SEMINARIS CAMPUSHOTEL BERLIN - Berlín - Německo - Berlín

Hotel SEMINARIS CAMPUSHOTEL BERLIN - Berlín (Z1032R23)

Německo > Berlín
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (10): 45 dnů před nástupem
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 15 Eur/noc
Internet:
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Fitness
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 350 m
MHD: 350 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Berlín

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Berlín je hlavní a největší město Německa a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) Berlín patří k největším městům v Evropě a je největším městem Evropské unie. Žije zde přibližně 3,66 milionu obyvatel. V metropolitní oblasti Berlína obývá přibližně 4,5 milionu obyvatel, takže je po Porúří druhou nejlidnatější oblastí v Německu.

Berlín leží v rovině, na břehu řeky Sprévy, která se vlévá do Havoly (přítoku Labe) v západní čtvrti Špandava. Mezi hlavní topografické rysy města patří mnoho jezer v západních a jihovýchodních čtvrtích, z nichž největší je jezero Müggelsee. Asi jednu třetinu rozlohy města tvoří lesy, parky, zahrady, řeky, kanály a jezera.

Berlín se vyznačuje velkým počtem kulturních a vědeckých zařízení, z nichž některé dosáhly velké známosti a popularity i v zahraničí. Kulturní pestrost a tolerance se přitom traduje hlavně z doby Západního Berlína, který se stal v tomto smyslu „svobodným“ městem podle hesla „pro každého něco“.

Kam se vydat v Berlíně - Friedrichstadt-Palast, divadlo s 1895 místy a s největším jevištěm na světě (2854 m2), Pergamonské muzeum a Nové muzeum (s originálem sošky Nefertiti), botanická zahrada Berlín a dvě zoologické zahrady, jedna z nich se známým akváriem, Stará a Nová Národní galerie. Z dalších pozoruhodností a památek je možno jmenovat Říšský sněm, Braniborskou bránu, East Side Gallery (zbytek Berlínské zdi), …

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

Stanice metra pouhých 300 m od hotelu

URČITĚ OCENÍTE

Proč SEMINARIS CAMPUSHOTEL BERLIN:
• Pobyt v pulzující německé metropoli a přesto v blízkosti zeleně.
• Stanice metra pouhých 300 m od hotelu.
• Živá a mladistvá atmosféra díky umístění hotelu v kampusu berlínské univerzity.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Seminaris CampusHotel najdete v německé metropoli Berlíně obklopený univerzitními instituty a přitom v zeleni. Blízko je to do Botanické zahrady Berlín i do lesa Grunewaldu s jeho známým loveckým zámkem. Pouhých 300 m od hotelu se nachází stanice metra U3 (Dahlem-Dorf), která Vás v cuku letu dostane do Berlína City West s jeho atraktivitami, které si prostě nesmíte nechat ujít: obchodním bulvárem Kurfürstendamm nebo Braniborskou bránou. Berlínské hlavní nádraží je cca. 20 km daleko. Nejbližší supermarket najdete cca. 250 m od hotelu.

Vzdálenosti do dalších měst:
Drážďany cca. 190 km
Liberec cca. 290 km
Ústí nad Labem cca. 270 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace Papillon, Faculty Club Bar & Lounge, letní terasa ve vnitrobloku, 15 konferenčních místností, 140 podzemních garážových stání, finská sauna, saunarium, fitness.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD: Spr./WC, SAT/TV, sejf, klimatizace, fén, bezplatná Wi-Fi, cca. 23 m2. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Přistýlky nejsou možné.

CELKOVÁ KAPACITA

186 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.

Možnost zakoupení večeří na hotelu nebo v okolních restauracích.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 45 a více dní před nástupem na pobyt v termínech do 1.4.2023.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

PERGAMON MUZEUM slučuje tři muzea do jednoho komplexu. Najdete zde antickou sbírku, sbírku Přední Asie a muzeum islámského umění.
NOVÉ MUZEUM skrývá taktéž několik sbírek: egyptské muzeum, sbírku papyrů s bustou Nefertiti, sbírku antických exponátů.
TECHNICKÉ MUZEUM
PŘÍRODOPISNÉ MUZEUM se pyšní největší kostrou dinosaura na světě.
KIENBERGPARK je park, který byl založen při příležitosti mezinárodní zahradnické výstavy v roce 2017 na ploše 60 ha. Najdete zde i 1,5 km dlouhou lanovku.
OBORU SCHORFHEIDE najdete necelou hodinu jízdy za Berlínem uprostřed lesů. Stovky kilometrů čtverečních lesa (zčásti náležejících k UNESCO) přímo vyzývají k procházkám a sportu. Součástí je také lanové centrum.
MĚSTO POTSDAM jako hlavní město spolkové země Braniborsko nabízí širokou škálu volnočasových aktivit, muzeí i známé parky a zámky.
VYHLÍDKOVÁ VĚŽ GRUNEWALDTURM měří 55 m a z vyhlídkové plošiny se Vám naskytne nádherný výhled na lesy, louky a vodu. Ideální místo pro fotografy!
CITADELA SPANDAU je jednou z nejlépe dochovaných renezančních pevností v Evropě a nabízí spoustu kulturních akcí.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.

Povinný energetický poplatek pro pobyty:
3 € / pokoj / noc - platba při příjezdu na recepci.

Platba za další služby (orientačně):
6 € za využití sauny / wellness
3 € za využití fitness
6 € za kombinované využití fitness a wellness

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

4,50 € / pokoj / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15,- € / noc bez krmení

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

12,- € / 24 hod.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy do Berlína (EC 378), stanice Berlin Südkreuz. Přestoupíte na příměstský vlak (S41) do zastávky Heidelberger Platz, odtud metrem (U3) do zastávky U Dahlem-Dorf. Hotel je od zastávky vzdálený asi 350 m.

Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 4h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Berlína (000263 9), stanice Berlin Bahnhof Südkreuz. Přestoupíte na příměstský vlak (S41) do zastávky Heidelberger Platz, odtud metrem (U3) do zastávky U Dahlem-Dorf. Hotel je od zastávky vzdálený asi 350 m.

Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 4 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SEMINARIS CAMPUSHOTEL BERLIN - Berlín
2024

Hotel SEMINARIS CAMPUSHOTEL BERLIN - Berlín

Německo Berlín

Seminaris CampusHotel najdete v německé metropoli Berlíně obklopený univerzitními instituty a přitom v zeleni. Blízko je to do Botanické zahrady ...

Stanice metra pouhých 300 m od hotelu

snídaně

Z1032R24

od 1 240 Kč / noc
- Detail