TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg - Německo - Braniborsko

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg (Z1003R20)

Německo > Braniborsko
Strava Bez stravy
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 29.2.20 (mobilhome)
3=2 (bydlíte 3 noci - platíte 2 noci)
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
Fitness
Parkoviště
Aquapark: v areálu
Tip ATISu - doporučení
Vhodné pro rodiny s dětmi
od 1 760 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

Tropical Islands budou uzavřeny od neděle 15. března 2020 v 18:00 do 19. dubna 2020.
EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

PROČ K NÁM ?

Proč TROPICAL ISLANDS?
- pravá exotická dovolená ve Střední Evropě - pouze 60 km od Berlína. Autem cestu z Prahy zvládnete za cca 3 hodiny.
- desítky atrakcí pro celou rodinu na jednom místě
- ubytování přímo v areálu nabízí možnost být 24 hodin v centru dění
- klidnější ubytování mimo areál v mobilních domech v separátním venkovním areálu kempu (denní kyvadlová doprava do areálu)

POLOHA

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká. Více než 100 000 m² vnitřních a venkovních dobrodružných prostor.
"Tropický ostrov" byl otevřen v roce 2004.
Průměrná teplota vzduchu se tady pohybuje okolo 26 ºC. Exotický svět je otevřen po celý rok nonstop s výjimkou Štědrého dne 24. prosince, saunový svět je otevřen denně od 9:00 do 1:00 hodiny. V hale jsou živé tropické rostliny a zvířata.

VYBAVENÍ

Tropický svět je rozdělen do několika sektorů, všem věkovým kategoriím může nabídnout to, po čem nejvíce touží na exotické dovolené. Jižní tropické moře s 200 m dlouhou pláží, kouzelnou lagunu s jeskyní, vodopádem a s vířivkami, tobogánový a skluzavkový svět, dětský klub Tropino, tropický prales, saunové domy vystavěny podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple, fitness a wellness procedury, kosmetika, posilovna, venkovní oblast Amazonia - 35 000 metrů čtverečních, četné vodní atrakce, rozsáhlé opalovací a sportovní plochy, wellness, sportovní a rekreační zařízení pro celou rodinu.

V celém areálu je široká nabídka nákupních možností a bohatý výběr restaurací, kaváren, posezení. Můžete vybírat z těchto restaurací:
Palm Beach Restaurant s výhledem na tropické moře nabízí plno pokrmů z ryb a masa.
Sawadee - asijská restaurace - formou bufetu „vše co sníte“ (zde se ráno podávají snídaně formou bufetu)
Mondial Food Court - nabízí saláty, wraps, Burgery, pizzu aj.
Aroi Dee - široká nabídka nudlí na různé způsoby
Tropical Garden Restaurant - můžete si vychutnat menu o více chodech pro gurmány, během toho si vychutnají své oblíbené jídla v Tropical Restauraci.

Pokud byste se rádi podívali na tropický ostrov shora, můžete využít let balónem, který vás vynese až nahoru a budete mít celý ostrov jako na dlani. Kousek od haly je i camping, kde jsou umístěny mobilhome (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus).

JIŽNÍ TROPICKÉ MOŘE:
Jižní moře tropických ostrovů s pozadím znázorňujícím nebe, jsou stejně velké jako tři olympijské bazény a mají teplotu vody 28 stupňů Celsia. Jsou obklopeny pravými palmami a písčitou pláží s lehátky, na kterých můžete odpočívat, relaxovat a dokonce se opalovat.

MODRÁ LAGUNA BALI:
s vodou o teplotě cca 32 ºC, laguna je ideální pro odpočinek (dospělý člověk zde dosáhne na dno). Najdete tady dva menší tobogány, vodopád, protiproud a dvě vířivky. Tuto lagunu si oblíbíte zejména pro její příjemnou teplotu vody a vydržíte v ní opravdu dlouho.

TOBOGÁNOVÝ SVĚT:
Pro milovníky adrenalinu je zde tobogánová věž (27 m vysoká). Jsou zde k mání tři tobogány a jedna malá skluzavka. Červený tobogán ocení ti, kdo si chtějí sjet dolů na nafukovacích kruzích. Jezdí se volně v řadě za sebou. Žlutý tobogán je středně rychlý a jezdí se tady podle semaforu.Opravdový adrenalin vám zajistí turbo modrý tobogán umístěný v nejvyšší poloze. V tobogánu se jezdí rychlostí až 70 km/hod.
Na noc se tobogány zavírají, aby nerušily klid tropického ostrova.

DĚTSKÝ KLUB TROPINO:
Extra velká herní plocha pro děti, animace, lezecké prostory, softball aréna, motokárová dráha s mini auty (pro děti od 4 let), pirátské lodě na dálkové ovládání, autodrom (el. auta pro děti od 6 let), Air hockey, kuličkový bazén (pro děti od 3 let), dětská restaurace plná dobrůtek pro nejmenší. V Tropinu probíhají animační programy, denně jiné, zveřejňovány u vstupu na informační tabuli.

TROPICKÝ PRALES:
Na procházce tímto tropickým pralesem s 600 různými druhy rostlin potkáte v obrovských teráriích pavouky, hady. Poletuje zde 150 motýlů. V mangrovových bažinách patří mezi obyvatele tropických ostrovů želvy, dračí ryby a plameňáci nebo bažanti.
Tropický ostrov a tropický les je přírodním biotopem, to znamená, že přirozené rovnováhy je dosaženo bez použití chemických prostředků. K hubení škůdců a molů jsou používáni jejich přirození nepřátele, tak se nelekněte nějakého toho broučka.

AMAZONIA:

Venkovní oblast Tropických ostrovů, je otevřena po celý rok. S vnitřním areálem je propojena krytou chodbou, kterou se dostanete ke vstupu do divoké řeky (White Water River) - vodní kanál dlouhý 250 m , určen osobám od 8 let - a ke vstupu do bazénu. Venku jsou dva bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty a velká louka s lehátky na ležení. Voda je vyhřívaná na 31 °C. V zimních termínech listopad - březen/duben má Amazonia omezený provoz.

UBYTOVÁNÍ

a) STAN pro 2 osoby (min. obsazení: 1 dospělý a 1 platící dítě do 14,99 let)
b) STAN pro 4 osoby (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let)

Safari stany jsou umístěny v hale Tropical Islands jsou vybaveny matracemi, polštáři a lehkými peřinami vč. povlečení. V blízkosti jsou společné sprchy a toalety. Matrace ve stanech jsou oddělené a nejdou dát k sobě kvůli stojně (konstrukční tyči) k sobě. Není zde možné dát ani dětskou postýlku.

Stany nemají z bezpečnostních důvodů elektrické napájení. Vzhledem k tomu, že stany nemají klimatizaci upozorňujeme na možnost vyšší teploty. Dále upozorňujeme, že Tropical Islands tvoří živá příroda vč. rostlin a různých živočichů vč. hmyzu.
V salonu Bora Bora, v Lagoon Baru a Tropické zahradě najdete nabíjecí stanice pro mobilní telefony.

c) POKOJ PREMIUM: 2 - lůžkový pokoj
d) RODINNÝ POKOJ PREMIUM: 4 - lůžkový pokoj
(může být i patrová postel)

Všechny pokoje Premium mají vlastní Spr.+WC, SAT/TV, fén, klimatizace minilednice, kávový a čajový servis. Nachází se v různých částech areálu (např. v laguně, v jižním tropickém moři, v deštném pralese, aj). Leží v centru areálu a proto nemůžeme zaručit klid hotelového pokoje. Zejména v pátek a o víkendech zde vládne noční život až do pozdních nočních hodin.

e) WOODLAND HOME pro max. 4 osoby (dříve MOBILHOME)
Obývací prostor: cca 35 m2, pro max. 4 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s americkou kuchyní (nádobí, lednička, sporák, myčka, mikrovlnná trouba, toaster, kávovar, konvice), Spr.+WC, topení, el. gril na terase (v zimě na ověření).

Mobilní domy leží v campingové části mimo halu Tropical Islands (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus). Děti do 18 let musí být ubytování v mobilhome v doprovodu dospělé osoby.

Prostory Tropical Islands jsou ve většině případů bezbariérové (vč. toalet) a některé mobil home jsou také bezbariérové. Zaměstnanci areálu jsou připraveni pomoci.

STRAVA

STANY a POKOJE: snídaně formou bufetu.
WOODLAND HOME (dříve Mobilhome): bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (formou bufetu, podávané v Tropical Islands) za doplatek v CK.

Možnost dokoupení obědů a večeří v gastronomických zařízeních na místě za poplatek.

DÍTĚ

Stany a pokoje Premium:
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro ubytování ve STANECH a pokojích PREMIUM
Sleva 3=2
s nástupem v neděli, pondělí, úterý v termínech 12.1. - 21.1.2020 a 15.3. - 24.3.2020 a 7.6. - 23.6.2020 a 13.9. - 22.9.2020 a 8.11. - 24.11.2020 (myšleno: první den příjezdu - poslední den příjezdu).

Sleva pro ubytování v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome)
Sleva 10% za vč. nákup do 29.2.2020
ve všech termínech.

UPOZORNĚNÍ

Při ubytování ve 2 - lůžkových stanech a 2 - lůžkových pokojích Premium se v některých sezonách platí příplatek za ubytování ze soboty na neděli.
4 - lůžkové stany a 4 - lůžkové rodinné pokoje není možné rezervovat ze soboty na neděli.

UPOZORNĚNÍ (léto)

Část Whitewater river bude v termínech 4.5.-17.5.2020 a 15.9. - 17.9. 20 včetně uzavřena z důvodu pravidelné údržby.

Z důvodu údržby bude v období 2.3. - 8.4. a 20.4.-20.5.20 v oblasti nákupního centra probíhat přechodná uzavírka některých částí a práce může způsobit zvýšený ruch v této oblasti.
Fitness bude v těchto dnech k dispozici od pondělí do pátku od 17:00 hod a o víkendech dle pravidelných otvíracích hodin.

Přehled údržbářských prací:

Whitewater River (uzavřeno)
04.05.2020 až do 17.05.2020 včetně
15.09.2020 až do 17.09.2020 včetně

Nákupní bulvár (přechodná uzavírka některých částí)
02.03.2020 až do 08.04.2020 včetně
20.04.2020 až do 20. května 2020 včetně

Otevírací doba fitness klubu při práci na nákupním bulváru
Pondělí až pátek od 17:00 do 22:00
Sobota a neděle 7:00 - 22:00

Děkujeme za pochopení.

KOUPÁNÍ

areál Tropical Islands

POZNÁMKA

Pobyt ve stanech a pokojích Premium začíná nástupem od 16:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním stanu/pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Pobyt v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) začíná nástupem od 16:00 hod a končí uvolněním do 10:00 hod v den odjezdu.

Areál Tropical Islands je ovšem možné využívat v den příjezdu už od 06:00 hod (klíčky obdržíte ale až od 16:00 hod) a v den odjezdu je možné také využívat Tropical Islands do 00:59 hod v noci (odevzdání klíčů viz časy uvedené výše). Příjzd do areálu po 18:00 hod je ovšem nutné nahlásit na telefonní číslo: +49 35477 -605050

Stany jsou zamykatelné, ale doporučujeme si osobní věci uschovat šatních skříňkách nebo na recepci. Úschovu mohou využít i hosté ubytovaní v pokojích.

REKREAČNÍ POPLATEK

neplatí se

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

Parkování před areálem na štěrkových platech, zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: dle dostupnosti za příplatek 10 Eur/pobyt (platba na místě v hotovosti)
Zapůjčení županu: zdarma (platí se pouze vratná kauce 60 Eur/os./župan)

Přehled balíčků

TROPICAL ISLANDS při ubytování ve stanech a pokojích Premium
- ubytování s bufetovou snídaní
- využívání Tropického světa vč. tobogánového světa, dětského klubu Tropino a venkovní části Amazonia (v zimě omezený provoz) po celou dobou pobytu
- při ubytování v pokojích Premium navíc: tropický saunový svět a fitness club (od 16 let)
- Wi-Fi
- parkování na parkovištích kolem Tropical Islands
Zobrazit ceny
TROPICAL ISLANDS v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome)
- ubytování bez stravy s možností vlastního vaření ve vybavené kuchyňce
- spotřeba vody, elektřiny, závěrečný úklid a ložní prádlo, ručníky (výměna ručníků není možná ani za poplatek)
- využívání Tropického světa vč. tobogánového světa, dětského klubu Tropino a venkovní části Amazonia (v zimě omezený provoz), tropického saunového světa a fitness clubu (od 16 let) po celou dobou pobytu
- Wi-Fi
- parkování
- dopravu busem z campingu do haly Tropical Islands
Zobrazit ceny
Last Minute (ceny po slevě)
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje Premium)
23.02. - 03.04. 19.04. - 20.05. 24.05. - 29.05. 01.06. - 03.07. 03.04. - 19.04. 20.05. - 24.05. 29.05. - 01.06.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 1
(a) Dospělý na lůžku - STAN pro 2 os. snídaně Na noc 1760 (5,4%) 1960 (5,3%)
(a) Dítě na lůžku - STAN pro 2 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1240 (5,3%) 1310 (5,1%)
(b) Dospělý na lůžku - STAN pro 4 os. snídaně Na noc 1760 (5,4%) 1930 (6,8%)
(b) Dítě na lůžku - STAN pro 4 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1240 (5,3%) 1310 (5,1%)
(c) Dospělý na lůžku - 1/2 Premium snídaně Na noc 3280 (5,2%) 3640 (5,2%)
(c) Dítě na lůžku - 1/2 Premium (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1640 (5,2%) 1820 (5,2%)
(d) Dospělý na lůžku - 1/4 Premium snídaně Na noc 3280 (5,2%) 3640 (5,2%)
(d) Dítě na lůžku - 1/4 Premium (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1640 (5,2%) 1820 (5,2%)
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje Premium)
23.02. - 03.07.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
(a) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 2 os. (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 (100%)
(b) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 4 os. (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 (100%)
(c) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/2 Premium (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 (100%)
(d) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/4 Premium (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 (100%)
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje Premium)
03.07. - 23.08. 18.12. - 21.12. 02.10. - 01.11. 01.11. - 18.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 1 1
(a) Dospělý na lůžku - STAN pro 2 os. snídaně Na noc 2070 2070 1860
(a) Dítě na lůžku - STAN pro 2 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1380 1380 1310
(a) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 2 os. (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(b) Dospělý na lůžku - STAN pro 4 os. snídaně Na noc 2070 2070 1860
(b) Dítě na lůžku - STAN pro 4 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1380 1380 1310
(b) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 4 os. (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(c) Dospělý na lůžku - 1/2 Premium snídaně Na noc 3840 3840 3460
(c) Dítě na lůžku - 1/2 Premium (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1920 1920 1730
(c) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/2 Premium (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(d) Dospělý na lůžku - 1/4 Premium snídaně Na noc 3840 3840 3460
(d) Dítě na lůžku - 1/4 Premium (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1920 1920 1730
(d) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/4 Premium (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
TROPICAL ISLANDS (mobilhome)
23.02. - 03.04. 03.04. - 19.04. 20.05. - 24.05. 29.05. - 01.06. 02.10. - 01.11. 19.04. - 20.05. 24.05. - 29.05. 01.06. - 03.07. 03.07. - 30.08. 30.08. - 02.10. 01.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2 2 2 2
(e) WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) pro max. 4 os. (do 2 nocí) Bez stravy Na noc 4450 5990 5090 5990 5090 4450
(e) WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) pro max. 4 os. (od 3 nocí) Bez stravy Na noc 3920 5290 4490 5290 4490 3920
povinné
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje Premium)
23.02. - 03.04. 19.04. - 20.05. 24.05. - 29.05. 01.06. - 03.07. 03.04. - 19.04. 20.05. - 24.05. 29.05. - 01.06. 02.10. - 01.11. 03.07. - 23.08. 18.12. - 21.12. 01.11. - 18.12.
(a) Příplatek za sobotu - dospělý - STAN pro 2 os. Na noc 210 0 0 210
(a) Příplatek za sobotu - dítě - STAN pro 2 os. (0 - 15,99 let) Na noc 70 0 0 70
(c) Příplatek za sobotu - dospělý - 1/2 Premium Na noc 660 280 280 660
(c) Příplatek za sobotu - dítě - 1/2 Premium (0 - 15,99 let) Na noc 330 140 140 330
TROPICAL ISLANDS (mobilhome)
23.02. - 03.04. 03.04. - 19.04. 20.05. - 24.05. 29.05. - 01.06. 02.10. - 01.11. 19.04. - 20.05. 24.05. - 29.05. 01.06. - 03.07. 03.07. - 30.08. 30.08. - 02.10. 01.11. - 22.12.
(e) Příplatek za pátek a sobotu (do 2 nocí) Na noc 960 830 960 830 960 960
(e) Příplatek za pátek a sobotu (od 3 nocí) Na noc 840 730 850 730 850 840
nepovinné
TROPICAL ISLANDS (mobilhome)
23.02. - 03.04. 19.04. - 20.05. 24.05. - 29.05. 01.06. - 03.07. 03.04. - 19.04. 20.05. - 24.05. 29.05. - 01.06. 02.10. - 01.11. 03.07. - 30.08. 30.08. - 02.10. 01.11. - 22.12.
Snídaně - dospělý Na noc 430 430 430 430 430
Snídaně - dítě (6 - 14,99 let) Na noc 300 300 300 300 300
Snídaně - dítě (0 - 5,99 let) Na noc 0 0 0 0 0

Krausnick-Gross Wasserburg

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!