AUTOBUSEM K BALTU - MAGNAT RESORT & SPA - Grzybowo - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel AUTOBUSEM K BALTU - MAGNAT RESORT & SPA - Grzybowo (Z0716R22BUS)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Krytý bazén:
Přírodní koupání: 300 m
Autobusový zájezd
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Grzybowo

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

CYKLOTRASY


Kombinace malebné krajiny, pobřežních břehů a dobře připravených cyklostezek činí milovníky dvou kol stále ochotnějšími na výlety. Blízkost moře v kombinaci s okouzlující krajinou a stezkami je splněným snem každého jednostopého vozidla. Stezky a cyklistické trasy zde vedou borovicovými a dubovými lesy, na malých kopcích. Malebné a docela snadné trasy jsou ideální pro lidi, kteří milují aktivní trávení volného času. Speciálně pro hosty jsou připraveny půjčovnu kol šitých na míru rodinám s dětmi a starším lidem.


 


SEVERSKÁ CHŮZE


Hotel nabízí skupinové a individuální kurzy pro všechny milovníky Nordic Walking. S instruktorem se naučíte profesionální zahřívací techniky a pravidla chůze s hůlkami. Pláž v Grzybowo je ideálním místem pro procházky s hůlkami. Písek navíc tlumí a chrání kolena před zraněním. Slunce, vzduch, písek, všechny tyto faktory v kombinaci s aktivní chůzí nás nutí uvolňovat endorfiny a cítíme se šťastnější.


JÍZDA NA KONI


Hotel Magnat Spa spolupracuje s nedalekým koňským hřebčínem "Stajnia Pestka". Hosté našeho hotelu dostávají speciální slevu na výuku jízdy na koni a na jízdu venku. Dlouho se zdálo, že jízda na koni po přímořských plážích je potěšením vyhrazeným pouze pro pár vyvolených. Dnes se to změnilo. Krajinné hodnoty Grzybowo, vynikající malířské a fotografické lokality jsou ideálním místem k procvičování jízdy na koni. Pro všechny jezdce, kteří hledají romantické dobrodružství, existují večerní jízdy po pobřeží po západu slunce.


 


Grzybowo a okolí


Grzybowo je čtvrť oblíbená mezi turisty, která je domovem dlouhého pásu stejnojmenné veřejné pláže, kde lze provozovat kitesurfing. Vyhlídka Grzybowo nabízí dramatické výhledy na západ slunce nad Baltským mořem, zatímco turistické a cyklistické stezky lemují zalesněné pobřeží. Kolem kempů, penzionů a luxusních moderních vil je koncentrace rodinných bister, neformálních restaurací s pirožky a venkovních kaváren, které servírují ryby s hranolky.Grzybowo  je letovisko ležící v bezprostřední blízkosti moře, asi 300 m od břehu, na silnici z Kolobřehu do Mrzeżyna, 6 km od Kolobřehu. Grzybowo je docela neobvyklé, protože v tzv Deprese v Grzybowo (0,30 - 1,00 m ppm). V jeho blízkosti tvoří Baltské moře nádrž zvanou Zatoka Grzybowska: je dlouhá asi 7 km a hloubka zářezu do země je 800 m.
Díky této nepravidelnosti pobřeží je zde teplejší voda než v Kolobřehu. Grzybowo, stejně jako celá pobřežní oblast obce Kołobrzeg, se nachází v chráněné krajinné oblasti a platí zde pravidla ochranného pásma lázní
.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

AUTOBUSEM K BALTU

URČITĚ OCENÍTE

NIČÍ VÁS MUČIVÁ VEDRA? POJEĎTE K BALTU!

Kolobrzeg
je vyhledávanou lokalitou přírodních "klimatických lázní"

Zavezeme Vás na nejkrásnější baltské pláže. Slaný vzduch plný kyslíku, jódu a vůně borového lesa. teploty vzduchu jsou kolem 25 stupňů, moře 20 - 22 stupňů. Ideální kombinace plážového slunění a koupání s pobytem v hotelu s krytým bazénem a wellness (v ceně).

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Magnat Spa se nachází v klipdné přímořské části zóny Kolobrzegu (5 km od centra), cca 400 m od široké písčité pláže Grzybowské Zátoky s teplejší vodou, která patří k nejkrásnějším na polském pobřeží Baltského moře.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a` la carte, kavárna, bar, letní zahrádka, tenisový kurt, dětská herna a hřiště, kulečník, pronájem lehátek, půjčovna kol, Wi-Fi, výtah, Wellness centrum: krytý bazén, vnitřní a venkovní vířivka, suchá sauna), SPA (léčebně-relaxační procedury se značkovou kosmetikou), hotelový autobus do Kolobrzegu, parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/LCD-TV, telefon, Wi-Fi, sejf, fén.
(max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě)

FORMA STRAVY

polopenze

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén (12 x 8 x 1,3 m), vířivka, pláž (cca 400 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Nástupní místa: PARDUBICE, PRAHA, ÚSTÍ NAD LABEM

Odjezd z ČR v ranních hodinách 21.08.2022, návrat do ČR 26.08.2022 ve večerních hodinách.
Pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

2,20 PLN/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení županu cca 1,50 €/osoba/den
Zapůjčení kola cca 2 €/hod. nebo 7 €/den
Tenisový kurt 8 €/hod.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny