KORONA - Wroclaw - Polsko - Dolní Slezsko - Wrocław

Hotel KORONA - Wroclaw (Z0844R24)

Polsko > Dolní Slezsko - Wrocław
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 40 PLN/ den
Internet:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 1,7 km
Autobusová zastávka: 1,9 km
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dolní Slezsko - Wrocław

ZÁKLADNÍ POPIS

WROCLAW
Hlavní město Dolnoslezského vojvodství se staletou historií, která ovlivňuje množství zde nalezených památek, je nejvýznamnějším kulturním, hospodářským, akademickým a turistickým centrem jihozápadního Polska; město mimořádně bohaté na atrakce pro každého turistu...

Město mostů
Lodě klouzají po Odře skoro jako v Benátkách. Břehy dolnoslezské metropole spojuje více než stovka mostů a lávek – jejich počet je v Evropě na druhém místě za zmíněnými Benátkami, Amsterdamem, Petrohradem a Hamburkem. Most Tumski je opředen desítkami visacích zámků věčné lásky – stejně jako na Ponte Milvio v Římě. 45 metrů nad zemí visí nejvyšší ve Vratislavi, Most čarodějnic spojující věže gotické katedrály sv. Máří Magdaléna . Most Grunwaldzki je císařem Vratislavi – je dominantou města již více než sto let. Jeho průkopnický design je působivý ve dne i v noci, kdy jeho kouzlo podtrhuje efektní osvětlení.

V blízkosti přírody
Do ZOO Wrocław , nejstarší a největší co do počtu vystavených zvířat, jezdí z centra lodě. V Africarium plave 260 druhů ryb z celého světa v bazénech o objemu 15 milionů litrů, včetně rejnoků a žraloků, a ptáci zpívají v deštném pralese. Park Szczytnicki, největší ve městě, ležící nedaleko láká na japonskou zahradu s tradiční drobnou architekturou.

Výstava Hydropolis informuje, že délka vodovodní sítě ve Vratislavi se rovná vzdálenosti od hlavního města Slezska do Madridu a že do roku 2050 budou oceány obsahovat více plastu než ryb . Jedná se o jedno z nejmodernějších center v Evropě, kde jsou navrženy četné multimediální technologie, interaktivní instalace, repliky a modely, které ukazují vodu z různých fascinujících perspektiv.

Zajímavá místa, události a chutě
Vojenské památky Vratislavi , Po stopách Eberharda Mocka , Vratislavská filmová stezka , Street-art ve Vratislavi - tyto a další města vyznačené trasy můžete sledovat podle popisu na visitwroclaw.eu/trasy . Jedna z tras umožňuje setkání s místními trpaslíky : Bankusia, Bibliophile, Chlapibrzuch, Ogorzałka a mnoho a mnoho dalších. V ulicích Vratislavi jich je přes 300. Mají dokonce oficiální portál krasnale.pl a turistická informační místa prodávají suvenýry a sladkosti ve znamení těchto skřítků.

Wrocław stojí za vidění také z řeky, na lodi, kajaku, vodním kole, motorovém člunu nebo katamaránu. Můžete také přejet Odru , tedy lanovku Polinka , a vydat se po městě na městské kolo nebo melex.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

Když otevřete dveře do hotelu Korona Wroclaw, vstoupíte do světa mezi minulostí a budoucností.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Korona Wroclaw:
- v srdci historického Starého Města
- vyhlášená restaurace "The Crown"
- jen 60 km od českých hranic

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Moderní 3hvězdičkový hotel Korona se nachází pouhých 50 m od Tržního náměstí a radnice.
Hotel je znám především jako nájemní dům "Pod Złotą Koroną". Je to velkolepý příklad kreativní retrospektivy v poválečné rekonstrukci Vratislavi. Jedná se o pozůstatek středověké a renesanční architektury, nadzemní části mají skeletovou konstrukci komerčních budov z počátku 20. století.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a bar, Wi-Fi, parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD (15 m²), manželské lůžko nebo 2 oddělené postele, Spr.+WC, TV s plochou obrazovkou, fén, Wi-Fi, lednička, set na přípravu čaje a kávy, klimatizace.
1 - lůžkové pokoje (14 m²), Spr.+WC, TV s plochou obrazovkou, fén, Wi-Fi, lednička, set na přípravu čaje a kávy, klimatizace. Pokoje na dotaz.

Pokoje DELUXE, SUPERIOR a rodinné na dotaz vč. ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

115 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Park Wodny (2,7 km)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
Staré trhové náměstí
Historická radnice
Racławické panorama
Wrocławské ostrovy
ZOO
Hudební festivaly
Advent ve Wrocławi

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

40 PLN/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

90 PLN/den (max. výška vozu 2,20 m) - parkování na ulici Szewska 3a, 50-053 Wrocław

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem FlixBus z Praha-Černý Most do Wroclaw, ul. Sucha. Přejdete na autobusové nádraží Dworzec Główny a odtud můžete jet tramvají (18) na zastávku Świdnicka, zde přestup na tramvaj (6). Hotel je od zastávky vzdálený asi 60 m.

Autobusem FlixBus z Ostrava-ÚAN do Wroclaw, ul. Sucha. Přejdete na autobusové nádraží Dworzec Główny a odtud můžete jet tramvají (18) na zastávku Świdnicka, zde přestup na tramvaj (6). Hotel je od zastávky vzdálený asi 60 m.

Cesta autobusem z Prahy trvá přibližně 4 hodiny a 40 minut.
Cesta autobusem z Ostravy trvá přibližně 4 hodiny a 30 minut.

PŘÍJEZD AUTEM

Parkování na ulici Szewska 3a, 50-053 Wrocław (cca 350 m od hotelu)

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ART Hotel**** - Wroclaw
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel ART Hotel**** - Wroclaw

Polsko Dolní Slezsko - Wrocław

elegantní Art Hotel**** se nachází 2 propojených historických budovách v samém srdci největšího města Dolního Slezka - Wroclawi (cca 60 km od hranice ...

Wroclaw je město, které vás osloví svou přátelskou atmosférou, živou kulturu a bohatou historií, ...

snídaně

Z0868R24

od 1 890 Kč / noc
- Detail
B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław
2024
Pojištění storna v ceně

B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław

Polsko Dolní Slezsko - Wrocław

B&B Hotel Wrocław Centrum se nachází na výhodném místě v centru Vratislavi, 550 metrů od středověkého Hlavního náměstí s historickými budovami, v ...

● UBYTOVÁNÍ V CENTRU ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných ...

Bez stravy

Z0824R24

Na ověření
- Detail