B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław - Polsko - Dolní Slezsko - Wrocław

B&B HOTEL WROCLAW CENTRUM - Wrocław (Z0824R24)

Polsko > Dolní Slezsko - Wrocław
Strava Bez stravy
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: na dotaz
Internet:
Výtah
Restaurace: v okolí
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 900 m
Autobusová zastávka: 1 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dolní Slezsko - Wrocław

ZÁKLADNÍ POPIS

WROCLAW
Hlavní město Dolnoslezského vojvodství se staletou historií, která ovlivňuje množství zde nalezených památek, je nejvýznamnějším kulturním, hospodářským, akademickým a turistickým centrem jihozápadního Polska; město mimořádně bohaté na atrakce pro každého turistu...

Město mostů
Lodě klouzají po Odře skoro jako v Benátkách. Břehy dolnoslezské metropole spojuje více než stovka mostů a lávek – jejich počet je v Evropě na druhém místě za zmíněnými Benátkami, Amsterdamem, Petrohradem a Hamburkem. Most Tumski je opředen desítkami visacích zámků věčné lásky – stejně jako na Ponte Milvio v Římě. 45 metrů nad zemí visí nejvyšší ve Vratislavi, Most čarodějnic spojující věže gotické katedrály sv. Máří Magdaléna . Most Grunwaldzki je císařem Vratislavi – je dominantou města již více než sto let. Jeho průkopnický design je působivý ve dne i v noci, kdy jeho kouzlo podtrhuje efektní osvětlení.

V blízkosti přírody
Do ZOO Wrocław , nejstarší a největší co do počtu vystavených zvířat, jezdí z centra lodě. V Africarium plave 260 druhů ryb z celého světa v bazénech o objemu 15 milionů litrů, včetně rejnoků a žraloků, a ptáci zpívají v deštném pralese. Park Szczytnicki, největší ve městě, ležící nedaleko láká na japonskou zahradu s tradiční drobnou architekturou.

Výstava Hydropolis informuje, že délka vodovodní sítě ve Vratislavi se rovná vzdálenosti od hlavního města Slezska do Madridu a že do roku 2050 budou oceány obsahovat více plastu než ryb . Jedná se o jedno z nejmodernějších center v Evropě, kde jsou navrženy četné multimediální technologie, interaktivní instalace, repliky a modely, které ukazují vodu z různých fascinujících perspektiv.

Zajímavá místa, události a chutě
Vojenské památky Vratislavi , Po stopách Eberharda Mocka , Vratislavská filmová stezka , Street-art ve Vratislavi - tyto a další města vyznačené trasy můžete sledovat podle popisu na visitwroclaw.eu/trasy . Jedna z tras umožňuje setkání s místními trpaslíky : Bankusia, Bibliophile, Chlapibrzuch, Ogorzałka a mnoho a mnoho dalších. V ulicích Vratislavi jich je přes 300. Mají dokonce oficiální portál krasnale.pl a turistická informační místa prodávají suvenýry a sladkosti ve znamení těchto skřítků.

Wrocław stojí za vidění také z řeky, na lodi, kajaku, vodním kole, motorovém člunu nebo katamaránu. Můžete také přejet Odru , tedy lanovku Polinka , a vydat se po městě na městské kolo nebo melex.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● UBYTOVÁNÍ V CENTRU
CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč B&B Hotel Wroclaw Centrum:
- ubytování v blízkosti centra města, kaváren, restaurací
- vhodné páry, seniory i rodiny s dětmi, pro milovníky památek, festivalů
- jen 60 km od českých hranic

POLOHA UBYTOVÁNÍ

B&B Hotel Wrocław Centrum se nachází na výhodném místě v centru Vratislavi, 550 metrů od středověkého Hlavního náměstí s historickými budovami, v blízkosti kaváren, restaurací, cca1 km od Tumského ostrova a 10 minut pěšky od vlakové nádraží.
Wrocław je čtvrté největší město Polska, jen 60 km od českých hranic.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídárna, obchod, Wi-Fi, klimatizace, výtah, bankomat, úschova zavazadel, venkovní parkoviště, podzemní garáže

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, klimatizace.
Rodinné pokoje - 1 manželská postel (160 x 200 cm) + 2 samostatné postele (90 x 200 cm), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, klimatizace (max. obsazenost 4 dospělí)

FORMA STRAVY

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní za příplatek.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
Staré trhové náměstí
Historická radnice
Racławické panorama
Wrocławské ostrovy
ZOO
Hudební festivaly
Advent ve Wrocławi

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cena na dotaz

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cca 45 PLN/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá platby kartou: VISA, MASTER-CARD, MAESTRO.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem FlixBus z Praha-Černý Most do Sucha. Přejdete na autobusové nádraží Dworzec Główny a odtud můžete jet tramvají (18) na zastávku Park Staromiejski. Hotel je od zastávky vzdálený asi 230 m.

Autobusem FlixBus z Ostrava-ÚAN do Opole. Přejdete na vlakové nádraží Opole Glowne a odtud přestoupíte na vlak (IC) do stanice Wrocław Główny. Přejdete na autobusové nádraží Dworzec Główny a odtud můžete jet tramvají (18) na zastávku Park Staromiejski. Hotel je od zastávky vzdálený asi 230 m.

Cesta autobusem z Prahy trvá přibližně 4 hodiny a 40 minut.
Cesta autobusem z Ostravy trvá přibližně 4 hodiny a 30 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 324 km, z Českých Budějovic: 466 km,
z Brna: 404 km, z Ostravy: 240 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

KORONA - Wroclaw
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel KORONA - Wroclaw

Polsko Dolní Slezsko - Wrocław

Moderní 3hvězdičkový hotel Korona se nachází pouhých 50 m od Tržního náměstí a radnice. Hotel je znám především jako nájemní dům "Pod Złotą Koroną". ...

Když otevřete dveře do hotelu Korona Wroclaw, vstoupíte do světa mezi minulostí a budoucností.

snídaně

Z0844R24

od 1 449 Kč / noc
- Detail