NOSALOWY DWÓR - Zakopane - Polsko - Malopolsko - Zakopane

Resort NOSALOWY DWÓR - Zakopane (Z0826R23)

Polsko > Malopolsko - Zakopane
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: na dotaz vč. ceny
Internet:
Krytý bazén (v objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol:
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zakopane

ZÁKLADNÍ POPIS

Zakopané leží na úpatí Tater, v Podtatranské brázdě. Protéká jím několik potoků, které se nakonec vlévají do řeky Zakopianky, přítoku Bílého Dunajce.
Jedná se o nejvýše položené město v Polsku. Podle Rafaela Malczewského nic nenasvědčovalo jeho pozdější slávě. V Kuźnici byly už statky, hospodářství a kovárny, zatímco v Zakopaném bydleli jen drobní řemeslníci. Zřejmě nepříjemní lidé, protože ani Jánošík sem nezavítal.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zakopane nabízí autentický horalský folklór i velkoměstský ruch, každý rok se zde koná Světový pohár ve skocích na lyžích.
Hlavní promenádou je slavná nákupní třída Krupówki lemovaná krásnými dřevěnými domy. Táhne se od dolní stanice lanovky na horu Gubałówka až po dolní stanici lanovky na Kasprowy Wierch. Tady to žije v jakoukoliv denní či noční hodinu, vyrazit sem můžete za zábavou, nákupy i za dobrým jídlem. Doporučujeme ochutnat tradiční polské sýry, žinčici či pálenku Soplicu.
V zimní sezóně láká Zakopane čtyřmi lyžařskými středisky. Léto nabízí spoustu výletů po značených trasách a turistických atrakcí.
Přímo z města vede pozemní lanovka na horu Gubałówka, odkud budete mít výtečný výhled na město i Tatry. Děti zabavíte v 5D kině, ve velkém aquaparku, ZOO s papoušky nebo na bobové dráze.

Aqua Park Zakopane
Prostorný moderní akvapark fungující za každého počasí, se vzrušujícími tobogány, jízdou na divoké řece a vodopády.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

RELAXUJTE V SRDCI POLSKÝCH TATER - VŠE V JEDNOM, JEDINEČNÝ RESORT NOSALOWY DWÓR

URČITĚ OCENÍTE

Proč Resort & Spa Nosalowy Dwór Zakopane:
- wellness a relaxace
- v bezprostřední blízkosti Tatranského národního parku
- největší letovisko v Zakopaném

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nosalowy Dwór je více než jen hotelový komplex v blízkosti lyžařského střediska Nosal, je to prostor pro relaxaci. Resort se nachází v blízkosti Tatranského národního parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

centrální recepce v hotelu Grand Nosalowy Dwór****, 3 restaurace, lobby bar, kavárna, Wi-Fi, fitness, dětské hřiště, 2 herny, půjčovna kočárků, půjčovna kol, kadeřnictví, venkovní parkoviště a podzemní garáž
Wellness centrum: zážitkový bazén, jacuzzi, sauny, relaxační zóna, relaxační zóna pro dospělé.
NABE SPA: masáže, rituály, VIP místnost (vana, parní lázeň, relxaační zóna)


Resort se skládá ze čtyř unikátních zařízení: Rezydencja I Nosalowy Dwór, Rezydencja II Nosalowy Dwór, Hotel Grand Nosalowy Dwór a Hotel Nosalowy Dwór.

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje v NOSALOWY DWÓR***, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, lednička, trezor
b) 1 a 2 - lůžkové pokoje v GRAND NOSALOWY DWÓR****, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje
c) 1 a 2 - lůžkové pokoje v REZIDENCI I nebo II****, Spr.+WC, SAT/ TV, fén, Wi-Fi, minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje, balkon

Do pokojů je možné umístit přistýlku pro děti do 11,99 let.

FORMA STRAVY

snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osoba na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelové bazény

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Poslední část cesty je ostrá jízda do hor mezi skalami. Alternativní způsob, jak se dostat do Kasprowy, je turistická stezka vedoucí na vrchol. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin.

GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista.
Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHOCHOŁOWSKIE - Jedná se o největší termální komplex na Podhalí. Prostor, který máme, umožňuje relaxovat v pohodlných podmínkách bez ohledu na počet osob v zařízení. Množství atrakcí, velké venkovní bazény s přilehlými travnatými plážemi a hluk nedaleké řeky Dunajec. Přidejte k tomu atrakce pro děti a uvidíte, jaká to může být zábava.

ULICE KRUPÓWKI - Většina turistů podniká první kroky do KRUPÓWKI, vzdáleného asi 7 minut od resortu. Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení.

SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je to přírodní kopec, který se nachází na horském svahu, chráněný lesy. Byl postaven podle návrhu Karola Stryjeńského a je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou.

MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, byly zřízeny kabinety přizpůsobené potřebám venkovních expozic, zrekonstruováno Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu. Odpočinková zóna se skládá z pěších cest a enkláv, které poskytují odpočinek - pohodlné lavičky obklopené stromy. Reprezentativní areál zahrnuje zrekonstruované náměstí upravené pro státní a místní slavnosti. V poslední, zóně ochrany přírodního systému, můžete obdivovat minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci.

Na místě je možnost zakoupení výletů (návštěva památek, horské výlety, rafting a další).

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

2 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM

od 70 PLN/noc

PARKOVÁNÍ

od 50 PLN/den

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

NOSALOWY PARK***** - Zakopane
2023

SPA hotel NOSALOWY PARK***** - Zakopane

Polsko Malopolsko - Zakopane

Hotel***** Nosalowy Park & ​​Spa se nachází v bukovém parku v samém centru Zakopaného, ​​pár kroků od Krupówki, a odhaluje svým hostům jiný rozměr ...

LUXUSNÍ HOTEL S VÝHLEDEM NA ZAKOPANE

snídaně

Z0827R23

od 2 520 Kč / noc
- Detail