SEMINARIS SEEHOTEL POTSDAM - Postupim - Německo - Braniborsko

Hotel SEMINARIS SEEHOTEL POTSDAM - Postupim (Z1031R23)

Německo > Braniborsko
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (10): 45 dnů před nástupem
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 15 Eur/noc
Krytý bazén (v objektu)
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Parkoviště
Přírodní koupání: 70 m
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 1 km
MHD:
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Postupim

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Postupim je hlavní město spolkové země Braniborsko, a to od jejího obnovení v roce 1990. Leží na řece Havole asi 26 kilometrů jihozápadně od centra Berlína u jeho hranic, má přibližně 182 tisíc obyvatel.

Můžete zde navštívit - Rokokový zámek Sanssouci – zbudovaný jako letní sídlo Fridricha II. Velikého v letech 1745–1747, Braniborská brána – tzv. „malá“ Braniborská brána (na rozdíl od Braniborské brány v Berlíně), Cecilienhof – místo konání postupimské konference, dnes muzeum

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SEMINARIS SEEHOTEL POTSDAM - Postupim (Z1031R22)

Marcela Francová 10.8.2022

Líbilo se nám tam velice, snídaně nám chutnali, ubytování dobré.
Výlety jsme dělali po vlastní ose.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Dovolená v bezprostřední blízkosti jezera Templiner See, pláže a přístavu

URČITĚ OCENÍTE

Proč SEMINARIS SEEHOTEL POTSDAM:
• v bezprostřední blízkosti jezera Templiner See, pláže a přístavu
• komfortní ubytování a prvotřídní gastronomie
• bazén a sauna v hotelu
• Berlín a Postupim na dosah

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Seminaris SeeHotel Potsdam leží přímo na břehu jezera Templiner See, které je ideální k plavání i projížďkám na loďkách. Všechny pamětihodnosti a turistické cíle Postupimi jako např. zámek Sanssouci, filmový park Babelsberg nebo Biosphäre Potsdam jsou vzdálené pouze několik kilometrů. Centrum Postupimi (Potsdam) je vzdálené 7 km.

Vzdálenosti do měst:
Berlín cca. 40 km
Dresden cca. 205 km
Děčín cca. 285 km
Liberec cca. 305 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, á la carte restaurace Feines Brandenburger s 80 místy k sezení, snídaňová restaurace Templiners, kavárna Cecile, bar Captain´s Corner, letní terasa, bowling, biliár, 32 salonků a konferenčních místností, wellness s bazénem a saunou, fitness centrum, podzemní garáže (180 míst).

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje Standard: Koupelna s vanou nebo sprchou / WC, SAT/TV, sejf, fén, WLAN, cca. 20 m2, nekuřácký pokoj.
Pokoje superior s možností přistýlky na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

225 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.
Možnost zakoupení večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let na lůžku rodičů bez stravy ZDARMA. Dítě zdarma a dětské ceny platí pouze v doprovodu dvou plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 45 a více dnů před nástupem na pobyt (platí pro termíny 01.01.2022 - 15.04.2022, 30.09.2022 - 30.12.2022, 01.01.2023 - 01.04.2023)

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový bazén.
Pláž u jezera Templiner See je vzdálena od hotelu cca. 70 m.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

MUSEUM BARBERINI je soukromým muzeem výtvarného umění v Postupimi, vzdáleným jen cca. 6,5 km od hotelu. Ve sbírkách najdete zejména impresionistické obrazy známých umělců jako jsou např. Monet, Renoir a Sisley.

FILMOVÉ MUZEUM POTSDAM je nejstarším filmovým muzeem v Německu. Vedle stálých expozic zde najdete také krátkodobé výstavy nebo výstavy pro rodiny s dětmi. Žádná návštěva tedy nebude stejná. K areálu patří muzejní obchod a kino. Vzdálenost od hotelu: cca. 6 km

ALEXANDROVKA (UNESCO) představuje unikátní ruskou kolonii v severní části Postupimi, kterou nechal v letech 1826 - 1827 vystavět pruský král Friedrich Wilhelm III. na památku cara Alexandra I. Dnes tvoří Alexandrovku 13 dřevěných domků. V domě č. 2 najdete muzeum, ostatní jsou využity k bydlení nebo jako restaurace.

ZÁMEK SANSSOUCI tvoří společně s Novým palácem, zámkem Charlottenhof a historickým mlýnem (muzeum) rozlehlý areál obklopující zámecký park s jedinečnými terasami a nádhernou fontánou uprostřed. Park byl v roce 1990 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

BIOSPHÄRE POTSDAM je pravou džunglí před branami Berlína. Uvidíte zde více než 20.000 druhů tropických rostlin a 140 různých tropických zvířat. Každou hodinu přichází bouřka s hromy a blesky, která Vás zanese do jiného světa. Prohlídka začíná u vodopádu, vede spletitými uličkami k motýlímu domu a podvodnímu světu Aquasphäre až do výšin vzrostlých stromů.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ BEELITZ-HEILSTÄTTEN Vás provede nejen mezi korunami stromů, ale vezme Vás také nad budovu válkou zničené léčebny. Od roku 1945 jsou ruiny ponechány vlastnímu osudu, vyrostl tu jedinečný "střešní" les nebo chcete-li zahrada neobvyklých bonsají.

WAKEBOARDING a další vodní sporty na jezeru Templiner See.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.

Povinný energetický poplatek:
3 € / pokoj / noc - platba při příjezdu na recepci.

Platba za další služby:
6 € za využití sauny / wellness
3 € za využití fitness
6 € za kombinované využití fitness a wellness

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

3,- € / pokoj / noc.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15,- € / den bez krmení.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

12,- € / 24 hod.
Hotel disponuje podzemními garážemi se 180 místy.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy do Berlína (EC 378), stanice Berlin Südkreuz. Přestoupíte na vlak (S 41666) do stanice Berlin Westkreuz, odtud vlakem (S 7114) do stanice Potsdam-Babelsberg. Pěšky asi 160 m na autobusovou zastávku Potsdam, Am Findling/Willi-Frohwein-Platz. Autobusem (601) na zastávku Potsdam, odtud tramvají (91) do zastávky Potsdam Pirschheide. Hotel je od zastávky vzdálený asi 850 m.

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 4 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Berlína (000263 9), stanice Berlin Bahnhof Südkreuz. Přestoupíte na vlak (S 41666) do stanice Berlin Westkreuz, odtud vlakem (S 7114) do stanice Potsdam-Babelsberg. Pěšky asi 160 m na autobusovou zastávku Potsdam, Am Findling/Willi-Frohwein-Platz. Autobusem (601) na zastávku Potsdam, odtud tramvají (91) do zastávky Potsdam Pirschheide. Hotel je od zastávky vzdálený asi 850 m.

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 4 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny