Zábavní park ENERGYLANDIA - Polsko - Malopolsko - Zator u Krakova

Vstupenky Zábavní park ENERGYLANDIA (ENERGYR24)

Polsko > Malopolsko - Zator u Krakova
Strava bez stravy
Na pobyt nelze uplatnit ŽÁDNÁ SLEVA
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Aquapark:
Doporučená doprava autem
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zator u Krakova

ZÁKLADNÍ POPIS

Zator - polské téměř čtyřitisícové město v Malopolském vojvodství ležící při ústí řeky Skawy do Visly.

K turistickým atrakcím města patří zábavní park Energylandia, lunapark Zatorland, zámek Potockých (původně knížecí hrad) a gotický kostel sv. Vojtěcha a sv. Jiří.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK - zábavní park ENERGYLANDIA (ENERGY)

Petra Formáčková 08.6.2023

Měli jsme koupené vstupenky jako zájezd,ale nespali jsme v místě. Zájezd byl bezva.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NOVĚ SWEET VALLEY - na 4 hektarech najdete až 10 atrakcí
VSTUPENKY DO ENERGYLANDIE NA JEDEN DEN
pokud potřebujete vstupenku na dva nebo 3 dny, nebo vstupenky pro skupinu kontaktujte prodejní dispečink ATIS +420 554 787 111, dispecink@atis.cz

URČITĚ OCENÍTE

Proč navštívit největší zábavní park v Evropě ENERGYLANDIA:
- dechberoucí zážitky na celý život pro všechny věkové skupiny
- jedna vstupenka na všechny atrakce bez omezení
- 133 atrakcí + 7 zón zábavy
- předprodej vstupenek v ČR a SR bez front a čekání

POLOHA UBYTOVÁNÍ

ENERGYLANDIA je ideální cíl pro školní výlety, skupinové zájezdy i jednotlivé rodiny.
Největší zábavní park v Polsku, který nabízí nezapomenutelných 133 atrakcí na ploše 74 hektarů, určeny pro všechny věkové skupiny, děti, teenagery i dospělé.
Nachází se v Zatoru, na hranici dvou největších aglomerací na jihu, Slezska a Malopolska, necelou půlhodinu od Katovic a Krakova, necelých 20 kilometrů od Wadowic nebo Osvětimi, cca 120 km od Ostravy nebo cca 450 km od Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Na základě Vašich požadavků Vám připravíme nabídku ubytování v blízkosti parku s přesným popisem.

Obrovská parkoviště jsou schopna pojmout několik tisíc aut. Několik desítek cateringových provozoven - lahodné ryby v Tawerně, pizzu v Donu Energio, rychlé občerstvení z "Azteka Kebab" nebo jídla z "Křesťanských kuřat“, restaurace "Scandinavia" (polévky, obědové pokrmy nebo dezerty), palačinkárna, cukrárna, restaurace Moya Formula Resteurant pro organizované skupiny, o rozloze přes 1000 m².

Atrakce se vyznačují speciálně vybranými tematickými dekoracemi a kulisami, jsou rozděleny do 7 zón:

Bajkolandia - země dětských tužeb, ti nejmenší se do ní náhle ocitnou ve světě svých snů, setkávají se s postavami svých oblíbených pohádek.
Děti se přenesou do světa svých milovaných kreslených filmů a filmů, jako hrdinové těch nejkrásnějších dobrodružství se z nich mohou stát řidiči, piloti, hasiči, princezny, trpaslíci nebo nezkrotná zvířátka. Kolotoče, mini tácky, auta a letadla vytvářející pestrou zónu pro děti, stejně jako zařízení a okolí, kde rodiny s miminky najdou klidná, čistá místa pro péči o děti.

Rodinná zóna - nabízí atrakce pro celé rodiny, některé však mají výškové omezení - min. 140 cm.
V tomto sektoru se nachází několik Roller Coasterů a zde můžete zažít adrenalin a emoce na vlastní kůži, ale v rozumné dávce ... i když, jak říkají někteří hosté - některé mohou překvapit. Čas s rodinou můžete strávit na vodním raftu, vyhlídkové železnici nebo závoděním na trati Moya Formula Autodrom.

Extreme Zone - je to fenomenální zábava pro každého, kdo chce čelit strachu, poskytující maximální adrenalin, obrovskou dávku radosti a zábavy v nejvyšší rychlosti.
Tato zóna je velmi oblíbená – pro svou naprostou nepřekonatelnost v porovnání s tímto typem atrakcí v okruhu stovek kilometrů. Nabídka této zóny zahrnuje několik opravdu extrémních zařízení, jako jsou nejrychlejší a největší Roller Coaster, obrovské kyvadlo Azec Swing nebo výkonné 40metrové rameno Space Booster, jehož rychlost dosahuje 100 km/h a přetížení dosahují až 5G! V této zóně od sezóny 2018 nepochybně kraluje Hyperion – nejvyšší a nejrychlejší v Evropě ve své kategorii – a Water Coaster Speed – světový rekordman mezi vodními horskými dráhami.
Parametry Hyperionu zahrnují:
• spád přes 80 metrů
• 77 metrů vysoká
• rychlost: 142 km/h
• 85 stupňů sklonu při pádu
• tunel po prvním pádu
• a mnoho dalších...
Water Coaster Speed je zase atrakce, která potěší především obrovskou výškou - přes 60 metrů a rychlostí dosahovanou při fenomenálním drop downu - 110 km/h!

Water Park - zóna spuštěná v létě 2016 - imituje tropický ostrov, se spoustou atrakcí, zákoutí a vodních her. Zahrnuje vodní park Big Milk Water Park, Tropical Fun, Exotic Island a New 2022 Bamboo Bay.
V zóně Big Milk Water Park si můžete užívat sluníčka nebo relaxovat ve stínu deštníku, relaxovat. Je to krásné místo, které se vyznačuje průhledností vody a spoustou atraktivních překvapení tematicky a uspořádaných souvisejících s estetikou exotických ostrovů.
Absolutním hitem sezóny 2018 je obrovská zóna vodní zábavy Tropical Fun. Tropická zábava na 14 skluzavkách, přizpůsobených různým věkovým skupinám a s různou obtížností! Existují extrémní, jako je RMF Maxxx Kamikaze - známý jako skluzavka s padacími dveřmi, a také ty, které přispívají k rodinné zábavě. Nová zóna Tropical Fun je největším otevřeným vodním parkem v Polsku a skluzavka jako Exotic Fun je jediná v zemi! Hosté mají k dispozici až 150 jednolůžkových a dvoulůžkových pontonů a obrovskou pláž s lehátky pro odpočinek a relaxaci.
Exotický ostrov - novinka 2021 - je obrovské vodní hřiště, obohacující areál aquaparku. Tvoří jej rozsáhlý areál s 5 tobogány a četnými tryskajícími atrakcemi - vodní děla, mlýnská kola. Exotické andulky, opice nebo jiní obyvatelé tropické džungle s figurkami palem jsou hlavním tématem tohoto svérázného ráje pro děti i dospělé. Vodní zóna funguje především v létě, kdy je příznivé počasí, kdy teplota vzduchu dosahuje alespoň 20 ° C.
Bamboo Bay - novinka sezóny 2022. Zábava na skluzavkách! Ne 2, ne 3, ale 16 nových vzrušujících tobogánových drah! Šílená RUBA, TIRIKI, PLUM nebo OASIS jsou královnami této zóny. Vše zrcadlově.

Dračí město - úžasné místo, které vypadá jako město převzaté přímo z "Pána prstenů" nebo tajemného "The Witcher". Středověké gotické uličky, epochální architektura, zříceniny propracovaných hradů, to vše ze dřeva a kamene. Je to neobvyklá fantasy země zdobená pochodněmi a dalšími propracovanými dekoracemi.
Smoczy Gród je další, 5. část parku, která vznikla na ploše 5 hektarů kolem nové horské dráhy Zadra. Hlavní atrakcí Dračího hradu je nejvyšší dřevěná dráha světa Zadra, která dosahuje rychlosti 121 km/h. Lanovka je vysoká 63 metrů, její délka tratě je 1316 m, přičemž první pokles dokáže vyrazit dech, protože její sklon je rovných 90 stupňů. Projekt vznikl díky synergii dvou silných společností: americké Rocky Mountain Constructions a nizozemské Vekoma. Pro nejmenší hosty je připravena vzrušující horská dráha Frida s vyhrazeným obchodem a speciálním vyhlídkovým vlakem Dragon Adventure, který nás zaveze do kouzelné země draků. Gurmány jistě potěší návštěva zmrzlinárny s tou nejchutnější zmrzlinou. Dragon City je cesta do středověkého světa magie a draků. Wonder Wheel –jedna z novinek sezóny 2022! Neobvyklé zařízení s 30 gondolami stojí v zóně Dračího hradu s výhledem na celý park.

Aqualantis - 6. zóna parku. Kdysi dávno, v předaleké zemi, byl uprostřed oceánu ostrov. Jeho obyvatelé fungovali v dokonalé symbióze s přírodou a vodou, která jim dala život. Lidé žili v souladu s velkým vládcem moří Abyssus.
V průběhu staletí se však od původních tradic začali vzdalovat a jejich jednání se stalo zištným. Podmořský vládce se rozhodl potopit zemi a zároveň absorbovat veškeré bohatství nashromážděné během staletí. A tady přichází Park Energylandia, který se chopil výzvy objevit tento podmořský svět. Kolem objevených ruin vznikla stanice, díky které mohou hosté prozkoumat tuto mimořádnou zemi. Abyssusje hlavní atrakcí zóny Aqualantis. Byl navržen na motiv čerpací stanice přesně tam, kde kdysi stával chrám mocného vládce moří Abyssus. Malé čluny slouží k prohledávání stále zatopených částí města. Když však nastoupíte na takový člun, mocný vládce oceánu nebude váhat dát najevo svou nelibost a sešle na odvážné průzkumníky obrovskou rázovou vlnu a pokusí se je poslat dolů do vířícího oceánu také. Vodní země vytvořená s obrovskou dynamikou, kde pro vás: ➡ 10 nových atrakcí, ➡ 8 cateringových míst, ➡ 3 obchody, ➡ 3 body za hry a zábavu, ➡ podívaná.

Sweet Valley - nová zóna 7! Připravte se na sladké emoce a úžasnou zábavu, která právě začala! Pro všechny milovníky sladkostí a emocí je Sweet Valley rájem na Zemi! Tato kouzelná zábavná zóna poskytne nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.
Oblast Sweet Valley se rozkládá na 4 hektarech, kde najdete až 10 atrakcí! Mezi nimi dvě rodinné horské dráhy: Fluff Superfood Choco Chip Creek a Nacomi Honey Harbor. Tyto atrakce vás jistě vtáhnou do víru nevšední zábavy! Pokroucené kelímky, barevné kolotoče a cukrárny ve vás vyvolají pocit, že jste v jiném světě. Nejmenší hosté se budou moci cítit jako v zemi nejkrásnějších pohádek.

K tomu 28 her a interaktivních aktivit, 9 velkolepých scén s moderním 7D kinem a planetáriem Moya a několik specializovaných obchodů (suvenýry a další).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:
Zakoupené (zaplacené) vstupenky nelze vrátit ani vyměnit a nelze na ně uplatnit pojištění storna.

● Vstupenka je platná k datu vyznačenému na vstupence v souladu s provozní dobou parku.
● Vstupenka je vygenerována ve formátu PDF v elektronické verzi.
● Vstupenku lze zobrazit na smartphonu.
● Vstupenka je jednorázová.
● Zlevněná vstupenka (jednodenní, dvoudenní) je určena pro děti do 140 cm a seniory nad 65 let.
● Vstupenky nelze převést na jinou sezónu.
● Dvoudenní vstupenky platí POUZE při návštěvě parku "den za dnem", např. 1. a 2. května.
● Třídenní vstupenky platí POUZE při návštěvě parku "den za dnem", např. 1., 2. a 3. května.
● Vstupenky jsou přenosné.

VSTUPENKY PRO DĚTI/ SENIORY/ ZTP a další slevové vstupenky:
Ověření nároku na uplatnění slevové vstupenky (vstupenka pro ZTP/Vstup pro těhotnou ženu) osobou využívající takovou vstupenku bude probíhat vždy před vstupem do Lunaparku (u vstupních bran).


Provoz zábavního parku:
02.01.- 21.01.2024 pouze o víkendech.
22.01.- 05.04.2024 je zábavní park uzavřen
06.04.- 25.04.2024 pouze o víkendech
26.04.- 30.09.2024 denní provoz
01.10.- 27.10.2024 pouze středa - neděle

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Energylandia je nejen zábavní park, ale také místo, kde se koná mnoho vzdělávacích a uměleckých workshopů, pyrotechnických show a dalších úžasných atrakcí. Všechny akce jsou perfektně zorganizované – děti mohou vidět, jak vypadá laboratoř šíleného vědce, nebo vidět zajímavá vystoupení vynikajících umělců a akrobatů. Přehlídky probíhají celý den a jsou přístupné veřejnosti, není tedy třeba se předem objednávat.

DALŠÍ SLUŽBY

V Energylandii můžete zakoupením JEDNÉ VSTUPENKY využívat všechna zařízení a atrakce libovolně a bez omezení. Můžete zde strávit celý den a používat všechny atrakce tolikrát, kolikrát chcete! Garantujeme, že se nikdo nebude nudit!

Na základě Vašich požadavků Vám připravíme nabídku ubytování v blízkosti parku. Můžeme pro vaši skupinu rovněž připravit program pro autobusový zájezd s návštěvou Energylandie (včetně zajištění stravy) a dalších navazujících atraktivit Malopolska (Katovice, Krakov, Osvětim aj.)

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SCANDINAVIA RESORT - Zator
2024
Pojištění storna v ceně

Resort SCANDINAVIA RESORT - Zator

Polsko Malopolsko - Zator u Krakova

Scandinavia Resort v Zatoru zaujme na první pohled. Tento jedinečný resort skandinávského stylu nabízí ubytování v námořních kontejnerech nebo ...

● UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI ENERGYLANDIE● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na termínu, ...

snídaně

Z0839R24

Na ověření
- Detail
WESTERN CAMP RESORT - Zator u parku Energylandia
2024
Pojištění storna v ceně

Kemp WESTERN CAMP RESORT - Zator u parku Energylandia

Polsko Malopolsko - Zator u Krakova

V malebném Zatoru, severně od slavných Wadowic (cca 50 km od Krakowa, 120 km od Ostravy), se nachází Western Camp Resort, stylizovaný do klasické ...

● UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI zábavního parku ENERGYLANIA (2 km od campu) - lístky zakoupíte ZDE

snídaně

Z0798R24

od 2 740 Kč / noc
- Detail