KUDOWA**** MANUFAKTURA RELAXU - Kudowa Zdrój - Polsko - Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

Hotel KUDOWA**** MANUFAKTURA RELAXU - Kudowa Zdrój (Z0756R24)

Polsko > Kladská kotlina - Kudowa Zdrój
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: cca 1,4 km
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Kudowa - Zdrój [kuˈdɔva ˈzdruj] - česky Lázně Chudoba. V lázních se léčí onemocnění srdce a oběhového systému, poruchy zažívání, činnost štítné žlázy a řada dalších zdravotních neduhů. Z devíti pramenů je využíváno pět obsahující alkalickozemité a arsenoželezité kyselky. Prameny vyvěrají v parku, jehož osou je Chudobský potok. Parku dominuje sanatorium Polonia z roku 1905.

Hodnocení hotelu (10 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R23)

Juraj Zeman 04.11.2023

Hotel Kudowa láká na svém webu do wellness zóny, ale ta úplně povedená není. Parní sauna byla po celou dobu pobytu mimo provoz, do infrasauny se vešli 2 lidé a do finské sauny asi 6, takže bylo stále plno. O bezplavkové zóně nemohla být řeč, protože kromě nefunkční parní sauny byly ostatní sauny na stejném patře jako bazén, tudíž tam lidé chodili přímo z vody. Finská sauna byla i těsně před zavíračkou vyhřátá na maximálně 72 stupňů, což je dost málo. Chyběla odpočinková zóna, ležet se dalo jen u bazénu, ale tam byl hluk. K bazénu bylo povolené chodit pouze v žabkách, což jsme předem nevěděli. A obsluha to dost urputně vyžadovala. Ve 4hvězdičkovém hotelu s wellness zónou bývá standard, že kromě županů mají hosté připraveny na pokojích jednorázové přezůvky. Tady však ne. I na recepci nám potvrdili, že nic takového nenabízí, žabky k zapůjčení nemají a poradit něco jiného neuměli. Od hotelu této kategorie jsme čekali víc.
K večeři byla připravena vždy 2-3 hlavní jídla, 2-3 přílohy, 2-3 saláty a 2 polévky, což omezuje plýtvání jídlem. Pokrmy na večeři i snídani byly chutné, jen jednou se nám stalo, že v kuchyni neumyli pořádně salát, ten byl viditelně od hlíny a chroupal mezi zuby, ale jinak nebylo co vytknout.

6 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R23)

Renata Zadražilová 02.5.2023

Cisto ,ticho,příjemní zaměstnanci super bazén virivka a masaž perfektní . Krásné městečko Uz se těšíme na příště 😉🤗

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R22)

Kopkáš 27.11.2022

Naprostá spokojenost, pěkné ubytování, skvělá kuchyně, čisto, teplo ...
Pouze nefungovala vířivka.

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R22)

Zadražilová Renata 05.11.2022

Skvělé ubytování všude naprosto čisto. Hotel je moc pěkný. Stravování naprosto vynikající. Moc krásně strávený víkend. Wellness úžasný odpočinkový pohodový🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R22)

Jirackova michaela 16.10.2022

Stravovani i ubytovani vynikajici, nadherne okoli. Urcite hotel doporucime svym pratelum. Jirackovi

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R22)

Slezáková 16.9.2022

Se stravováním jsme byli velmi spokojeni, stejně tak s ubytováním. Bazen v hotelu byl velmi příjemný. Personál ochotný. Určitě se sem ještě vrátíme.
Nedostatek byl, že den před odjezdem jsme neměli ještě pokyny, voucher - ubytovací poukaz č. 637 064 nám došel až po urgenci.
Jinak hodnotíme pěti ptáky - SUPER.

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R22)

06.6.2022

Byl to velice pěkný a příjenmý pobyt. Pěkné prostředí,výtečné služby,čistota a skvělý personál. Na jídlo budeme ještě dlouho vzpomínat. Byly jsme všichni moc spokojeni. Pár dní bylo zima ale to se dalo vydržet.

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R21)

Jiří 27.11.2021

Velmi pěkný a čistý hotel,jídlo výborné,personál ochotný milý.

10 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R20)

Ing. Krédl 30.9.2020

Ubytování bylo velmi dobré, podle našeho požadavku. Stravování co do množství a kvality mělo také dobrou úroveň.
Welnes byl přístupný po celou dobu pobytu bez problémů.

9 Hodnocení

KUDOWA - Kudowa Zdrój (Z0756R20)

Luboš Randák 30.9.2020

Hned zkraje mohu konstatovat, že pobyt předčil naše očekávání. Velmi příjemný personál, ubytování na úrovni, všude čisto. Chtěl bych vyzdvihnout kvalitu stravy v hotelu. Jak snídaně tak večeře servírované v množství, které bylo více než vydatné. Ale a to především i velice chutné a kvalitní. K snídani navíc džbán džusu, k večeři pak džbán citronové vody. Dostatečné množství parkovacích míst v areálu hotelu. Pro příznivce netu velmi kvalitně fungující wifi. K vybavení hotelu patří i krytý bazén, sauna a vířivka. Hotel umístěn v klidné části města, přesto kousek od lázeňského parku a hlavní ulice. Ve městě je krásné Muzeum hraček, za výlet stojí určitě i nedaleké Duszniki (muzeum výroby papíru) a historické Klodszko kde doporučuji navštívit park miniatur, kde jsou nejen krásné modely známých polských a evropských staveb ale je to i krásná odpočinková zóna. Celkově to byla moc fajn dovolená a neváhám tuto destinaci i hotel vřele doporučit.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LAST MINUTE SLEVA až 20% pro RELAXAČNÍ POBYTY 04.04.- 20.06.2024 (mimo svátky) ● V blízkosti hranic s Českou republikou

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Kudowa**** Manufaktura Relaxu - Kudowa Zdrój:
- wellness a relaxace
- bazén zdarma
- v blízkosti hranic s ČR
- pěší turistika, cykloturistika

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel Kudowa**** Manufaktura Relaxu se nachází v blízkosti lázeňského parku a pěší zóny ve městě Kudowa Zdrój, cca 4 km od Náchoda. Možnost cykloturistiky a turistiky

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s letní terasou, lobby bar, dětská herna, stolní tenis a fotbal, herní konzole, dětské hřiště, Centrum zdraví a krásy (kosmetické procedury, masáže, koupele, inhalace a další), relaxační zóna (krytý bazén, vířivka, finská a infračervená sauna, fitness), Wi-Fi, výtah (v hlavní budově), půjčovna kol, 3 konferenční místnosti, hlídané parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje v budově "B" s možností přistýlky (80x180 cm), Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi, klimatizace (vedlejší budova, bez výtahu). Pokoje jsou v prvním patře.
b) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi, klimatizace (hlavní budova)
c) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky (80x180 cm), Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi, klimatizace (hlavní budova)
d) 1 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi, klimatizace (hlavní budova)
Některé pokoje STANDARD a SUPERIOR mají balkon (CK negarantuje).

CELKOVÁ KAPACITA

63 pokojů 2 budovách

FORMA STRAVY

polopenze

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let se stravou bez nároku na lůžko ZDARMA.
D9tě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

UPOZORNĚNÍ (léto)

V termínech 26.04.- 06.05.; 30.05.- 03.06. a 08.11.- 12.11.2024 ceny na dotaz.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén, aquapark (1 km)

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY

Polská strana Orlických hor nabízí kromě mnoha příjemných lázeňských měst také skvěle vybavené lyžařské areály. Během zimní dovolené zde můžete dokonale spojit aktivní a relaxační část a věnovat se jak zimním sportům, tak lázeňskému odpočinku. Zdejší areály jsou sice menší, ale zato nabízejí příjemné lyžování bez velkých front, skvěle upravené sjezdovky a velmi příznivé ceny. Terén je zde vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Pod Świnim Grzbietem je sjezdovka se dvěma vleky přímo u města Kudowa Zdrój s ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi.

Skiareál Zieleniec (20 km) disponuje díky poloze na severních svazích a vhodným klimatickým podmínkám přírodním sněhem průměrně kolem 50 dní v roce. Ať už jste začátečník, pokročilí či rodič s dětmi, těšit se můžete na 10 upravených osvětlených svahů, na které vás vyvezou 3 lanovky a 25 vleků.

Z české strany
Vychutnejte si jedinečné lyžování přímo v Náchodě (cca 8 km). Sportovní klub Běloves provozuje dva lyžařské vleky v části Náchoda jménem Běloves (u bývalých lázní).
Svahy SK Běloves jsou ideální pro rodinné lyžování – jak pro začátečníky, tak pro pokročilé! Spodní lyžařský vlek se jmenuje Brabák, je lehce přístupný z parkoviště od Hotelu Bonato a je 260 m dlouhý. 

Horní vlek se jmenuje Maliňák, je 380 m dlouhý s kapacitou 350 osob/hod, převýšením 92 m a přístupný cca. 5 minutovou chůzí od horní stanice vleku Brabák, případně od Jiráskovy chaty z Dobrošova. Vrch Maliňáku má nadmořskou výšku 593 m.n.m.

K velkům se dostanete z Bělovse od hotelu Bonato (parkoviště) k dolnímu kopci Brabák, nebo z kopce Brabák cca 5 minut chůze (cca 300 metrů) na Maliňák směrem pod Dobrošov, případně od obce Dobrošov.
Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

5 PLN/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Kudowa Zdrój (1301, N1315), zastávka Kudowa Zdrój, ul. Główna 11, Dworzec PKP. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km (taxi).

Cesta autobusem z Prahy trvá cca 2 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 163,3 km, z Českých Budějovic: 271,6 km, z Brna: 163,6 km, z Ostravy: 289,7 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel ADAM & SPA - Kudowa Zdrój

Polsko Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

komfortní hotel se nachází v historickém městě Kudowa Zdrój, v jednom z nejstarších lázeňských středisek v Evropě, v klidné části cca 400 m od ...

V blízkosti hranic s Českou republikou

polopenze

Z0729R24

od 2 173 Kč / noc
9,7 Detail