HOLIDAY INN GDAŇSK - CITY CENTRE - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel HOLIDAY INN GDAŇSK - CITY CENTRE (Z0774R21)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 20 €/noc
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Fitness
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Gdansk

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

HOLIDAY INN GDAŇSK - CITY CENTER (Z0774R20)

Věra Weidingerová 24.8.2020

Gdaňsk mě velmi mile překvapil, nádherný starobylý střed města s loděmi a kolonáda se stánky, ruské kolo se líbilo hlavně dětem,zrovna probíhal jarmark sv. Dominika, takže pokud chtěl někdo utratit hodně peněz a mít z čeho vybrat, pak správná volba.Počasí vyšlo na jedničku, výletů jsme moc nestihli, naplánováno bylo více,ale určitě jsme tam nebyli naposledy, takže to doženem. Pluli jsme pirátskou lodí na Westerplate, trajektem na Hel, děti daly moře, my pivo, pro nás je teplota vody okolo 22 stupňů málo, mrkli jsme na tuleně a v krčmě sem měla asi zatím nejlepšího candáta s hořčicovou omáčkou. ZOO Gdaňsk -co na to říct, pavilony tam nejsou, zvířata nadivoko ve vysoké trávě, trochu jiné, než na co jsme zvyklí v upravených ZOO u nás,ale za návštěvu to stálo, v restauraci slušný výběr dobrých jídel. Námořní muzeum v Gdaňsku bych si nechala pro případ deště,ale pokud je někdo velký fanda, pak ho jistě všechny 4 expozice včetně lodi Soldek uspokojí. Super zážitek byl výlet na rytířský hrad Malbork, bylo sice hodně lidí, ale to nevadilo, nafasovali jsme audioprůvodce v češtině a ten nás provedl v klidu celým hradem, je to teda asi cca na tři hodiny, celkem náročná procházka. Kousíček od hradu je Dinopark s draky a dinosaury a další spoustou atrakcí, takže pro děti paráda. V Sopotech jsme prošli kolonádu, vyfotili se u křivého domku a šli se podívat na nejdelší molo, kde se platilo vstupné, což mi přišlo přehnané,ale Poláci umí vydělat na všem...na kolonádě jsme si dali zmrzku a jeli do Gdynie, kde kromě mořského akvária toho k vidění moc není...nebo o tom aspoň my nevíme.
Co se týče hotelu, pokoj hezký, jídlo skoro pokaždé ostřejší, nevím proč, když to jedly i děti, ale jinak není co vytknout, snídaně sice pořád dokola, ale dětem stačily gofry 100x jinak a my se spokojili s anglickou snídaní, toho se člověk asi hned tak nepřejí. Výběr byl dostatečný a jídlo dobré. Umístění hotelu taky super, přímo ve staré části hned u přístavu, jen parkování je docela zážitek a taky drahá sranda, díky Atisu, že byla aspoň 50% sleva za parkovné, to mě málem omylo, když si řekli a platbu.
Jinak není co vytknout, byli jsme velmi spokojeni a jediná vada na kráse bylo asi 80 km v koloně za Czenstochowou, kde se opravuje dálnice a asi ještě dlouho bude....

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Až 2 děti do 12,99 let ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Holiday Inn Gdaňsk:
- nádherný výhled na historický Gdaňsk
- animační programy pro děti
- až 2 děti do 12,99 let ZDARMA

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel Holiday Inn Gdansk - City Center se nachází v centru města Gdaňsk na ostrově Wyspa Spichrzow, 1 minutu od Dlugi Targ. V blízkosti Zlatá brána, Polská baltská filharmonie, Neptunova fontána, Muzeum druhé světové války a Shakespeare Theatre.

Gdaňsk je jedno z nejstarších a největších polských měst, metropolí Pomořského vojvodství, ležící na břehu Baltského moře u Gdaňského zálivu. Město leží při ústí řeky Motlavy do Visly. V okolí nejznámější polské přímořské lázně Sopoty a polostrov Hel.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Sky bar s panoramatickým výhledem na město (7. patro), terasa, fitness, konferenční centrum, Wi-Fi, parkoviště.

Atrakce za příplatek: půjčovna elektrických kol, projížďky na kole s průvodcem, výlet lodí po řece, prohlídka s průvodcem, prohlídka památek s retro autem, divadlo pro děti (k dispozici v sobotu večer)

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky (pro osoby do 15,99 let), Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, fén, Wi-Fi

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 12,99 let se stravou ZDARMA.
(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko - na lůžku s rodiči)

SLEVY A VÝHODY

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

PLATÍ ODLIŠNÉ STORNO PODMÍNKY: od 5 dnů 100%

MOŽNOST KOUPÁNÍ

nejširší pláž Stogi je vzdálená pouhých 20 minut

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě balíčku s polopenzí začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

POBYT SE ZVÍŘETEM

20 €/noc

PARKOVÁNÍ

Sleva 50% z aktuální ceny

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny