AQUA-SOL - Hajdúszoboszló - Maďarsko - Východní Maďarsko

Hotel AQUA-SOL - Hajdúszoboszló (Z0543R22)

Maďarsko > Východní Maďarsko
Strava polopenze
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Tenisový kurt: v blízkosti
Krytý bazén:
Aquapark:
Termální lázně:
Železniční stanice: cca 3 km
Autobusová zastávka: 300 m
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Hajdúszoboszló

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost cca 730 km od Prahy, 530 km od Brna. Vzdálenost od hraničního přechodu Rusovce/Rajka 425 km.

Alkalická, hydrogenuhličitanová voda obsahuje velké množství soli, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláště temně hnědou barvu. Voda a bahno o teplotě 73 – 78°C obsahují také estrogen. Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.

V lázeňském areálu kryté i venkovní bazény, skluzavky, perličková lázeň a koupel s vlnobitím, dětský bazén, přímořské pobřeží, palmy a Aquapark – to vše na jednom místě.

Oblíbenou oblastí pro turistické výlety je hortobáďská pusta s jedinečnou florou a faunou (národní park, největší chráněné území v zemi). Dvacetiminutová jízda autem vás přivede do Debrecenu, nejstaršího centra vzdělanosti, střediska maďarské reformace. Ve městě je velký počet historických a kulturních památek a odehrává se tu velký počet kulturních událostí, což poskytuje výborný program pro ty, kdo hledají intelektuální požitky.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

AQUA-SOL - Hajdúszoboszló (Z0543R22)

Otto 03.8.2022

Spokojenost, ubytování bez chyby, stravování perfektní

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Neomezený vstup do termálního a lázeňského centra a areálu AQUA-PALACE

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló:
- největší lázeňský komplex v Evropě
- hotel propojen s termálním areálem
- wellness a relaxace
- vhodné pro rodiny s dětmi

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Aqua-Sol**** se nachází v centru městské rekreační zóny, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Klimatizovaná restaurace, drinkbar, recepce, parkoviště, garáž, internet, výtah, hotelové wellness (parní kabina, jacuzzi, sauna).
Léčebné lázně: posilovna, solárium, tělocvična, ošetření vitální kosmetikou Dermalife spa&wellness, plavecké bazény otevřené od května do září, perličková lázeň a koupel s vlnobitím, vitální bazén, dětský bazén, přímořské pobřeží a Aquapark.
V blízkosti tenisový kurt, stolní tenis, jízdy na člunu, rybaření.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, bezpečnostní schránka, Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a nekuřácké. K dispozici pokoje pro tělesně postižené (cena na dotaz).

CELKOVÁ KAPACITA

128 pokojů, z toho 6 pro tělesně postižené

FORMA STRAVY

Polopenze.

SLEVY A VÝHODY

Dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

UPOZORNĚNÍ

Uvedené ceny platí pro omezený počet pokojů.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Léčebné, plážové lázně a AQUA-PALACE (spojené s hotelem chodbou) - 13 bazénů, krytá plovárna, 9 vodních skluzavek, přímořská atmosféra, písčité pobřeží, palmy, pirátská loď, maják

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Všechny pokoje nekuřácké.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

2 €/noc

DALŠÍ SLUŽBY

Možnosti léčení: prohlídka odborným revmatologem, masáže (léčebná, osvěžující, chodidel, lymfatická), zdravotní gymnastika (individuální, skupinová, cviky v tělocvičně a pod vodou), balneoterapie (trakce, bahenní zábaly, fango, tangentor, vířivá koupel, uhličitá lázeň), fyzioterapie (kryo, vanová elektrolázeň, ultrazvuk), laserová sprcha, solná terapie, přírodní léčitel, balíčky kúr (paušální, rehabilitační, Bechtěrevova a na zúžení cév). Hoteloví hosté mohou čerpat výše zmíněné procedury v komplexním centru, jehož oddělení má hotel k dispozici.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest Kelenföld, odtud vlakem do stanice Köbanya-Kispest. Přestoupíte na vlak do stanice Hajduszoboszlo.
Hotel je od vlakové stanice vzdálený asi 3 km (autobus linky 4542 do zastávky Hajdúszoboszló, autóbusz-állomás. Od zastávky asi 300 m pěšky).

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 9 h a 35 min.
Cesta vlakem z Brna se 2 přestupy trvá cca 6 h a 15 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 130 m na vlakové nádraží Budapest-Kelenföld, odtud vlakem do stanice Köbanya-Kispest. Přestoupíte na vlak do stanice Hajduszoboszlo. Hotel je od vlakové stanice vzdálený asi 3 km (autobus linky 4542 do zastávky Hajdúszoboszló, autóbusz-állomás. Od zastávky asi 300 m pěšky).

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 9 h a 15 min.
Cesta autobusem z Brna se 2 přestupy trvá cca 6 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

APOLLO - Hajdúszoboszló
2022

Hotel APOLLO - Hajdúszoboszló

Maďarsko Východní Maďarsko

Hotel Apollo**** se nachází na lázeňské promenádě Mátyás király v sousedství hotelu Béke**** v srdci Hajdúszoboszló a v bezprostřední blízkosti ...

TERMÁLNÍ BAZÉN V HOTELU

snídaně

Z0697R22

od 1 170 Kč / noc
10,0 Detail