B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Vratislav - Polsko - Dolní Slezsko - Wrocław

B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Vratislav (Z0824R23)

Polsko > Dolní Slezsko - Wrocław
Strava Bez stravy
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: cena na dotaz
Internet:
Výtah
Restaurace: v okolí
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 900 m
Autobusová zastávka: 1 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dolní Slezsko - Wrocław

ZÁKLADNÍ POPIS

WROCLAW
Hlavní město Dolnoslezského vojvodství se staletou historií, která ovlivňuje množství zde nalezených památek, je nejvýznamnějším kulturním, hospodářským, akademickým a turistickým centrem jihozápadního Polska; město mimořádně bohaté na atrakce pro každého turistu...

Město mostů
Lodě klouzají po Odře skoro jako v Benátkách. Břehy dolnoslezské metropole spojuje více než stovka mostů a lávek – jejich počet je v Evropě na druhém místě za zmíněnými Benátkami, Amsterdamem, Petrohradem a Hamburkem. Most Tumski je opředen desítkami visacích zámků věčné lásky – stejně jako na Ponte Milvio v Římě. 45 metrů nad zemí visí nejvyšší ve Vratislavi, Most čarodějnic spojující věže gotické katedrály sv. Máří Magdaléna . Most Grunwaldzki je císařem Vratislavi – je dominantou města již více než sto let. Jeho průkopnický design je působivý ve dne i v noci, kdy jeho kouzlo podtrhuje efektní osvětlení.

V blízkosti přírody
Do ZOO Wrocław , nejstarší a největší co do počtu vystavených zvířat, jezdí z centra lodě. V Africarium plave 260 druhů ryb z celého světa v bazénech o objemu 15 milionů litrů, včetně rejnoků a žraloků, a ptáci zpívají v deštném pralese. Park Szczytnicki, největší ve městě, ležící nedaleko láká na japonskou zahradu s tradiční drobnou architekturou.

Výstava Hydropolis informuje, že délka vodovodní sítě ve Vratislavi se rovná vzdálenosti od hlavního města Slezska do Madridu a že do roku 2050 budou oceány obsahovat více plastu než ryb . Jedná se o jedno z nejmodernějších center v Evropě, kde jsou navrženy četné multimediální technologie, interaktivní instalace, repliky a modely, které ukazují vodu z různých fascinujících perspektiv.

Zajímavá místa, události a chutě
Vojenské památky Vratislavi , Po stopách Eberharda Mocka , Vratislavská filmová stezka , Street-art ve Vratislavi - tyto a další města vyznačené trasy můžete sledovat podle popisu na visitwroclaw.eu/trasy . Jedna z tras umožňuje setkání s místními trpaslíky : Bankusia, Bibliophile, Chlapibrzuch, Ogorzałka a mnoho a mnoho dalších. V ulicích Vratislavi jich je přes 300. Mají dokonce oficiální portál krasnale.pl a turistická informační místa prodávají suvenýry a sladkosti ve znamení těchto skřítků.

Wrocław stojí za vidění také z řeky, na lodi, kajaku, vodním kole, motorovém člunu nebo katamaránu. Můžete také přejet Odru , tedy lanovku Polinka , a vydat se po městě na městské kolo nebo melex.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● UBYTOVÁNÍ V CENTRU
CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč B&B Hotel Wroclaw Centrum:
- ubytování v blízkosti centra města, kaváren, restaurací
- vhodné páry, seniory i rodiny s dětmi, pro milovníky památek, festivalů
- jen 60 km od českých hranic

POLOHA UBYTOVÁNÍ

B&B Hotel Wrocław Centrum se nachází na výhodném místě v centru Vratislavi, 550 metrů od středověkého Hlavního náměstí s historickými budovami, v blízkosti kaváren, restaurací, cca1 km od Tumského ostrova a 10 minut pěšky od vlakové nádraží.
Wrocław je čtvrté největší město Polska, jen 60 km od českých hranic.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídárna, obchod, Wi-Fi, klimatizace, výtah, bankomat, úschova zavazadel, venkovní parkoviště, podzemní garáže

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, klimatizace.
Rodinné pokoje - 1 manželská postel (160 x 200 cm) + 2 samostatné postele (90 x 200 cm), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, klimatizace (max. obsazenost 4 dospělí)

FORMA STRAVY

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní za příplatek.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
Staré trhové náměstí
Historická radnice
Racławické panorama
Wrocławské ostrovy
ZOO
Hudební festivaly
Advent ve Wrocławi

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cena na dotaz

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cca 45 PLN/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá platby kartou: VISA, MASTER-CARD, MAESTRO.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

Advent v B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław
2023

Advent v B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław

Polsko Dolní Slezsko - Wrocław

B&B Hotel Wrocław Centrum se nachází na výhodném místě v centru Vratislavi, 550 metrů od středověkého Hlavního náměstí s historickými budovami, v ...

● ADVENTNÍ VÍKENDY ● UBYTOVÁNÍ V CENTRU

snídaně

Z0824R23ADVENT

od 1 245 Kč / noc
- Detail