NOSALOWY PARK***** - Zakopane - Polsko - Malopolsko - Zakopane

SPA hotel NOSALOWY PARK***** - Zakopane (Z0827R23)

Polsko > Malopolsko - Zakopane
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: na dotaz vč. ceny
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně: 900 m
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 300 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zakopane

ZÁKLADNÍ POPIS

Zakopané leží na úpatí Tater, v Podtatranské brázdě. Protéká jím několik potoků, které se nakonec vlévají do řeky Zakopianky, přítoku Bílého Dunajce.
Jedná se o nejvýše položené město v Polsku. Podle Rafaela Malczewského nic nenasvědčovalo jeho pozdější slávě. V Kuźnici byly už statky, hospodářství a kovárny, zatímco v Zakopaném bydleli jen drobní řemeslníci. Zřejmě nepříjemní lidé, protože ani Jánošík sem nezavítal.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zakopane nabízí autentický horalský folklór i velkoměstský ruch, každý rok se zde koná Světový pohár ve skocích na lyžích.
Hlavní promenádou je slavná nákupní třída Krupówki lemovaná krásnými dřevěnými domy. Táhne se od dolní stanice lanovky na horu Gubałówka až po dolní stanici lanovky na Kasprowy Wierch. Tady to žije v jakoukoliv denní či noční hodinu, vyrazit sem můžete za zábavou, nákupy i za dobrým jídlem. Doporučujeme ochutnat tradiční polské sýry, žinčici či pálenku Soplicu.
V zimní sezóně láká Zakopane čtyřmi lyžařskými středisky. Léto nabízí spoustu výletů po značených trasách a turistických atrakcí.
Přímo z města vede pozemní lanovka na horu Gubałówka, odkud budete mít výtečný výhled na město i Tatry. Děti zabavíte v 5D kině, ve velkém aquaparku, ZOO s papoušky nebo na bobové dráze.

Aqua Park Zakopane
Prostorný moderní akvapark fungující za každého počasí, se vzrušujícími tobogány, jízdou na divoké řece a vodopády.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

LUXUSNÍ HOTEL S VÝHLEDEM NA ZAKOPANE

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Hotel Nosalowy Park Zakopane:
- luxusní ubytování v Zakopaném
- wellness a relaxace
- jen 900 m od termálních lázní

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel***** Nosalowy Park & ​​Spa se nachází v bukovém parku v samém centru Zakopaného, ​​pár kroků od Krupówki, a odhaluje svým hostům jiný rozměr luxusního trávení volného času. Je to místo s jedinečným charakterem a inspirativním přístupem k historii.

Nosalowy Park se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů. Historická Villa Marilor, slavná v meziválečném období, kdysi místo odpočinku polské elity světa kultury, politiky a umění a moderní, stylově odkazující na zakopanskou secesi a art deco novou část.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Eleonora a Marilor, fitness, podzemní garáže, parkoviště
Wellness: bazén, saunová zóna, relaxační zóna se 3 jacuzzi, včetně jedné venkovní. Luxusní SPA (SPA suite pro páry s relaxační zónou) nabízí masáže, kosmetické služby, wellness rituály a další)

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, fén, trezor, Wi-Fi, minibar, set na přípravu čaje, kávovar, župan a pantofle, klimatizace
Některé pokoje s možností rozkládací pohovky pro 1 dospělého nebo 2 děti do 11,99 let.
Pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

139 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén.
Aquapark Zakopane (900 m)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Poslední část cesty je ostrá jízda do hor mezi skalami. Alternativní způsob, jak se dostat do Kasprowy, je turistická stezka vedoucí na vrchol. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin.

GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista.
Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHOCHOŁOWSKIE - Jedná se o největší termální komplex na Podhalí. Prostor, který máme, umožňuje relaxovat v pohodlných podmínkách bez ohledu na počet osob v zařízení. Množství atrakcí, velké venkovní bazény s přilehlými travnatými plážemi a hluk nedaleké řeky Dunajec. Přidejte k tomu atrakce pro děti a uvidíte, jaká to může být zábava.

ULICE KRUPÓWKI - Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení.

SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je to přírodní kopec, který se nachází na horském svahu, chráněný lesy. Byl postaven podle návrhu Karola Stryjeńského a je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou.

MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, byly zřízeny kabinety přizpůsobené potřebám venkovních expozic, zrekonstruováno Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu. Odpočinková zóna se skládá z pěších cest a enkláv, které poskytují odpočinek - pohodlné lavičky obklopené stromy. Reprezentativní areál zahrnuje zrekonstruované náměstí upravené pro státní a místní slavnosti. V poslední, zóně ochrany přírodního systému, můžete obdivovat minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

od 70 PLN/ noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

od 100 PLN/ noc

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

NOSALOWY DWÓR - Zakopane
2023

Resort NOSALOWY DWÓR - Zakopane

Polsko Malopolsko - Zakopane

Nosalowy Dwór je více než jen hotelový komplex v blízkosti lyžařského střediska Nosal, je to prostor pro relaxaci. Resort se nachází v blízkosti ...

RELAXUJTE V SRDCI POLSKÝCH TATER - VŠE V JEDNOM, JEDINEČNÝ RESORT NOSALOWY DWÓR ● CENY POBYTU NA ...

snídaně

Z0826R23

Na ověření
- Detail
NOSALOWY DWÓR - Zakopane
2024

Resort NOSALOWY DWÓR - Zakopane

Polsko Malopolsko - Zakopane

Nosalowy Dwór je více než jen hotelový komplex v blízkosti lyžařského střediska Nosal, je to prostor pro relaxaci. Resort se nachází v blízkosti ...

RELAXUJTE V SRDCI POLSKÝCH TATER - VŠE V JEDNOM, JEDINEČNÝ RESORT NOSALOWY DWÓR ● CENY POBYTU NA ...

snídaně

Z0826R24

Na ověření
- Detail