Salzburgu, je alpské město se zvláštní atmosférou, dříve to bylo lázeňské město s i výsadou významných hostů. Dnes se zde můžete setkat se zahraničními sportovními nadšenci a milovníky přírody, kteří si cení zdejší nádherné horské krajiny v jejích mnoha podobách.
Doporučujeme výlet do Národního parku Vysoké Taury, lanovka Graukogelbahn je vzdálena 800 m od hotelu.

Skalní lázně v Bad Gasteinu mají 17 pramenů o teplotě vody až 46 ° C (blahodárně působí na bolesti nejrůznějšího původu a také při rehabilitaci po zraněních. Pozitivní výsledky jsou dosahovány i v léčbě nemocí jako je astma, bronchitida, chronická bronchitida, záněty dutin a alergická onemocnění). Lázně mají rozlohu 600 m² a jsou rozděleny na klidovou a zážitkovou zónu. V klidová část: známá skalní hala, bazén s 32°C teplou vodou, infračervená sauna, solné jeskyně, parní lázně, sauny s různými přísadami. Zážitková zóna: dva bazény na různých úrovních s teplou termální vodou a masážními tryskami různé intenzity, 70 m dlouhá skluzavka do vody, vodní kanál s rychlým proudem vody, gejzíry a mnoho dalších vymožeností moderního lázeňského zařízení. V nejvyšším patře lázní se můžete uvolnit v nejrůznějších typech saun a parních lázní - například v lázních s výpary krystalické solanky. Na nejvyšší úrovni se pak můžete ponořit do příjemně teplé vody bazénu s nádherným panoramatickým výhledem. Skalní termální lázně v Bad Gasteinu poskytují celou řadu procedur a terapií pro zdraví, krásu a pohodu (masáže, kosmetická ošetření pleti, zábaly pro zpevnění pokožky a podkožní tkáně, ošetření celulitidy, manikúra, pedikúra)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce s lobby barem a krbem, restaurace pro hotelové hosty, panoramatická restaurace a veřejný bar "Sissy", terasa, konfereční prostory, uzamykatelná úschova kol, dětská herna a dětské hřiště, Wi-Fi, výtah, fitness, stolní fotbal a stolní tenis (dle dostupnosti). Hotel tvoří dvě navzájem propojené budovy.

Wellness centrum (cca 500 m²): vnitřní bazén (13x 6 m, cca 170 m2), finská sauna, solná parní lázeň, zážitkové sprchy, tepidárium. Za příplatek různé kosmetické procedury.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje)
b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE s možností až 2 přistýlek, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje).
Max. obsazení 3 dospělé osoby nebo 3 dospělí + 1 dítě.

CELKOVÁ KAPACITA

115 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze.

DÍTĚ (léto)

Až 2 děti do 12,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (v pokoji DE LUXE v doprovodu 2 plně platících osob).

UPOZORNĚNÍ

Pobyty pouze na 2/4/6/8 nocí.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén (13 x 6 m, cca 170 m2). Hotel má vlastní zdroj termální vody - to znamená, že termální voda pochází přímo z pramenů Gastein. Termální voda je slabě mineralizovaná a obsahuje složku přírodního radonu.

Skalní lázně v Bad Gastein (1,5 km) - jsou zbudované přímo ve skalách a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Najdete zde saunový komplex (finská, solární, panoramatická, solná, parní aj.), plavecký bazén, tobogán, vířivka, perlička, skalní sprcha aj., součástí areálu je i fitness.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 Eur / osoba /den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

17 Eur/den (pouze malá zvířata), zákaz vstupu do restaurace a wellness místností

PARKOVÁNÍ (léto)

parkovací dům: cca 8,5 Eur/auto/den (dle dostupnosti)
Hotel nemá vlastní parkoviště.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)
Hotel přijímá tyto platební karty: Maestro, Visa, Diners, Amex, Mastercard

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 473,4 km, z Českých Budějovic: 326,5 km, z Brna: 530,9 km, z Ostravy: 700,3 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny