HUNGUEST BÜK - Bükfürdö - Maďarsko - Termální lázně

Hotel HUNGUEST BÜK - Bükfürdö (Z0537R23)

Maďarsko > Termální lázně
Strava all inclusive
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Fitness
Parkoviště
Golf:
Krytý bazén:
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bükfürdö

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Bükfürdő Thermal & Spa jsou maďarské termální lázně v malebném městečku Bük nedaleko rakouských hranic. Je to komplex léčebných bazénů a vodního zábavního parku, do kterého ročně zavítají tisíce turistů a lázeňských pacientů. Mapa lázní.


Vzdálenost z Prahy: 450 km
Vzdálenost z Brna: 250 km
Vzdálenost z Ostravy: 390 km


Bazény s léčivou vodou:

malý léčivý bazén I. (krytý, 37-39 °C), malý léčivý bazén II. (krytý, 30-32 °C),
velký léčivý bazén I. (krytý, 36-38 °C), velký léčivý bazén II. (krytý, 34-36 °C),
bazén Svatého Klementa (částečně krytý, 34-36 °C), bazén pro cvičení pod vodou (krytý, 33-35 °C),
bazén srdce (otevřený, 33-35 °C), venkovní léčivý bazén (částečně krytý,
33-35 °C)

Dětské bazény:
dětské brouzdaliště (krytý, 31-33 °C), jeskyně žraloků (krytý, 32-34 °C),
vodní hřiště Veverčák Ota (otevřený), brouzdaliště Medvídek (otevřený,
28-32 °C), bazén Delfín (otevřený, 27-30 °C)

Plavecké bazény:
velký plavecký bazén (otevřený, 22-26 °C), výukový bazén (otevřený,
26-28 °C)

Další atrakce: sportovní plochy pro plážový volejbal, street ball a fotbal, odpočinkové prostory s lehátky, dravá řeka, chill zóna s houpacími sítěmi
a dětská hřiště v přírodně stíněném parku


Léčebná voda

Složení: více než 15000 mg/l minerálních látek, včetně draslíku, sodíku, čpavku, vápníku, hořčíku, železa, manganu, lítia, mají jedinečně pozitivní účinek na organismus

Indikace (doporučuje se): vápenatění (spondylosis), osteoartritida (arthrosis), osteoporóza (osteoporosis), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy a zažívací potíže

Kontraindikace (nedoporučuje se při): vážná srdce-cévní onemocnění, trombóza, maligní nádory, TBC, akutní zánětlivá onemocnění a těhotenství

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: max. 20 min.

Omezení pro děti: Dětem mladším 14 let je zakázán vstup do bazénů s léčivou vodou, prostorů pro speciální léčebné procedury a saunového světa.

Hodnocení hotelu (26 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

HUNGUEST BÜK - Bükfürdö (Z0537R23)

Jarek 25.9.2023

Super

9 Hodnocení

HUNGUEST BÜK - Bükfürdö (Z0537R23)

Pospíšilovi 24.7.2023

Dovolená v nově zrekonstruovaném hotelu se nám líbila. Na recepci jsme se dobře domluvili česky, také v restauraci byly popisky pokrmů i v českém jazyce. Ocenili jsme velmi širokou nabídku chutných jídel. Pokoj byl pěkný, prostorný, čistý, dobře vybavený. V koupelně jsme mohli využít elektrický radiátor na sušení plavek. Rádi se zase příště vrátíme :-)

10 Hodnocení

HUNGUEST BÜK - Bükfürdö (Z0537R23)

Evžen Rybák 07.3.2023

Ubytování a jídlo bylo super. Bazény také, jen přístup k saunám není bezbariérový a to ještě byla nefunkční parní sauna.

8 Hodnocení

HUNGUEST BÜK (bývalý hotel Répce) - Bükfürdö (Z0537R22)

eva 10.10.2022

Spokojenost, hotel je po modernizaci super, kvalita a výběr jídel na vysoké úrovni, personál jak na recepci tak v jídelně ochotný a milý.

9 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Marie Svobodová 22.11.2019

Služby cestovní kanceláře, prefektní.
Mile nás překvapilo, že v hotelu mluvili česky, jídlo vynikající, obsluha milá, vše proběhlo bez problémů, lázně krásné, opravdu jsme si to užili

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

15.10.2019

Jídlo nezklamalo, s ubytováním jsme měli trochu problém a to v tom, že matrace byly hodně proležené a v zásadě nevyhovující.

6 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Jitka Gottwaldová 26.9.2019

Byla to skvělá dovolená. Nemám co vytknout. Čistota, vstřícné a milé jednání personálu. Jistě se budeme rádi vracet.
Děkujeme. Jitka

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Irena Orságová, Ostrava 27.8.2019

Byli jsme velmi spokojeni, koupaliště s termálními bazény skvělé, od loňska, kdy jsme tam byli poprvé, došlo k úpravám a vylepšení některých částí koupaliště. Ubytování výborné, standardní, jídlo skvělé, forma bufetu bezvadná. Navíc v hotelu byla téměř denně večer hudba s mezinárodními šlágry v produkci hudebníka se syntetizátorem a občas i jiná vystoupení, např. operetní umělkyně, což bylo velmi příjemné, protože v okolí není příliš mnoho atrakcí. Jen mě mrzí, že na rozdíl od jiných zemí personál skoro neuměl cizí jazyky. Na recepci snad trochu, ale např. personál v jídelně absolutně nic. Sice občas používali několik nacvičených českých výrazů, ale pochybuji, že by byli schopni řešit něco složitějšího v češtině. Celkově však pobyt z pohledu staršího člověka (nad 60 let) hodnotím vysoce kladně jako výbornou relaxaci.

8 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

10.7.2019

Pobyt v Maďarsku dle voucheru č. 596771 v hotelu Répce - lázních Bükfürdö v době od 23. do 30.6. se nám líbil. Vše bylo v pořádku až na dvě věci. V hotelu by bylo potřeba vyměnit okna. Hlavním problémem bylo, že bohužel až po návratu domů jsme zjistili, že z toaletní taštičky uložené ve skříňce se nám ztratily hodinky Boccia Titanum v ceně přes 5 000,- Kč a náramek. Je to s podivem, protože pánské hodinky Zeppelin a fotoaparát Olympus ležely na skříňce a ty se neztratily. Z toho vyplývá, že někdo z personálu (pokojských) se zřejmě hrabal ve skříňkách v uložených věcech.
S pozdravem
Tomáš Koudelka a Alena Koudelka Veselá

Vážení manželé Koudelkovi,

velmi nás mrzí nepříjemnost s hodinkami a náramkem, ale bohužel takto zpětně již nemůžeme tuto skutečnost prověřit, vždy se bude jednat o tvrzení proti tvrzení bez objektivních důkazů. Můžeme pouze vedení hotelu na tuto skutečnost zpětně upozornit, což samozřejmě uděláme.

Omlouváme se za tyto nepříjemnosti. S hotelem Répce Bükfürdö spolupracujeme již velmi dlouho a nikdy jsme podobnou nepříjemnost nemuseli řešit, takže nás toto velmi překvapuje.

Děkujeme Vám za upozornění a budeme tedy vedení hotelu o této skutečnosti informovat.
Za CK ATIS a.s.
Hana Tomčíková

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Pohanka Václav + Dvořáková Věra 30.6.2019

Ubytování-spokojenost, i přes velké vedro.Na pokoji byl k dispozici větrák.Pokoj denně čistě, perfektně uklizen.Stravování-naprosto vynikající,opět změna k lepšímu oproti našemu minulému pobytu, personál ochotný, rychlý, pozorný.Jen bychom ocenili více větších hrnků na čaj.Během našeho pobytu jsme zažili i 2 x gardenparty -luxusní zážitek!
Jedinou chybou na pobytu bylo, že jsme neměli k dispozici župany, jako mnoho let dosud.Vezli jsme si je s sebou,protože jsme to naštěstí věděli, zabraly půl kufru a k našemu překvapení např. klienti CK Hungariatour je normálně měli k dispozici.Je to škoda, protože toto opatření vede k tomu, že se po hotelu pohybují hosté v plavkách, v osuškách a jinak nevhodně oblečeni, protože si nechtějí za poplatek na recepci župany půjčovat.

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Vlastimil Staněk 12.4.2019

Vše proběhlo výborně, thermální lázmě jsme si moc užili. Hotel příjemný, jídlo výborné, personál milý a ochotný. Drobným nedostatkem byla malá kapacita výtahů - jeden byl mimo provoz. Měli jsme pokoj 712 směrem na východ, trochu byl slyšet nějaký ventilátor - asi z prostory restaurace nebo kuchyně. Ake jinak vše OK.

9 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R19)

Radek 25.3.2019

Byl jsem zde po druhé, a v konkurenci ostatních termálů v Maďarsku, jsem byl velmi spokojen.

9 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Miroslav Novotný 08.1.2019

Dobrý den. Omlouvám se opoždění. V termínu od 22.12- 28.12. 2018 jsem byl v Bukfurdu na hotelu REPCE. Po celý můj pobyt proběhlo vše v pořádku. Dostatek jídla, příjemné prostředí i personál. Potřeboval jsem tento příjemný relax. Jenom pro mě dlouhé cestování . Děkuji za zprostředkování k pobytu v Thermálech. Přeji krásné dny. S pozdravem Mirek Novotný

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Pohanka Václav 21.10.2018

1.Precizní spolupráce s vaší cestovní kanceláří, se všemi pracovnicemi, zvláště pak pí. Kaniokovou.
2.Ubytování přesně dle našeho požadavku-dostali jsme i číslo pokoje, které jsme si přáli.
3.Stravování - vynikající, za ta léta, co jezdíme do Répce, se moc zlepšílo, kvalita výborná, spousta ovoce, zeleniny, úžasné zákusky, perfektní obsluha.
4.Na recepci se krásně domluví česky - výhoda pro ty, co neznají žádný cizi jazyk.
5.Moc děkujeme a těšíme se na příští rok!!!

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Vladimír Placák 02.10.2018

S manželkou jsme byli opravdu spokojeni, počínaje ubytováním, čistotou a zejména kvalitou stravování.
Přálo i v této posezonní době počasí....
Museli jsme se pouze druhý den pobytu sami hlásit a připomenout na recepci hotelu na bonus v rámci programu +55 - odpolední možnost stravování v podobě polévek.

8 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Milan D. 14.7.2018

Atis pracuje spolehlivě.Kontakt s Atis je dobrý. Ubytování v 7. podlaží bylo zvoleno hotelem vhodným způsobem, v 7. podlaží byla odpočinková terasa. Strava se oproti dřívějším dobám zlepšila, její kvalita téměř srovnatelná se stravou v hotelu Repce Gold(který má o hvězdu více). Pobyt hodnotíme velmi pozitivně. M.D. a spol.

9 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Novotný 26.6.2018

Ubytování odpovídá ***hotelu , úklid pokoje dobrý , stravování velmi dobré. Polévkový bufet se osvědčil. Celková spokojenost. Doporučuji.

8 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

23.4.2018

Děkujeme. Byli jsme spokojeni, vše bylo v pořádku.

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

Jarysek 15.3.2018

Vše v pořádku, jen nás zaskočilo že v polopenzi není k večeři kromě vody ani jeden nápoj. Jinak jídlo dobré, personál ochotný, čisto....

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R18)

14.1.2018

6 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R17)

Dvořáková Věra a Václav Pohanka 11.6.2017

S pobytem jsme byli moc spokojeni, Bükfürdö je naše srdeční záležitost.Vícekrát jsme byli v Répce Gold,ale několikrát i zde v Répce a konstatovali jsme,že se zde velice zlepšilo stravování, tentokrát byla fakt perfektní obsluha na jídelně. Čistota na pokoji vzorná, měli jsme úžasný pokoj s vyhlídkou na strom plný havranů a jejich hnízd.Někomu vadilo jejich neustálé krákorání, ale my milujeme přírodu a máme z jejich pozorování úžasné zážitky.Říkali jsme si, zda by třeba příště nebylo možné objednat stejné číslo pokoje!?Též jsme velice uvítali, že je hotel nekuřácký.Děkujeme moc i za precizní jednání s vaší cestovní kanceláří.

9 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R17)

Jana Kohoutková 25.5.2017

S celým pobytem jsme byli maximálně spokojený, vyhovovala nám jak kvalita služeb hotelu, tak i strava. Vyšlo nám nádherné počasí celý týden, takže jsme pobyt měli spíše relaxační v bazénech, výlety jsme moc nepodnikali.
Protože nám po zdravotní stránce pobyt moc pomohl, domnívám se, že jsme zde nebyli naposledy.

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R17)

03.5.2017

Nádherný pobyt. Super velikonoční programy i gastronomie. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi, bohužel si musí zaplaitt vstup do zážitkové části.

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R17)

Tomáš 20.4.2017

Ubytování a stravování na očekáváné dobré úrovni, ale byl vypuštěný velký venkovní termální bazén z důvodu údržby tak bylo v lázních dost přelidněno ve venkovním bazénu, který byl v provozu. Služby CK Atis hodnotím 5 ptáky, určitě budeme služeb využívat častěji.

7 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R16)

Jaroslav Kűhnel 15.12.2016

Maximální spokojenost jak s pobytem,tak se stravováním,díky za katalog,už hledáme nový termín.

10 Hodnocení

RÉPCE - Bükfürdö (Z0537R16)

Věra Češková 28.10.2016

Celková spokojenost, personál,recepční velmi ochotní, domluva v českém jazyku, jídlo odpovídá hotelu se třemi hvězdami, všude čisto. Jen při příští objednávce budeme požadovat balkon. Pokoj
navíc neměl šatní skříně,ale závěsem oddělené police.

7 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ HOTEL RÉPCE a RÉPCE GOLD

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Hunguest Bük - Bükfürdö:
- NOVĚ zrekonstruovaný hotel Répce a Répce Gold
- hotely propojeny krytou chodbou s termálními lázněmi
- wellness a relaxace
- vstup do termálních lázní do I. a II. zóny v ceně

POLOHA UBYTOVÁNÍ

nově zrekonstruované hotely **** jsou situovány v tichém klidném prostředí, propojené s termálními lázněmi.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Východní křídlo (EAST WING / bývalý hotel Répce): recepce, restaurace, bar, fitness a sauny se sluneční terasou, Wi-Fi, výtah, parkoviště
Západní křídlo (WEST WING / bývalý hotel Répce Gold): recepce, restaurace, bar, wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek, Wi-Fi, výtah, parkoviště

V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, možnost jízdy na koni a výletů v kočáře.
Zajímavá místa: Szombathely, Sopron, Kőszeg, Velem, Bozsok...

KDE BUDETE SPÁT

Východní křídlo (bývalý hotel Répce): 2 - lůžkové pokoje EAST WING (některé s možností dětské přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, župan, klimatizace. Pokoje nemají balkon, pouze francouzské okno.

Západní křídlo: (bývalý hotel RÉPCE GOLD): 2 - lůžkové pokoje WEST WING (některé s možností dětské přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, župan, klimatizace, některé pokoje s balkonem (CK NEGARANTUJE).

Junior suite (pro max. 3 osoby), rodinné pokoje (propojené 2 pokoje) - na dotaz.

POZN. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.

CELKOVÁ KAPACITA

Počet pokojů: 189+171
Bezbariérový pokoj v obou křídlech (2 pokoje ve východním křídle a 2 pokoje v západním křídle).

FORMA STRAVY

All inclusive nebo Polopenze dle termínu.
POZOR!! Strava se podává v restauraci dle objednaného ubytování (východní nebo západní křídlo).

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Až dvě děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.
(první dítě na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko)
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

VÁNOCE

VÁNOČNÍ POBYT ZAHRNUJE:
ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, vč. slavnostního menu 24.12.)

BONUSY ZDARMA
- fitness a sauny ve východním křídle,
- účast na sportovních programech,
- vstup do termálních a zážitkových lázní (I. a II. zóna, mimo svět saun) dle počtu nocí (POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby a sezóny),
- župan,
- Wi-Fi na pokojích a baru,
- parkování

SILVESTR

SILVESTROVSKÝ POBYT ZAHRNUJE:
ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu), 31.12.2023 večerní gala večeře s nápojovým balíčkem a s půlnočním bufetem

BONUSY ZDARMA
- fitness a sauny ve východním křídle,
- účast na sportovních programech,
- vstup do termálních a zážitkových lázní (I. a II. zóna, mimo svět saun) dle počtu nocí (POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby a sezóny),
- župan,
- Wi-Fi na pokojích a baru,
- parkování

SLEVY A VÝHODY

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR!! V den příjezdu se hlaste na recepci východního křídla / EAST WING.
Od 04.08. do 22.12.2023 je pobyt ve východním křídle / EAST WING s ALL INCLUSIVE a v západním křídle/ WEST WING s polopenzí (pozn. 28.7.2023)

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Termální areál (propojen s hotelem krytou spojovací chodbou) - mapa ZDE.
Celkem 34 bazénů, na vodní ploše přesahující 5200 m²:
Kryté: léčebný bazén 37-39°C, léčebný bazén 30-32°C, trakce 34-36°C, léčebný bazén 36-38°C, léčebný bazén 34-36°C, bazén na vodní cvičení 33-35°C, plavecký bazén 28-30°C, Částečně kryté: léčebný bazén 34-36°C, léčebný bazén 33-35°C, Venkovní: 2x dětský bazén 28-32°C, venkovní bazén 26-28°C, plavecký bazén 22-26°C, 2x dětský bazén 27-30°C, 2x skluzný bazén 25-27°C, plavecký bazén 28-30°C, plavecký bazén 26-28°C
Zážitková část:
Kryté bazény: zážitkový bazén 32-34°C, perličkový bazén 34-35°C, dětský bazén 31-33°C, ponorný bazén 16-18°C, Částečně kryté: léčebný bazén 33-35°C, zážitkový bazén 31-33°C, Venkovní: zážitkový bazén 31-33°C, léčebný bazén 33-35°C.
V areálu lehátka, moderní dětské hřiště, sportovní hřiště (plážový volejbal, plážová házená, foot-tenis, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis).

POZN. lázních jsou zvedací zařízení pro handicapované v některých bazénech.

NEPŘEHLÉDNĚTE

V den příjezdu se hlaste na recepci východního křídla EAST WING.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. (Upozornění: v případě dřívějšího příjezdu - před 14.00 hod - bude na místě účtován příplatek 16 €/pokoj).
Na recepci hotelu se platí vratná kauce 2000 HUF nebo 7 Eur za čipové hodinky. POZOR! V případě, že budou čipové hodinky poškozeny, kauce se nevrací.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 €/noc (od 18 let)

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

V ceně

DALŠÍ SLUŽBY

Úschova kol: 9000 HUF (30 €)/ pobyt

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): 
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, American Expres a Maestro.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest Kelenföld, odtud vlakem do stanice Szombathely. Přestoupíte na vlak do stanice Bük. Autobusem (6702) na zastávku Bük, Bevásárlóközpont. Hotel je od zastávky vzdálený asi 2 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupem trvá cca 10 h a 30 min.
Cesta vlakem z Brna se 2 přestupem trvá cca 7 h a 20 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 130 m na vlakové nádraží Budapest-Kelenföld, odtud vlakem do stanice Szombathely. Přestoupíte na vlak do stanice Bük. Autobusem (6702) na zastávku Bük, Bevásárlóközpont. Hotel je od zastávky vzdálený asi 2 km (taxi).

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 10 h a 10 min.
Cesta autobusem z Brna se 2 přestupy trvá cca 7 h a 20 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

CARAMELL - Bükfürdö
+
2023
Last
Minute

Hotel CARAMELL - Bükfürdö

Maďarsko Termální lázně

Holistický léčebný wellness hotel**** se nachází v klidném venkovském prostředí, ve vzdálenosti pouhých 600 m od světoznámých léčivých lázní Bükfürdő.

SLEVY až 15% od 3 nocí * VLASTNÍ TERMÁLNÍ PRAMEN

polopenze

Z0558R23

od 2 014 Kč / noc LAST MINUTE 5%
8,2 Detail
CARAMELL - Bükfürdö
+
2024

Hotel CARAMELL - Bükfürdö

Maďarsko Termální lázně

Holistický léčebný wellness hotel**** se nachází v klidném venkovském prostředí, ve vzdálenosti pouhých 600 m od světoznámých léčivých lázní Bükfürdő.

SLEVY až 15% od 3 nocí * VLASTNÍ TERMÁLNÍ PRAMEN

polopenze

Z0558R24

od 2 070 Kč / noc
8,2 Detail
DANUBIUS HOTEL BÜK - Bükfürdö
2023
Last
Minute

Hotel DANUBIUS HOTEL BÜK - Bükfürdö

Maďarsko Termální lázně

Hotel se nachází v klidném prostředí, v blízkosti termálních lázní.

SLEVA 10% NAVÍC V TERMÍNECH 03.09.- 27.10.2023 NA POBYTY V PRACOVNÍ DNY (sleva lze kombinovat se ...

all inclusive

Z0559R23

od 2 343 Kč / noc LAST MINUTE 7%
9,2 Detail
Greenfield Hotel Golf & Spa - Bükfürdö
2023
Last
Minute

Hotel Greenfield Hotel Golf & Spa - Bükfürdö

Maďarsko Termální lázně

Hotel Greenfield**** se nachází nedaleko termálních lázní Bükfürdö, cca 20 km od maďarsko-rakouszkých hranic. Nabízí komfort, bohaté sportovní ...

HOTEL PO REKONSTRUKCI

polopenze

Z0607R23

od 2 315 Kč / noc LAST MINUTE 7%
9,4 Detail
PIROSKA - Bük
2023

Hotel PIROSKA - Bük

Maďarsko Termální lázně

hotel Piroska**** se nachází na konci obce Bük, cca 2 km od termálních lázní.

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI ▪ AŽ 2 DĚTI DO 9,99 LET ZDARMA (LETNÍ RODINNÝ POBYT 6 dní/5 nocí v ...

polopenze

Z0670R23

od 1 290 Kč / noc
9,4 Detail