HAMILTON WELLNESS & SPA - Świnoujście - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Wellness hotel HAMILTON WELLNESS & SPA - Świnoujście (Z0732R24)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén:
Bazén - koupaliště:
Přírodní koupání: 200 m
Železniční stanice: 2,7 km
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Świnoujście

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Svinoústí (polsky Świnoujście [švino'ujšťje], německy Swinemünde, česky též Ústí nad Svinou) je okresní a lázeňské přístavní město v Západopomořanském vojvodství v severním Polsku, nacházející se na třech velkých ostrovech – Uznojem (Usedom), Volyň (Wolin) a Karsibór a 44 malých, neobývaných. Město protíná průliv Svina, který spojuje otevřené moře se Štětínským zálivem. Námořní přístav Štětín-Svinoústí.

Město je známé svými lázněmi, které využívají k léčbě přírodní minerální vody /solanka s bromidem, jodidem a sodíkem/ a rašelinu. Solankové prameny jsou využívány již od roku 1887. Lázně se zaměřují především na léčení v oblasti ortopedie, neurologie, revmatalogie, kardiologie a léčby obezity.

Na kolech se dostanete cyklostezkou do německého letoviska Ahlbeck a Heringsdorf. Ze zdejšího turistického přístavu je možné podnikat lodní výlety do okolí. Na druhou stranu na ostrov Wolin se dostanete kyvadlovým trajektem. Trajektovou dopravou se dostanete do dalších přístavů v Polsku, Německu i Skandinávii.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA ŚWINOUJŚCIE • PRO NÁROČNÉ

URČITĚ OCENÍTE

Proč Hotel Hamilton Wellness & SPA Świnoujście
- polopenze vč. nápojů k večeři
- pro náročné
- nejoblíbenější lázeňské město
- wellness a relaxace

POLOHA UBYTOVÁNÍ

wellness hotel odpovídající **** je ideálním místem pro celoroční odpočinek, rehabilitaci a relaxaci pro celou rodinu, resort se nachází v atraktivní a klidné lázeňské čtvrti Świnoujście, cca 150 m od promenády a cca 200 m od pláže.

Lázně Świnoujście - jedno z nejoblíbenějších lázeňských měst s výtečnými podmínkami pro lázeňskou léčbu, wellness pobyty nebo turistickou dovolenou s koupáním u moře leží na slunečném ostrově Usedom. Pěkná, pozvolná písková pláž, která patří k nejkrásnějším plážím Polska, atraktivní Evropská promenáda a lázeňská čtvrť s více než 150-letým lázeňským parkem jsou symboly Svinoústí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a´la carte, jídelna, kavárna v 7. patře s výhledem na moře, lobby bar, Wi-Fi, SPA & WELLNESS (bazény, různé sauny, solná jeskyně, whirlpool, fitness, masáže, SPA procedury, kosmetika a programy Diego Dalla Palma), 3 výtahy, podzemní garáže.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace (zdarma), sejf, minibar (za poplatek), telefon, Wi-Fi, fén, župan, balkon.
Pokoje s přistýlkou na dotaz.

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

UPOZORNĚNÍ: Naproti hotelu Hamilton je pozemek, kde probíhá výstavba bytového komplexu, upozorňujeme na možnost hluku, který hotel nemůže ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelové bazény, pláž cca 200 m

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Na místě k dispozici delegát hovořící polsky nebo německy.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1,20 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

podzemní garáže cca 19 €/den

DALŠÍ SLUŽBY

Spa & Wellness: Kromě moderního lázeňského a kosmetického oddělení nabízí Hamilton nejmodernější lázeňské oddělení s širokou nabídkou léčby nemocí a potíží oběhového systému a pohybového aparátu.
Možnost procedur: hydromasáže, perličkové koupele, bahenní zábaly, laseroterapie, terapie magnetickým polem, inhalace, klasická masáž, hydrojet masáž, vířivka na ruce a nohy, lampa Sollux, vodní aerobik, masáž obličeje, částečná tělová masáž relaxační masáž, relaxační masáž celého těla, reflexní masáž chodidel, masáž lávovými kameny, kosmetická ošetření obličeje a těla, manikúra a pedikúra (klasická, SPA, hybridní).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EN 443), stanice Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (IC 36000) do stanice Wroclaw Glowny, odtud vlakem (TLK 28102) do stanice Swinoujscie. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,7 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 19 h a 40 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 16 h a 30 min.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 15 h a 20 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 599,7 km, z Českých Budějovic: 746,2 km, z Brna: 804,6 km, z Ostravy: 709,0 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

INTERFERIE MEDICAL SPA - Świnoujście
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel INTERFERIE MEDICAL SPA - Świnoujście

Polsko Pomořany - Baltské moře

Moderní hotel**** Interferie Medical SPA se nachází v nové atraktivní a klidné lázeňské čtvrti Świnoujście. Výborná poloha v blízkosti promenády a ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA ŚWINOUJŚCIE •

polopenze

Z0751R24

od 8 750 Kč / pobyt
- Detail