BANIA - Białka Tatrzańska - Polsko - Malopolsko - Białka Tatrzańska

Hotel BANIA - Białka Tatrzańska (Z0810R24)

Polsko > Malopolsko - Białka Tatrzańska
Strava snídaně
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Internet:
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol:
Aquapark:
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 400 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malopolsko - Białka Tatrzańska

ZÁKLADNÍ POPIS

Bialka Tatrzanska [ˈbjau̯ka taˈtʂaɲska] - vesnice v jižním Polsku, poblíž hranic se Slovenskem. Leží přibližně 6 kilometrů severně od Bukowina Tatrzańska, 16 km severovýchodně od Zakopaného a 75 km jižně od krajského města Krakova

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● HOTEL S PŘÍMÝM VSTUPEM DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ
CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Hotel Bania **** Thermal & Ski Białka Tatrzańska:
- hotel propojen s termálními lázněmi
- vhodné pro rodiny s dětmi
- výhled na úchvatné panorama Vysokých Tater
- pro náročné

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Bania Hotel **** Thermal and Ski se nachází na úpatí největšího lyžařského střediska v regionu Podhale, je propojen s termálními bazény a z jeho oken nabízí výhled na úchvatné panorama Vysokých Tater, Pienin nebo sjezdovky v zimě i v létě.
V zimě je sjezdovka přímo u hotelu, dále půjčovna lyží, lyžařská škola a speciální areál pro děti. V létě je Bania místem jako stvořeným pro rodiny s dětmi - mini zábavní park, vodní hřiště nacházející se v Terma Bania.
Białka Tatrzanska leží přibližně 6 km severně od Bukowiny Tatrzańské, 16 km severovýchodně od Zakopaného a 75 km jižně od hlavního města vojvodství Krakov.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, dětská herna, půjčovna lyží a kol, kolárna, fitness, Wi-Fi, venkovní dětský zážitkový park, parkoviště.

Spa & Wellness - Zóna Anielsko (7 léčebných salonů - oáza relaxace, království krásy pro vaše tělo i duši), Zóna Sielsko (5 saun), Bania Fizjo & Med (Bania Physio & Med je ztělesněním filozofie sanitas per aquam – zdraví, které přichází prostřednictvím vody. Je to místo pro relaxaci těla i mysli), lázeňské procedury.

Termální lázně (rozděleny do 3 zón):
Zážitková venkovní část : 5 bazénů s termální vodou 36 °C, skluzavky a tobogány (o celkové délce 300 m), vodní hřiště s barevnými gejzíry, branami, pistolemi, houbami
Relaxační vnitřní část: 3 bazény s termální vodou a masážními tryskami
Saunarium: 5 saun, ochlazovací bazének a bazén s termální vodou. Pravidelně se zde koná saunování – tématické, aromaterapeutické a klasické.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje ECONOMY, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
b) 2+2 SUPERIOR (4 pevná lůžka nebo manželská postel + 2 přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
c) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
d) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
e) 2+2 JUNIOR SUITE (4 pevná lůžka nebo manželská postel + 2 přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
f) rodinné pokoje, 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan
g) 2 - lůžkové pokoje ZELENÁ SALAŠ, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, župan. (Zelená Szałas je samostatná budova v rámci Resortu - do hotelových restaurací a Terma Bania se dostanete přes vnější část)

Mapa resortu ZDE.

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze dle aktuální nabídky

SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 36 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 15% z celkové ceny objednaných služeb,
od 35 do 15 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 14 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.


Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

venkovní a vnitřní bazény

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a večeří od 17.00 hod v den příjezdu nebo snídaní druhý den ráno = dle aktuální potvrzené nabídky. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

na dotaz vč. ceny

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cena dle sezóny - platba na místě

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Ostravy/Olomouce do Popradu (RegioJet 1003), stanice Poprad-Tatry. Přestoupíte na vlak (8126) do stanice Starý Smokovec. Pěšky asi 5 minut na autobusovou zastávku Vysoké Tatry, Starý Smokovec, aut.st. Odtud autobusem (986A) do zastávky Białka Tatrzańska, Szkoła. Hotel je od zastávky vzdálený asi 400 m.

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 8 h a 45 min.
Cesta vlakem z Ostravy se 2 přestupy trvá cca 5 h a 10 min.
Cesta vlakem z Olomouce se 2 přestupy trvá cca 6 h a 15 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Olomouce/Ostravy do Krakova (N899), zastávka Kraków Dworzec Autobusowy MDA. Přestoupíte na autobus (986) do zastávky Białka Tatrzańska, Szkoła. Hotel je od zastávky vzdálený asi 400 m.

Cesta autobusem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 5 h a 50 min.
Cesta autobusem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 4 h a 40 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies