FIVE SEASONS - Karpacz - Polsko - Krkonoše - Karpacz

Resort FIVE SEASONS - Karpacz (Z0840R23)

Polsko > Krkonoše - Karpacz
Strava snídaně
5=4 (bydlíte 5 nocí - platíte 4 noci)
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: cca 10 €/den
Internet:
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Parkoviště
Krytý bazén: 750 m
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Krkonoše - Karpacz

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karpacz je polské lázeňské město ležící v Dolním Slezsku na severním úbočí polských Krkonoš u úpatí Sněžky. Na Sněžku se dostanete několika turistickými stezkami nebo můžete vyjet sedačkovou lanovkou na nedalekou Kopu. Největší turistickou atrakcí a zároveň poznávacím znamením Karpacze je dřevěný kostelík Wang, který je postaven bez hřebíků a byl sem přestěhován z Norska. Dětem doporučujeme návštěvu místního muzea hraček.
Město je perfektním výchozím bodem pro návštěvu turistických atrakcí v okolí. Blízko je to k zajímavostem východních i západních polských Krkonoš. Jen kousek je to do Jelení Gory a Jelenohorské kotliny, kde k probádání láká okruh Údolí zámků a zahrad (Dolina Pałacow i ogrodów). Z dalších blízkých atrakcí jmenujme Western City v Ściegny, Park miniatur historických památek Dolního Slezka v Kowarech nebo Krkonošské muzeum v městě Jelenia Gora.
Sjezdařské tratě se nacházejí na Białym Jarze. V Karpaczi najdete jedinou snowboardovou U-rampu v Dolním Slezsku, která odpovídá FIS.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH

URČITĚ OCENÍTE

Proč Resort Five Seasons Karpacz:
- pro náročné
- ubytování v blízkosti turistických tras, sjezdovky
- bezstarostné víkendy, líná dovolená, relaxace v privátní sauně nebo aktivní dovolená na horách

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Five Seasons je intimní aparthotel v Karpaczi, vytvořený pro milovníky celodenního odpočinku v jakékoli podobě. Aparthotel se nachází v klidné čtvrti, v blízkosti turistických tras, sjezdovky, na úpatí hor.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

snídárna, bar Wolf, Wi-Fi, venkovní bazén (sezónní), parkoviště.
V blízkosti restaurace Albero, horská kavárna

KDE BUDETE SPÁT

a) Apartmán 2+2 CLASSIC (32 m²) - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, Spr.+WC, fén, ručníky, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, lednice, příslušenství pro přípravu kávy nebo čaje, balkon
b) Apartmán 2+2 CLASSIC SAUNA (32 m²) - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, Spr.+WC, fén, ručníky, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, lednice, příslušenství pro přípravu kávy nebo čaje, sauna, balkon

Min. obsazenost: 2 dospělí, max. obsazenost: 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12,99 let

CELKOVÁ KAPACITA

44 apartmánů

FORMA STRAVY

snídaně

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5=4 platí pro pobyty od NEDĚLE do PÁTKU v období 27.08.- 10.11. a 13.11.- 21.12.2023

MOŽNOST KOUPÁNÍ

venkovní bazén (sezónní v závislosti na počasí), bazény v Green Mountain Hotel za příplatek na místě (cca 1 km)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět:
Park Pohádek - Pohádková země ve Wilcza Poręba - Mezi lesními cestami objevíte chatky, z nichž každá je jiným pohádkovým příběhem. Setkat se zde můžete mj Sněhová královna, Paleček, Šípková Růženka a Popelka. U každé z chatrčí děti rozvíjejí svou fantazii poslechem nahrávek s obsahem pohádky a sledováním úžasně vyrobených pohyblivých panenek.
Kromě pohádkových domů v parku je zde velké dětské hřiště s moderními stavbami. Děti mohou vylézt na vrchol miniaturní Sněžky a osahat si kamenný model meteorologické observatoře.

Muzeum Hraček - Muzeum hraček bylo založeno v roce 1995 ze soukromé sbírky Henryka Tomaszewského – známého mima a zakladatele wroclavské pantomimy. Sběratelství bylo doplňkem umělcovy divadelní vášně.
Sbírka ukazuje průřez výrobou hraček zhruba 200 let od betlémských figurek z 18. století, přes panenky z 19. století až po hračky 20. století. Zde můžete vidět panenky z Japonska, Mexika a Austrálie.

Vláčky - je atrakce, kde můžete vidět nejen miniaturní svět, ale také potkat hrdiny ze slavných pohádek a filmů. Stanice rodinné zábavy je místem, kde se můžeme bavit s celou rodinou bez ohledu na rozmarné horské počasí.

Krkonošská Tajemství - Interaktivní Krkonošovo království
V podzemí krkonošských tajemství mají návštěvníci možnost seznámit se s legendami a poselstvími, které vyrostly z krkonošských zemí. Jsou to příběhy hledačů nerostů a bylinkářů, kteří v těchto oblastech žijí, a tajemství panovníka Krkonoš – Ducha hor. Díky výdobytkům moderních technologií budete mít možnost všemi smysly zažít kouzlo a sílu, která dřímá v Krkonoších. Podzemí je plné tajných chodeb a magických zařízení.

Přehrada na řece Łomnica - přehrada vybudovaná v letech 1910-1915 v rámci protipovodňového programu vytvořila malé přehradní jezírko, ze kterého přebytečná voda padá dolů v malebných kaskádách. Koruna hráze je dlouhá 100 metrů a vede po červené turistické značce.

Sněžka - Nejvyšší vrchol Krkonoš, Sudet a samozřějmě České republiky. Sněžka je tvořena žulou a její vrchol je z tvrdých hornin zvaných rohovec. Za pěkného počasí je vrchol Sněžky vynikající vyhlídkou, ze které můžete obdivovat rozlehlá panoramata. Za příznivých podmínek dosahuje viditelnost až 200 km.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den. Pobyt končí snídaní a uvolněním apartmánu do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 0,80 €/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cca 10 €/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cca 6,50 €/ den

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem FlixBus z Praha-Florenc až do Jelenia Góra, 1-go Maja "Dworzec Kolejowy" 03/04. Přestoupíte na FlixBus do zastávky Karpacz, Bachus. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,2 km.

Autobusem FlixBus z Ostrava-ÚAN do Sucha. Přestoupíte na FlixBus do zastávky Karpacz, Bachus. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,2 km.

Cesta autobusem z Prahy trvá přibližně 6 hodin.
Cesta autobusem z Ostravy trvá přibližně 7 hodin a 50 minut.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ARTUS - Karpacz
2023
Last
Minute

Hotel ARTUS - Karpacz

Polsko Krkonoše - Karpacz

Hotel Artus*** se 120letou tradicí (součástí Artus Resortu a Aparthotelu Sowia Dolina****) se nachází v prestižní části Karpacze, s krásným výhledem ...

NOVINKA ● AKTIVNÍ ODPOČINEK ● VLASTNÍ LÁZEŇSKÉ CENTRUM

snídaně

Z0843R23

od 1 032 Kč / noc LAST MINUTE 7%
- Detail
GOŁĘBIEWSKI - Karpacz
+
2023

Hotel GOŁĘBIEWSKI - Karpacz

Polsko Krkonoše - Karpacz

hotel**** se nachází ve výšce asi 800 m n. m., na úpatí nejvyšší hory Krkonoš – Sněžky, cca 20 Km od hraničního přechodu Horní Malá Úpa. Vzhledem ke ...

AQUAPARK TROPICANA - V BLÍZKOSTI ČESKÝCH HRANIC

polopenze

Z0738R23

od 2 740 Kč / noc
9,7 Detail
GREEN MOUNTAIN RESORT ***** - Karpacz
2023

Resort GREEN MOUNTAIN RESORT ***** - Karpacz

Polsko Krkonoše - Karpacz

hotel Green Mountain ***** se nachází v srdci Krkonoš, cca 20 Km od hraničního přechodu Horní Malá Úpa a z oken nabízí výhled na Sněžku. Jedinečné ...

V Green Mountain Hotel ***** - hory jsou na dosah ruky

snídaně

Z0814R23

od 1 100 Kč / noc
10,0 Detail
TREMONTI SKI & Bike Resort - Karpacz
2023
Last
Minute

Resort TREMONTI SKI & Bike Resort - Karpacz

Polsko Krkonoše - Karpacz

Jedinečný Tremonti Hotel Karpacz*** se nachází v srdci Karpacze, v nadmořské výšce více než 650 metrů nad mořem, jen 10 minut chůze od centra města. ...

NOVINKA ● Místo, kde můžete odpočívat ve svém vlastním rytmu!

snídaně

Z0842R23

od 1 423 Kč / noc LAST MINUTE 7%
- Detail