HOLIDAY INN WARSAW - CITY CENTRE - Polsko - Varšava

Hotel HOLIDAY INN WARSAW - CITY CENTRE (Z0789R22)
+

Polsko > Varšava
Strava polopenze
BEZBARIÉROVÉ zařízení
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 50 PLN/noc
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Fitness
Parkoviště
Aquapark: 6 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 1 km
Společenské a kulturní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Varšava

ZÁKLADNÍ POPIS

Varšava je hlavní a největší město Polska a také hlavní město Mazovského vojvodství. Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Varšava je město plné atrakcí.  Najdete zde atmosférické Staré Město, nádherné královské paláce, muzea vyprávějící o historii Varšavy a Polska a bulváry plné života na Visle.

Internet
Ve Varšavě můžete využít bezplatnou síť horkých míst ve městě. Bezdrátové přístupové body k internetu jsou označeny modrými cedulemi se slovy „HOT SPOT UM-Warszawa“, nebo hnědými v případě památek.

Zákaz kouření a pití alkoholu
Ve Varšavě je kouření zakázáno na zastávkách veřejné dopravy a v klubech, hospodách a restauracích (pokud neexistují oddělené kuřácké pokoje).
Je rovněž zakázáno požívat alkohol na veřejných místech (parky, náměstí, ulice atd.), S výjimkou na místech k tomu určených, jako jsou letní zahrady restaurací a hospod a visutské bulváry.
Za nedodržení předpisů vám může být uložena pokuta.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Objevte největší atrakce hlavního města:

Královské muzeum Łazienki
Tento rozsáhlý park je oblíbeným místem obyvatel Varšavy na dlouhé procházky, kde si můžete odpočinout od shonu města uprostřed krásné přírody a architektury. V jeho srdci se skrývá letní sídlo posledního polského krále - Stanisława Augusta Poniatowského. V Łazienki najdete amfiteátr, dvorní divadlo z 18. století, Muzeum myslivosti a jezdectví, palác Myślewicki a četné volně stojící sochy.
Pokud navštívíte Varšavu v létě, určitě se zúčastněte některého ze slavných Chopinových koncertů, které se konají od května do září, každou neděli v 12.00 a 16.00. Přijďte k Chopinovu památníku, posaďte se na trávu a užívejte si hudbu.
www.lazienki-krolewskie.pl

Palác kultury a vědy
Je to nejvyšší a nejznámější budova ve Varšavě. Vidíte to téměř odkudkoli v hlavním městě. V jeho monumentálních interiérech se konaly četné koncerty, výstavy, veletrhy a přehlídky.
V současné době jsou v paláci divadla, kina, muzea, módní hospody a hlavní varšavský turistický informační bod . Nezapomeňte vstoupit na vyhlídkovou plošinu ve 30. patře budovy a podívat se na nádherné panorama města z výšky 114 metrů.
www.pkin.pl

Muzeum povstání ve Varšavě 
Jedinečné místo, které vám pomůže pochopit současnou Varšavu. Toto interaktivní muzeum připomíná největší podzemní vojenskou akci v Evropě okupované Německem během druhé světové války. Povstání z roku 1944 navždy změnilo tvář polského hlavního města.
Multimediální výstava odráží atmosféru povstalecké Varšavy, ukazuje nejen vojenskou historii 63 dnů bojů a každodenní život civilního obyvatelstva, ale také popisuje poválečný komunistický teror.
www.1944.pl

Národní muzeum ve Varšavě
V muzeu je velká sbírka obrazů, soch a řemesel všech dob, od starověku až po současnost. Mistrovská díla polského a světového umění jsou prezentována v tematických galeriích.
www.mnw.art.pl

Muzeum Fryderyka Chopina
Fryderyk Chopin je jedním z nejznámějších obyvatel Varšavy. Nachází se v historickém paláci Ostrogski a je jedním z nejmodernějších biografických muzeí v Evropě. Díky zde shromážděným exponátům a multimédii se dozvíte o životě a díle skladatele, o jeho dětství a mládí stráveném ve Varšavě a jeho životě v exilu.
chopin.museum/pl

Bulváry na řece Visle
Je těžké si představit panorama Varšavy bez Visly - řeka měla obrovský dopad na rozvoj města a dnes nabízí turistům a obyvatelům nespočet atrakcí. Několik kilometrů dlouhá pobřežní promenáda je skvělým místem pro procházky, projížďky na kole i bláznivou zábavu v jednom ze sezónních klubů. Na bulvárech na vás čekají altány s lehátky, kamennými lavicemi a sedadly na větvích stromů. K dispozici je také vyhlídka a mini pláž s proutěnými koši.
Nejmladší si užijí vodní hřiště s „tančícími“ fontánami a postavičkami z ryb, stejně jako skákací trampolíny.

Varšavská zoologická zahrada
40 hektarů, 12 000 zvířat patřících k 500 druhům - přijďte a stravte celý den uprostřed přírody. Navštivte medvědy, sledujte krmení tuleňů a hrochů, podívejte se na roztomilé žirafy a sledujte šimpanze. Jděte do terária a akvária, podívejte se na různé druhy ptáků a tropických ryb. Je to skvělé místo k odpočinku pro celou rodinu.
zoo.waw.pl

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

Až 2 děti do 12,99 let ZDARMA.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Holiday Inn Warsaw City Centre:
- v blízkosti divadel, nákupních center a památek
- pohodlné dopravní spojení (tramvaje, metro, busy)
- až 2 děti do 12,99 let ZDARMA

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel v srdci Varšavy, uprostřed dynamické varšavské obchodní čtvrti, blízko divadel, módních nákupních center a mnoha významných památek. Pohodlné dopravní spojení (metro, tramvaje a autobusy).
Holiday Inn Warsaw City Centre je skvělou základnou pro objevování Varšavy. Staré město s královským hradem, Chopinovo muzeum a Koperníkovo vědecké centrum jsou vzdálené 25 minut chůze. V blízkosti muzea Varšavského povstání a „Palac Kultury i Nauki“ (cca 2 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby bar, restaurace, Wi-Fi, fitness, konferenční místnosti, výtah, podzemní parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky, Spr.+WC, LCD TV, Wi-Fi, trezor, set na kávu/čaj

CELKOVÁ KAPACITA

256 pokojů (16 pater), 3 bezbariérové pokoje

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 12,99 let s polopenzí ZDARMA.
(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko)

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 planě platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquapark (6 km, ul. Merliniego 4) - olympijský bazén, rekreační bazén ( rekreační a plavecké s maximální hloubkou 1,40 m, brouzdaliště pro děti se skluzavkou ve tvaru slona, jacuzzi s ohřátou vodou, umělá řeka s rychlým proudem připomínající horský potok, tubusové skluzavky dlouhé 45 a 72 metrů, venkovní skluzavka uvnitř haly bazénu dlouhá 15 metrů, celoroční venkovní vyhřívaný bazén spojený s hlavní halou, vodopády, podvodní masáž, vodní kaskády), SPA & Wellness (masáže, ošetření těla a pod.), Squash

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

POBYT SE ZVÍŘETEM

50 PLN/noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Varšavy Centralna (přímý spoj Praha - Ostrava - Varšava), vlakové nádraží cca 1 km od hotelu, odtud tramvají nebo busem do hotelu

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Varšavy dw.Zachodni PKS (přímý spoj Praha - Hradec Králové - Varšava), autobusové nádraží cca 1 km od hotelu, odtud metrem, tramvají nebo busem do hotelu

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

LEONARDO ROYAL WARSAW - Varšava
2022

Hotel LEONARDO ROYAL WARSAW - Varšava

Polsko Varšava

Moderní Leonardo Royal Hotel Warsaw v obchodní čtvrti Wola, poblíž centra Varšavy. Hotel se nachází v horních patrech JM Tower, jedné z nejvyšších ...

UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI CENTRA VARŠAVY

snídaně

Z0791R22

od 1 310 Kč / noc
- Detail