IKAR - Kolobřeh - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel IKAR - Kolobřeh (Z0776R23)
+

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava plná penze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Přírodní koupání: 100 m
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 750 m
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kołobrzeg

ZÁKLADNÍ POPIS

Kołobrzeg (Kolobřeh) - největší polské lázně a oblíbená prázdninová destinace. Více než 12 km pobřeží, fantastické pláže, zajímavé atrakce a vynikající lázeňská a wellness nabídka stojí za to navštívit Kołobrzeg i po sezóně. Město je čtvrtým nejlidnatějším městem Západopomořského vojvodství a leží u ústí řeky Parsęta do Baltského moře. Široká nabídka ubytování a sanatorií, krásná poloha a velký výběr možností stravování činí město oblíbeným nejen mezi polskými turisty.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Co stojí za vidění:

Solankový pramen v Kołobrzegu
Historie Kolobřehu začala solankou, jejíž stáří se odhaduje na více než 2 miliony let a nachází se pod městem. Používá se především při revmatických onemocněních, neurologických a respiračních onemocněních.

Maják
postaven v roce 1770, nachází se u vjezdu do přístavu, u ústí Parsęty do Baltského moře. Je vysoká 26 m a je přístupná veřejnosti. Z vrcholu můžete obdivovat krásný výhled na moře a kolobrzegský vojenský a obchodní přístav a také na panorama města. Maják je také ideálním místem pro kávu a dort, protože je zde otevřena i kavárna.

Přímořská promenáda
Kołobrzegská promenáda je oblíbeným místem procházek obyvatel i turistů. Podél promenády je mnoho restaurací , obchodů se suvenýry a míst s atrakcemi pro děti. To je srdce Kolobřehu. Každý si zde najde nějakou atrakci pro sebe. Promenáda je udržovaná, zrekonstruovaná. Je to skvělé místo pro letní procházky.

Molo
220 metrů dlouhé, a 9 m široké, oblíbené, moderní a romantické –⁠⁠ takové je známé Kolobřežské molo vedoucí nad Baltským mořem. Molo prošlo ke konci roku 2014 rekonstrukcí, a nyní se tak projdete zhruba 4,5 m nad hladinou moře a dojdete až ke dvouúrovňovému zakončení s plošinou, kde můžete posedět, rozhlédnout se po uklidňujících mořských vlnách a dýchat čerstvý, mořský vzduch. V sezóně je však vstup na plošinu zpoplatněn.

Bazylika Konkatedralna
Konkatedrální bazilika Nanebevzetí Marie Panny v Kolobřehu, také nazývána Kolobřežská katedrála, je impozantní dominanta města Kolobřeh v jeho historickém centru. Tento katolický kostel byl postaven ve 14. století, a je tudíž nádherným příkladem gotické architektury.

Oceanárium
Návštěvou akvária můžete zajímavým způsobem doplnit přirozené znalosti dětí, dospívajících i dospělých. Návštěva podmořského světa je pro učitele skvělým nápadem, jak zatraktivnit hodiny nejen biologie. V Oceanáriu se také konají různé soutěže o zajímavé ceny. Najdete zde murény, paprsky, sasanky, králové tanganyiky, mořská hvězdice, piraně, krásné perutýny, útesové žraloky, žraloky černocípé a další.

Obchodní přístav
Délka nábřeží obchodního přístavu v Kołobrzegu je 786 metrů. V obchodním přístavu mohou vplouvat plavidla do délky 80 m, šířky 12 m a ponoru 4,5 m.

Pláž
V Kołobrzegu na pláži si můžete pronajmout plážové koše, lehátka a další náčiní pro zpříjemnění opalování. Pro děti je zde připraveno mnoho atrakcí – přebytečnou energii si mohou vybít na nafukovacích hračkách: trampolíny, skluzavky apod. Rodiče mohou využít tu a tam umístěných plážových barů. Nejčastějším cílem plážových procházek v Kołobrzegu je však molo a ústí řeky Parsęta, kde lodě vplouvají do přístavů. Ti, kteří neradi chodí po písku, mohou při procházce po přímořské promenádě, postavené na zpevněné duně rovnoběžně s pláží, pozorovat moře.

V letní sezóně jsou na pláži v Kołobrzegu vyhrazeny tři oblasti ke koupání:
Západní koupaliště na západní části pláže Kołobrzeg
Central Bathing Beach na centrální pláži ve východním Kolobřehu
Východní koupaliště na východní pláži v panství Kołobrzeg Podczele

V roce 2010 bylo koupaliště Kołobrzeg oceněno Modrou vlajkou - vyznamenáním udělovaným pobřežním koupalištích, která respektují přírodní prostředí a splňují požadavky na čistotu, bezpečnost, kvalitu vody, informace a infrastrukturu.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

IKAR - Kołobrzeg (Z0776R22)

Martina Mercova 01.9.2022

S hotelem a poskytovanymi sluzbami jsme byli plne spokojeni (na pokoji cisto, vyborne jidlo, skvely pristup personalu). Bohuzel jsme se z rodinnych duvodu museli po dvou dnech vratit zpet domu.

10 Hodnocení

IKAR - Kołobrzeg (Z0776R21)

Zdeněk Wagner 02.10.2021

+ umístění hotelu
+ skvělá možnost vyžití pro každého
+ nádherné město
+ možnost krátkých i dlouhých procházek
+ výborná gastronomie
+ ochotný personál
+ ubytování naprosto super
+ nespočet pěkných a velmi zajímavých výletů
- nic

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Ikar v Kolobrzegu:
- plná penze
- přímo na promenádě
- v blízkosti moře a historické části města
- zrekonstruované pokoje

POLOHA UBYTOVÁNÍ

centrum zdraví a rekreace hotel Ikar se nachází v lázeňské části Kołobrzegu, caa 100 m od pláže a přímořského parku a 900 m přes most od starého Kolobřehu. Milovníky outdoorových aktivit potěší krásné parky a malebné turistické a cyklistické stezky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, lobby bar se zimní zahradou vč. Wi-Fi zdarma, kavárna s tanečním parketem, posilovna, bankomat, trezor na recepci (za poplatek), malé obchody, kadeřnictví a kosmetika, výtah, terasa s výhledem na panorama města a moře.
Wellness centrum - bazén (9x5 m), sauna, parní sauna, vířivka.
Lázeňské oddělení - klasické i vodní masáže, vířivé koupele, mechanické masáže, světelné terapie, terapie magnetickým polem, inhalace, elektroléčba, galvanizace, laserová terapie, ultrazvuk, iontoforéza (také s vitamíny), vodní aerobik, rašelina a parafinové ošetření a perličkové koupele a další

(léčba nemoci oběhového systému, dýchacích cest, pohybového aparátu, revmatická onemocnění)

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje (16 m²), b) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (23 m²) nebo c) 2 - lůžkové studio s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 11,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, balkon
Přistýlka = rozkládací gauč pro max. 2 děti do 11,99 let

CELKOVÁ KAPACITA

143 pokojů

FORMA STRAVY

plná penze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let se stravou ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plněn platících osob na pokoji.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén, pláž (100 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod v den odjezdu.
Na místě k dispozici delegát hovořící polsky nebo německy.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1,20 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cca 10 €/den, garáž cca 12,50 €/den

DALŠÍ SLUŽBY

Půjčovna kol: od 11 PLN/ 1 hod nebo od 45 PLN/ den
Úschova kol: 30 PLN/ 1 týden, 50 PLN/ 2 týdny
Uvedené ceny jsou pouze orientační.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EN 443). Přestoupíte na vlak do stanice Kolobrzeg. Hotel je od stanice vzdálený asi 750 m.

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 17 h a 15 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 14 h.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 13 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DIUNE - Kolobrzeg
2023

Hotel DIUNE - Kolobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Resort DUINE je jen cca 40 m od pláže a přímo na promenádě Kolberg - do lázeňské čtvrti je to cca 2 km.Elegantní a kvalitně vybavený Diune Resort by ...

NOVINKA

polopenze

Z0701R23

od 1 379 Kč / noc
- Detail
IKAR PLAZA - Kolobřeh
2023
Last
Minute

Wellness hotel IKAR PLAZA - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází ve východní části Kolobřehu, asi 2,5 km od starého města (bezplatná hotelová kyvadlová doprava) a asi 150 m od Baltského ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0752R23

od 1 049 Kč / noc
9,3 Detail
IKAR PLAZA - Kołobrzeg
2024

Wellness hotel IKAR PLAZA - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází ve východní části Kolobřehu, asi 2,5 km od starého města (bezplatná hotelová kyvadlová doprava) a asi 150 m od Baltského ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0752R24

od 1 107 Kč / noc
9,3 Detail
JANTAR - Kołobrzeg
+
2023

Hotel JANTAR - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Jantar se nachází na krásném a klidném místě v lázeňské čtvrti Kolberg, cca 300 m od pláže a 800 m od centra města.

DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ • Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

polopenze

Z0808R23

od 1 141 Kč / noc
- Detail
KORAL Live - Kolobřeh
2023

Lázeňský hotel KORAL Live - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází pouhých 300 m od pláže Baltského moře a je oblíbený pro své velmi dobré lázeňské procedury. Je to jeden z nejvíce ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0753R23

od 807 Kč / noc
8,0 Detail
MARINE - Kołobrzeg
2023

Hotel MARINE - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Marine***** se nachází jen cca 50 m od Baltského moře a cca 2,5 km od centra města. Kolobřeh – nejznámější a největší lázeňské město u Baltského ...

DOPŘEJTE SI LUXUS U BALTU

polopenze

Z0746R23

od 10 270 Kč / pobyt
- Detail
OLYMP III - Kolobřeh
2023
Last
Minute

SPA & WELLNESS HOTEL OLYMP III - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

moderní hotel**** se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu, obklopen stromy, jen cca 300 m od plážové promenády.

MÍSTO, KAM SE BUDETE CHTÍT VRACET... BLÍZKO MOŘE, ŠIROKÁ PÍSEČNÁ PLÁŽ, CYKLOTRASY

polopenze

Z0782R23

od 1 144 Kč / noc LAST MINUTE 7%
10,0 Detail
OLYMP III - Kołobrzeg
2024

SPA & WELLNESS HOTEL OLYMP III - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

moderní hotel**** se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu, obklopen stromy, jen cca 300 m od plážové promenády.

MÍSTO, KAM SE BUDETE CHTÍT VRACET... BLÍZKO MOŘE, ŠIROKÁ PÍSEČNÁ PLÁŽ, CYKLOTRASY

polopenze

Z0782R24

od 1 270 Kč / noc
10,0 Detail
OLYMP IV - Kołobrzeg
2023

Lázeňský hotel OLYMP IV - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel Olymp IV se nachází jen asi 200 m od pláže Baltského moře a asi 1500 m do starého města Kolberg.

NOVINKA V NABÍDCE

polopenze

Z0795R23

od 8 110 Kč / pobyt
- Detail
RADISSON RESORT - Kolobřeh
2023

Hotel RADISSON RESORT - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Radisson Resort **** se nachází v lázeňské čtvrti Kołobrzeg, pouhých 5 minut chůze od pláže. Jeho tvar a design byl inspirován zvukem vody a stromů. ...

● PRO NÁROČNÉ ● SLEVA 5% za včasný nákup 61 a více dní před nástupem na pobyt

plná penze

Z0806R23

od 9 990 Kč / pobyt
- Detail
SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg
2023

Hotel SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Seaside Park Hotel se nachází u pláže, cca 3 km od historického centra města Kolobřeh, ve východní lázeňské čtvrti, v blízkosti přírodní rezervace ...

● HOTEL U MOŘE ● SLEVA 5% za včasný nákup 91 a více dní před nástupem na pobyt

polopenze

Z0763R23

od 12 350 Kč / pobyt
- Detail