SCANDINAVIA RESORT - Zator - Polsko - Malopolsko - Zator u Krakova

Resort SCANDINAVIA RESORT - Zator (Z0839R24)

Polsko > Malopolsko - Zator u Krakova
Strava snídaně
ELEKTROAUTO
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Venkovní bazén u objektu
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Zator u Krakova

ZÁKLADNÍ POPIS

Zator - polské téměř čtyřitisícové město v Malopolském vojvodství ležící při ústí řeky Skawy do Visly.

K turistickým atrakcím města patří zábavní park Energylandia, lunapark Zatorland, zámek Potockých (původně knížecí hrad) a gotický kostel sv. Vojtěcha a sv. Jiří.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI ENERGYLANDIE

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Scandinavia Resort Zator:
- v blízkosti největšího zábavního parku v Polsku - ENERGYLANDIE
- jedinečné ubytování ve skandinávském stylu
- vhodné pro rodiny s dětmi, páry...
- transfer stylovým busem do Energylandie zdarma

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Scandinavia Resort v Zatoru zaujme na první pohled. Tento jedinečný resort skandinávského stylu nabízí ubytování v námořních kontejnerech nebo domcích, v blízkosti největšího zábavního parku v Polsku - Energylandia, který je jen 2 km daleko.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

SCANDI RESORT - komplex 14 domků & SCANDI MARINE - 40 námořních kontejnerů
restaurace, pláž a plážový klub, venkovní bazén (sezónní), sauna (pro 6 osob), venkovní jacuzzi, volejbalové hřiště, nafukovačky, bezpečné hřiště pro děti, půjčovna kol a skútrů Scandi Bike Station, bezplatný transfer do Energylandie, parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

DOMEK pro 4 osoby (48 m²), Spr.+WC, kabelová TV, sejf, fén, ručníky, sada na přípravu čaje nebo kávy, Wi-Fi, lednička, klimatizace
Apartmán pro 2 osoby v kontejneru (11 m²), Spr.+WC, kabelová TV, sejf, fén, ručníky, sada na přípravu čaje nebo kávy, Wi-Fi, lednička, klimatizace
Apartmán pro 4 osoby v kontejneru (24 m²), Spr.+WC, kabelová TV, sejf, fén, ručníky, sada na přípravu čaje nebo kávy, Wi-Fi, lednička, klimatizace

FORMA STRAVY

snídaně

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

od závazného objednání platí 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

venkovní bazén a jacuzzi (sezónní)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Energylandie (2 km) - možnost zakoupení vstupenek v CK ATIS

ZATORLAND - je jedním z největších zařízení tohoto typu v Polsku a nabízí spoustu atrakcí pro děti i dospělé. V Dinolandu potěší milovníky pravěkých plazů největší pohyblivé figurky dinosaurů na světě, díky nimž se tato procházka stane skutečnou cestou do dob, kdy tito tvorové kralovali Zemi.

PARK MINIATURY, INWAŁD STRONG - Park miniatur v Inwałdu je skutečnou cestou kolem světa. Je plná nejznámějších budov z celého světa, obvykle vyrobených v měřítku 1:25.
Kromě parku miniatur je atrakcí Inwałdu i známá pevnost. Na jeho území se nachází: středověká osada, hrad, zbrojnice, mučírna a dokonce i země pohybujících se draků. Setkat se zde můžete i se zástupci starých profesí, např. hrnčířem nebo kovářem, kteří ochotně přibližují tajemství svých profesí. V Pevnosti si také můžete zahrát paintball obklopeni... středověkými rytíři.

HISTORICKÉ hornické panství NIKISZÓW - Jedna z největších atrakcí Katovic - sídliště Nikiszowiec, bylo vybudováno v letech 1908-1919 jako samostatný obytný prostor určený především pro horníky pracující v dole Giesche.
Nikiszowiec je unikátní architektonický a urbanistický celek, který připomíná plány na vytvoření mecenášských sídlišť v industrializovaných oblastech. Komplex, který navrhli Emil a Georg Zillmannovi, stojí za vidění i z ptačí perspektivy, nejlépe pak vypadají kompaktní cihlové bloky s dvorky a Plac Wyzwolenia. V ulicích a zákoutích je dodnes dobře patrná slezská kultura a jsou patrné charakteristické atributy života hornické komunity.

PAMĚTNÍ MÍSTO A MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU - Muzeum Auschwitz-Birkenau bylo založeno v roce 1947, aby připomnělo tragický osud vězňů bývalého nacistického vyhlazovacího tábora a varovalo před zvěrstvy války.
Celková plocha muzea je 191 hektarů. V této oblasti jsou k vidění pozůstatky zařízení, které nacisté používali k vyhlazování lidí tam přivezených (včetně plynových komor, krematorií), dále železniční rampa a ploty.
Podmínky, ve kterých vězni žili a pracovali, byly znovu vytvořeny v Muzeu Auschwitz-Birkenau, aby návštěvníkům ukázaly krutý osud, který je potkal po příjezdu do koncentračního tábora. Prohlídková trasa vede m.j. přes obytná a hygienická kasárna.

Zámek v Pszczyně - Impozantní zámek Hochberg v Pszczyně s nádherným rozsáhlým parkem je ideálním místem pro celodenní procházku s historií v pozadí.

JEZERO ŻYWIEC - rekreační oblast, známá svou moderní infrastrukturou pro vodní sporty. Toto místo vzniklo v důsledku výstavby zemní vodní přehrady, která přehradila vody řeky Soła.
Tato nádherná, obrovská rekreační oblast láká milovníky plavání, veslování, kanoistiky, windsurfingu a plachtění. V okolních letoviscích je mnoho půjčoven vodního vybavení. Jezero Żywieckie je také skutečným rájem pro rybářské nadšence - chytit můžete např. cejn, candát, štika nebo sumec.
Na jezeře se plánuje vybudování tří umělých ostrůvků, kde se budou moci ptáci usadit. Celá oblast díky tomu získá přírodnější ráz a turisté budou moci využívat výhodnou infrastrukturu – budou zde vybudovány cyklostezky a mola.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním domku / kontejneru do 11.00 hod.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

povoleny pouze malé rasy

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EC 115), stanice Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (D 33123) do stanice Zator(PL). Hotel je od stanice vzdálený asi 650 m.

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 11 h a 15 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 8 h a 10 min.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 7 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Krakova (000203), zastávka Kraków dw.aut. Pěšky asi 500 m na vlakové nádraží Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (D 33123) do stanice Zator(PL). Hotel je od stanice vzdálený asi 650 m.

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 11 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

WESTERN CAMP RESORT - Zator u parku Energylandia
2024
Pojištění storna v ceně

Kemp WESTERN CAMP RESORT - Zator u parku Energylandia

Polsko Malopolsko - Zator u Krakova

V malebném Zatoru, severně od slavných Wadowic (cca 50 km od Krakowa, 120 km od Ostravy), se nachází Western Camp Resort, stylizovaný do klasické ...

● UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI zábavního parku ENERGYLANIA (2 km od campu) - lístky zakoupíte ZDE

snídaně

Z0798R24

od 2 740 Kč / noc
- Detail
Zábavní park ENERGYLANDIA
2024
Pojištění storna v ceně

Vstupenky Zábavní park ENERGYLANDIA

Polsko Malopolsko - Zator u Krakova

ENERGYLANDIA je ideální cíl pro školní výlety, skupinové zájezdy i jednotlivé rodiny. Největší zábavní park v Polsku, který nabízí nezapomenutelných ...

NOVĚ SWEET VALLEY - na 4 hektarech najdete až 10 atrakcíVSTUPENKY DO ENERGYLANDIE NA JEDEN DEN ...

bez stravy

ENERGYR24

Na ověření
10,0 Detail