ADAM & SPA - Kudowa Zdrój - Polsko - Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

Hotel ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R24)
+

Polsko > Kladská kotlina - Kudowa Zdrój
Strava polopenze
ELEKTROAUTO
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 50 PLN/ noc
Internet:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén:
Autobusová zastávka: 300 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Kudowa - Zdrój [kuˈdɔva ˈzdruj] - česky Lázně Chudoba. V lázních se léčí onemocnění srdce a oběhového systému, poruchy zažívání, činnost štítné žlázy a řada dalších zdravotních neduhů. Z devíti pramenů je využíváno pět obsahující alkalickozemité a arsenoželezité kyselky. Prameny vyvěrají v parku, jehož osou je Chudobský potok. Parku dominuje sanatorium Polonia z roku 1905.

Hodnocení hotelu (14 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R24)

manželé Thérovi Police nad Metují  23.1.2024

Myslíme si , že k tomuto pobytu snad ani žádné připomínky být nemohou. Bylo to perfektní, jak ubytování, tak i perzonál. Co se stravování týče naprostá 1.

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R23)

Roman 22.9.2023

Ubytování, stravování, spa = OK :-) :-) :-)
Rezervy mají v chování recepčních :-(

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R23)

Marcela Štěrbová s manželem 02.7.2023

Vynikající byli jsme velice překvapeni nádhera ubytování jídlo prostředí vellnes centrum jedním slovem nádhera v okolí hotelu byli samé kytičky no prostě celková nadhera vřele doporučuji všude čisto ukĺizeno jenom samá chvála diky

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R21)

26.8.2021

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R21)

Petr Pok. 11.8.2021

Samotné ubytovací zařízení plně odpovídá svému účelu a v mnoha ohledech předčí avizovaný tříhvězdičkový standart, pokud se týká v dřívějších recenzí zmiňovaný hluk v hotelu, dle našeho názoru nepřevyšoval nikterak snesitelnou normu. Pokoj Standart 1+1 byl vybaven vším potřebným, koupelna čistá, sprchový kout, umyvadlo i WC beze známek plísní či špíny, připravené kelímky na vodu , toaletní papír k dispozici včetně možnosti doplnění, postele s kvalitní matrací, lůžkoviny i ručníky čisté a na požádání vyměněny. balkon poněkud nešťastně stavebně řešený, kdy navazoval bezprostředně na další pokoj. Satelitní televize má příjem pouze polských, ruských a německých stanic. Parkování vozidla bez problému buď přímo v areálu hotelu nebo bezprostředním okolí. Stravování a personál restaurace perfektní, někomu může vadit brzká doba večeře od 17.00 do 18.00 h. Hotelový welness splňuje co jsme čekali, bazén byl poněkud chladnější, vířivky i masážní prvky pohodě, čistota vířivek ve večerních hodinách mohla být na lepší úrovní.V odpoledních a podvečerních hodinách byla kapacita bazénu naplněna rodiči s malými dětmi-větší hluk a ztížená možnost pohybu v bazénu. Procedury na profesionální úrovni, zakoupené masáže na místě perfektní. Jedinou, ale zásadní výtku mám k případu, kdy jsme byli personálem označeni jako viníci poškození omítky v pokoji a to vrypy omítce, které jsme měli způsobit zavazadlem a bylo prováděno vyšetřování samotným panem ředitelem přímo na pokoji s tím, že poškození uhradíme, poškození jsme nezpůsobili, neboť jsme jaksi neměli kufry, nýbrž látkové tašky a pan ředitel poněkud sklesle oznámil, že poškození tedy opraví na vlastní náklady. Manželku to stálo poněkud bezesnou noc a já vypouštěl pěru na balkoně. To ponížení bylo vskutku velmi nepříjemné a vrhlo stín na celý jinak velmi vydařený pobyt. Proto doporučuji všem klientům při příchodu na pokoj nejprve zůstat na chodbě, velmi pečlivě pokoj zkontrolovat, případně si pořídit fotodokumentaci a veškeré nesrovnalosti (poškození, chybějící vybavení) ihned hlásit na recepci, pak už je pozdě a může se stát, že pěkně zaplatíte opravu pokoje, my jsme byli pro daný případ pojištěni, ale nehodlal jsem na hru přistoupit a platit něco co jsme rozhodně nezpůsobili. Omluvy za nařčení jsme se nedočkali, paní recepční byla událost také zjevně nepříjemná, pan ředitel byl muž na svém místě a bojoval za svůj hotel jako lev. Na druhou stranu alespoň se slovy, abychom ho chápali, že lidé jsou různí uznal naši nevinu. Takže pokud to srnu, nebýt této trapné události, byla to pěkná dovalená v dobrém ubytovacím zařízení s dobrým poměrem služeb a ceny.

Děkujeme za Vaši recenzi a je nám líto této nepříjemné situace, která se nakonec vyřešila.
Tým CK ATIS.
8 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R21)

Mailis 28.7.2021

Ubytování pěkné, parkování k dispozici, jídlo dobré i velký výběr. Trochu nás překvapila doba podávání večeře 17:00 - 18:00h.
Bazén k dispozici od 8 - 20h, welness služby jsme nevyužili, ale nabídka byla široká srovnatelná s cenami v ČR. Navštívili jsme Stolové hory, kde je lépe vyjet o něco dřív,co se množství lidí týče :-) a zajeli si na zámek do Náchoda (je to kousek). Lázeňská promenáda je pěkná, hned na začátku je vyhlášena kavárna Sissi. Za nás povedené relaxační 4dny.

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R21)

Jana Randová 12.7.2021

V tomto hotelu jsme byli opakovaně, takže už jsme věděli, jak to tam vypadá a jaké služby tento hotel poskytuje. Trochu to poznamenala pandemie ve stylu stravování, výběr u večeře byl o něco chudší, než jsme byli zvyklí. Jinak vše O.K.

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R20)

08.8.2020

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R20)

Holán Antonín 23.1.2020

Ubytování a kvalita služeb perfektní.Wellnes program dle výběru na místě.Bazén a parní sauna v ceně.Absolutní spokojenost.

9 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R19)

Stanislav Onderek 24.11.2019

Přeji pěkný den.

Pobyt v Hotel Adam & Spa Kudowa Zdroj Polsko,byl naprosto úžasný a spokojenost na 100%.
Čistota,vstřícný personál,úžasná solná jeskyně a další procedury.Strava naprosto vynikající.
Odjížděli jsme z hotelu velice neradi a věřím,že se brzy opět vrátíme.
Vřele doporučuji, nejen hotel Adam,ale i okolí,kde jsou velice pěkná místa pro turistiku a
veliký akvapark,který je jen pár metrů od hotelu.Zde si klientů,opravdu váží.

Manželé Onderkovi

9 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R19)

Ing. Miroslav Hrdina, Ing. Dana Hrdinová 12.9.2019

1. Stravování (polopenze) formou švédských stolů bylo vynikající.
2. Rovněž s ubytováním jsme byli velmi spokojeni.
3. Spokojeni jsme byli i s procedurami; z voucheru však nám nebylo na první čtení zřejmé, zda jde o dvě procedury za celý pobyt anebo každý pracovní den – byly nám poskytnuty každý prac. den, tedy 5 x 2 procedury každému.
4. V době našeho pobytu probíhala rekonstrukce příjezdové komunikace (Lubelska ul. i okolních komunikací – Fryderyka Chopina, Poznaňska, Warszawska), což pro hosty znamenalo projíždět staveništěm. Za to ale nemůžete ani vy ani hotel Adam&Spa.
5. Z předchozích devíti pobytů poskytnutých nám vaší CK jsme byli zvyklí, že výčet služeb a vybavení uvedený na voucheru vždy odpovídal skutečnosti; tentokrát však byly odchylky:
- byly nám poskytnuty župany, které ve voucheru neuvádíte (zbytečně jsme vezli své),
- na pokoji byl minibar, ač jste jej neavizovali (to nás potěšilo v probíhajících vedrech),
- naproti tomu vámi avízované sauny nám (přes reklamaci) poskytnuty nebyly (viz váš text na voucheru: „DÁLE PRO VÁS ZDARMA: zážitkový bazén, sauny …“). Obě finské sauny byly po celou dobu zavřené, neboť zřejmě žádný host neprojevil zájem za 40 zlotých/hod. Vysvětlení recepce: „sauny nejsou ve smlouvě s vaši CK“. Ostatní nabídnuté zážitky (bazén, whirlpool, parní lázeň, relaxační místnost) k dispozici byly k naší plné spokojenosti.

9 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R19)

Souček Jiří 26.6.2019

Během našeho pobytu jsme se byli velmi spokojeni prakticky se všemi službami které nám byli nabídnuty od ubytování až po stravování. Všechny služby proběhly tak jak bylo uvedeno v nabídce zájezdu. Personál byl vstřícný a ochotný. Můžeme doporučit výlet do Minieurolandu u města Klock.
Pobyt ve výše uvedeném hotelu vřele doporučujeme.

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R19)

Květa Kapalova 02.6.2019

S ubytováním jsme byly moc spokojeně.Pokoj prostorný.Velka spokojenost i se stravovanim.Doporucim svým přátelům.

10 Hodnocení

ADAM & SPA - Kudowa Zdrój (Z0729R19)

Karel Kuba , Iva Chaloupková 20.5.2019

ubytování odpovídající kategorie hotelu(3 hvězd.),ochotný personál, strava pestrá a výborná.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

V blízkosti hranic s Českou republikou

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Adam & Spa Kudowa Zdrój:
- v blízkosti hranic s Českou republikou
- wellness a relaxace

POLOHA UBYTOVÁNÍ

komfortní hotel se nachází v historickém městě Kudowa Zdrój, v jednom z nejstarších lázeňských středisek v Evropě, v klidné části cca 400 m od lázeňské kolonády a cca 5 km od Náchoda (dostupný veřejnou dopravou).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, bar, lobby s krbem, terasa s grilem, stylový lovecký salon, Wi-Fi, parkování, Wellness - zážitkový bazén, whirlpool, parní a suchá sauna, relaxační procedury, kosmetické terapie, rehabilitace a podvodní masáže, solná jeskyně.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, fén.
Možnost přistýlky (pevné lůžko). Některé pokoje mají balkon (CK negarantuje)

FORMA STRAVY

polopenze.

SLEVY A VÝHODY

Dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Vstup do sauny pouze pro osoby od 18 let.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový bazén, aquapark (300 m) - zážitkové bazény, dětské brouzdaliště se skluzavkou, tobogán (90 m), plavecký bazén (25 m), divoká řeka, vířivka, fitness se saunou, rehabilitační služby, 2 bowlingové dráhy, rychlé občerstvení, restaurace (otevřeno denně od 9.00 do 21.00 hod., o víkendech od 10.00 do 21.00 hod.)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Tipy na výlety: stolová hora Szeliniec Wielki, bazilika Wambierzyce a další

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

4,50 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

50 PLN/ den (povoleny pouze malé rasy)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

zapůjčení županu: 20 PLN/ osoba/ pobyt
Suchá sauna 1 hodina 70 PLN (max. 5-7 osob najednou)

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

- přímo u hotelu je možnost si dobít Vaše elektroauto.
. Více informací ZDE
- elektrostanice disponuje typem konektoru: Mennekes

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Kudowa Zdrój (1301, N1315), zastávka Kudowa Zdrój, ul. Główna 11, Dworzec PKP - hotel je od zastávky vzdálený asi 2,2 km (taxi) nebo z Náchoda do Kudowa Zdrój, zastávka 1. Mája (300 m).

Cesta autobusem z Prahy trvá cca 2 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

KUDOWA**** MANUFAKTURA RELAXU - Kudowa Zdrój
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel KUDOWA**** MANUFAKTURA RELAXU - Kudowa Zdrój

Polsko Kladská kotlina - Kudowa Zdrój

hotel Kudowa**** Manufaktura Relaxu se nachází v blízkosti lázeňského parku a pěší zóny ve městě Kudowa Zdrój, cca 4 km od Náchoda. Možnost ...

LAST MINUTE SLEVA až 20% pro RELAXAČNÍ POBYTY 04.04.- 20.06.2024 (mimo svátky) ● V blízkosti hranic ...

polopenze

Z0756R24

od 2 176 Kč / noc LAST MINUTE 20%
9,5 Detail
Změnit nastavení cookies