SALTIC RESORT & SPA - Grzybowo - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel SALTIC RESORT & SPA - Grzybowo (Z0821R23)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (5): 60 a více dní před nástupem
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 16 €/noc
Internet:
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
Sauna:
Parkoviště
Stolní tenis
Půjčovna kol:
Přírodní koupání:
Doporučená doprava autem
Sportovní vyžití
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Grzybowo

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

CYKLOTRASY


Kombinace malebné krajiny, pobřežních břehů a dobře připravených cyklostezek činí milovníky dvou kol stále ochotnějšími na výlety. Blízkost moře v kombinaci s okouzlující krajinou a stezkami je splněným snem každého jednostopého vozidla. Stezky a cyklistické trasy zde vedou borovicovými a dubovými lesy, na malých kopcích. Malebné a docela snadné trasy jsou ideální pro lidi, kteří milují aktivní trávení volného času. Speciálně pro hosty jsou připraveny půjčovnu kol šitých na míru rodinám s dětmi a starším lidem.


 


SEVERSKÁ CHŮZE


Hotel nabízí skupinové a individuální kurzy pro všechny milovníky Nordic Walking. S instruktorem se naučíte profesionální zahřívací techniky a pravidla chůze s hůlkami. Pláž v Grzybowo je ideálním místem pro procházky s hůlkami. Písek navíc tlumí a chrání kolena před zraněním. Slunce, vzduch, písek, všechny tyto faktory v kombinaci s aktivní chůzí nás nutí uvolňovat endorfiny a cítíme se šťastnější.


JÍZDA NA KONI


Hotel Magnat Spa spolupracuje s nedalekým koňským hřebčínem "Stajnia Pestka". Hosté našeho hotelu dostávají speciální slevu na výuku jízdy na koni a na jízdu venku. Dlouho se zdálo, že jízda na koni po přímořských plážích je potěšením vyhrazeným pouze pro pár vyvolených. Dnes se to změnilo. Krajinné hodnoty Grzybowo, vynikající malířské a fotografické lokality jsou ideálním místem k procvičování jízdy na koni. Pro všechny jezdce, kteří hledají romantické dobrodružství, existují večerní jízdy po pobřeží po západu slunce.


 


Grzybowo a okolí


Grzybowo je čtvrť oblíbená mezi turisty, která je domovem dlouhého pásu stejnojmenné veřejné pláže, kde lze provozovat kitesurfing. Vyhlídka Grzybowo nabízí dramatické výhledy na západ slunce nad Baltským mořem, zatímco turistické a cyklistické stezky lemují zalesněné pobřeží. Kolem kempů, penzionů a luxusních moderních vil je koncentrace rodinných bister, neformálních restaurací s pirožky a venkovních kaváren, které servírují ryby s hranolky.Grzybowo  je letovisko ležící v bezprostřední blízkosti moře, asi 300 m od břehu, na silnici z Kolobřehu do Mrzeżyna, 6 km od Kolobřehu. Grzybowo je docela neobvyklé, protože v tzv Deprese v Grzybowo (0,30 - 1,00 m ppm). V jeho blízkosti tvoří Baltské moře nádrž zvanou Zatoka Grzybowska: je dlouhá asi 7 km a hloubka zářezu do země je 800 m.
Díky této nepravidelnosti pobřeží je zde teplejší voda než v Kolobřehu. Grzybowo, stejně jako celá pobřežní oblast obce Kołobrzeg, se nachází v chráněné krajinné oblasti a platí zde pravidla ochranného pásma lázní
.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

Poslechněte si uklidňující zvuk vln moře nedaleko Kolobřehu!

URČITĚ OCENÍTE

Proč Saltic Resort & Spa Grzybowo:
- pro náročné
- wellness a relaxace, aktivní odpočinek
- v blízkosti jedné z nejkrásnějších přírodních polských pláží
- ideální místo pro nordic walking nebo jogging

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Saltic Resort & Spa je moderní zařízení v Grzybowo u Kołobrzeg, na okraji borového lesa, 3 minuty chůze od jedné z nejkrásnějších přírodních pláží v Polsku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Wellness & SPA: vnitřní bazén, dětské brouzdaliště, 2 jacuzzi, suchá sauna a parní lázeň, venkovní vyhřívaný bazén s brouzdalištěm (sezónní), lehátka, slunečníky, kosmetika a lázeňské procedury, půjčovna kol, herna pro děti. (Lego stojan, stolní fotbal, pěnové kostky, dřevěný domeček pro panenky, různé hry a další), hřiště na fotbal a plážový volejbal, parkoviště.
Na místě možnost jízdy na koni u moře, vyhlídkové lety a další.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD ECO nebo b) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+ WC, SAt/TV, Wi-Fi, trezor, minibar, župan, fén, varná konvice, sada na přípravu kávy/ čaje.

FORMA STRAVY

Snídaně. Možnost dokoupení večeří (formou bufetu nebo výběr z menu dle obsazenosti) za příplatek v CK.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

* SLEVA 7=6 platí v termínech 03.01.- 14.01. a 27.0.- 01.04.2023
* SLEVA 5% za včasné knihování 60 a více dní před nástupem

* SLEVY nelze vzájemně kombinovat a platí pouze pro pokoje STANDARD.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelové vnitřní a venkovní bazény.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1 €/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

16 €/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

cca 8 €/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Pro děti: dětská postýlka (50 PLN/ den), speciální dětské menu, dětské židličky, na přání zajistí ohřívače lahví, nočníky, vaničky

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny