CRISTAL SPA - Dźwirzyno - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Hotel CRISTAL SPA - Dźwirzyno (Z0718R24)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
Sleva za včasný nákup do (5): 31.3.2024
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 15 €/ den (do 10 kg)
Internet:
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Půjčovna kol:
Rybolov
Přírodní koupání: 100 m
Doporučená doprava autem
Sportovní vyžití
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dźwirzyno

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Dźwirzyno je vesnice ve správním obvodu Gmina Kołobrzeg, v okrese Kołobrzeg, Západopomořanské vojvodství, v severozápadním Polsku. Leží přibližně 12 kilometrů západně od Kołobrzegu a 98 km severovýchodně od krajského města Štětín.

Je známé jednou z nejkrásnějších pláží na pobřeží a jednou z nejčistších.

Hodnocení hotelu (4 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

CRISTAL SPA - Dźwirzyno (Z0718R23)

Ing. Lucian PAPAZIAN 18.9.2023

Byli jsme velmi spokojeni, naše očekávání byla naplněna. Přestože dávám pět ptáčků (velmi spokojeni), tak si dovolím dát několik postřehů, co by zde mohlo být lepší:
1) voda v koupelna tekla na bezdotykové čidlo. Problémem bylo, že tekla univerzální voda, tedy když jsem si chtěl dát ráno studenou vodu, tak taková voda netekla. Díky čidlu se nedala regulovat teplota vody. Také čidlo bylo nastaveno tak, že co chvíli voda netekla, co bylo tak trochu protivné a u tolika hvězdiček bych toto nečekal.
2)v ceně bylo využití i tamních kol, problémem bylo, že neměli v nabídce žádné dětské kolo, takže náš osmiletý synek nakonec jel na dospěláckým kole a tak nějak jsem byl rád, když jsme bez větším karambolů malou projížďku jinak po velmi pěkné cyklostezce dojezdili.
3) s těmi čidli měl synek velmi nepřijemnou příhodu. Během večeře si nutně potřeboval odskočit na WC vedle restaurace a co se nestalo, sedí na záchodě a najednou se udělala tma. Zase ta pitomá čidla. Patrně vyhodnotila, že se nic nehýbe, tak úplná tma. Chodák se poněku lekl a nevěděl ze začátku, co má dělat, když v kabině i na chodbičce, kde je umyvadlo, byla tma tmoucí.

Naopak velmi pěkná byla tamní sauna, kterou jsme často využívali ve večerním čase, protože večeře se vydávají jako pozdní oběd (obiadokolacje) tedy doslovně obědovečeře od pěti do sedmi večer, což je dost brzy oproti zvykům u nás nebo na jihu. Pokud jsme jeli na výlet, tak jsme se snažili čas stihnout, takže jsme nemuseli to řešit nějak jinak.
Blízkost pláže byla skutečně blízko, pláž je veřejná, jen cesta na daný úsek vedla uličkou, kdy se do uličky dostanou jen hosté našeho hotelu a pak několika sousedních, co měli zase jinou branku cestou k moři. Bylo milé, že jsme na pokoji měli k využití ohrádku na pláž, která člověka chrání před větrem. A také trochu stínila, což bylo příjemné. Koše, které jsou na Baltu typické na plážích v našem úseku u hotelu k dispozici nebyla. Ale až tak nám to nevadilo.
Z okna výhled do lesa a na rušnou ulici. Moře bylo schované za dunami s tím lesem, takže ač blízko, tak přímo výhled na moře nebylo. Ale s tím jsme ani nepočítali, víme, jak to obvykle je. Hlavní silnice, u které stojí hotel v centru obce, je omezena rychlost na 30 km, takže auta nejezdí hlasitě, jeden chodník je pro pěší, druhý je změněn na cyklostezku, po které jezdí cyklisté. Do Kolobřehu bylo 13 km, odkud jsme podnikali mnoho výletů včetně návštěvy muzea jantaru, majáku, mola, plavbou lodí po moři. Škoda jen, že od příchodu Covidu se přestalo plout n jednodenní výlety do nedalekého dánského ostrova. Takže tím jsme ušetřili, můj bratr to ještě těsně před příchodem covidu stihl. Ale bylo tak hezky, že jsme hodně chodili na pláže, takže stejně jsme mnohé nestihli. Velkým zážitkem byl rybí trh v Kolobřehu, je zase jiný než třeba někde na jihu. Moře nebylo studené, naopak osvěžilo, takže každý byl ve vodě přiměřeně dlouho a v zásadě bylo hodně místa, když člověk vyrazil do moře. Také na pláži, ač široká skoro by člověk řekl jak nějaké Bibione, tak lidí přiměřeně, žádné hlava na hlavě. To se nám líbilo. Matěj stavěl vodní hrady, písečná pláž je pro děti ideální. Také bylo fajn, že voda takových 40 metrů nebyla hned hluboká, takže pro rodiny s dětmi ideální.
Výběr jídel v hotelu jak při snídaních, tak večeřích byla skvělá, všeho bylo více než dost. Pití i k večeři v ceně, sice takové práškové džusy, ale kdo chtěl, mohl si koupit vychlazený i český Prazdroj... v okolí ale hodně čepovaných piv, také řemeslných, takže jsem si český lahváč na večeři nedával.
Ubytování zde mohu doporučit, jen bych asi dal tři hvězdičky jak čtyři nebo tři plus. Uklízení bylo jen tehdy, pokud člověk na recepci o to požádal, což mne překvapilo..., ale jakmile jsme se v tomto zorientovali, tak nám pak zbytek pobytu průběžně pokoj uklízeli.
Orientace po hotelu jen v polštině a tu a tam v němčině. Před hotelem vlají vlajky kromě polské i německá, česká chyběla. V zásadě jsou zde zvyklý jen klientelu domácí a pak německou. Anglicky téměř nic, nám ze slovansé země to až ta nevadilo, ale tu česou vlajku vyvěsit mohli. Během pobytu jsme potkávali více českých aut, ale nejvíce skutečně z Polska a pak z toho Německa, spíše důchodci nebo také rodiny s dětmi. Byli jsme i několik dní v Německu na Baltu. I tam je kvalita výborná, něco je v Německu levnější jak v Polsku, nicméně Polsko je nám jazykově blíž a tankování zde vyjde o dost levněji. Ale jinak velké rozdíly nejsou.
Tak tolik v krátkosti!

10 Hodnocení

CRISTAL SPA - Dźwirzyno (Z0718R22)

Miroslav 24.10.2022

10 Hodnocení

CRISTAL SPA - Dźwirzyno (Z0718R22)

Dana V. 16.8.2022

Nemůžeme si na nic stěžovat. Chválíme veškeré služby, které byly poskytovány, výborné stravování - velký výběr jak u snídaní, tak u večeří, personál byl milý a vstřícný, přestože jsme nehovořili německy nebo polsky. Ubytování čisté, k dispozici bazén, sauna, venkovní dětské hřiště. Přístup k moři je privátní, bez problémů se i za poplatek parkuje u hotelu. Doporučili bychom toto ubytování a rádi si pobyt zopakujeme.

10 Hodnocení

CRISTAL SPA - Dźwirzyno (Z0718R22)

Jiří Procházka 10.8.2022

Proti nabídce pokoj neměl balkon .Trochu komplikovanější přístup k WiFi. Otravný automatický kohoutek v koupelnovém umyvadle.
Super hotelový vstup na pláž.Plážové sedačky a zábrany proti větru pro hotelové hosty zdarma.
Pěkný moderní hotel téměř na pláži.
Čisté klidné moře. Čisté upravené písčité pláže .Velmi příjemná prázdninová lokace

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI MOŘE - PLÁŽ ROGOWO 250 M

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Cristal Spa Dźwirzyno:
- wellness a relaxace
- v blízkosti moře
- pěší turistika, cyklistika, plachtění, surfování, potápění či rybaření

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel se nachází cca 100 m od pobřeží, obklopen borovým lesem.
Dźwirzyno – přímořské letovisko se nachází cca 10 km západně od Kolobrzeg. Příznivé mikroklima se vzduchem obsahující jód, jemné písečné pláže s dunami a lesy na pobřeží jsou největší přednosti Dźwirzyně. Dobré podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku, plachtění, surfování, potápění či rybaření.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, trezor na recepci, restaurace, kavárna, Wi-Fi, bazén, sauna, whirlpool, masáže, sluneční terasa, půjčovna kol, výtah, hlídané parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi, balkon
Pokoj obsazený 1 osobou na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

63 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasné knihování do 31.3.2024

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén, písečná pláž (100 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1,50 €/ osoba/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cca 15 €/ den (do 10 kg)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

5 €/ den

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BRYZA - Dźwirzyno
2024

Lázeňský dům BRYZA - Dźwirzyno

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský dům se nachází v obci Dźwirzyno, 12 km západně od města Kolobřehu. Malé přímořské letovisko se nachází na výběžku mezi Baltským mořem a ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0750R24

od 7 590 Kč / pobyt
- Detail
Změnit nastavení cookies