TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg - Německo - Braniborsko

Areál TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg (Z1003R22)

Německo > Braniborsko
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (10):
3=2 (bydlíte 3 noci - platíte 2 noci)
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
Fitness
Parkoviště
Aquapark: v areálu
Tip ATISu - doporučení
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Krausnick-Gross Wasserburg

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vesnice Krausnick-Groß Wasserburg v Braniborsku a na severu je obklopena jezery Köthener See, Pichersee, Triftsee, Mittelsee, Schwannen, Großer Wehrigsee a Schibingsee. Jihovýchodně se nacházejí rybníky Inselteich, Sommerteich, Spreeteich, Moorteich, Gänseteich, Schnepfenteich, Birkenteich, Schäferteich, Sandteich, a Waldteich. Pouhých 7 km od obce se je vyhlášené letovisko Tropical Islands a pokud uvažujete o exotické dovolené, Tropický ostrov Vám nabídne vyžití pro celou rodinu i jednotlivce všech věkových kategorií.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg (Z1003R22)

Rebeka 02.9.2022

10 Hodnocení

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg (Z1003R22)

09.3.2022

Celkově určitě spokojenost, jen nám kapala voda na stan, což celkový dojem kazí.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

URČITĚ OCENÍTE

Proč TROPICAL ISLANDS?
- pravá exotická dovolená ve Střední Evropě - pouze 60 km od Berlína. Autem cestu z Prahy zvládnete za cca 3 hodiny.
- desítky atrakcí pro celou rodinu na jednom místě
- ubytování přímo v areálu nabízí možnost být 24 hodin v centru dění
- klidnější ubytování mimo areál v mobilních domech v separátním venkovním areálu kempu (denní kyvadlová doprava do areálu)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká. Více než 100 000 m² vnitřních a venkovních dobrodružných prostor.
Tropical Islands "Tropický ostrov" byl otevřen v roce 2004.
Průměrná teplota vzduchu se tady pohybuje okolo 26 ºC. Exotický svět je otevřen po celý rok nonstop s výjimkou Štědrého dne 24. prosince, saunový svět je otevřen denně od 9:00 do 24:00 hodin. V hale jsou živé tropické rostliny a zvířata.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Tropical Islands je rozdělen do několika sektorů, všem věkovým kategoriím může nabídnout to, po čem nejvíce touží na exotické dovolené. Jižní tropické moře s 200 m dlouhou pláží, kouzelnou lagunu s jeskyní, vodopádem a s vířivkami, tobogánový a skluzavkový svět, dětský klub Tropino, tropický prales, saunové domy vystavěny podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple, fitness a wellness procedury, kosmetika, posilovna, venkovní oblast Amazonia - 35 000 metrů čtverečních, četné vodní atrakce, rozsáhlé opalovací a sportovní plochy, wellness, sportovní a rekreační zařízení pro celou rodinu.

V celém areálu je široká nabídka nákupních možností a bohatý výběr restaurací, kaváren, posezení. Můžete vybírat z těchto restaurací:
Palm Beach Restaurant s výhledem na tropické moře nabízí plno pokrmů z ryb a masa.
Sawadee - asijská restaurace - formou bufetu „vše co sníte“ (zde se ráno podávají snídaně formou bufetu)
Mondial Food Court - nabízí saláty, wraps, Burgery, pizzu aj.
Aroi Dee - široká nabídka tradičních jídel
Tropical Garden Restaurant - můžete si vychutnat menu o více chodech pro gurmány, během toho si vychutnají své oblíbené jídla v Tropical Restauraci.

Pokud byste se rádi podívali na tropický ostrov shora, můžete využít let balónem, který vás vynese až nahoru a budete mít celý ostrov jako na dlani. Kousek od haly je areál Ferienhous-Park, kde jsou umístěny Woodland home (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus).

JIŽNÍ TROPICKÉ MOŘE:
Jižní moře tropických ostrovů s pozadím znázorňujícím nebe, jsou stejně velké jako tři olympijské bazény a mají teplotu vody 28 stupňů Celsia. Jsou obklopeny pravými palmami a písčitou pláží s lehátky, na kterých můžete odpočívat, relaxovat a dokonce se opalovat.

MODRÁ LAGUNA BALI:
s vodou o teplotě cca 32 ºC, laguna je ideální pro odpočinek (dospělý člověk zde dosáhne na dno). Najdete tady dva menší tobogány, vodopád, protiproud a dvě vířivky. Tuto lagunu si oblíbíte zejména pro její příjemnou teplotu vody a vydržíte v ní opravdu dlouho.

TOBOGÁNOVÝ SVĚT:
Pro milovníky adrenalinu je zde tobogánová věž (27 m vysoká). Jsou zde k mání tři tobogány a jedna malá skluzavka. Červený tobogán ocení ti, kdo si chtějí sjet dolů na nafukovacích kruzích. Jezdí se volně v řadě za sebou. Žlutý tobogán je středně rychlý a jezdí se tady podle semaforu.Opravdový adrenalin vám zajistí turbo modrý tobogán umístěný v nejvyšší poloze. V tobogánu se jezdí rychlostí až 70 km/hod.
Na noc se tobogány zavírají, aby nerušily klid tropického ostrova.

DĚTSKÝ KLUB TROPINO:
Extra velká herní plocha pro děti, animace, lezecké prostory, softball aréna, motokárová dráha s mini auty (pro děti od 4 let), pirátské lodě na dálkové ovládání, autodrom (el. auta pro děti od 6 let), Air hockey, kuličkový bazén (pro děti od 3 let), dětská restaurace plná dobrůtek pro nejmenší. V Tropinu probíhají animační programy, denně jiné, zveřejňovány u vstupu na informační tabuli.

TROPICKÝ PRALES:
Na procházce tímto tropickým pralesem s 600 různými druhy rostlin potkáte v obrovských teráriích pavouky, hady. Poletuje zde 150 motýlů. V mangrovových bažinách patří mezi obyvatele tropických ostrovů želvy, dračí ryby a plameňáci nebo bažanti.
Tropický ostrov a tropický les je přírodním biotopem, to znamená, že přirozené rovnováhy je dosaženo bez použití chemických prostředků. K hubení škůdců a molů jsou používáni jejich přirození nepřátele, tak se nelekněte nějakého toho broučka.

SAUNOVÝ SVĚT:
Na ploše ca 10 000 m2 si můžete vychutnat 7 různých druhů saun.

AMAZONIA:

Venkovní oblast Tropických ostrovů, je otevřena po celý rok. S vnitřním areálem je propojena krytou chodbou, kterou se dostanete ke vstupu do divoké řeky (White Water River) - vodní kanál dlouhý 250 m , určen osobám od 8 let - a ke vstupu do bazénu. Venku jsou dva bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty a velká louka s lehátky na ležení. Voda je vyhřívaná na 31 °C. V zimních termínech listopad - březen/duben má Amazonia omezený provoz.

KDE BUDETE SPÁT

a) STAN pro 2 osoby (min. obsazení: 1 dospělý a 1 platící dítě do 14,99 let)
b) STAN pro 4 osoby (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let). Tento typ není dostupný pro pobyt ze soboty na neděli.

Safari stany jsou umístěny v hale Tropical Islands jsou vybaveny matracemi, polštáři a lehkými peřinami vč. povlečení. V blízkosti jsou společné sprchy a toalety. Matrace ve stanech jsou oddělené a nejdou dát k sobě kvůli stojně (konstrukční tyči) k sobě. Není zde možné dát ani dětskou postýlku.

Stany nemají z bezpečnostních důvodů elektrické napájení. Vzhledem k tomu, že stany nemají klimatizaci upozorňujeme na možnost vyšší teploty. Dále upozorňujeme, že Tropical Islands tvoří živá příroda vč. rostlin a různých živočichů vč. hmyzu.
V salonu Bora Bora, v Lagoon Baru a Tropické zahradě najdete nabíjecí stanice pro mobilní telefony.

c) POKOJ PREMIUM: 2 - lůžkový pokoj
d) RODINNÝ POKOJ PREMIUM: 4 - lůžkový pokoj
(může být i patrová postel). Tento typ není dostupný pro pobyt ze soboty na neděli.

Všechny pokoje Premium mají vlastní Spr.+WC, TV, fén, klimatizace minilednice, kávový a čajový servis. Nachází se v různých částech areálu (např. v laguně, v jižním tropickém moři, v deštném pralese, aj). Leží v centru areálu a proto nemůžeme zaručit klid hotelového pokoje. Zejména v pátek a o víkendech zde vládne noční život až do pozdních nočních hodin.

e) WOODLAND HOME pro max. 4 osoby (dříve MOBILHOME)
Obývací prostor: cca 35 m2, pro max. 4 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s americkou kuchyní (nádobí, lednička, sporák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, toaster, kávovar, konvice), Spr.+WC, TV, Wi-Fi, topení, el. gril na terase (v zimě na ověření).

Woodland home leží v areálu Ferienhaus-Park, mimo halu Tropical Islands (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus). Děti do 18 let musí být ubytování ve Woodland home v doprovodu dospělé osoby.

Prostory Tropical Islands jsou ve většině případů bezbariérové (vč. toalet) a některé Woodland Home jsou také bezbariérové. Zaměstnanci areálu jsou připraveni pomoci (prosíme, zadejte požadavek o pohybové indispozici do rezervace).

FORMA STRAVY

STANY a POKOJE: snídaně formou servírovaného menu (podávána v určený čas).
WOODLAND HOME: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (formou bufetu, podávané v budově Tropical Islands) za doplatek v CK.

Možnost dokoupení obědů a večeří v gastronomických zařízeních na místě za poplatek.

POBYT S DĚTMI

Stany a pokoje Premium:
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro ubytování ve STANECH a pokojích PREMIUM
Sleva 3=2
s nástupem v neděli, pondělí, úterý v termínech:
09.01. - 21.01.22
27.02. - 18.03.22
19.06. - 01.07.22
11.09. - 30.09.22
13.11. - 09.12.22


Sleva pro ubytování v
WOODLAND HOME
Sleva 10% za vč. nákup do 28.2.2022
ve všech termínech.

UPOZORNĚNÍ

Při ubytování v pokojích Premium se platí příplatek za ubytování ze soboty na neděli.
Při ubytování ve Woodland Home se platí příplatek za ubytování z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

V termínu 2.5. - 20.5.2022 bude z důvodu pravidelné údržby mimo provoz Whitewater River (v Amazonii).

Orientační provozní doba venkovní části AMAZONIA
od 2.11.21 do 7.4.22 (= zimní provoz):
pondělí - čtvrtek: 10:00 - 18:00 hod
pá, so, svátky: 10:00 - 20:00 hod

V tomto termínu bude tzn. zimní provoz (v provozu bude v Amazinii pouze Whitewater River a 1 celoroční bazén). Ovšem v případě špatných povětrnostních podmínek může dojít k uzavření i těchto částí.

Letní provoz:
od 08.04.22: 10:00 - 20:00 hod
od 16.05.22: 10:00 - 22:00 hod
od 01.08.22: 10:00 - 20:00 hod
1.10. - 6.11.22: 11:00 - 18:00 hod

dále pak zimní povoz (bude upřesněno)


Aktuální hygienická opatření a pokyny najdete ZDE

Pro české turisty platí ovšem ještě podmínky pro vstup do Německa. Více info ZDE

MOŽNOST KOUPÁNÍ

areál Tropical Islands

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt ve STANECH a pokojích PREMIUM začíná nástupem od 16:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním stanu/pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Pobyt v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) začíná nástupem od 16:00 hod a končí uvolněním do 10:00 hod v den odjezdu.

Areál Tropical Islands je ovšem možné využívat v den příjezdu už od 06:00 hod (klíčky obdržíte ale až od 16:00 hod) a v den odjezdu je možné také využívat Tropical Islands do 00:59 hod v noci (odevzdání klíčů viz časy uvedené výše). Příjzd do areálu po 18:00 hod je ovšem nutné nahlásit na telefonní číslo: +49 35477 -605050

Stany jsou zamykatelné, ale doporučujeme si osobní věci uschovat šatních skříňkách nebo na recepci. Úschovu mohou využít i hosté ubytovaní v pokojích.

REKREAČNÍ POPLATEK

neplatí se

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

Parkování na parkovišti u hlavního vchodu do Tropical Islands je za poplatek ve výši 5 Eur /den (s maximální platností do 1:00 následujícího dne). Platba je možná prozatím pouze v HOTOVOSTI.

Pro vyložení zavazadel je možné využít parkování u hlavního vchodu na 30 min. zdarma.
Bezplatné parkoviště je možné využít na 2 parkovištích za hlavním vchodem.

Pro pobyty v kempu:
Parkování na vyhrazených místech zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: dle dostupnosti za příplatek 10 Eur/pobyt (platba na místě v hotovosti).
Ve Woodland Home je možné ji umístit pouze v obývacím prostoru.

Zapůjčení županu: zdarma (platí se pouze vratná kauce cca 60 Eur/os./župan)

Pečivový servis v části campingu s Woodland Home: cca 2,5 Eur/donáška (pečivo bude na příslušné recepci, vyúčtování večer v obchodě). Více informací na místě.

Při ubytování ve stanech: doplatek za vstup do tropického saunového světa: cca 14 Eur/os./den

PŘÍJEZD VLAKEM

Tropical Islands je přibližně 60 km od Berlína.
Z Prahy jezdí přímý vlak do Berlína. Z Berlína, hlavního nádraží „Hbf (tief)“ jezdí přímý spoj na nádraží Brand Tropical Islands. Aktuální spojení vyhledáte na www.bahn.de

Z nádraží Brand Tropical Island jezdí zdarma autobus k Tropical Islands. Jízdní řád ZDE.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg
2023

Areál TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg

Německo Braniborsko

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, ...

EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

snídaně

Z1003R23

od 1 900 Kč / noc
9,5 Detail