THERMAL HOTEL BALANCE - Lenti - Maďarsko - Termální lázně

Hotel THERMAL HOTEL BALANCE - Lenti (Z0698R23)
+

Maďarsko > Termální lázně
Strava polopenze
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
Klimatizace
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol:
Krytý bazén:
Bazén - koupaliště:
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 400 m
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Lenti

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lenti Thermal Spa and Szent György Energy Park
Voda v lázních Lenti je 40 000letá léčivá voda s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku.
Zábavu zde najdou všechny věkové kategorie.

Vzdálenost z Prahy: 573 km
Vzdálenost z Brna: 369 km
Vzdálenost z Ostravy: 515 km

Vybavení areálu:
Termální a lázeňské oddělení nabízí se svými 5 venkovními a 4 vnitřními bazény možnosti relaxace pro všechny členy rodiny každý den v roce. Lázně se skládají ze 3 jednotek - vnitřní lázně, plážové lázně a sauna. Na oddělení najdete vše v repertoáru od plaveckých a zážitkových bazénů, dětských a kojeneckých bazénů až po léčebné a hydromasážní bazény.
Určujícím léčivým faktorem našich lázní je léčivá voda.
Plavecký bazén: 26-28 °C
Lázeňský bazén (s léčivou vodou): 36-38 °C
Hydromasážní bazén: 36-38 °C
Výukový bazén: 32-34 °C
Dětské brouzdaliště: 33 °C

Léčebná voda
Složení: Draslík, Sodík, Ammonium, Vápník, Hořčík, Žehlička, Lithium, Chlorid, Bromid, Fluorid, Síran, Hydrogenuhličitan, Sulfid, Fosfát.

Indikace (doporučuje se): k léčbě pohybových potíží, páteře (krk, záda, pas), beder, kloubů (rameno, loket, ruka, kyčle, koleno, kotník) zánětlivá a opotřebitelná onemocnění.

Kontraindikace (nedoporučuje se při): Horečný stav, těhotenství, infekční choroby, otevřené rány, kožní onemocnění, poruchy menstruačního krvácení, náhlé mdloby, akutní zánět štítné žlázy, extrémně vysoký krevní tlak, maligní rakovina, po léčbě ozařováním a chemoterapií…

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: 20 minut, lze během dne několikrát opakovat.

Omezení pro děti: Bazény s léčivou vodou se nedoporučují dětem do 14 let.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

THERMAL HOTEL BALANCE - Lenti (Z0698R19)

Táborská Jitka 04.4.2019

Velice spokojeni s ubytováním, stravování kvalitní. Vzhledem k tomu, že bylo před sezónou a špatné počasí, nebylo možné uskutečnit žádné výlety.

10 Hodnocení

THERMAL HOTEL BALANCE - Lenti (Z0698R17)

23.11.2017

V hotelu se službami jsme byli spokojení, WiFi na pokoji, pokoje čisté s denním úklidem. Strava průměrná.Co se týče wellnesu přímo v hotelu byl podprůměrný. Podávané ovoce během dne jsme neviděli a odpolední koláč byl spíše lákadlem ke koupě kávy. Zato nás příjemně překvapil lázeňský wellnes. Co se týče poměru služeb a ceny je spíše dražší.

7 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

HOTEL PROPOJEN S TERMÁLNÍMI LÁZNĚMI

URČITĚ OCENÍTE

Proč Thermal Hotel Balance v Lenti:
- hotel propojen s termálními lázněmi
- wellness a relaxace
- vhodné pro rodiny s dětmi

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Thermal Hotel Balance**** se nachází v jihozápadní části Maďarska, v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic. Hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace se zimní zahradou, lobby bar, Wi-fi, půjčovna kol, hole nordic walking, dětská herna a hřiště, parkoviště. Wellness centrum (ve 4.patře) - zážitkový bazén, sauny (aroma, finská, infa, parní lázeň), masáže, fitness.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (28 m²), některé s možností přistýlky, Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, klimatizace, většina s balkonem (CK negarantuje)
POZN. Rodinné ubytování (propojené dva 2-lůžkové pokoje) na dotaz.

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! V hotelu není možná platba v eurech v hotovosti. Platba v hotovosti v HUF, platební nebo kreditní kartou. - Od 1.3.23 je platba v hotovosti v eurech opět možná (bude využíván směnný kurz stanovený hotelem).

Z důvodu údržby nebude zážitkový bazén od 9. ledna 2023 do 28.2.2023 v provozu. Hotelové wellness však bude otevřeno denně s dlouhou otevírací dobou. (9:30-21:00). Hoteloví hosté dostávají jako kompenzaci 2x denně vstup do saunového světa v termálních lázních.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

* hotelové wellness (zážitkový bazén, sauny - aroma, finská, infra a parní lázeň)

* lázně Therme Lenti a St. George Energy Park
- 7 krytých bazénů (o teplotě 28°C až 38 °C) a 5 venkovních bazénů (o teplotě 30°C až 38°C) - zážitkový, plavecký, dětský a léčivý bazén, s dětskými a obřími skluzavkami a jeden napůl krytý bazén s hydro-masážními a zážitkovými prvky
- svět saun (za poplatek) v krytých lázních v samostatné části – 2x finská sauna, 1x aromatická sauna, 1x infra sauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory s lehátky
- krytý zážitkový svět (teplota vody 30°C až 38 °C) - zážitkový bazén s obří i dětskou skluzavkou, dětské brouzdaliště, termální zážitkový bazén s masážními lůžky, gejzíry, krční sprchy, perličkové sedačky atd.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

500 HUF/ osoba od 18 let/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

1000 HUF/ auto/ noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná stanice), odtud vlakem do stanice Zalaegerszeg. Přestoupíte na vlak do stanice Lenti. Hotel je od stanice vzdálený asi 400 m.

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 11 h a 40 min.
Cesta vlakem z Brna se 2 přestupy trvá cca 8 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 130 m na vlakové nádraží Budapest-Kelenföld, odtud vlakem do stanice Zalaegerszeg. Přestoupíte na vlak do stanice Lenti. Hotel je od stanice vzdálený asi 400 m.

Cesta autobusem z Prahy se 3 přestupy trvá cca 11 h a 25 min.
Cesta autobusem z Brna se 3 přestupy trvá cca 8 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny