IKAR PLAZA - Kołobrzeg - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Wellness hotel IKAR PLAZA - Kołobrzeg (Z0752R24)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén:
Přírodní koupání: 150 m
Železniční stanice: 2,5 km
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kołobrzeg

ZÁKLADNÍ POPIS

Kołobrzeg (Kolobřeh) - největší polské lázně a oblíbená prázdninová destinace. Více než 12 km pobřeží, fantastické pláže, zajímavé atrakce a vynikající lázeňská a wellness nabídka stojí za to navštívit Kołobrzeg i po sezóně. Město je čtvrtým nejlidnatějším městem Západopomořského vojvodství a leží u ústí řeky Parsęta do Baltského moře. Široká nabídka ubytování a sanatorií, krásná poloha a velký výběr možností stravování činí město oblíbeným nejen mezi polskými turisty.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Co stojí za vidění:

Solankový pramen v Kołobrzegu
Historie Kolobřehu začala solankou, jejíž stáří se odhaduje na více než 2 miliony let a nachází se pod městem. Používá se především při revmatických onemocněních, neurologických a respiračních onemocněních.

Maják
postaven v roce 1770, nachází se u vjezdu do přístavu, u ústí Parsęty do Baltského moře. Je vysoká 26 m a je přístupná veřejnosti. Z vrcholu můžete obdivovat krásný výhled na moře a kolobrzegský vojenský a obchodní přístav a také na panorama města. Maják je také ideálním místem pro kávu a dort, protože je zde otevřena i kavárna.

Přímořská promenáda
Kołobrzegská promenáda je oblíbeným místem procházek obyvatel i turistů. Podél promenády je mnoho restaurací , obchodů se suvenýry a míst s atrakcemi pro děti. To je srdce Kolobřehu. Každý si zde najde nějakou atrakci pro sebe. Promenáda je udržovaná, zrekonstruovaná. Je to skvělé místo pro letní procházky.

Molo
220 metrů dlouhé, a 9 m široké, oblíbené, moderní a romantické –⁠⁠ takové je známé Kolobřežské molo vedoucí nad Baltským mořem. Molo prošlo ke konci roku 2014 rekonstrukcí, a nyní se tak projdete zhruba 4,5 m nad hladinou moře a dojdete až ke dvouúrovňovému zakončení s plošinou, kde můžete posedět, rozhlédnout se po uklidňujících mořských vlnách a dýchat čerstvý, mořský vzduch. V sezóně je však vstup na plošinu zpoplatněn.

Bazylika Konkatedralna
Konkatedrální bazilika Nanebevzetí Marie Panny v Kolobřehu, také nazývána Kolobřežská katedrála, je impozantní dominanta města Kolobřeh v jeho historickém centru. Tento katolický kostel byl postaven ve 14. století, a je tudíž nádherným příkladem gotické architektury.

Oceanárium
Návštěvou akvária můžete zajímavým způsobem doplnit přirozené znalosti dětí, dospívajících i dospělých. Návštěva podmořského světa je pro učitele skvělým nápadem, jak zatraktivnit hodiny nejen biologie. V Oceanáriu se také konají různé soutěže o zajímavé ceny. Najdete zde murény, paprsky, sasanky, králové tanganyiky, mořská hvězdice, piraně, krásné perutýny, útesové žraloky, žraloky černocípé a další.

Obchodní přístav
Délka nábřeží obchodního přístavu v Kołobrzegu je 786 metrů. V obchodním přístavu mohou vplouvat plavidla do délky 80 m, šířky 12 m a ponoru 4,5 m.

Pláž
V Kołobrzegu na pláži si můžete pronajmout plážové koše, lehátka a další náčiní pro zpříjemnění opalování. Pro děti je zde připraveno mnoho atrakcí – přebytečnou energii si mohou vybít na nafukovacích hračkách: trampolíny, skluzavky apod. Rodiče mohou využít tu a tam umístěných plážových barů. Nejčastějším cílem plážových procházek v Kołobrzegu je však molo a ústí řeky Parsęta, kde lodě vplouvají do přístavů. Ti, kteří neradi chodí po písku, mohou při procházce po přímořské promenádě, postavené na zpevněné duně rovnoběžně s pláží, pozorovat moře.

V letní sezóně jsou na pláži v Kołobrzegu vyhrazeny tři oblasti ke koupání:
Západní koupaliště na západní části pláže Kołobrzeg
Central Bathing Beach na centrální pláži ve východním Kolobřehu
Východní koupaliště na východní pláži v panství Kołobrzeg Podczele

V roce 2010 bylo koupaliště Kołobrzeg oceněno Modrou vlajkou - vyznamenáním udělovaným pobřežním koupalištích, která respektují přírodní prostředí a splňují požadavky na čistotu, bezpečnost, kvalitu vody, informace a infrastrukturu.

Hodnocení hotelu (3 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

IKAR PLAZA - Kolobřeh (Z0752R23)

RS 04.8.2023

Dobry den, s u vaši CK zakoupeným pobytem v hotelu v Polsku jsme byli moc spokojeni, ubytování, jídlo, služby vše perfektní. Zdravím Stejskalova

10 Hodnocení

IKAR PLAZA - Kołobrzeg (Z0752R22)

Miroslava Králová 25.8.2022

Skvělé počasí, úžasná kvalita stravování,příjemné ubytování s vnitřním a vnějším bazénem a hudebními vystoupeními každy den, pestré možnosti výletů, čisté a osvěžující moře v blízkosti hotelu.Spokojenost nadmíru.

10 Hodnocení

IKAR PLAZA - Kołobrzeg (Z0752R21)

Švehlová 15.7.2021

Ubytování nádherné, pokoj veliký, jen výhled na rušnou silnici. Úklid pokoje byl kvůli covidu jen na vyžádání, ale vše vždy v naprostém pořádku. Poměrně velký výběr jídla.
Hotelový bus do města také byl kvůli covidu zrušen, ale dostávali jsme každý den lístky na městskou hromadnou dopravu zdarma.
Parkování u hotelu, ale dost drahé.
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý 👍.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Ikar Plaza v Kołobrzegu:
- wellness a relaxace
- jen 150 m od písečné pláže
- jedno dítě do 11,99 let ZDARMA

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňský hotel se nachází ve východní části Kolobřehu, asi 2,5 km od starého města (bezplatná hotelová kyvadlová doprava) a asi 150 m od Baltského moře.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

vstupní hala (bezplatné Wi-Fi), restaurace s café-barem, jídelna, kosmetický a kadeřnický salon, posilovna, směnárna, úschovna cenností, kamerově monitorované parkoviště, podzemní parkoviště, služba županů, obchody, dětské hřiště a herna pro děti a zahrady s posezením, moderní léčebné centrum a wellness centrum: bazén, ​​sauna, parní lázeň, aroma koupel a vířivky, procedury (pro léčbu nemocí a poruch oběhového systému a pohybového aparátu) a masáže (klasické a vodní a podvodní masáže, perličkové koupele, lehké terapie, terapie magnetickým polem, mnoho elektroterapií, laserová terapie, ultrazvuk, studená terapie, aqua gymnastika, procedury pro rašeliniště a parafíny)

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností až 2 dětských přistýlek (do 11,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, lednice, fén, balkon
2 - lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (do 11,99 let), ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, lednice, fén, balkon
Pokoje s přistýlkou (rozkládací pohovka) a apartmány na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

260 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

POZOR! Povoleno je jen jedno dítě zdarma.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén, písečná pláž (150 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 16.30 do 19.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod v den odjezdu.
Na místě k dispozici delegát hovořící polsky nebo německy.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1,50 €/den nebo 6,20 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Podzemní garáže cca 13,00 €/ den nebo 60 PLN/ den
Parkování před nebo za domem od cca 9 €/ den nebo 40 PLN/ den do cca 12,00 €/ den nebo 50 PLN/ den

POZN. rezervace parkovacího místa není možná

DALŠÍ SLUŽBY

Trezor na recepci: cca 1,50 €/ den nebo 5 PLN/ den
Pronájem županu: cca 2,00 €/ den nebo 10 PLN/ den
Dětská postýlka: od 10 PLN/ den
Půjčovna kol (ceny informativní):
• Celodenní pronájem (do 8 hodin): cca 9,00 €
• Půldenní pronájem (do 5 hodin): cca 6,00 €
Úschova kol v hotelové garáži zdarma (hosté musí mít vlastní zabezpečení)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EN 443). Přestoupíte na vlak do stanice Kolobrzeg. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,5 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 17 h a 15 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 14 h.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 13 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 624,1 km, z Českých Budějovic: 774,2 km, z Brna: 827,4 km, z Ostravy: 731,4 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DIUNE - Kolobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel DIUNE - Kolobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Resort DUINE je jen cca 40 m od pláže a přímo na promenádě Kolberg - do lázeňské čtvrti je to cca 2 km.Elegantní a kvalitně vybavený Diune Resort by ...

NOVINKA

polopenze

Z0701R24

od 12 920 Kč / pobyt
- Detail
IKAR - Kołobrzeg
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel IKAR - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

centrum zdraví a rekreace hotel Ikar se nachází v lázeňské části Kołobrzegu, cca 150 m od pláže a přímořského parku a 1200 m přes most od starého ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

plná penze

Z0776R24

od 1 283 Kč / noc
7,0 Detail
JANTAR - Kołobrzeg
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel JANTAR - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Jantar se nachází na krásném a klidném místě v lázeňské čtvrti Kolberg, cca 300 m od pláže a 800 m od centra města.

DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ • Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

polopenze

Z0808R24

od 7 480 Kč / pobyt
- Detail
KORAL Live - Kołobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel KORAL Live - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází pouhých 300 m od pláže Baltského moře a je oblíbený pro své velmi dobré lázeňské procedury. Je to jeden z nejvíce ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0753R24

od 10 850 Kč / pobyt
8,0 Detail
MARINE - Kołobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel MARINE - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Marine***** se nachází jen cca 50 m od Baltského moře a cca 2,5 km od centra města. Kolobřeh – nejznámější a největší lázeňské město u Baltského ...

DOPŘEJTE SI LUXUS U BALTU

polopenze

Z0746R24

od 2 087 Kč / noc
- Detail
OLYMP III - Kołobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

SPA & WELLNESS HOTEL OLYMP III - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

moderní hotel**** se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu, obklopen stromy, jen cca 300 m od plážové promenády.

MÍSTO, KAM SE BUDETE CHTÍT VRACET... BLÍZKO MOŘE, ŠIROKÁ PÍSEČNÁ PLÁŽ, CYKLOTRASY

polopenze

Z0782R24

od 1 320 Kč / noc
10,0 Detail
OLYMP IV - Kołobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel OLYMP IV - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel Olymp IV se nachází jen asi 200 m od pláže Baltského moře a asi 1500 m do starého města Kolberg.

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

polopenze

Z0795R24

od 9 220 Kč / pobyt
- Detail
RADISSON RESORT - Kolobřeh
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel RADISSON RESORT - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Radisson Resort **** se nachází v lázeňské čtvrti Kołobrzeg, pouhých 5 minut chůze od pláže. Jeho tvar a design byl inspirován zvukem vody a stromů. ...

● PRO NÁROČNÉ ● BAZÉN NA STŘEŠNÍ TERASE

polopenze

Z0806R24

od 13 990 Kč / pobyt
- Detail
SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Seaside Park Hotel se nachází u pláže, cca 3 km od historického centra města Kolobřeh, ve východní lázeňské čtvrti, v blízkosti přírodní rezervace ...

● HOTEL U MOŘE ● SLEVA 5% za včasný nákup 91 a více dní před nástupem na pobyt

snídaně

Z0763R24

od 8 920 Kč / pobyt
- Detail