TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg - Německo - Braniborsko

Areál TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg (Z1003R21)

Německo > Braniborsko
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (10): 60 dnů před nástupem (Woodland Home)
3=2 (bydlíte 3 noci - platíte 2 noci)
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
Fitness
Parkoviště
Aquapark: v areálu
Tip ATISu - doporučení
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Krausnick-Gross Wasserburg

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vesnice Krausnick-Groß Wasserburg v Braniborsku a na severu je obklopena jezery Köthener See, Pichersee, Triftsee, Mittelsee, Schwannen, Großer Wehrigsee a Schibingsee. Jihovýchodně se nacházejí rybníky Inselteich, Sommerteich, Spreeteich, Moorteich, Gänseteich, Schnepfenteich, Birkenteich, Schäferteich, Sandteich, a Waldteich. Pouhých 7 km od obce se je vyhlášené letovisko Tropical Islands a pokud uvažujete o exotické dovolené, Tropický ostrov Vám nabídne vyžití pro celou rodinu i jednotlivce všech věkových kategorií.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

URČITĚ OCENÍTE

Proč TROPICAL ISLANDS?
- pravá exotická dovolená ve Střední Evropě - pouze 60 km od Berlína. Autem cestu z Prahy zvládnete za cca 3 hodiny.
- desítky atrakcí pro celou rodinu na jednom místě
- ubytování přímo v areálu nabízí možnost být 24 hodin v centru dění
- klidnější ubytování mimo areál v mobilních domech v separátním venkovním areálu kempu (denní kyvadlová doprava do areálu)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká. Více než 100 000 m² vnitřních a venkovních dobrodružných prostor.
Tropical Islands "Tropický ostrov" byl otevřen v roce 2004.
Průměrná teplota vzduchu se tady pohybuje okolo 26 ºC. Exotický svět je otevřen po celý rok nonstop s výjimkou Štědrého dne 24. prosince, saunový svět je otevřen denně od 9:00 do 24:00 hodin. V hale jsou živé tropické rostliny a zvířata.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Tropical Islands je rozdělen do několika sektorů, všem věkovým kategoriím může nabídnout to, po čem nejvíce touží na exotické dovolené. Jižní tropické moře s 200 m dlouhou pláží, kouzelnou lagunu s jeskyní, vodopádem a s vířivkami, tobogánový a skluzavkový svět, dětský klub Tropino, tropický prales, saunové domy vystavěny podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple, fitness a wellness procedury, kosmetika, posilovna, venkovní oblast Amazonia - 35 000 metrů čtverečních, četné vodní atrakce, rozsáhlé opalovací a sportovní plochy, wellness, sportovní a rekreační zařízení pro celou rodinu.

V celém areálu je široká nabídka nákupních možností a bohatý výběr restaurací, kaváren, posezení. Můžete vybírat z těchto restaurací:
Palm Beach Restaurant s výhledem na tropické moře nabízí plno pokrmů z ryb a masa.
Sawadee - asijská restaurace - formou bufetu „vše co sníte“ (zde se ráno podávají snídaně formou bufetu)
Mondial Food Court - nabízí saláty, wraps, Burgery, pizzu aj.
Aroi Dee - široká nabídka tradičních jídel
Tropical Garden Restaurant - můžete si vychutnat menu o více chodech pro gurmány, během toho si vychutnají své oblíbené jídla v Tropical Restauraci.

Pokud byste se rádi podívali na tropický ostrov shora, můžete využít let balónem, který vás vynese až nahoru a budete mít celý ostrov jako na dlani. Kousek od haly je areál Ferienhous-Park, kde jsou umístěny Woodland home (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus).

JIŽNÍ TROPICKÉ MOŘE:
Jižní moře tropických ostrovů s pozadím znázorňujícím nebe, jsou stejně velké jako tři olympijské bazény a mají teplotu vody 28 stupňů Celsia. Jsou obklopeny pravými palmami a písčitou pláží s lehátky, na kterých můžete odpočívat, relaxovat a dokonce se opalovat.

MODRÁ LAGUNA BALI:
s vodou o teplotě cca 32 ºC, laguna je ideální pro odpočinek (dospělý člověk zde dosáhne na dno). Najdete tady dva menší tobogány, vodopád, protiproud a dvě vířivky. Tuto lagunu si oblíbíte zejména pro její příjemnou teplotu vody a vydržíte v ní opravdu dlouho.

TOBOGÁNOVÝ SVĚT:
Pro milovníky adrenalinu je zde tobogánová věž (27 m vysoká). Jsou zde k mání tři tobogány a jedna malá skluzavka. Červený tobogán ocení ti, kdo si chtějí sjet dolů na nafukovacích kruzích. Jezdí se volně v řadě za sebou. Žlutý tobogán je středně rychlý a jezdí se tady podle semaforu.Opravdový adrenalin vám zajistí turbo modrý tobogán umístěný v nejvyšší poloze. V tobogánu se jezdí rychlostí až 70 km/hod.
Na noc se tobogány zavírají, aby nerušily klid tropického ostrova.

DĚTSKÝ KLUB TROPINO:
Extra velká herní plocha pro děti, animace, lezecké prostory, softball aréna, motokárová dráha s mini auty (pro děti od 4 let), pirátské lodě na dálkové ovládání, autodrom (el. auta pro děti od 6 let), Air hockey, kuličkový bazén (pro děti od 3 let), dětská restaurace plná dobrůtek pro nejmenší. V Tropinu probíhají animační programy, denně jiné, zveřejňovány u vstupu na informační tabuli.

TROPICKÝ PRALES:
Na procházce tímto tropickým pralesem s 600 různými druhy rostlin potkáte v obrovských teráriích pavouky, hady. Poletuje zde 150 motýlů. V mangrovových bažinách patří mezi obyvatele tropických ostrovů želvy, dračí ryby a plameňáci nebo bažanti.
Tropický ostrov a tropický les je přírodním biotopem, to znamená, že přirozené rovnováhy je dosaženo bez použití chemických prostředků. K hubení škůdců a molů jsou používáni jejich přirození nepřátele, tak se nelekněte nějakého toho broučka.

SAUNOVÝ SVĚT:
Na ploše ca 10 000 m2 si můžete vychutnat 7 různých druhů saun.

AMAZONIA:

Venkovní oblast Tropických ostrovů, je otevřena po celý rok. S vnitřním areálem je propojena krytou chodbou, kterou se dostanete ke vstupu do divoké řeky (White Water River) - vodní kanál dlouhý 250 m , určen osobám od 8 let - a ke vstupu do bazénu. Venku jsou dva bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty a velká louka s lehátky na ležení. Voda je vyhřívaná na 31 °C. V zimních termínech listopad - březen/duben má Amazonia omezený provoz.

KDE BUDETE SPÁT

a) STAN pro 2 osoby (min. obsazení: 1 dospělý a 1 platící dítě do 14,99 let)
b) STAN pro 4 osoby (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let)

Safari stany jsou umístěny v hale Tropical Islands jsou vybaveny matracemi, polštáři a lehkými peřinami vč. povlečení. V blízkosti jsou společné sprchy a toalety. Matrace ve stanech jsou oddělené a nejdou dát k sobě kvůli stojně (konstrukční tyči) k sobě. Není zde možné dát ani dětskou postýlku.

Stany nemají z bezpečnostních důvodů elektrické napájení. Vzhledem k tomu, že stany nemají klimatizaci upozorňujeme na možnost vyšší teploty. Dále upozorňujeme, že Tropical Islands tvoří živá příroda vč. rostlin a různých živočichů vč. hmyzu.
V salonu Bora Bora, v Lagoon Baru a Tropické zahradě najdete nabíjecí stanice pro mobilní telefony.

c) POKOJ PREMIUM: 2 - lůžkový pokoj
d) RODINNÝ POKOJ PREMIUM: 4 - lůžkový pokoj
(může být i patrová postel)

Všechny pokoje Premium mají vlastní Spr.+WC, TV, fén, klimatizace minilednice, kávový a čajový servis. Nachází se v různých částech areálu (např. v laguně, v jižním tropickém moři, v deštném pralese, aj). Leží v centru areálu a proto nemůžeme zaručit klid hotelového pokoje. Zejména v pátek a o víkendech zde vládne noční život až do pozdních nočních hodin.

e) WOODLAND HOME pro max. 4 osoby (dříve MOBILHOME)
Obývací prostor: cca 35 m2, pro max. 4 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s americkou kuchyní (nádobí, lednička, sporák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, toaster, kávovar, konvice), Spr.+WC, TV, Wi-Fi, topení, el. gril na terase (v zimě na ověření).

Woodland home leží v areálu Ferienhaus-Park, mimo halu Tropical Islands (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus). Děti do 18 let musí být ubytování v Woodland home v doprovodu dospělé osoby.

Prostory Tropical Islands jsou ve většině případů bezbariérové (vč. toalet) a některé Woodland Home jsou také bezbariérové. Zaměstnanci areálu jsou připraveni pomoci (prosíme, zadejte požadavek o pohybové indispozici do rezervace).

FORMA STRAVY

STANY a POKOJE: snídaně formou servírovaného menu (podávána v určený čas).
WOODLAND HOME: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (formou bufetu, podávané v Tropical Islands) za doplatek v CK.

Možnost dokoupení obědů a večeří v gastronomických zařízeních na místě za poplatek.

POBYT S DĚTMI

Stany a pokoje Premium:
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro ubytování ve STANECH a pokojích PREMIUM
Sleva 3=2
s nástupem v neděli, pondělí, úterý v termínech:
10.01. - 19.01.21
14.03. - 23.03.21
06.06. - 22.06.21
12.09. - 21.09.21
07.11. - 23.11.21
(myšleno: první den příjezdu - poslední den příjezdu).

Sleva pro ubytování v
WOODLAND HOME
Sleva 10% za vč. nákup do 28.2.2021
ve všech termínech.

UPOZORNĚNÍ

Při ubytování v pokojích Premium se platí příplatek za ubytování ze soboty na neděli.
Při ubytování ve Woodland Home se platí příplatek za ubytování z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Orientační provozní doba venkovní části AMAZONIA
od 2.11.21 do 6.4.22 (= zimní provoz):
pondělí - čtvrtek: 10:00 - 18:00 hod
pá, so, svátky: 10:00 - 20:00 hod

V tomto termínu bude tzn. zimní provoz (v provozu bude v Amazinii pouze Whitewater River a 1 celoroční bazén). Ovšem v případě špatných povětrnostních podmínek může dojít k uzavření i těchto částí.

od 7.4.22 (= letní provoz) do ukončení letní sezony (bude upřesněno)
pondělí - neděle: 10:00 - 22:00 hod


Aktuální hygienická opatření a pokyny najdete ZDE
Vstup do Tropical Islands je možný pouze s některým níže uvedeným potvrzením (platí pro osoby starší 6 let):
- o plném očkování
- prodělání nemoci Covid-19
- negativním antigenním testem ne starším než 24 hod (samotesty nejsou povoleny)

Zatímco očkovaní a vyléčení nepotřebují během svého pobytu žádné další testy, platí dle ochranného opatření pro pouze testované následující pravidla, která jsme povinni dodržovat. Při tom se rozlišuje mezi druhy hostů:

Rezervace uvnitř haly Tropical Island, se považují dle nařízení za hotelové pobyty. Negativní test je pak platný 72 hodin. Takže hosté musí podstoupit nový test až 4. den jejich pobytu.

Hosté s rezervacemi v rezortu (prázdninové domy nebo camping) musí při příjezdu předložit negativní test ne starší než 24 hodin. Pokud je výsledek testu ze stejného dne, obdrží přístup do domu pro příjezdový a jemu následující den. Pokud je ale test z předchozího dne, tak hosté obdrží vstup jen pro příjezdový den. Pro vstupy pro následující dny je potřeba nový test. Tyto testy se mohou dělat v testovacím centru nebo jako samotest. Oproti předložení negativního testu nebo odevzdání negativního testovacího setu obdrží hosté u hlavního vchodu barevné náramky pro tento a následující den.

Pro české turisty platí ovšem ještě podmínky pro vstup do Německa. Více info ZDE

Příjezd:
- při příjezdu autem budete hned u vstupu požádáni o předložení některého výše uvedeného potvrzení a dále ubytovacího poukazu

Povinnost nosit respirátor platí pro:
- pokladny, recepce, šatny, vstupní hala Tropical Islands, a dále se doporučuje používat na všech cestách
Vše se řídí aktuálními pravidly Spolkové země Brandenburg.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

areál Tropical Islands

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt ve stanech a pokojích Premium začíná nástupem od 16:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním stanu/pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Pobyt v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) začíná nástupem od 16:00 hod a končí uvolněním do 10:00 hod v den odjezdu.

Areál Tropical Islands je ovšem možné využívat v den příjezdu už od 06:00 hod (klíčky obdržíte ale až od 16:00 hod) a v den odjezdu je možné také využívat Tropical Islands do 00:59 hod v noci (odevzdání klíčů viz časy uvedené výše). Příjzd do areálu po 18:00 hod je ovšem nutné nahlásit na telefonní číslo: +49 35477 -605050

Stany jsou zamykatelné, ale doporučujeme si osobní věci uschovat šatních skříňkách nebo na recepci. Úschovu mohou využít i hosté ubytovaní v pokojích.

REKREAČNÍ POPLATEK

neplatí se

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

Pro pobyty od 23.8.21:
Parkování na parkovišti u hlavního vchodu do Tropical Islands je nově za poplatek ve výši 5 Eur /den (s maximální platností do 1:00 následujícího dne). Platba je možná prozatím pouze v HOTOVOSTI.

Pro vyložení zavazadel je možné využít parkování u hlavního vchodu na 30 min. zdarma.
Bezplatné parkoviště je možné využít na 2 parkovištích za hlavním vchodem.

Pro pobyty v kempu:
Parkování na vyhrazených místech zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: dle dostupnosti za příplatek 10 Eur/pobyt (platba na místě v hotovosti). Ve Woodland Home je ji možné umístit pouze v obývacím prostoru.

Zapůjčení županu: zdarma (platí se pouze vratná kauce 60 Eur/os./župan)

Pečivový servis v části campingu s Woodland Home: 2,5 Eur/donáška (pečivo bude na příslušné recepci, vyúčtování večer v obchodě). Více informací na místě.

ZMĚNY A OPRAVY (letní katalog)

Tisková oprava k 23.8.21:
- změna parkování u hlavního vstupu do Tropical Islands.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg
2022

Areál TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg

Německo Braniborsko

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, ...

EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

snídaně

Z1003R22

od 1 850 Kč / noc
- Detail