REGENT WARSZAW HOTEL - Varšava - Polsko - Varšava

Hotel REGENT WARSZAW HOTEL - Varšava (Z0851R24)

Polsko > Varšava
Strava snídaně
BEZBARIÉROVÉ zařízení
ELEKTROAUTO
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: cena na dotaz
Internet:
Výtah
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Varšava

ZÁKLADNÍ POPIS

Varšava je hlavní a největší město Polska a také hlavní město Mazovského vojvodství. Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Varšava je město plné atrakcí.  Najdete zde atmosférické Staré Město, nádherné královské paláce, muzea vyprávějící o historii Varšavy a Polska a bulváry plné života na Visle.

Internet
Ve Varšavě můžete využít bezplatnou bezdrátovou síť internetu ve městě. Bezdrátové přístupové body k internetu jsou označeny modrými cedulemi se slovy „HOT SPOT UM-Warszawa“, nebo hnědými v případě památek.

Zákaz kouření a pití alkoholu
Ve Varšavě je kouření zakázáno na zastávkách veřejné dopravy a v klubech, hospodách a restauracích (pokud neexistují oddělené kuřácké pokoje).
Je rovněž zakázáno požívat alkohol na veřejných místech (parky, náměstí, ulice atd.), S výjimkou na místech k tomu určených, jako jsou letní zahrady restaurací a hospod a visutské bulváry.
Za nedodržení předpisů vám může být uložena pokuta.

V Polsku jsou v neděli obchody zavřené. Výjimkou jsou malé obchody s potravinami, např. Carrefour Express, Żabka. V době svátků může být mnoho atrakcí a obchodů uzavřeno nebo otevřeno se změněnou otevírací dobou.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Objevte největší atrakce hlavního města:

Královské muzeum Łazienki
Tento rozsáhlý park je oblíbeným místem obyvatel Varšavy na dlouhé procházky, kde si můžete odpočinout od shonu města uprostřed krásné přírody a architektury. V jeho srdci se skrývá letní sídlo posledního polského krále - Stanisława Augusta Poniatowského. V Łazienki najdete amfiteátr, dvorní divadlo z 18. století, Muzeum myslivosti a jezdectví, palác Myślewicki a četné volně stojící sochy.
Pokud navštívíte Varšavu v létě, určitě se zúčastněte některého ze slavných Chopinových koncertů, které se konají od května do září, každou neděli v 12.00 a 16.00. Přijďte k Chopinovu památníku, posaďte se na trávu a užívejte si hudbu.
www.lazienki-krolewskie.pl

Palác kultury a vědy
Je to nejvyšší a nejznámější budova ve Varšavě. Vidíte to téměř odkudkoli v hlavním městě. V jeho monumentálních interiérech se konaly četné koncerty, výstavy, veletrhy a přehlídky.
V současné době jsou v paláci divadla, kina, muzea, módní hospody a hlavní varšavský turistický informační bod . Nezapomeňte vstoupit na vyhlídkovou plošinu ve 30. patře budovy a podívat se na nádherné panorama města z výšky 114 metrů.
www.pkin.pl

Muzeum povstání ve Varšavě 
Jedinečné místo, které vám pomůže pochopit současnou Varšavu. Toto interaktivní muzeum připomíná největší podzemní vojenskou akci v Evropě okupované Německem během druhé světové války. Povstání z roku 1944 navždy změnilo tvář polského hlavního města.
Multimediální výstava odráží atmosféru povstalecké Varšavy, ukazuje nejen vojenskou historii 63 dnů bojů a každodenní život civilního obyvatelstva, ale také popisuje poválečný komunistický teror.
www.1944.pl

Národní muzeum ve Varšavě
V muzeu je velká sbírka obrazů, soch a řemesel všech dob, od starověku až po současnost. Mistrovská díla polského a světového umění jsou prezentována v tematických galeriích.
www.mnw.art.pl

Muzeum Fryderyka Chopina
Fryderyk Chopin je jedním z nejznámějších obyvatel Varšavy. Nachází se v historickém paláci Ostrogski a je jedním z nejmodernějších biografických muzeí v Evropě. Díky zde shromážděným exponátům a multimédii se dozvíte o životě a díle skladatele, o jeho dětství a mládí stráveném ve Varšavě a jeho životě v exilu.
chopin.museum/pl

Bulváry na řece Visle
Je těžké si představit panorama Varšavy bez Visly - řeka měla obrovský dopad na rozvoj města a dnes nabízí turistům a obyvatelům nespočet atrakcí. Několik kilometrů dlouhá pobřežní promenáda je skvělým místem pro procházky, projížďky na kole i bláznivou zábavu v jednom ze sezónních klubů. Na bulvárech na vás čekají altány s lehátky, kamennými lavicemi a sedadly na větvích stromů. K dispozici je také vyhlídka a mini pláž s proutěnými koši.
Nejmladší si užijí vodní hřiště s „tančícími“ fontánami a postavičkami z ryb, stejně jako skákací trampolíny.

Varšavská zoologická zahrada
40 hektarů, 12 000 zvířat patřících k 500 druhům - přijďte a stravte celý den uprostřed přírody. Navštivte medvědy, sledujte krmení tuleňů a hrochů, podívejte se na roztomilé žirafy a sledujte šimpanze. Jděte do terária a akvária, podívejte se na různé druhy ptáků a tropických ryb. Je to skvělé místo k odpočinku pro celou rodinu.
zoo.waw.pl

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

ZAŽIJTE SKUTEČNOU POHOSTINNOST ● POZNEJTE VARŠAVU

URČITĚ OCENÍTE

Proč Regent Warsaw Hotel Varšava:
- pro náročné
- v blízkosti parku Łazienki Królewskie
- restaurace Venti-tre - jedna z nejlepších ve Varšavě
- poznávací i relaxační pobyt

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Elegantní hotel Regent Warsaw***** se nachází v diplomatické čtvrti Varšavy, 2 minuty chůze od parku Łazienki Królewskie.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, zahradní terasa, Wellness klubu Oasis (fitness, bazén, sauna, vířivka), Wi-Fi, výtah, půjčovna kol, parkoviště

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje CLASSIC (32 m²), vana a samostatný sprchový kout, WC, LCD TV s úhlopříčkou 32 palců, trezor, telefon, Wi-Fi, župan, set na přípravu kávy/ čaje, minerální voda, klimatizace

Pokoje DELUXE (s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky), CLUB (s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky), SUPERIOR (s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky) na dotaz vč. ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

245 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

DÁLE PRO VÁS

Možnost zakoupení letenky ZDE.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodního park Moczydło (8 km) - Sportovní bazén 50 x 20 m, nepravidelný bazén 2 833 m², brouzdaliště s atrakcemi, vodní hřiště, dětské hřiště, skluzavky (Kamikaze, Anakonda, tříkolová Multislide, hřiště na plážový volejbal a fotbal. V zimě kryté kluziště

Aquapark (3,6 km, ul. Merliniego 2) - olympijský bazén, rekreační bazén ( rekreační a plavecké s maximální hloubkou 1,40 m, brouzdaliště pro děti se skluzavkou ve tvaru slona, jacuzzi s ohřátou vodou, umělá řeka s rychlým proudem připomínající horský potok, tubusové skluzavky dlouhé 45 a 72 metrů, venkovní skluzavka uvnitř haly bazénu dlouhá 15 metrů, celoroční venkovní vyhřívaný bazén spojený s hlavní halou, vodopády, podvodní masáž, vodní kaskády), SPA & Wellness (masáže, ošetření těla a pod.), Squash

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co by jste měli vidět:

Palác kultury a vědy (prohlídka na 1 hodinu), pl. Průvod 1
Je to jedna z nejvyšších a nejznámějších budov ve Varšavě. Je vidět téměř odkudkoli v hlavním městě. odkud se to vzalo? Byl to dar sovětského lidu Polákům.
Při její návštěvě určitě zajděte na vyhlídkovou terasu ve 30. patře a podívejte se na nádherné panorama města z výšky 114 metrů. V paláci jsou také divadla, kino, muzea, módní hospody a hlavní turistický informační bod.

Aquapark SUNTAGO, Wręcza
vodní park najdete cca 50 km jihozápadně od Varšavy v Mazovském vojvodství. Vodní svět se nachází na rozloze 20 hektarů a je rozdělen na 3 zóny: Jamango (300 skutečných palem, 4000 lehátek, dětské hřiště, dětské bazény, vlnový bazén, línou řeku, vířivky, 32 tobogánů a skluzavek. Je zde i nejdelší tobogán ve střední Evropě, který měří 316 stop), saunaria (8 saun s maximální teplotou 100 °C a 4 ochlazovací bazénky. Tato zóna je určena hlavně pro odpočinek a rekreaci, proto je tam vstup od 16 let) a relax (400 skutečných palem, zahrada a řada termálních bazénů. Tato zóna je určena hlavně pro odpočinek a relaxaci, proto je vstup pouze od 16 let).
Do aquaparku Suntago můžete přijet autobusem: z Varšavy (autobusová zastávka Al. Jerozolimskie 56) a ze Żyrardówa (autobusová zastávka u vlakového nádraží, al. Partyzantow 3/1). Aktuální jízdní řád autobusů naleznete ZDE  

Královské muzeum Łazienki (prohlídka na 2 hodiny), Sv. Agricola 1
Tato krásná rozlehlá zahrada je oblíbeným místem Varšovců na dlouhé procházky. V jeho srdci se ukrývá letní sídlo posledního polského krále Stanisława Augusta Poniatowského. V Łazienki jsou zimní zahrady, amfiteátr a dokonce i čínská zahrada. Za návštěvu stojí klasicistní Palác na Isle, jehož interiéry potěší krásnou výzdobou a ukrývají galerii obrazů. Lákadlem zahrady jsou také veverky a pávi. Zahrada je známá také Chopinovými koncerty, které se konají každou neděli od 15. května do 25. září ve 12.00 a 16.00. Přijďte k Chopinovu památníku, sedněte si do trávy a užívejte si hudbu.

Královská cesta (prohlídka na 1,5 hodiny)
Jedná se o nejreprezentativnější trasu města, spojující bývalá královská sídla. Začíná na Plac Zamkowy a vede přes Krakowskie Przedmieście do Łazienki Królewskie a poté do Wilanówa. Cestou uvidíte mnoho historických kostelů, parků a zámečků.
Podél ulic Krakowskie Przedmieście a Nowy Świat jsou mj. Prezidentský palác, historický kampus Varšavské univerzity, krásné kostely a nájemní domy. Dále se táhne elegantní a zelená třída Ujazdowskie, kde uvidíte budovy ambasád a ministerstev. Historická trasa končí u paláce Wilanów. V zimě se silnice blýská světly Velkého osvětlení

Staré město a královský hrad (prohlídka na 3 hodiny)
Varšavské Staré město je skutečnou perlou hlavního města! Potěší svými barevnými činžáky a jedinečnou atmosférou úzkých uliček. Není divu, že byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO!
Na Staroměstském náměstí se setkáte s Varšavskou mořskou pannou – oficiálním symbolem města. Prohlédněte si barbakan, zvon na ulici Kanonia a projděte se po hradbách, určitě navštivte Královský hrad. V bývalém sídle polských panovníků kromě apartmánů uvidíte obrazy slavného Rembrandta a plátna Bernarda Bellotta, známého jako Canaletto.

Muzeum varšavského povstání (prohlídka na 2 hodiny), Sv. Grzybowská 79
Jedinečné místo, které vám pomůže porozumět Varšavě. Toto interaktivní muzeum připomíná událost, která změnila tvář hlavního města - Varšavské povstání v roce 1944. Nachází se v bývalé tramvajové elektrárně.
Poslechněte si příběhy povstalců, podívejte se, jak se cítili vojáci procházející stokami, a sledujte hlavní město srovnané se zemí z ptačí perspektivy ve filmu „City of Ruins“. Nezapomeňte také věnovat pozornost nástěnným malbám povstalců od slavných polských umělců na "Murze Sztuki".

Praha (prohlídka na 2 hodiny)
Čtvrť, která přežila druhou světovou válku, je dnes považována za nejautentičtější a nejatmosféričtější část města. Toto je jedno z oblíbených míst mladých, kreativních Varšovců. Najdete zde zajímavou architekturu kombinující industriální památky s modernou, ale i módní hospody, umělecké galerie a za zmínku stojí i Muzeum varšavské Pragy .

Národní muzeum (prohlídka na 2 hodiny), Al. Jeruzalém 3
Muzeum ukrývá nádhernou sbírku více než 830 000 exponátů ze všech epoch, od starověku až po současnost. Najdete zde díla polského i světového umění, včetně skvostů jako „Oranžová dívka“ od Aleksandera Gierymského nebo gigantická „Bitva u Grunwaldu“ od Jana Matejky. Prohlédněte si jedinečné sochy v galerii středověkého umění a největší sbírku núbijského umění a kultury v Evropě. Nenechte si ujít ani dočasné výstavy.

Varšavská Visla
Takovou řeku v jiných evropských metropolích nenajdete! Boulevardy plné života sousedí s přírodním pobřežím plným divokého ptactva. V létě na levém břehu Visly lákají módní bary a kluby, hospody a venkovní akce. Milují je jak místní, tak turisté. Vyplatí se také zajít na některou z městských pláží nebo se vydat na plavbu po řece Visle.
Bulváry Visly jsou skvělým místem pro procházky nebo výlet na kole. Vyhlídka, kavárny a bary, stinné pergoly, lucerny ve tvaru plachet, mini pláž a trampolíny... Bulváry si zamilují dospělí i děti! Promenáda je přizpůsobena potřebám osob se zdravotním postižením a rodinám s dětmi.

POLIN Muzeum dějin polských Židů (prohlídka na 3 hodiny), Sv. Anielewicza 6
Je to fascinující místo, které vrací vzpomínku na bohatou tisíciletou historii dvou národů: polského a židovského. Interaktivní výstava vás zavede na cestu věky, například do ulic předválečného židovského města, kde se prolínaly dvě kultury. Samotná budova muzea zaujme svou architekturou a je skutečnou přehlídkou moderní Varšavy.

Muzeum paláce krále Jana III. ve Wilanówě (prohlídka na 2,5 hodiny), Sv. Kostki Potockiego 10/16
Palác Wilanów je barokní perlou Varšavy. Zde se budete cítit jako král Jan III. Sobieski - dobyvatel Turků z Vídně, který v paláci žil společně se svou milovanou Marysieńkou. Projděte se parkem a uvnitř paláce, prohlédněte si galerii portrétů a poslouchejte příběhy o velkých láskách. Pomník spolu se zahradou zůstal beze změny i přes předěly, války a okupaci. V zimě se zahrada mihne tisíci lampami a promění se v Královskou zahradu světla.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

povolen, cena dle aktuálního ceníku hotelu

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cena dle aktuálního ceníku hotelu

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka na dotaz

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

Dobíjecí stanice pro elektromobily

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Varšavy Centralna (přímý spoj Praha - Ostrava - Varšava), vlakové nádraží cca 4 km od hotelu, odtud tramvají nebo busem do hotelu

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Varšavy dw. Zachodni PKS (přímý spoj Praha - Hradec Králové - Varšava), autobusové nádraží cca 7 km od hotelu, odtud metrem, tramvají nebo busem do hotelu

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 640,6 km, z Českých Budějovic: 755,0 km, z Brna: 539,2 km, z Ostravy: 377,9 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TULIP RESIDENCES WARSAW TARGOWA - Varšava
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel TULIP RESIDENCES WARSAW TARGOWA - Varšava

Polsko Varšava

Tulip Residences je nový koncept aparthotelů, který se nachází na hranici měst Praga Północ a Południe v ulici Targowa 5. V blízkosti Národního ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0705R24

od 1 490 Kč / noc
- Detail