VULKÁN WELLNESS HOTEL & CAMPING - Celldömölk - Maďarsko - Termální lázně

Hotel VULKÁN WELLNESS HOTEL & CAMPING - Celldömölk (Z0693R24)

Maďarsko > Termální lázně
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 10 €/ den (pouze malé rasy)
Internet:
Restaurace v objektu
Kavárna
Fitness
Termální lázně:
Železniční stanice: 2,3 km
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Celldömölk

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Léčebné a zážitkové lázně Vulkán Fürdő se nacházejí v západním Maďarsku, v městečku Celldömölk, na pěkném místě přímo pod vulkanickým vrchem Ság-hegy. Návštěvníky očekávají s 8 vnějšími a vnitřními bazény s celkovou vodní plochou 1600 m2 a kvalitními doplňkovými službami.


Vzdálenost z Prahy: 469 km
Vzdálenost z Brna: 269 km
Vzdálenost z Ostravy: 432 km


Vybavení areálu:
bazény v celoročním provozu: plavecký bazén (25 m, 25-27 °C), víceúčelový bazén (30 °C), léčivý bazén (36-37 °C) s masážními tryskami, bazén s vířivkou a tryskami (33-34 °C) a ochlazovací bazén (10-12 °C)
bazény v sezónním provozu: dětský bazén se skluzavkami, baby bazén a zážitkový bazén s vodními atrakcemi
další atrakce: skluzavky, Saunový svět se 4 saunami a parní kabinou, solná jeskyně, masáže, kosmetický salon, venkovní sportovní hřiště a restaurace


Léčebná voda:

Složení: draslík, vápník, hořčík, lithium, jod, chlor, fluor a brom

Indikace (doporučuje se): opotřebení kloubů, chronické poruchy metabolismu, dna, bolesti svalů a šlachy kolem kloubů, chronické zánětlivé revmatická onemocnění, pooperační rehabilitace po ortopedických a traumatologických zákrocích, bolesti dříku a bolesti vyzařující z bederní oblasti, poruchy rovnováhy, poruchy držení těla, stres a vyčerpání

Kontraindikace (nedoporučuje se při): věk do 12 let těhotenství, akutní zánětlivé onemocnění kloubů, zhoubné nádory, infekční onemocnění a horečnaté stavy, vážně srdečně-cévní onemocnění, selhání srdce, neléčený vysoký krevní tlak, onemocnění štítné žlázy, astma, trombóza a zánětlivá onemocnění žil, rozsáhlé otevřené rány, epilepsie a onemocnění spojené se ztrátou vědomí

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: max. 20 min.

Omezení pro děti: Lázeňská léčba se nedoporučuje pro děti do 12 let.

Hodnocení hotelu (16 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R23)

Vladimír z Pejřimova (to je u Kojčic) 29.11.2023

Dobrý den,
náš opakovaný pobyt se opět vydařil, neb počasí bylo na toto roční období skvělé, ubytování bez chybičky, personál milý a starostlivý, jen to stravování se malinko pohoršilo, proto (možná až příliš přísně) půl bodíku dolů, jinak by to bylo za plný počet. Ale musím zdůraznit, že zhoršení v žádném případě nebylo v kvalitě, ta je stále skvělá, ale jen v pestrosti nabíky oproti minulým pobytům. Snad, a doufáme že ano, to bylo zapříčiněno malou obsazeností hotelu a možná i k nim dorazil všeobecně u nás rozšířený hit - šetřit, šetřit, šetřit, za každou cenu. Ale nám to pobyt nezkazilo, naopak se opět moc líbilo. Určitě také proto, že v lázních bylo málo návštěvníků, což je za nás skvělé.
Děkujeme a těšíme se na příště.

9 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R23)

Jan Jurczo 28.9.2023

Ticho, klid, přijemny personal, vyborne jidlo, bohužel některe termalni bazeny během pobytu uzavřeli - nevime proč,pokoj pěkny ale bylo by třeba doladit uklid (pavučiny, prach atd.), z přijemneho města Celldomolk dycha historie a čistota,krasna tržnice, vylet na vulkan je baječnou prochazkou.

7 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R23)

Doskočilová 16.8.2023

Ubytování v mobilhome, prostorný a plně vybavený. K dispozici ručníky a osušky, župany chyběly. Parkování u mobilhome v ceně. Wiffi v ložnicích slabá, v obývacím prostoru ok. Areál lázní přístupný celý den, lehátka za poplatek 1000 HUF. V jedné části bazény pro dospělé a v druhé pro děti, klidné místo. Občerstvení uvnitř i venku přijímá platební karty i hotovost. Všude čisto. Termální bazén z části zastřešený. K dispozici přístřešky, slunečníky a stín vzrostlých stromů. Doobjednané snídaně a večeře chutné, velká výběr, formou bufetu v hotelové jídelně, vše doplňováno. Míst dostatek. Sauny a wellness jsme vzhledem k teplotám nevyužili. Možnost si zdarma zahrát kulečník, šipky, stolní fotbálek. Po celý den možnost zakoupení kávy, pití a zákusků i v baru hotelu. K dispozici je i vybavený dětský koutek - nevyužili jsme. V městečku dostatek nákupních možností, např. Tesco, Penny. Ceny jako v Čechách. Personál skutečně anglicky moc neumí, s němčinou je na tom lépe.

9 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R23)

Radka Brancovská 11.8.2023

Se vším jsme byli spokojeni, uvítali jsme zejména menší počet návštěvníků termálních lázní.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R22)

Šárka 09.10.2022

Příjemný personál, skvělé služby, vynikající sauny.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R22)

Pavel 25.8.2022

Termální lázně menší, klidné, příjemné.
Ubytování v mobilhoumu pěkné, čisté, kladně hodnotím hlavně klimatizaci a parkování přímo u mobilhoumu.
Celkově spokojenost.

8 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R22)

Eva Taufarová 01.7.2022

Velmi příjemný hotel a výhodou je propojení s lázeňskými bazény. V tomto hotelu jsme byli již po druhé.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R21)

Vladimír 31.10.2021

Dobrý den,s pobytem v hotelu JUFA jsme byli velice spokojeni, ubytování bylo velmi pěkné, čisté, kuchyně velmi dobré kvality, pestrá, v dostatečném množství, záviselo na chuti a náladě. Lázně jsou příjemné, bez atrakcí, návštěvníků bylo poskrovnu, což jsme chtěli. Návštěvníků bylo více z kempu (karavany), než z hotelu. Personál příjemný, ochotný, denní úklid bezchybný.
Do městečka pěší procházkou každý den alespoň na čumendu takřka povinnost. Kráter místní sopky sice autem, ale doporučujeme, stojí za to vidět.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R21)

Šárka 06.10.2021

Se službami hotelů v Maďarsku jsme byli vždy spokojeni. Nyní jsme byli poprvé v pocovidové době. Pokoje čistě uklízené, pěkné. Personál v restauraci - vždy jsme byli zvyklí na úsměvy, milé jednání - to nám nyní chybělo. U snídaně nedoplňovali sami, ale vždy až na opakované vyžádání. Doplňovala paní, která přijela s vozíkem na kterém měla nachystané tácy s potravinami, oblečená byla v ošumtělé teplákovce. Nepůsobila dobrým dojmem. U veškerého personálu mi chyběl úsměv.
V šatnách termálních lázní nečistá podlaha.

Děkujeme za Vaše připomínky, které jsme zaslali na hotel.
Tým CK ATIS

7 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R21)

Taufarová Eva, Plzeň 10.9.2021

Ubytování, stravování i propojení s wellness výborné. Jen je daleko do městečka, klidnější místo, v blízkosti žádné jiné restaurace.

8 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R21)

Přemysl Turek,Opava 26.8.2021

Příjemné prostředí,krásné ubytování,vstřícný personál,pestrá a bohatá strava,spokojennost s pobytem.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R19)

Netoličková Růžena 11.7.2019

Velice dobré ubytování, kvalitní kuchyně,celé termální lázně v pohodě.Je to malé ale dostačující.
Dokonce jsme zjistili ,že termální voda má opravdu dobrý účinek na kosti,manželovi odstranila bolest v noze.
V okolí městečka je plno míst,která můžete navštívit.Dobré vlakové spojení až k Balatonu:) a i do jiných historických měst,prostě dobře položené městečko.

Určitě doporučujeme vylézt na vulkán,je to zajímavé místo s krásným výhledem a navštívit také muzeum vulkánu.
Kdo hledá klid a dobré služby je to přesně toto místo.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R19)

Mgr. Hana Pistorová 27.2.2019

V tomto hotelu jsme byli vcelku spokojeni. Čisté prostředí, vstřícný personál, dobré a dostatečné jídlo. Dvě připomínky však přesto máme. Zaplatili jsme si pokoj s balkonem či s terasou, byl nám však poskytnut pokoj pouze s oknem. Jako kompenzace nám byl podán jeden nápoj k večeři zdarma, což jsme přijali spíše s úsměvem než s uspokojením. Nic méně jiná možnost nebyla. Druhý problém nastal při placení konzumace při odjezdu, kdy nám byl předložen jeden účet správný, potvrzený naším podpisem, ale další účet s vyšší konzumací bez našeho podpisu. Naštěstí se dobře domluvíme německy, takže jsme byli schopni svoji připomínku obhájit a zaplatili jsme pouze to, co jsme opravdu zkonzumovali. Nic méně jsme si v klidném prostředí tohoto hotelu odpočinuli a na dovolenou tam vzpomínáme v dobrém.

6 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R17)

Krainová Vlasta 17.8.2017

S pobytem jsme byli spokojeni, není co vytknout.Vyhovovalo nám, že se jedná o celkem malý komplex, kde nebylo tak rušno.

10 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R17)

Mencl 05.6.2017

V katalogu CK uváděné vybavení hotelu - "šipky" - nejsou a nikdy nebyly. Podíl českých turistů by si zasloužil alespoň jeden český TV program. Stravování na dobré úrovni, vč.výborných zmrzlin. Ubytování výborné - jde o nový hotel rakouského řetězce. Důchodci nad 65 let mají městský autobus, který zajíždí i k vulkánům (hotel i horu), zdarma.

8 Hodnocení

JUFA VULKAN THERMEN RESORT - Celldömölk (Z0693R17)

Hana Krausová 19.5.2017

Pobyt v hotelu byl příjemný, pokoje čisté, strava chutná a všeho bylo dost. K bazénu taky nemáme výtku, ale jediná výtka je špatná domluva s recepční. Jinak spokojenost.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

HOTEL PROPOJEN S TERMÁLNÍM AREÁLEM
(původní název JUFA VULKAN...)

URČITĚ OCENÍTE

Proč Vulkán Wellness Hotel & Camping v Celldömölk:
- hotel propojen s termálním areálem
- wellness a relaxace
- vhodné pro rodiny s dětmi

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel **** (původní název JUFA Vulkan Thermen Resort) se nachází přímo v termálních lázních ve městě Celldömölk nedaleko vyhaslé sopky Ság-Hegy, cca 20 km od Sárváru. Lázeňské město Celldömölk, v němž byl termální pramen o teplotě cca 72°C objeven teprve nedávno, patří mezi dosud neznámé oblasti na jihu Malé uherské nížiny.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a kavárna s terasou, Wi-Fi internet v celém hotelu, fitness, kulečník, dětská herna, umělé travnaté hřiště, parkování. Hotel je propojen s termálními lázněmi Vulkan.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon nebo terasa.
(přistýlky na dotaz)
b) MOBILHOME pro max. 6 osob, Spr.+WC, 2 ložnice, obývací prostor s rozkládací pohovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, ručníky, ložní prádlo, klimatizace, terasa

CELKOVÁ KAPACITA

40 pokojů v hotelu, 24 mobilhome

FORMA STRAVY

Hotel: polopenze
Mobilhome: bez stravy

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Až dvě děti do 3,99 let ZDARMA.
Děti zdarma povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

*SLEVA 7=6 pro ubytování v MOBILHOME
POZN. *SLEVA neplatí v době maďarských svátků 29.03.- 01.04.; 17.05.- 21.05. a 28.10.- 04.11.2024

UPOZORNĚNÍ

V době maďarských svátků 29.03.- 01.04.; 17.05.- 21.05. a 28.10.- 04.11.2024 cena a kapacita na dotaz.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Termální lázně Vulkan (vodní plocha 1600 m²) - krytý plavecký bazén (25 m), krytý výukový bazén 30°C, krytý termální léčivý bazén 33-34°C, sedací bazén s léčivou vodou 36-37°C (venkovní a vnitřní), venkovní dětský bazén se skluzavkou 30-32°C (letní provoz), dětský bazén 28-30°C (letní provoz), zážitkový bazén o rozloze 560 m² (letní provoz).
Sauna, parní kabina, relaxační zóna. dále v areálu kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, solárium, léčebné procedury, masáže, půjčovna kol, hřiště na míčové sporty.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Pobyt bez stravy začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním mobilhomu do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

550 HUF/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

10 €/ noc (pes nesmí do restaurace a termálních lázní)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná zastávka). Z nádraží jezdí každé 2 hodiny přímý spoj do stanice Celldömölk. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,3 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 10 h.
Cesta vlakem z Brna s 1 přestupem trvá cca 7 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 130 m na vlakové nádraží Budapest- Kelenföld, odtud vlakem do stanice Budapest-Deli. Z nádraží jezdí každé 2 hodiny přímý spoj do stanice Celldömölk. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,3 km (taxi).

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 10 h a 20 min.
Cesta autobusem z Brna se 2 přestupy trvá cca 7 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies