NOSALOWY DWÓR - Zakopane - Polsko - Malopolsko - Zakopane

Resort NOSALOWY DWÓR - Zakopane (Z0826R24)

Polsko > Malopolsko - Zakopane
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: na dotaz
Internet:
Krytý bazén v objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol:
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zakopane

ZÁKLADNÍ POPIS

Zakopané leží na úpatí Tater, v Podtatranské brázdě. Protéká jím několik potoků, které se nakonec vlévají do řeky Zakopianky, přítoku Bílého Dunajce.
Jedná se o nejvýše položené město v Polsku. Podle Rafaela Malczewského nic nenasvědčovalo jeho pozdější slávě. V Kuźnici byly už statky, hospodářství a kovárny, zatímco v Zakopaném bydleli jen drobní řemeslníci. Zřejmě nepříjemní lidé, protože ani Jánošík sem nezavítal.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zakopane nabízí autentický horalský folklór i velkoměstský ruch, každý rok se zde koná Světový pohár ve skocích na lyžích.
Hlavní promenádou je slavná nákupní třída Krupówki lemovaná krásnými dřevěnými domy. Táhne se od dolní stanice lanovky na horu Gubałówka až po dolní stanici lanovky na Kasprowy Wierch. Tady to žije v jakoukoliv denní či noční hodinu, vyrazit sem můžete za zábavou, nákupy i za dobrým jídlem. Doporučujeme ochutnat tradiční polské sýry, žinčici či pálenku Soplicu.
V zimní sezóně láká Zakopane čtyřmi lyžařskými středisky. Léto nabízí spoustu výletů po značených trasách a turistických atrakcí.
Přímo z města vede pozemní lanovka na horu Gubałówka, odkud budete mít výtečný výhled na město i Tatry. Děti zabavíte v 5D kině, ve velkém aquaparku, ZOO s papoušky nebo na bobové dráze.

Aqua Park Zakopane
Prostorný moderní akvapark fungující za každého počasí, se vzrušujícími tobogány, jízdou na divoké řece a vodopády.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

RELAXUJTE V SRDCI POLSKÝCH TATER - VŠE V JEDNOM, JEDINEČNÝ RESORT NOSALOWY DWÓR
● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Resort & Spa Nosalowy Dwór Zakopane:
- wellness a relaxace
- v bezprostřední blízkosti Tatranského národního parku
- největší letovisko v Zakopaném

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nosalowy Dwór je více než jen hotelový komplex v blízkosti lyžařského střediska Nosal, je to prostor pro relaxaci. Resort se nachází v blízkosti Tatranského národního parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

centrální recepce v hotelu Grand Nosalowy Dwór****, 3 restaurace, lobby bar, kavárna, Wi-Fi, fitness, dětské hřiště, 2 herny, půjčovna kočárků, půjčovna kol, kadeřnictví, venkovní parkoviště a podzemní garáž
Wellness centrum: zážitkový bazén, jacuzzi, sauny, relaxační zóna, relaxační zóna pro dospělé.
NABE SPA: masáže, rituály, VIP místnost (vana, parní lázeň, relxaační zóna)


Resort se skládá ze čtyř unikátních zařízení: Rezydencja I Nosalowy Dwór, Rezydencja II Nosalowy Dwór, Hotel Grand Nosalowy Dwór a Hotel Nosalowy Dwór.

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje v NOSALOWY DWÓR***, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, lednička, trezor
b) 1 a 2 - lůžkové pokoje v GRAND NOSALOWY DWÓR****, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje
c) 1 a 2 - lůžkové pokoje v REZIDENCI I nebo II****, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje, balkon

Do pokojů je možné umístit přistýlku pro děti do 11,99 let.

FORMA STRAVY

snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osoba na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelové bazény

AQUA PARK ZAKOPANE (cca 3 km)
1 510 m² naplněných přírodní léčivou vodou bohatou na cenné minerály, jako je vápník, sodík, síra, hořčík, draslík a křemík. Fun zóna a relaxační zóna včetně rekreačních bazénů vybavených hydromasážemi, tryskami, kaskádami a vodními gejzíry, vodní houpačka, divoká řeka, 25metrový sportovní bazén, 5 skluzavek o celkové délce téměř 320 m, vířivé vany , brouzdaliště pro děti a bazén se sirnou vodou.
Saunová zóna
Místo plné odpočinku a oddechu se samostatnou relaxační místností. K dispozici je finská sauna, solná sauna, biosauna, parní lázeň a zimní kabina. Sauna je netextilní zóna, přístupná pouze dospělým.
Solná jeskyně
Dále zde naleznete bowling, tělocvičnu, resturaci

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět v Zakopaném a okolí:
- KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá lanovkou asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Na vrch Kasprowy vede i turistická stezka. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin.
- HORA GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista. Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce.
- ULICE KRUPÓWKI - Většina turistů podniká první kroky do KRUPÓWKI, vzdáleného asi 7 minut od resortu. Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení.
- Hora GUBALÓWKA - na kterou se pohodlně dostanete pozemní lanovkou. Nahoře na vás čeká úchvatné panorama Tater a plno restaurací, stánků s typickými goralskými suvenýry a občerstvením. Dolů se můžete svést lanovkou z Butorowskeho vrchu.
- SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku. V létě je zde připraveno plno aktivit jak pro děti, tak pro dospělé.
- MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu, dále zde najdete i minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci.
- TATRANSKÝ NÁRONÍ PARK - určitě doporučujeme udělat si výlet i do místní nádherné přírody. Za vstup do NP se platí vstupné (velmi nízké) a není povolen vstup se psy. Pro méně zdatné doporučujeme výlet na Morskie oko, které zvládnou i děti (cca 8 km po asfaltové cestě, příp. se dá vyjet povozem za poplatek). Pro náročnější např. túru údolím pěti polskými jezery až k Morskému oku a zpět (cca 24 km).
- KAM S DĚTMI V ZAKOPANÉM : Motýlí dům (Motylarnia), Papouščí dům (Papugarnia), Podvodní svět (Podwodny Świat), Přírodovědné vzdělávací centrum TNP, Lanový park Złota Grań, Adventure Park Przygody, Výstava voskových figurín Expo, Muzeum Be Happy, Centrum Rozrywki Letnia Zabawa

- STEZKA KORUNAMI STROMŮ (cca 35 km od Zakopaneho) - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

na dotaz

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

od 50 PLN/ den

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 538,0 km, z Českých Budějovic: 551,7 km, z Brna: 336,0 km, z Ostravy: 191,2 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

GEOVITA ZAKOPANE - Zakopane
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel GEOVITA ZAKOPANE - Zakopane

Polsko Malopolsko - Zakopane

Středisko Geovita v Zakopaném se nachází na klidném jižním svahu Antałówky. Jeho okna nabízejí malebný výhled na Giewont a panorama Tater. Termální ...

NOVINKA V NABÍDCE - UBYTOVÁNÍ V ZAKOPANEM

snídaně

Z0850R24

od 970 Kč / noc
- Detail