GEOVITA ZAKOPANE - Zakopane - Polsko - Malopolsko - Zakopane

Hotel GEOVITA ZAKOPANE - Zakopane (Z0850R24)

Polsko > Malopolsko - Zakopane
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Internet:
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna:
Parkoviště
Termální lázně: 650 m
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 0,5 km
Autobusová zastávka: 0,5 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zakopane

ZÁKLADNÍ POPIS

Zakopané leží na úpatí Tater, v Podtatranské brázdě. Protéká jím několik potoků, které se nakonec vlévají do řeky Zakopianky, přítoku Bílého Dunajce.
Jedná se o nejvýše položené město v Polsku. Podle Rafaela Malczewského nic nenasvědčovalo jeho pozdější slávě. V Kuźnici byly už statky, hospodářství a kovárny, zatímco v Zakopaném bydleli jen drobní řemeslníci. Zřejmě nepříjemní lidé, protože ani Jánošík sem nezavítal.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zakopane nabízí autentický horalský folklór i velkoměstský ruch, každý rok se zde koná Světový pohár ve skocích na lyžích.
Hlavní promenádou je slavná nákupní třída Krupówki lemovaná krásnými dřevěnými domy. Táhne se od dolní stanice lanovky na horu Gubałówka až po dolní stanici lanovky na Kasprowy Wierch. Tady to žije v jakoukoliv denní či noční hodinu, vyrazit sem můžete za zábavou, nákupy i za dobrým jídlem. Doporučujeme ochutnat tradiční polské sýry, žinčici či pálenku Soplicu.
V zimní sezóně láká Zakopane čtyřmi lyžařskými středisky. Léto nabízí spoustu výletů po značených trasách a turistických atrakcí.
Přímo z města vede pozemní lanovka na horu Gubałówka, odkud budete mít výtečný výhled na město i Tatry. Děti zabavíte v 5D kině, ve velkém aquaparku, ZOO s papoušky nebo na bobové dráze.

Aqua Park Zakopane
Prostorný moderní akvapark fungující za každého počasí, se vzrušujícími tobogány, jízdou na divoké řece a vodopády.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE - UBYTOVÁNÍ V ZAKOPANEM

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Geovita Zakopane:
- Zimní hlavní město Polska
- termální lázně jen 650 m od hotelu
- ideální podmínky pro rodinnou rekreaci a aktivní turistiku po celý rok

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Středisko Geovita v Zakopaném se nachází na klidném jižním svahu Antałówky. Jeho okna nabízejí malebný výhled na Giewont a panorama Tater. Termální lázně cca 650 m, centrum města 10 minut pěšky.

Zakopane - hlavní město polských Tater - jediné pohoří ve střední a východní Evropě s alpským charakterem. Je to nejvýše položené město v Polsku. Nabízí ideální podmínky pro rodinnou rekreaci a aktivní turistiku po celý rok. Krása hor, pulzující, jedinečný folklór a jedinečné dřevěné stavby lákají hosty z celého světa.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, grilovací přístřešek, Wi-Fi, sauna, dětská herna, kulečník, stolní tenis, parkoviště, garáž

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, balkon

CELKOVÁ KAPACITA

116 lůžek

FORMA STRAVY

snídaně.
Možnost bezlepkové stravy za příplatek na místě. Nutno uvést do objednávky.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma povolenou v doprovodu 2 plně platících osoba.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

V okolí najdete plno možností koupání vč. termálních aquaparků:

- AQUA PARK ZAKOPANE (600 m po cestě, cca 250 m lesem) - Akvapark v srdci města Zakopané. Uvnitř je malé občerstvení, restaurace, sauny a tobogány. Z venkovního bazénu s teplou vodou je nádherný výhled na polské Tatry, které má člověk v tu chvíli jako na dlani.

- KOUPALIŠTĚ POLANA SZYMOSZKOWA (4 km) - Otevřené geotermální koupaliště v Zakopaném. Nedaleko lanovky na vrchol Gubałowka se nachází areál Szymoszkowa. Areál koupaliště se skládá ze dvou bazénů, skluzavek, volejbalového hřiště, lehátek a restaurace s místní kuchyní.

- TERMY BUKOWINA (15 km) - areál s termálním koupalištěm a lyžařským areálem.

- TERMY GORACY POTOK (15 km) - v areálu jsou bazény s různou teplotou vody až do 42,5 stupně. Také se zde nachází velká dětská zóna a také velký lanový park.

- CHOCHOLOWSKIE TERMY (20 km) - největší akvapark v regionu Podhale. Má vnitřní i venkovní část s bazény, tobogány a restaurací.

- TERMY BANIA (25 km) - moderní akvapark pro celou rodinu. Jsou zde termální bazény, odpočinková zóna, tobogány, sauny. V blízkosti akvaparku jsou i lyžařské areály.

LYŽOVÁNÍ

Lyžařské areály: Nosal, Polana Szymoszkowa (4 km), Gubałówka, Kasprowy Wierch a četné lyžařské vleky v Poroninu, Bukowina Tatrzańska (15 km), Białka Tatrzańska (25 km)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět v Zakopaném a okolí:
- KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá lanovkou asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Na vrch Kasprowy vede i turistická stezka. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin.
- HORA GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista. Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce.
- ULICE KRUPÓWKI - Většina turistů podniká první kroky do KRUPÓWKI, vzdáleného asi 7 minut od resortu. Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení.
- Hora GUBALÓWKA - na kterou se pohodlně dostanete pozemní lanovkou. Nahoře na vás čeká úchvatné panorama Tater a plno restaurací, stánků s typickými goralskými suvenýry a občerstvením. Dolů se můžete svést lanovkou z Butorowskeho vrchu.
- SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku. V létě je zde připraveno plno aktivit jak pro děti, tak pro dospělé.
- MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu, dále zde najdete i minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci.
- TATRANSKÝ NÁRONÍ PARK - určitě doporučujeme udělat si výlet i do místní nádherné přírody. Za vstup do NP se platí vstupné (velmi nízké) a není povolen vstup se psy. Pro méně zdatné doporučujeme výlet na Morskie oko, které zvládnou i děti (cca 8 km po asfaltové cestě, příp. se dá vyjet povozem za poplatek). Pro náročnější např. túru údolím pěti polskými jezery až k Morskému oku a zpět (cca 24 km).
- KAM S DĚTMI V ZAKOPANÉM : Motýlí dům (Motylarnia), Papouščí dům (Papugarnia), Podvodní svět (Podwodny Świat), Přírodovědné vzdělávací centrum TNP, Lanový park Złota Grań, Adventure Park Przygody, Výstava voskových figurín Expo, Muzeum Be Happy, Centrum Rozrywki Letnia Zabawa

- STEZKA KORUNAMI STROMŮ (cca 35 km od Zakopaneho) - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 PLN/ osoba/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 PLN/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

dle aktuálního ceníku

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

NOSALOWY DWÓR - Zakopane
2024

Resort NOSALOWY DWÓR - Zakopane

Polsko Malopolsko - Zakopane

Nosalowy Dwór je více než jen hotelový komplex v blízkosti lyžařského střediska Nosal, je to prostor pro relaxaci. Resort se nachází v blízkosti ...

RELAXUJTE V SRDCI POLSKÝCH TATER - VŠE V JEDNOM, JEDINEČNÝ RESORT NOSALOWY DWÓR ● CENY POBYTU NA ...

snídaně

Z0826R24

Na ověření
- Detail
Změnit nastavení cookies