KAROS SPA - Zalakaros - Maďarsko - Termální lázně

Hotel KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R24)

Maďarsko > Termální lázně
Strava polopenze
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-15): 120 a více dní před násupem
ELEKTROAUTO
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 90 a více dní před nástupem
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Krytý bazén v objektu
Venkovní bazén u objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně: 200 m
Autobusová zastávka: 500 m
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Zalakaros

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost z Prahy: 569 km
Vzdálenost z Brna: 370 km
Vzdálenost z Ostravy: 514 km

Vybavení areálu lázní Gránit:
Bazénový komplex, ve kterém se nachází více než 20 druhů vodních atrakcí, poskytuje příjemný odpočinek pro všechny věkové skupiny a propůjčuje wellness životní pocit. Ty, kteří touží po relaxaci, čekají prostorné odpočinkové prostory, kde lze bezplatně používat lehátka. Z interiérových bazénů je přímý výstup k venkovním bazénům. Jak v zimě, tak i v létě mají hladící vlny termální vody a křišťálově čistý Zalanský vzduch příznivé účinky na všeobecnou pohodu. Termální vodu mohou používat jak dospělí, tak i děti. Voda je léčivá.
Otevírací doba: v průběhu celého roku
Teplota vody: 28-32 ̊C

Léčebná voda:
Složení: Termální voda s vysokým obsahem organických látek a rozpuštěných solí se řadí mezi alkalické – chloridové, hydrogenuhličitanové termální vody s přítomností jodu, bromu, sirovodíku, se značným obsahem a fluoridu, kyseliny borité, kyseliny metakřemičité.

Indikace (doporučuje se): Minerální látky mají příznivý účinek na různé části našeho organizmu. Zlepšuje, respektive normalizuje sedimentaci erytrocytů a zánětlivé faktory, změní se teplota pokožky, zlepší se síla svalů a obvod, krevní oběh, zmírní se bolesti svalů, omezenost pohybu a poklesnou otoky kloubů a problémy s pohybovým ústrojenstvím. Síra se během koupání přes kůži a dýchací ústrojí v značném množství vstřebává, prostřednictvím krevního oběhu se dostane do tkání, zabuduje se do obratlů, rozšiřuje koronární cévy, brání zabudování cholesterolu, podporuje základní procesy metabolismu. Je třeba zdůraznit, je síra je vynikající také na léčbu psoriázy, kožní nemoci, která postihuje tolik lidí.

Kontraindikace (nedoporučuje se při): Horečný stav, těhotenství, infekční choroby, otevřené rány, kožní onemocnění, poruchy menstruačního krvácení, náhlé mdloby, akutní zánět štítné žlázy, extrémně vysoký krevní tlak, maligní rakovina, po léčbě ozařováním a chemoterapií…

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: 20 minut, lze během dne několikrát opakovat.

Hodnocení hotelu (9 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R21)

Tóthová 13.9.2021

9 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R21)

BOHUMIL HAIS 18.8.2021

S UBYTOVÁNIM I SE STRAVOVÁNÍM JSME BYLI VELICE SPOKOJENI.

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R19)

Luckaryb 07.11.2019

Velmi pěkné ubytování, prostorné pokoje, velká koupelna. Lázně a wellnes pěkné, čistota. Pěkný saunový komplex , který je rozdělen pro děti a dospělé. Slabší bylo jídlo, snídaně pořád stejné, večeře nám nechutnaly. Některé kombinace jídel se nedali jíst. Obsluha příjemná.

8 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R19)

Kamila Cebáková 08.9.2019

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R19)

Kristyna Homsi 30.7.2019

Spokojena jako vzdy. Hotel krasny, velmi prostorne pokoje i koupelna. Uzasne vyziti v hotelu pro dospele i deti. Vyborna kuchyne. Moc dekuji. Jela bych znovu.

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R19)

Pavel Orendáš 15.7.2019

Spokojenost - vše v pořádku. Služby na vysoké úrovni - čistota, stravování.
Lehký oběd v ceně bylo příjemné překvapení.
Bezplatné uložení kol v garáži.

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R18)

Jiří a Šárka Mikettovi a Toníček Boženík 19.8.2018

Skvělé, vše bylo skvělé. Jen jsme byli v konečném vyúčtování zaskočeni, že jsme platili tzv. lehké obědy, které měly být v ceně - asi chyba ze strany hotelu, nikoliv ze strany cestovní kanceláře. Ale cca 600,- Kč za 3 osoby za týdenní pobyt je v poměru poskytnutých služeb cestovní kanceláře ATIS, zejména ochotou a vstřícností paní Pavly Hanáčkové a personálu hotelu mizivá částka.
Děkujeme za nádhernou dovolenou. Všem doporučujeme Zalakaros, hotel Karos a služby cestovní kanceláře ATIS. Již několik let s touto cestovní kanceláří jezdíme na dovolenou, nikdy jsme nebyli zklamáni.

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R17)

Andrea 19.9.2017

Krásný hotel, stravování dobré. Nevýhoda - personál většinou neovládá angličtinu (němčina bez problémů).

10 Hodnocení

KAROS SPA - Zalakaros (Z0570R17)

Klára K. 14.8.2017

Byli jsme zde již podruhé, tentokrát do jiného hotelu a byli jsme velice spokojeni. Ubytování bylo perfektní. Byli jsme 2 dospělé osoby a 2 malé děti. Pokoj byl prostorný, ložnice oddělená posuvnými dveřmi, hezká a prostorná koupelna. Pokoj byl čistý, každý den chodil úklid. Jídlo bylo perfektní, snídaně každý den stejné, ale pěkný výběr, nechybělo ani ovoce. Večeře perfektní, formou bufetu, jídla dostatek, stále doplňovali, nemuselo se na nic čekat.
Hotel má venkovní i vnitřní bazény i pro malé děti, sauny, ledovou komoru. Všude bylo čisto.
V blízkosti termální lázně, kde je plno vyžití pro malé děti i dospělé.Městečko je pěkně čisté, dají se podnikat i výlety, krásné výlety jsou mašinkou po městě či do Bůvolí rezervace a Malý Balaton.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

SLEVA až 15% za vč. nákup

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Karos Spa Zalakaros:
- bazénový a saunový svět
- léčebné procedury, masáže
- termální lázně v bezprostřední blízkosti
- vhodné pro rodiny s dětmi

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází 400 m od centra města v bezprostřední blízkosti termálních lázní. V blízkosti jezero Balaton.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, bar, 2 dětské herny, fitness, výtah, BAZÉNOVÝ SVĚT - 5 vnitřních (plavecký, zážitkový, perličkový, dětský a termální) a 2 venkovní bazény (plavecký, zážitkový) , SAUNOVÝ SVĚT - finská, infrasauna, bio sauna, parní lázeň, ledová jeskyně. Možnost léčebných procedur, masáží, rybí pedikúra. Dále cyklistika, jízda na koni, rybaření, tenis a další.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje SUPERIOR PLUS s možností přistýlky, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, trezor, Wi-Fi, balkon.


POZN. Ve 2-lůžkovém pokoji s přistýlkou je povolená obsazenost max. 2 dospělí a 1 dítě do 13,99 let.
Pokoje s výhledem na bazény na dotaz.

FORMA STRAVY

Polopenze

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.

Děti zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 15% za včasné knihování 120 a více dnů před nástupem na pobyt.
SLEVA 10% za včasné knihování 90 a více dnů před nástupem na pobyt.

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelové vnitřní a venkovní bazény: plavecký bazén (vnitřní) 29ºC, zážitkový bazén (vnitřní) 33ºC, perličkový bazén (vnitřní) 34ºC, dětský bazén (vnitřní) 33ºC, termální bazén (vnitřní) 37ºC, plavecký bazén (venkovní) 27-28ºC, zážitkový bazén (venkovní) 32-33ºC

Termální lázně (200 m) :
Léčebné centrum: 1x léčebný sedací bazén venkovní, 1x léčebný sedací bazén krytý, 1x termální sedací bazén krytý, 1x termální jacuzzi krytá, lehátka.

Kryté lázně: 2x léčebný sedací bazén krytý, 1x termální bazén krytý, bazén pro trakce, lehátka, svět saun: 2 finské sauny, parní sauna, ponorný bazén, prostory k odpočinku.

Termální a zážitkové lázně: 1x relaxační bazén venkovní, 1x dětský zážitkový bazén venkovní, 1x dětský bazén se skluzavkou venkovní, 1x relaxační bazén krytý, 1x plavecký a relaxační bazén krytý, 1x dětský zážitkový bazén krytý, 1x bazén, do kterého směřuje skluzavka, velká zážitková skluzavka (tobogány), finská, aromatická a světelná terapeutická sauna, ponorný bazén, parní kabina zdarma, lehátka.

Termální koupaliště: 1x léčebný sedací bazén venkovní, 1x termální bazén venkovní, 1x víceúčelový rodinný bazén venkovní, 1x dětské brouzdaliště venkovní, 1x plavecký, sportovní bazén venkovní, 1x bazén s umělým vlnobitím venkovní, 1x bazén se skluzavkou venkovní.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,60 Eur/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

4 Eur/ den, garáž 7 Eur/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Lázeňské a léčebné centrum - možná konzultace se specialistou, balneo-, hydro-, mechano-, oxygen-, magnetic- a elektoterapie, inhalace, gymnastika, physioterapie, speciální balíčky a další.

Vybavení pro děti (zdarma): dětská postýlka, vanička, ohřívač lahví, hrací koberec, nočník, dětský nádstavec na WC

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Visa Electron, American Expres, Maestro, JCB.

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

- přímo u hotelu je možnost si dobít Vaše elektroauto
- elektrostanice disponuje typem konektoru: Mennekes

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná stanice). Z nádraží jezdí každé 2 hodiny přímý spoj do stanice Nagykanizsa. Z vlakového nádraží pěšky (taxi) na autobusové (1,9 km). Z autobusového nádraží jezdí každých 40 minut autobus (6415) do stanice Zalakaros, autóbusz-állomas. Autobusem (6420) na zastávku Zalakaros, fedett fürdő. Hotel je od zastávky vzdálený asi 500 m.

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 11 h.
Cesta vlakem z Brna s 1 přestupem trvá cca 8 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 130 m na vlakové nádraží Budapest- Kelenföld, odtud vlakem do stanice Budapest-Deli. Z nádraží jezdí každé 2 hodiny přímý spoj do stanice Nagykanizsa. Z vlakového nádraží pěšky (taxi) na autobusové (1,9 km). Z autobusového nádraží jezdí každých 40 minut autobus (6415) do stanice Zalakaros, autóbusz-állomas. Autobusem (6420) na zastávku Zalakaros, fedett fürdő. Hotel je od zastávky vzdálený asi 500 m.

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 10 h 30 m.
Cesta autobusem z Brna se 2 přestupy trvá cca 7 h 40 m.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 569,4 km, z Českých Budějovic: 514,6 km, z Brna: 369,3 km, z Ostravy: 544,2 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

FREYA - Zalakaros
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel FREYA - Zalakaros

Maďarsko Termální lázně

Hotel se nachází v centru města Zalakaros v sousedství lázní, v parku. Jezero Balaton cca 40 km.

● HOTEL PROPOJENÝ S TERMÁLNÍMI LÁZNĚMI GRÁNIT

polopenze

Z0554R24

od 2 090 Kč / noc
8,4 Detail
MenDan - Zalakaros
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel MenDan - Zalakaros

Maďarsko Termální lázně

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel **** Superior se nachází v centru města Zalakaros, přímo vedle termálních lázní Gránit.

VSTUP DO AQUALANDU

polopenze

Z0615R24

od 2 390 Kč / noc
10,0 Detail
PARK INN - Zalakaros
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PARK INN - Zalakaros

Maďarsko Termální lázně

hotel Park Inn**** se nachází v lázeňském městě Malého Balatonu Zalakaros, cca 17 km od města Hévíz. V blízkosti ZOO "Zobori Kalandozoo" v Zalaszabar ...

HOTEL PROPOJEN S TERMÁLNÍMI LÁZNĚMI GRÁNIT * VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI

all inclusive

Z0699R24

od 2 620 Kč / noc
9,7 Detail