UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť - Maďarsko - Budapest a okolí

UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť (Z0521R24)
+

Maďarsko > Budapest a okolí
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Sleva za včasný nákup do (15): 21 a více dní před nástupem
BEZBARIÉROVÉ zařízení
ELEKTROAUTO
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 20 €/ noc
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Fitness
Parkoviště
Termální lázně: od 2,7 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: od 1,4 km
Autobusová zastávka: 4,9 km
MHD: 250 m (metro - Vörösmarty utca)
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Budapest

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost cca 550 km od Prahy, 360 km od Brna a 472 km od Ostravy. Vzdálenost od hraničního přechodu Rusovce/Rajka 186 km.

Královna Podunají, domov 3,01 milionů obyvatel (9. největší v EU), hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky a spojuje kopcovitou část Budy s Peští, rozkládající se do východní roviny. Vzhledem ke svým mnoha historickým památkám a muzeím, proslulým výstavám a kulturním událostem, jedinečné poloze, svému postavení jako metropole, a rozsáhlé kapacitě svých hotelů a infrastruktury je Budapešť oblíbeným cílem turistů během všech ročních období.
Co vidět v Budapešti ZDE.

Pod Budapeští leží geologický zlom, který má na svědomí, že lze v tomto městě napočítat přes 120 termálních pramenů zásobujících okolo 30 lázeňských komplexů. Lázně Széchenyi, nejslavnější a největší léčebné lázně Evropy, vás uchvátí nádhernými novobarokními budovami a nepřeberným množstvím bazénů i dalších procedur, které si můžete připlatit.

Vybavení areálu Széchenyi:
bazény: plavecký bazén (27 °C, hloubka 0,80-1,70 m), zážitkový bazén (30 °C v létě, 34 °C v zimě, hloubka 0,80 m), termální sedací bazén (38 °C)
další atrakce a služby: komplexní fyzioterapeutické oddělení v rámci denní nemocnice, program léčebné kúry, individuální a skupinové cvičení, podvodný tělocvik, termální bazénové lázně, suché horké a parní kabiny, finské sauny, infrasauna, automat na ledovou kaši, ledová sprcha, vanová koupel s kysličníkem uhličitým, bahenní obaly, podvodní tryskové masáže, lékařská léčebná masáž, relaxační masáž, thajská masáž, léčba pitnou kúrou, výuka plavání, masáž nohou po kolena, pedikúra, zážitkové lázně, wellness, fitness, redukční tělocvik, tělocvik na formování těla, vodní aerobic, úschovna oděvů a cenných předmětů, restaurace a bufet, léčení celulitidy a SPA detoxikace

Léčebná voda:
Složení: sodík, vápník, hořčík, siřičitany, hydrokarbonáty, chloridy, sulfidy, fluoridy, alkalické sloučeniny a kyselina boritá
Indikace (doporučuje se při): degenerativní onemocnění kloubů, chronické a polochronické záněty kloubů, ortopedická a poúrazová rehabilitace, chronické žaludeční problémy různého charakteru, žaludeční vředy, střevní poruchy, zvýšená tvorba kyseliny žaludeční, chronické zánětlivé procesy ledvin a močovodu, některé nemoci spojené s tvorbou ledvinových kamenů, chronické záněty dýchacích cest, předcházení nedostatku vápníku kostní soustavy, podpora vylučování žluči při některých chorobách žlučového měchýře a žlučovodu
Kontraindikace (nedoporučuje se při): vážné srdeční onemocnění, nedostatečnost oběhové a dýchací soustavy, inkontinence, infekční nemoci spojené se zvýšenou teplotou, zhoubné nádorové onemocnění, akutní zánětlivá onemocnění, tuberkulóza, trombóza, vážná žilní onemocnění a těhotenství
Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: max. 20 min.
Omezení pro děti: Vstup do bazénů s termální léčivou vodou se nedoporučuje.
Budapešť autobusem (autobusové nádraží Népliget)
Cesta autobusem na trase Brno – Budapešť trvá zhruba 5 hodin, na trase Praha – Budapešť pak okolo 7 hodin. Autobusovou dopravu zajišťuje např. FlixBus a RegioJet Student Agency. Každá z nich jezdí do a z maďarské metropole každodenně, a to hned několikrát, vč. spojů zpět.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Advent v UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť (Z0521R23ADVENT)

Tomáš R. 16.12.2023

Velmi hezké ubytování v útulných pokojích s laskavým personálem. Skvělé a bohaté snídaně. Hotel má velmi výhodnou polohu v centru Budapešti. Na všechna zajímavá místa se lze dostat pěsky pohodovou procházkou. Popřípadě lze využít místní hromadnou dopravu.Celá Budapešt na nás dýchla klidnou pohodu adventního víkendu. Krásná a decentní výzdoba pohodový lidé a spoustu dobrot na advetních trzích, které jsou umístěny v centru města v pěkných stáncích.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA ● Sleva 20% na pobyty od 3 nocí

URČITĚ OCENÍTE

Proč Up Hotel Budapest:
- moderní chytrý hotel v centru Budapešti, v jedné z nejbarevnějších čtvrtí
- v blízkosti Andrássyho ulice - domov historických kaváren, exkluzivních obchodů a Opery
- v blízkosti městského parku Városliget - jeden z největších budapešťských parků, můžete obdivovat zámek Vajdahunyad, Muzeum výtvarného umění, Zoo a botanickou zahradu nebo strávit celý den v historických lázní Széchenyi.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nový Up Hotel Budapest**** nabízí moderní ubytování, nachází se 300 m od Domu teroru (unikátní muzeum připomínající komunistickou dobu, je symbolem maďarské demokracie).
Mezi oblíbené zajímavosti Budapešti patří Maďarská státní opera, stanice metra Keleti Pályaudvar a náměstí Hrdinů.

Budapešť je uzlem všech zásadních tras v zemi, centrem průmyslu, obchodu a kultury a v neposlední řadě také bohatství a moci. Díky velkolepým budovám, eklektické architektuře vnitřního města a hvězdicovitým bulvárům se Budapešť může bez ostychu srovnávat s ostatními evropskými velkoměsty a není proto divu, že se jí přezdívá „perla Dunaje“.

Můžete se kochat starobylými památkami připomínajícími zlatou éru Rakouska-Uherska, relaxovat ve slavných lázních nebo degustovat tradiční víno a pikantní klobásky v jednom z mnoha stylových barů. Zkrátka a jednoduše, v Budapešti si přijde na své opravdu každý.

Budapešť oficiálně vznikla roku 1873 spojením 3 měst – Buda (na pravém břehu Dunaje s Budínským hradem), Pešť (na levém břehu, největší část města) a Óbuda (severní část města).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby, bar, restaurace, Wi-Fi, sauny (finská a infrasauna), fitness se sluneční terasou, parkoviště

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje SMART (18-23 m²), Spr. nebo vana + WC, Wi-Fi, set na přípravu kávy/ čaje
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (24-27 m²), Spr. nebo vana + WC, Wi-Fi, set na přípravu kávy/ čaje

Pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

156 pokojů, 1 bezbariérový pokoj

FORMA STRAVY

snídaně

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 21 A VÍCE DNÍ PŘED NÁSTUPEM NA POBYT
SLEVA 20% NA POBYTY OD 3 NOCÍ

POZN. Slevy nelze vzájemně kombinovat a platí do odvolání.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR!! Od 17.06.2024 bude uzavřena Csengery Street z důvodu stavebních prací a bude trvat cca 2 měsíce. Do hotelu se dostanete pouze z třídy Teréz přes ulici Szófia. Při odchodu se vydejte do ulice Vörösmarty směrem k ulici Izabella.
Bohužel to znamená, že bude uzavřen i vjezd do podzemních garáží hotelu. Město poskytne omezený počet venkovních parkovacích míst před hotelem, tato jsou však nehlídaná.
Pro rezervaci parkovacího místa nám zašlete SPZ, parkovací místo Vám bude rezervováno dle dostupnosti. Tuto službu nabízí hotel zdarma jako gesto dobré vůle namísto obvyklého poplatku 25 EUR/ noc.
Pokud jste si ještě nezarezervovali parkování, udělejte tak prosím co nejdříve, protože máme omezený počet míst.
Případně doporučujeme následující garáž, která se nachází 300 metrů od hotelu Up Budapešť: Hotelová garáž Corinthia; Hársfa utca 53; 1067 Budapešť

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Széchenyiho lázně (2,7 km) www.szechenyifurdo.hu
Turecké lázně Király (cca 3,4 km) www.kiralyfurdo.hu
Lázně Gellért (cca 4 km) www.gellertfurdo.hu
Lázně na Markétině ostrově (cca 5,2 km). Prohlédněte si na krátkém videu ZDE

AQUAWORLD (cca 13,2 km) - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí.
POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 3 €/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 €/ noc, povoleno zvíře do 15 kg a jen ve vybraných pokojích ve 3. patře - nutno dopředu ověřit dostupnost pokoje.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

hotelová podzemní garáž 7 000 HUF (25 Eur) / auto / noc
Vjezd do garáže je 200 cm vysoký a 200 cm široký. V garáži je nabíjecí stanice na elektroauta, která je bezplatná.

venkovní parkování 600 HUF/hodinu v pracovní dny mezi 8:00 a 22:00. Za parkování můžete platit u parkovacích automatů na ulici. Parkování na ulici je o víkendech zdarma, pokud pracovní den nepřipadne na víkend.

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

V hotelové podzemní garáži je nabíjecí stanice na elektroauta, která je bezplatná.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakové nádraží Nyugati (1,4 km), vlakové nádraží Keleti (1,5 km) nebo vlakové nádraží Deli (4 km)

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusové nádraží Népligét (4,9 km)

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 530,7 km, z Českých Budějovic: 431,6 km, z Brna: 329,3 km, z Ostravy: 504,2 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice ...

SLEVA 3=2 na pobyty v termínu 01.08.- 31.08.2024 (platí pro pokoje STANDARD, SUPERIOR a rodinné ...

polopenze

Z0568R24

od 2 220 Kč / noc
9,9 Detail
LION´S GARDEN HOTEL  - Budapest
2024
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel LION´S GARDEN HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Hotel se nachází v blízkosti nejvýznamnějších památek a městského parku v Budapešti. Nedaleko hotelu se nachází náměstí Hrdinů (Hero's Square), ...

POZNEJTE BUDAPEŠŤ • V BLÍZKOSTI LÁZNĚ SZÉCHENYI

snídaně

Z0688R24

od 1 848 Kč / noc
9,7 Detail
THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

The Aquincum Hotel Budapest**** se nachází na straně Buda, přes řeku Markétin ostrov se známými termálními vodami. V blízkosti park, středověké ...

VLASTNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY

snídaně

Z0673R24

od 1 990 Kč / noc
9,0 Detail