PAWILON EDWARD - Jelenia Góra - Polsko - Dolní Slezsko - Jelenia Góra

Lázeňský dům PAWILON EDWARD - Jelenia Góra (Z0838R24)

Polsko > Dolní Slezsko - Jelenia Góra
Strava plná penze
DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Restaurace v objektu
Parkoviště
Aquapark: 850 m
Termální lázně: 850 m
Doporučená doprava autem
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dolní Slezsko - Jelenia Góra

ZÁKLADNÍ POPIS

Jelení Hora je město v jihozápadním Polsku v Dolnoslezském vojvodství.
Leží na historickém území Dolního Slezska v rozlehlé středohorské kotlině obklopené horskými masivy Krkonoš, Janovického rudohoří, Kačavských hor a Jizerských hor v blízkosti hranice s Českem.

Město skrývá nevšední klid a zároveň má mnoho míst, která, když je jednou spatřena, zůstanou navždy v paměti. Při příjezdu do tohoto města nelze nenavštívit Starou tržnici, jejímž ústředním bodem, jak se dalo čekat, je krásná radnice a historické činžovní domy. Cestou můžete často potkat jelena – symbol města. U radnice je také historická tramvaj. Pro ty, kteří neznají historii města, je tento pohled jedinečný. odkud se vzal? No, před mnoha lety byly tramvaje jednou z forem komunikace ve městě. Dnes je na ulicích nepotkáme, zbyl jen ten s Turistickými informacemi.

Památkou, kterou v Jelení Hoře rozhodně nemůžete minout, je zámek Paulinum. V 19. století to byl lovecký palác. V současné době se v zařízení nachází SPA a hotel s restaurací. Na toto místo se dostanete procházkou krásným parkem s nespočtem krásných skal.
Město je spojeno s kdysi samostatnými městy jako jsou: Sobieszów, Cieplice - Zdrój nebo Goduszyn, která ukrývají mnoho lázeňských parků, krásné výhledy a místní zajímavosti.

Lázně Cieplice (unikátní v Polsku a Evropě) jsou známé především svými léčivými termálními vodami.
Teplota léčivých termálních vod v lázních Cieplice dosahuje 90 stupňů Celsia. Jsou vynikající při léčbě nemocí pohybového aparátu (revmatologie, ortopedie, neurologie, osteoporóza), močového ústrojí (urologie, nefrologie) a očí. Jako jediní v Polsku léčí balneologická oční onemocnění.
Lázeňské středisko Cieplice se nachází v nadmořské výšce 350 m nad mořem v centru Jeleniogórské doliny obklopené čtyřmi pohořími: Krkonošemi, Jizerskými horami, Kaczawskými horami a Rudawy Janowickie. Klima pánve se vyznačuje častými změnami počasí, poměrně silným větrem, výraznými denními výkyvy teplot a tlaku a vysokým ročním slunečním zářením.
Pro nově příchozí, zejména z nížin, má takové klima stimulační a otužující účinek. Zařízení Uzdrowiska Cieplice se nachází na zcela rovné ploše, což usnadňuje chůzi i seniorům nebo pacientům s poruchami pohybového aparátu.

Jelenia Góra je místem, kam můžete uniknout před ruchem velkoměsta nebo davy turistů, kterých je v nedaleké Karpaczi nebo Szklarské Porębě v sezóně dostatek. Zde můžete opravdu relaxovat a meditovat. Turistické stezky - turistické i cyklistické, dělají z tohoto místa oblíbený cíl turistů v zimě i v létě.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Termální lázně a aquapark
Cieplickie lázně jsou otevřeny denně od 8:00 do 22:00 hod
Adresa: ul. Park Zdrojowy č. 5, 58-560 Jelenia Góra


Termy Cieplickie je intimní vodní park, ve kterém najdete mimo jiné termální bazény. Resort se nachází v lázeňském centru Jelenia Góra, kde najdete řadu zajímavých atrakcí, mezi které patří: trubkové skluzavky a třídráhová rodinná skluzavka, vodní lehátka, jacuzzi, vodní sprchy a pláště, divoká řeka a voda houpačka. Celková plocha vodní plochy Cieplických lázní je 1155 m² a teplota vody ve všech bazénech se pohybuje od 27°C do 36°C, hloubka od 0,4 m do 1,6 m.

Součástí komplexu jsou také unikátní lázně a norské termální bazény, které umožňují relaxovat venku v horké vodě i při té nejchladnější teplotě. Oba termální bazény pokrývají celkem přes 255 m2 a jsou vybaveny mimo jiné masážními přístroji, vodními rozstřikovači a gejzíry. Díky hloubce až 1,30 m můžete bezpečně využívat termální bazény bez ohledu na vlastní plavecké schopnosti.

Sportovní a rekreační nabídku doplňuje SPA zóna Cieplických lázní, která zahrnuje: sauny (2 finské, 1 infračervená, 1 parní), 3 jacuzzi, sněhovou jeskyni a stroj na výrobu ledu, relaxační zónu s lehátky a 2 masáže. pokoje.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PAWILON EDWARD - Jelenia Góra (Z0838R23)

Markéta Lukášová 10.11.2023

Nebyla připravena přistýlka,stravování hrůza každý den studená mísa.Na racepci mě nemohli dohledat.Nejhorší zážitek v Polsku.

Vážení klienti,

děkujeme Vám za zaslání hodnocení pobytu, které jsme předali k prověření vedení hotelu. Zde jejich vyjádření:

Dobrý den,

Velmi nás recenze od klientů mrzí.

Klienti měli objednán pokoj STANDARD, ale ubytovali jsme je ve vyšší kategorii KOMFORT, bez jakýkoliv doplatků. Klienti také obdrželi plnohodnotné procedury (koupele, masáže, koupele, inhalace a bazén), které neměli objednány a zaplaceny. V jídelně byli jediní, kdo si na všechno stěžoval. Ostatní klienti si na studené mísy nestěžovali.

Ložní prádlo pro přistýlku bylo připraveno na pokoji, ale klienti přišli na recepci s tím, že tam žádné lůžkoviny navíc nemají. Recepční jim tedy ložní prádlo přinesla. Po odjezdu klientů jsme zjistili, že bylo ložní prádlo hozené pod postelí.

Uzdrowisko Cieplice

1 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE - TERMÁLNÍ LÁZNĚ CIEPLICE

URČITĚ OCENÍTE

Proč Pawilon Edward Jelenia Góra:
- termální voda ve všech koupelnách
- v centru Cieplic
- v blízkosti hranic s ČR

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Jednopatrová budova v centru lázeňského města v Parku Zdrojowy.
Jelenia Góra je známá nejen svými Cieplickými lázněmi a blízkostí horských měst, jako je Szklarska Poręba nebo Karpacz. Samotné město a okolní vesničky ukrývají mnoho turistických atrakcí, které umožňují příjemně a aktivně strávit čas.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

historická jídelna, Wi-Fi, lázeňská místnost, na léčebné procedury se dochází do Domu Zdrojowy (80 m).

KDE BUDETE SPÁT

1, 2 a 3 - lůžkové pokoje KOMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, lednice, župan
Některé pokoje mají balkon (CK negarantuje).

CELKOVÁ KAPACITA

40 lůžek

FORMA STRAVY

plná penze

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Lázně Cieplice a aquapark (850 m)
Podívejte se na krátké video ZDE

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaná a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

5,40 PLN/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

20 PLN/ den
PARKOVÁNÍ NA ULICE KRYNICZNA (GPS N 50 51.979 E 15 40.871)

PŘÍJEZD VLAKEM

Autobusem (900) z Praha-Černý Most do Jablonec n. Nisou aut. nádr. Přesunete se na vlakové nádraží Jablonec n. Nisou centrum a odtud pojede vlakem (2664) do stanice Szklarska Poreba Go., kde přestoupíte na vlak (69244) do stanice Jelenia Gora Ciepl. Hotel je od stanice vzdálený asi 850 m.

Cesta autobusem z Prahy trvá přibližně 3 hodiny a 40 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DŁUGI DOM - Jelenia Góra
2024
Last
Minute

Lázeňský dům DŁUGI DOM - Jelenia Góra

Polsko Dolní Slezsko - Jelenia Góra

Moderní lázeňské zařízení Długi Dom se nachází v srdci lázní Cieplice, hned vedle Domu Zdrojowy. Lázeňský park je vzdálen pouhých 120 m.Jelenia Góra ...

NOVINKA V NABÍDCE - TERMÁLNÍ LÁZNĚ CIEPLICE

plná penze

Z0837R24

od 1 681 Kč / noc LAST MINUTE 12%
- Detail
Změnit nastavení cookies