THERMENHOTEL STRÖBINGER HOF - Bad Endorf - Německo - Bavorsko

Hotel THERMENHOTEL STRÖBINGER HOF - Bad Endorf (Z0129R22)

Německo > Bavorsko
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 12,- € / den
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Termální lázně: 250 m
Železniční stanice: 800 m
Sportovní vyžití
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bad Endorf

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA TERMÁLŮ CHIEMGAU ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Thermenhotel Ströbinger Hof:
• Ničím nerušený termální oddych v podhůří Bavorských Alp.
• Volný vstup do vodního světa termálů Chiemgau Thermen
• Volný vstup do saunového světa v areálu Chiemgau Thermen
• Volný vstup do Promoveo fitnes centra v areálu Chiemgau Thermen

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Thermenhotel Ströbinger Hof leží v příjemném prostředí v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s jezírkem, pouhých 250 m od termálních lázní Chiemgau Thermen, do kterých mají hoteloví hosté bezplatný vstup. Lázeňské město Bad Endorf leží v Horním Bavorsku. Právě zde, mezi Mnichovem a Salzburkem se nachází jeden z nejkrásnějších a nejrozmanitějších regionů Horního Bavorska - tzv. Chiemsee-Alpenland. Bavorské předhůří Alp, jezero Chiemsee a Simssee, bohatá nabídka sportovního vyžití i kulturní památky jako zámek Herrenchiemsee nebo města Rosenheim a Wasserburg spolu s dobrou gastronomií dělají z oblasti ideální místo pro dovolenou. V okolí se nachází několik chráněných přírodních rezervací (Simssee - Moos nebo Eggstätt-Hemhofer Seenplatte), najdete zde bezpočet stezek pro cyklisty i pro pěší.

Vzdálenosti: do centra 900 m, termály Chiemgau Thermen 250 m, nejbližší obchod cca. 600 m, vlaková stanice cca. 800 m.

Vzdálenosti do okolních měst:
Mnichov cca. 85 km (dálnice A8)
Salzburg 75 km
Rosenheim 18 km
Železná Ruda cca. 220 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotelová hala s barem, restaurace, výtah, několik konferenčních místností.
Hoteloví hosté mají volný vstup do blízkých termálů Chiemgau Thermen:
• VODNÍ SVĚT s 1800 m2 vodní plochy! Velký vnitřní bazén 32°C s masážními lavicemi a sedátky, masážními tryskami, čarodějnickým kotlem a upřed jeskyní s vodopádem. Hot Water Pool 34°C. Odpočinková / klidová zóna. Venkovní areál: relaxační bazén 33°C s jódovou solankou, masážními tryskami, gejzíry. Sportovní bazén 25 m a 26°C. Intenzivní termální bazén s jódovou solankou pro krátkodobý pobyt, solankový kneippův chodník. 125 m dlouhý vodní kanál se 32° C. Odpočinková sluneční louka se 250 lehátky a slunečníky.
• SAUNOVÝ SVĚT na 1000 m2: panoramatická sauna, parní sauna, finská sauna, bylinková sauna, podzemní sauna, biosauna, infračervená sauna, bylinková parní sauna, odpočinková zóna, nudistická zahrada s bazénem.

• FITNES CENTRUM PROMOVEO na 920 m2 se špičkovým vybavením.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje SCHLOSSSEE: vana nebo sprcha+WC, SAT/TV, telefon, rádio, WLAN, minibar, sejf, fén, posezení, z velké části s balkonem nebo terasou.

CELKOVÁ KAPACITA

61 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.
Možnost přikoupení plné penze light za příplatek v CK (lehká obědová svačinka, večer 4-chodové menu s výběrem hlavního chodu).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

• termály Chiemgau Thermen 250 m, podrobné informace ZDE
• jezero Simssee ca. 5,5 km
• jezero Chiemsee ca. 5 km
• mnoho dalších přírodních jezer vhodných ke koupání v blízkém okolí

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Oblast je jak stvořená pro procházky či turistické túry. Vyrazit můžete také s pomocí horské železnice k velikánům jako Kampenwand (1669 m) nebo Wendelstein (1838 m). Výhledy Vás za veškerou námahu několikanásobně odmění! Doporučujeme také výlet do přírodní rezervace Eggstätt-Hemhofer Seenplatte nebo výšlap k jezeru Simssee. Navíc máte možnost vydat se na některý úsek dálkových turistických tras "Grenzenlos" a "Via Julia".

Cyklisté ocení kolem 2.000 km cyklistických stezek různých obtížností kolem jezer a řek v okolí měst Rosenheim a Wasserburg nebo na dálkových cyklotrasách kolem řeky Inn (Innradweg) a Königsee-Radweg. Vyznavači horských kol mohou vyjet až k alpským horským pastvinám a boudám. Po rovince nebo přes kopce vedou perfektně značené cyklostezky údolím, vždy s výhledem na Chiemgauske a Inntalerské hory. K nejoblíbenějším trasám patří cca. 60 km dlouhý okruh kolem jezera Chiemsee, kterou můžete ideálně zkombinovat s projížďkou na lodi k zámku krále Ludwiga na Herrenchiemsee a ke klášternímu ostrovu Frauenchiemsee. Mimo hlavní turistické trasy si lze vyjet z Bad Endorfu po stezce 7 jezer (Sieben-Seen-Rundweg) s možnými zastávkami u idylického zámku Hartmannsberg v Hemhofu nebo k zakletému klášteru Seeon.

Vyznavači vodních sportů mohou v létě na jezerech plachtit, surfovat, jezdit na kajaku nebo kánoi.

V regionu kolem Chiemsee najdete také několik golfových hřišť: od venkovských 9-jamkových pro začátečníky až po náročné 18-jamkové hřiště pro profi hráče. Thermenhotel Ströbinger Hof je partnerem golfového hřiště v Chiemingu, požádejte na recepci o slevu na greenfee!

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY

I zimní měsíce garantují vyžití na čerstvém vzduchu, a to nezávisle na sněhové pokrývce. V nabídce jsou rozmanité zimní turistické trasy rašeliništěm Simsseemoos, běžkařské dráhy kolem Bad Endorfu nebo bruslení a kerling na zamrzlých jezerech. Po zimním dnu jistě přijde vhod prohřátí v termálech Chiemgau Thermen.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den příjezdu.

V případě dokoupení plné penze light začíná pobyt buď lehkou svačinkou, nebo večeří v den příjezdu (dle času příjezdu; svačinku lze čerpat i v případě, že pokoj ještě není připraven). Pobyt je možné ukončit polední svačinkou, pokud nebyla čerpána již v den příjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

cca. 1,50 € / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Povolen pouze 1 pes do 30 kg, nahlášení předem je povinné. Poplatek 12,- € / den.

PARKOVÁNÍ

Hotel nemá vlastní parkoviště, hosté parkují v parkovacím domu "Parkhaus der Gesundheitswelt Chiemgau AG" za zvýhodněnou cenu 7,50 € / osobní auto / den.

Při přihlášení do hotelu hosté obdrží parkovací kartu (oproti kauci), se kterou mohou odjet zaparkovat. Při odjezdu je nutné vyjet z parkovacího domu a předložit parkovací kartu na recepci při odhlášení z pobytu. Parkovací poplatek se platí na recepci hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny