MARINA ROYALE - Darlowo - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Apartmány MARINA ROYALE - Darlowo (Z0703R24)
+

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
TV na pokoji
Sleva za včasný nákup do (10): 90 a více dní před nástupem
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 16 PLN/ den
Internet:
Výtah
Krytý bazén v objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Přírodní koupání:
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Darłowo

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NEJLEPŠÍ APARTMÁNY NA NEJLEPŠÍM MÍSTĚ

URČITĚ OCENÍTE

Proč Apartmány Marina Royale v v Darlowko:
- ubytování i pro náročné
- vhodné pro rodiny s dětmi
- dlouhé písečné pláže, zajímavě tvarované duny a svěží zelené lesy
- kuchyně inspirovaná mořem - čerstvě připravené francouzské, vlámské a polské speciality

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Apartmány Marina Royale, v časti Darłówko, jsou jedinou nemovitost v Polsku, která byla postavena nad vodou, uvnitř vnějšího přístavu Darłowo. Tato poloha zaručuje neomezený výhled na Baltské moře, ale také vám pobyt u moře umožní cítit všemi smysly. Ustka cca 45 km, Kolobřeh cca 80 km.

Darłowo, nazývané Královské město, je okouzlující letovisko, které má po celý rok co nabídnout. Zdejší pláže jsou považovány za nejkrásnější v Polsku a kromě přírody a krásných západů slunce turisty láká i působivá historie města. Právě zde se narodil a zemřel poslední baltský Viking a slovanský vládce – král Erik.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace LIDO, dětská herna, Wi-Fi, Wellness zóna: bazén, jacuzzi, brouzdaliště pro děti, 2 sauny, posilovna, parkoviště.
V blízkosti venkovní posilovna, přístav, pláž, centrum města (2 km).

Zařízení se skládá ze 2 budov - Ultra Mar a Vista Mar.

KDE BUDETE SPÁT

a) STUDIO UltraMar (cca 28 m²), 1 místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby + 1 přistýlkou ukrytou ve skříni, Spr.+ WC, kuchyňský kout (varná deska, kávovar, toustovač, nádobí, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), vysavač, TV, uvítací set, fén, ručníky, kosmetika, Wi-Fi, balkon, výhled na moře nebo město (garance pokoje s výhledem na moře za příplatek). Min. obsazenost 2 osoby, max. 3 osoby.

b) Apartmán COMFORT UltraMar (35 m²), 2 pokoje (ložnice s manželkým lůžkem a obývací pokoj s rozkládací pohovkou), Spr.+ WC, kuchyňský kout (varná deska, kávovar, toustovač, nádobí, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), vysavač, TV, uvítací set, fén, ručníky, kosmetika, Wi-Fi, balkon, výhled na moře nebo město (garance pokoje s výhledem na moře za příplatek). Min. obsazenost 2 osoby, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 11.99 let.

c) STUDIO VistaMar (cca 30 m²), 1 místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby + 1 přistýlkou ukrytou ve skříni, Spr.+ WC, kuchyňský kout (varná deska, kávovar, toustovač, nádobí, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), vysavač, TV, uvítací set, fén, ručníky, kosmetika, Wi-Fi, balkon, výhled na moře nebo město (garance pokoje s výhledem na moře za příplatek). Min. obsazenost 2 osoby, max. 3 osoby.

d) Apartmán COMFORT VistaMar (35-37 m²), 2 pokoje (ložnice s manželkým lůžkem a obývací pokoj s rozkládací pohovkou), Spr.+ WC, kuchyňský kout (varná deska, kávovar, toustovač, nádobí, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), vysavač, TV, uvítací set, fén, ručníky, kosmetika, Wi-Fi, klimatizace, balkon, výhled na moře nebo město (garance pokoje s výhledem na moře za příplatek). Min. obsazenost 2 osoby, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 11.99 let.

CELKOVÁ KAPACITA

43 ubytovacích jednotek ve 2 budovách

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 2,99 let s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 planě platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasné knihování do 90 dnů před nástup na pobyt.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Úklid pokojů pouze na vyžádání.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním apartmánu/ studia do 11.00 hod v den odjezdu.
Úklid pokojů pouze na vyžádání.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 0,50 €/ osoba/ den (platba pouze v hotovosti na recepci)

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

16 PLN/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

podzemní parkoviště s výtahem v UltraMar, podzemní parkoviště se standardním vjezdem do VistaMar: 10 €/ den (není nutná rezervace, každý apartmán má vlastní parkovací místo)

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka vč. lůžkovin: 15 €/ pobyt

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 700,1 km, z Českých Budějovic: 846,6 km, z Brna: 904,9 km, z Ostravy: 773,1 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny