TULIP RESIDENCES WARSAW TARGOWA - Varšava - Polsko - Varšava

Hotel TULIP RESIDENCES WARSAW TARGOWA - Varšava (Z0705R24)

Polsko > Varšava
Strava snídaně
TV na pokoji
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: cca 1 km
MHD: 5 min. (cca 500 m)
Společenské a kulturní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Varšava

ZÁKLADNÍ POPIS

Varšava je hlavní a největší město Polska a také hlavní město Mazovského vojvodství. Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Varšava je město plné atrakcí.  Najdete zde atmosférické Staré Město, nádherné královské paláce, muzea vyprávějící o historii Varšavy a Polska a bulváry plné života na Visle.

Internet
Ve Varšavě můžete využít bezplatnou bezdrátovou síť internetu ve městě. Bezdrátové přístupové body k internetu jsou označeny modrými cedulemi se slovy „HOT SPOT UM-Warszawa“, nebo hnědými v případě památek.

Zákaz kouření a pití alkoholu
Ve Varšavě je kouření zakázáno na zastávkách veřejné dopravy a v klubech, hospodách a restauracích (pokud neexistují oddělené kuřácké pokoje).
Je rovněž zakázáno požívat alkohol na veřejných místech (parky, náměstí, ulice atd.), S výjimkou na místech k tomu určených, jako jsou letní zahrady restaurací a hospod a visutské bulváry.
Za nedodržení předpisů vám může být uložena pokuta.

V Polsku jsou v neděli obchody zavřené. Výjimkou jsou malé obchody s potravinami, např. Carrefour Express, Żabka. V době svátků může být mnoho atrakcí a obchodů uzavřeno nebo otevřeno se změněnou otevírací dobou.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Objevte největší atrakce hlavního města:

Královské muzeum Łazienki
Tento rozsáhlý park je oblíbeným místem obyvatel Varšavy na dlouhé procházky, kde si můžete odpočinout od shonu města uprostřed krásné přírody a architektury. V jeho srdci se skrývá letní sídlo posledního polského krále - Stanisława Augusta Poniatowského. V Łazienki najdete amfiteátr, dvorní divadlo z 18. století, Muzeum myslivosti a jezdectví, palác Myślewicki a četné volně stojící sochy.
Pokud navštívíte Varšavu v létě, určitě se zúčastněte některého ze slavných Chopinových koncertů, které se konají od května do září, každou neděli v 12.00 a 16.00. Přijďte k Chopinovu památníku, posaďte se na trávu a užívejte si hudbu.
www.lazienki-krolewskie.pl

Palác kultury a vědy
Je to nejvyšší a nejznámější budova ve Varšavě. Vidíte to téměř odkudkoli v hlavním městě. V jeho monumentálních interiérech se konaly četné koncerty, výstavy, veletrhy a přehlídky.
V současné době jsou v paláci divadla, kina, muzea, módní hospody a hlavní varšavský turistický informační bod . Nezapomeňte vstoupit na vyhlídkovou plošinu ve 30. patře budovy a podívat se na nádherné panorama města z výšky 114 metrů.
www.pkin.pl

Muzeum povstání ve Varšavě 
Jedinečné místo, které vám pomůže pochopit současnou Varšavu. Toto interaktivní muzeum připomíná největší podzemní vojenskou akci v Evropě okupované Německem během druhé světové války. Povstání z roku 1944 navždy změnilo tvář polského hlavního města.
Multimediální výstava odráží atmosféru povstalecké Varšavy, ukazuje nejen vojenskou historii 63 dnů bojů a každodenní život civilního obyvatelstva, ale také popisuje poválečný komunistický teror.
www.1944.pl

Národní muzeum ve Varšavě
V muzeu je velká sbírka obrazů, soch a řemesel všech dob, od starověku až po současnost. Mistrovská díla polského a světového umění jsou prezentována v tematických galeriích.
www.mnw.art.pl

Muzeum Fryderyka Chopina
Fryderyk Chopin je jedním z nejznámějších obyvatel Varšavy. Nachází se v historickém paláci Ostrogski a je jedním z nejmodernějších biografických muzeí v Evropě. Díky zde shromážděným exponátům a multimédii se dozvíte o životě a díle skladatele, o jeho dětství a mládí stráveném ve Varšavě a jeho životě v exilu.
chopin.museum/pl

Bulváry na řece Visle
Je těžké si představit panorama Varšavy bez Visly - řeka měla obrovský dopad na rozvoj města a dnes nabízí turistům a obyvatelům nespočet atrakcí. Několik kilometrů dlouhá pobřežní promenáda je skvělým místem pro procházky, projížďky na kole i bláznivou zábavu v jednom ze sezónních klubů. Na bulvárech na vás čekají altány s lehátky, kamennými lavicemi a sedadly na větvích stromů. K dispozici je také vyhlídka a mini pláž s proutěnými koši.
Nejmladší si užijí vodní hřiště s „tančícími“ fontánami a postavičkami z ryb, stejně jako skákací trampolíny.

Varšavská zoologická zahrada
40 hektarů, 12 000 zvířat patřících k 500 druhům - přijďte a stravte celý den uprostřed přírody. Navštivte medvědy, sledujte krmení tuleňů a hrochů, podívejte se na roztomilé žirafy a sledujte šimpanze. Jděte do terária a akvária, podívejte se na různé druhy ptáků a tropických ryb. Je to skvělé místo k odpočinku pro celou rodinu.
zoo.waw.pl

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE

URČITĚ OCENÍTE

Proč Hotel Tulip Residences Waraw Targowa Varšava:
- v blízkosti stanice metra
- ideální výchozí bod pro poznávání Varšavy - Národní stadion, Koneser, elektrárna Powiśle, Koperníkovo vědecké centrum, Zoologická zahrada a další

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Tulip Residences je nový koncept aparthotelů, který se nachází na hranici měst Praga Północ a Południe v ulici Targowa 5. V blízkosti Národního stadionu, centra města, stanice metra National Stadium, vlakového nádraží Warszawa Wschodnia a městských cyklostezek. Ideální poloha pro poznávání Varšavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a bar Włoska Praga, Wi-Fi, prádelna s žehlírnou, parkoviště (ze strany ulice Zamoyskiego 37)

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkový pokoj STANDARD, Spr.+WC, TV, fén, trezor, set na přípravu kávy a čaje
b) 2 - lůžkové STUDIO, Spr.+WC, TV, fén, trezor, set na přípravu kávy a čaje, vybavený kuchyňský kout s indukční deskou a mikrovlnou troubou
c) apartmán pro max. 4 osoby (manželské lůžko + rozkládací gauč), Spr.+WC, TV, fén, trezor, set na přípravu kávy a čaje, vybavený kuchyňský kout s indukční deskou a mikrovlnou troubou (min. a max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12,99 let)

Studia a apartmány na dotaz.

FORMA STRAVY

Snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno nad. maximální počet osob na pokoji/ apartmánu

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v ceně.
Parkoviště se nachází na straně ulice Zamoyskiego 37

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 640,6 km, z Českých Budějovic: 755,0 km, z Brna: 539,2 km, z Ostravy: 377,9 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

REGENT WARSZAW HOTEL - Varšava
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel REGENT WARSZAW HOTEL - Varšava

Polsko Varšava

Elegantní hotel Regent Warsaw***** se nachází v diplomatické čtvrti Varšavy, 2 minuty chůze od parku Łazienki Królewskie.

ZAŽIJTE SKUTEČNOU POHOSTINNOST ● POZNEJTE VARŠAVU

snídaně

Z0851R24

od 1 560 Kč / noc
- Detail