INTERFERIE MEDICAL SPA - Świnoujście - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel INTERFERIE MEDICAL SPA - Świnoujście (Z0751R24)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol:
Krytý bazén:
Přírodní koupání: 300 m
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 2,5 km
Sportovní vyžití
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Świnoujście

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Svinoústí (polsky Świnoujście [švino'ujšťje], německy Swinemünde, česky též Ústí nad Svinou) je okresní a lázeňské přístavní město v Západopomořanském vojvodství v severním Polsku, nacházející se na třech velkých ostrovech – Uznojem (Usedom), Volyň (Wolin) a Karsibór a 44 malých, neobývaných. Město protíná průliv Svina, který spojuje otevřené moře se Štětínským zálivem. Námořní přístav Štětín-Svinoústí.

Město je známé svými lázněmi, které využívají k léčbě přírodní minerální vody /solanka s bromidem, jodidem a sodíkem/ a rašelinu. Solankové prameny jsou využívány již od roku 1887. Lázně se zaměřují především na léčení v oblasti ortopedie, neurologie, revmatalogie, kardiologie a léčby obezity.

Na kolech se dostanete cyklostezkou do německého letoviska Ahlbeck a Heringsdorf. Ze zdejšího turistického přístavu je možné podnikat lodní výlety do okolí. Na druhou stranu na ostrov Wolin se dostanete kyvadlovým trajektem. Trajektovou dopravou se dostanete do dalších přístavů v Polsku, Německu i Skandinávii.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA ŚWINOUJŚCIE •

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Interferie Medical Spa v Świnoujście:
- wellness a relaxace
- malý hotelový pivovar

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Moderní hotel**** Interferie Medical SPA se nachází v nové atraktivní a klidné lázeňské čtvrti Świnoujście. Výborná poloha v blízkosti promenády a 300 metrů od pláže nabízí nejlepší podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, lobby bar, kavárna, restaurace BULAJ, jídelna, konferenční místnosti, bazén (18 x 16 m), vířivá vana, saunový komplex (suchá, infračervená a aromatická sauna), aroma parní lázeň, parní lázeň s inhalací solného roztoku, caldarium ( mírnější verze parní lázně), solárium, lázeňské a wellness oddělení se solnou jeskyní, relaxační zóna, kosmetika, kadeřnictví, noční klub, kulečník, bowling, malý hotelový pivovar MIEDZIOWY 44, posilovna (celková plocha 228 m² ), Business koutek s PC, bezplatný Wi-Fi internet v přízemí, půjčovna kol a vybavení pro nordic walking, parkoviště a podzemní parkoviště.

Procedury (za poplatek): perličkové koupele s hydromasáží, rašelinové balíčky, hydromotory, skupinová gymnastika, vodní aerobik, magnetoterapie, inhalace, kryoterapie, různé elektroterapie, bylinné, aromatické a solankové koupele, bahenní a bahenní koupele, klasické masáže, lymfodrenáž, laserová terapie, různé kosmetické a wellness procedury.

KDE BUDETE SPÁT

1 - lůžkové pokoje (cca 19 m²) a 2 - lůžkové pokoje (cca 25 m²) se 2 samostatnými lůžky nebo 1 manželskou postelí, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádiobudík, WLAN, fén. Pokoje s balkonem na dotaz a za příplatek. Možnost přistýlky pro dítě do 14,99 let.
APARTMÁN (55-67 m²), 2 samostatná lůžka, pohovka, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádiobudík, WLAN, fén, klimatizace, terasa (pro max. 2 dospělé + 2 děti do 14,99 let),
JUNIOR SUITE (28-35 m²), 2 samostatná lůžka, pohovka, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádiobudík, WLAN, fén, klimatizace, terasa (pro max. 2 dospělé + 2 děti do 14,99 let)

Pokoje s přistýlkou na dotaz, apartmány a suite na dotaz vč. ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

308 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. (mimo 30.03.- 06.04.2024)
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén, pláž 300 m

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Na místě k dispozici delegát hovořící polsky nebo německy.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 6,20 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

garáže: cca 12,50 €/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Sejf na recepci: cca 2 €/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EN 443), stanice Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (IC 36000) do stanice Wroclaw Glowny, odtud vlakem (TLK 28102) do stanice Swinoujscie. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,5 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 19 h a 40 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 16 h a 30 min.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 15 h a 20 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

HAMILTON WELLNESS & SPA - Świnoujście
2024

Wellness hotel HAMILTON WELLNESS & SPA - Świnoujście

Polsko Pomořany - Baltské moře

wellness hotel odpovídající **** je ideálním místem pro celoroční odpočinek, rehabilitaci a relaxaci pro celou rodinu, resort se nachází v atraktivní ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA ŚWINOUJŚCIE • PRO NÁROČNÉ

polopenze

Z0732R24

od 10 710 Kč / pobyt
- Detail
Změnit nastavení cookies