AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest - Maďarsko - Budapest a okolí

Hotel AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R24)

Maďarsko > Budapest a okolí
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sleva za včasný nákup do (5): 61 a více dní před nástupem
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
5=4 (bydlíte 5 nocí - platíte 4 noci)
4=3 (bydlíte 4 noci - platíte 3 noci)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 17 €/ den
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Squash:
Krytý bazén:
Bazén - koupaliště:
Aquapark:
Termální lázně:
Železniční stanice: ca 20 km
Autobusová zastávka: 600 m
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Budapest

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost cca 550 km od Prahy, 360 km od Brna a 472 km od Ostravy. Vzdálenost od hraničního přechodu Rusovce/Rajka 186 km.

Královna Podunají, domov 3,01 milionů obyvatel (9. největší v EU), hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky a spojuje kopcovitou část Budy s Peští, rozkládající se do východní roviny. Vzhledem ke svým mnoha historickým památkám a muzeím, proslulým výstavám a kulturním událostem, jedinečné poloze, svému postavení jako metropole, a rozsáhlé kapacitě svých hotelů a infrastruktury je Budapešť oblíbeným cílem turistů během všech ročních období.
Co vidět v Budapešti ZDE.

Pod Budapeští leží geologický zlom, který má na svědomí, že lze v tomto městě napočítat přes 120 termálních pramenů zásobujících okolo 30 lázeňských komplexů. Lázně Széchenyi, nejslavnější a největší léčebné lázně Evropy, vás uchvátí nádhernými novobarokními budovami a nepřeberným množstvím bazénů i dalších procedur, které si můžete připlatit.

Vybavení areálu Széchenyi:
bazény: plavecký bazén (27 °C, hloubka 0,80-1,70 m), zážitkový bazén (30 °C v létě, 34 °C v zimě, hloubka 0,80 m), termální sedací bazén (38 °C)
další atrakce a služby: komplexní fyzioterapeutické oddělení v rámci denní nemocnice, program léčebné kúry, individuální a skupinové cvičení, podvodný tělocvik, termální bazénové lázně, suché horké a parní kabiny, finské sauny, infrasauna, automat na ledovou kaši, ledová sprcha, vanová koupel s kysličníkem uhličitým, bahenní obaly, podvodní tryskové masáže, lékařská léčebná masáž, relaxační masáž, thajská masáž, léčba pitnou kúrou, výuka plavání, masáž nohou po kolena, pedikúra, zážitkové lázně, wellness, fitness, redukční tělocvik, tělocvik na formování těla, vodní aerobic, úschovna oděvů a cenných předmětů, restaurace a bufet, léčení celulitidy a SPA detoxikace

Léčebná voda:
Složení: sodík, vápník, hořčík, siřičitany, hydrokarbonáty, chloridy, sulfidy, fluoridy, alkalické sloučeniny a kyselina boritá
Indikace (doporučuje se při): degenerativní onemocnění kloubů, chronické a polochronické záněty kloubů, ortopedická a poúrazová rehabilitace, chronické žaludeční problémy různého charakteru, žaludeční vředy, střevní poruchy, zvýšená tvorba kyseliny žaludeční, chronické zánětlivé procesy ledvin a močovodu, některé nemoci spojené s tvorbou ledvinových kamenů, chronické záněty dýchacích cest, předcházení nedostatku vápníku kostní soustavy, podpora vylučování žluči při některých chorobách žlučového měchýře a žlučovodu
Kontraindikace (nedoporučuje se při): vážné srdeční onemocnění, nedostatečnost oběhové a dýchací soustavy, inkontinence, infekční nemoci spojené se zvýšenou teplotou, zhoubné nádorové onemocnění, akutní zánětlivá onemocnění, tuberkulóza, trombóza, vážná žilní onemocnění a těhotenství
Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: max. 20 min.
Omezení pro děti: Vstup do bazénů s termální léčivou vodou se nedoporučuje.
Budapešť autobusem (autobusové nádraží Népliget)
Cesta autobusem na trase Brno – Budapešť trvá zhruba 5 hodin, na trase Praha – Budapešť pak okolo 7 hodin. Autobusovou dopravu zajišťuje např. FlixBus a RegioJet Student Agency. Každá z nich jezdí do a z maďarské metropole každodenně, a to hned několikrát, vč. spojů zpět.

Hodnocení hotelu (25 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R24)

Jaroslav Fischer 21.3.2024

Dávám 5 ptáků. Od objednávky, komunikace s CK Atis, po realizaci pobytu vše OK. Hotel velmi přívětivý, čisto, kvalitní strava a příjemný personál. Ideální pro rodiny s dětmi, kde si užijí všechny věkové kategorie. Animační program pro děti, příjemný loby bar pro dospělé. Mohu pouze doporučit.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R24)

Š.K. 05.3.2024

Bylo to skvělé.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R23)

Lucie Beránková 02.1.2024

Dobrý den,

tento pobyt můžu vřele doporučit všem rodinám s dětmi. Vše bylo naprosto úžasné. Strava výborná, ubytování také, blízko do centra, děti byly moc spokojené. Úplně nejlepší služba za mě byla v hotelu možnost děti nechat hlídat v herně vyškoleným personálem. Určitě se tam ještě vrátíme.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R23)

Jana Jacenko 09.10.2023

Personál resortu byl profesionální, ochotný a dovolenou jsme si užili. Strava byla rozmanitá a ubytovaní na úrovni.
Resort jsme navštívili podruhé a rádi se příští rok vrátíme.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R23)

Zdenka 08.3.2023

Jídlo top, pokoj super, prostredi neuveritelne .., byla jsem nadsena 👼

Urcite se vratime🤩

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R23)

08.3.2023

Maximalní spokojenost s celým pobytem, jídlo výborné, personál příjemný,ubytování odpovídalo nabídce, Budapešť nádherné město :-)

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Jan 25.12.2022

Naprostá spokojenost, pokoje čisté, denně uklizeno, personál milý. Spousta vodních aktivit, kde se dítě zabavilo. Co se týče stravy, tak dostačující, vždy se dalo něco vybrat, hlavně oceňuji stravu pro malé deti( přesnídávky atd.. určitě se budeme do hotelu vracet

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Zapletalová 07.10.2022

Komfortní ubytování a služby, kvalitní ubytování, byli jsme moc spokojeni.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Jana 06.10.2022

Luxusní ubytování, servis hotelových služeb, výborné jídlo, ze strany CK 100% informovanost a zajištění podkladů pro hladký průběh dovolený.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Pavel 17.8.2022

Vše proběhlo podle očekávání,strava i ubytování bylo na výborné úrovni.Jen pozor na dopravu v Budapešti, jeden velký chaos, doporučuji využít MHD nebo Taxi.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Pavlína Krejčí 24.3.2022

Pobyt hodnotím jako výborný, vše co bylo prezentováno, tak i bylo ve skutečnosti.Krásný čistý hotel i pokoj, vynikající jídlo, velký výběr z kvalitních surovin, perfektní...restaurace čistá, prostorná, skvělá byla živá hudba u večeře,muzikanti se mě ptali, co chci poslouchat za žánr, hráli typickou maďarskou ...bylo to skvělé. Bazénů a odpočinkových zón také dostatek, vyžití najde celá rodina. Saunový svět poněkud menší, ale splňující účel.Dostali jsme na recepci spa i prostěradla do sauny zdarma, na pokoji župany a osušky navíc. Na hotelu čepují Plzeňský Prazdroj.
Jeden den je vhodný na prohlídku Budapešti, jeli jsme autem do obchodní centra Arkád, tam nechali celý den odstavené auto a pak celodenní jízdenku na městskou dopravu (cca za 100 Kč/os), to bylo skvělé, využili jsme jak metro, tak autobus..Při odjezdu z ubytování jsme ještě navštívili městské lázně Széchenyi-je to zážitek, venkovní teplota vody je 38 st....
Zprostředkování pobytu přes CK Atis a.s. byla naprosto jedinečná, vše bylo rychle vyřízené, vřele doporučuji.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Dana P. 03.10.2021

Pobyt v tomto hotelu rozhodně doporučuji, byli jsme zde již podruhé.
Jídlo výborné.
Krásný prostorný pokoj s kvalitní postelí.
Příjemný personál.
Hezký pobyt s výhodou využití aquaparku po celou délku pobytu.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Zuzka 25.9.2021

Veliká spokojenost se všemi nabízenými službami,určitě se tam ještě vrátím.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Petr Koutník 30.7.2021

Dovolenou bych hodnotil jako velmi povedenou. Bydleli jsme v pokojích, kterou jsou vedle hotelu, v ubytovacích domech, měli jsme i parkování za plotem mimo hlavní parkoviště, což bylo super. K nejbližšímu bazénu jsme to měli asi 20m. Úklid pokoje byl každý den, s možností odmítnutí úklidu cedulkou na dveře, týkalo se to i čistých ručníků, mimo županů. Ty jsme měli na celý pobyt. Vybavení pokojů super, malá kuch. linka, mikrovlnka, varný konvice, talířky, příbory, sklenky, klimatizace. Za mne 5*. Jídlo: snídaně i večeře formou bufetu, co si kdo nabral, to měl. Na výběr toho bylo dost, stále bylo doplňováno, od teplé kuchyně po studenou, děti si užívaly možnost večer sníst zmrzliny, co se do nich vejde. Opět 5*. Samotný Aquaworld. Spousta vyžití, jak pro malé/děti, tak pro dospělé. Lidí samozřejmě dost, ale dalo se, a s tím se hlavně počítalo. Venku slunečníky a lehátka, uvnitř lehátka. Nikdy jsme neřešili, že bychom neměli kam dát ručníky nebo župany. Samozřejmě tobogány vždy obsazené s frontou, ale...Plavčíci na pohodu. Opět 5*. Malé mínus bych dal za konečné vyúčtování. Za pití se na konci pobytu platí. U stolu vždy jen do objednávky vyplníte pokoj, a na konci Vám to sečtou. Měli jsme v rámci sedmi večeří každý den po sklenici džusu (3x) a 1x pivo. Za servis, pití a nějaké pojištění nevíme čeho, jsme zaplatili 52 éček. Vzhledem k tomu, že džusy jsou rozlévané, pivo jsem měl místní (plzeň jsem odmítl), hotel má 4* a pišní se nějakou cenou za rok 2017, to by mohl mít v ceně.
Nicméně v hodnocení to hrálo malou roli.

Budapešť: s malými dětmi (8 a 13) jsme využili vyhlídkový autobus citysightseeing, 90minut jízdy v patrovém autobuse bez střechy, 21 zastavení, lepší než se plahočit městem po památkách. Můžete nastoupit a vystoupit kde chcete, a po prohlídce na daném místě zase do dalšího nastoupit a pokračovat.
Parkování: využili jsme pouze 3x podzemní parkování, 2x stejné, v boční ulici od Kossuth utca, za necelé 4 hodiny parkování 1100 Ft, jednou jsme parkovali kousek za parlamentem, tam to bylo dražší (30min/400ft).

Provoz a doprava: Maďaři moc neřeší blinkry, jsem v odbočovacím pruhu, neblikám. Buda plná aut, jízda pomalá, troubí se, ale nehodu jsme neviděli a neměli. Na dálnici jsou více ohleduplní, více dodržují rozestupy mezi auty. Jinak je ale doprava masakr, asi jako v každém velkoměstě.

Přes nějaké drobné nedostatky doporučuji a do Budapešti bychom se chtěli opět vrátit. Ještě doplním, že na voucheru jsme měli info, že hotel vybírá vratnou kauci 50 éček za pokoj a noc. Nic takového po nás nikdo nechtěl.
Covid: nikdo ho neřeší, člověka s rouško potkáte zcela ojediněle.
Spojení s Aquaworldu s městem dříve bylo možné speciální autobusovou linku, které jezdila snad 5x denně tam a zpátky. Nyní nejezdí. Možno využít pouze aut. linku 230. Vzdálenost do centra cca. 12-15km, na čas cca. 30minut.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R20)

Dana 10.3.2020

Super dovolená. Doporučuji 🙂

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R19)

Jiřina, Lukáš, David, Štěpán a Adam z Kolína 20.4.2019

Perfektní ubytování v apartmánu, který měl cca 90m2 a 2 koupelny s WC, 2 televize, 2 balkony. Všude vzorně čisto. Stravování nemělo chybu.
Dostatečný výběr velmi chutných jídel, u večeře výborné zákusky, velká jídelna, ochotný personál. Do Budapešti jsme přijeli vlakem, podle
popisu na netu jsme měli obavy, zda bude fungovat hotelový bus. Fungoval, vše bez chyby. Všude v hotelu jsme se domluvili anglicky.
Aquapark se spoustou atrakcí, vnuci byli nadšeni. Jen jedna chybička. Na tobogánu si dva vnuci odřeli záda. Plavčík ošetřil desinfekcí, ale očekávala jsem, že se zeptá, kde se to stalo, aby to bylo možné opravit. Nic. Takže celkově úžasný prodloužený víkend, všichni jsme si odpočinuli, bylo o nás vzorně postaráno. Všude chválíme a pojedeme znovu.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R19)

13.3.2019

9 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

Jiří Dadák 29.11.2018

Naprostá spokojenost jak s prostředím, tak se službami. Plánujeme využít tuto destinaci i v budoucnosti

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

Vladimír 19.11.2018

Obrovská spokojenost, pobyt v Aquaworldu jsme si maximálně užili a víceméně nešlo vytknout nic. Prostorný pokoj, výborný servis v celém hotelu, skvělá komunikace se zaměstnanci a hlavně neomezený vstup do vodního světa a saun. Jídlo bylo pestré, veliký výběr jak na snídani, tak i večeři. Rozhodně se sem ještě vrátíme a klidně i opakovaně.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

17.9.2018

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

05.1.2018

Hotel i služby kvalitní.Jen opět mylné informace Vaší cestovní kanceláře.Jak v tomto hotelu tak i loni v Hevízu-nehovořili našim jazykem,jak propagujete.Kdo neumí anglicky nebo německy má smůlu.

Vážení klienti,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu. Prověřovali jsme veškeré naše prezentace hotelu Aquaworld Resort Budapešť a nikde neuvádíme informaci o tom, že v tomto hotelu se klienti domluví česky. Pokud tuto informaci nemáme 100% garantovanou, tak ji v nabídkách neuvádíme, aby nedošlo k nějakým nepříjemnostem.

Děkujeme za pochopení. Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R17)

Zuzana 03.10.2017

Žádné problémy s rezervací, nikde jsme nemuseli na nic čekat, vše bylo podle objednávky. Hotel byl perfektní.Velmi milý personál. Snídaně i večeře formou bufetu - vynikající jídlo od předkrmu až po dezerty. Pro rodiny s dětmi ideální dovolená :) Děkujeme.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R17)

Karel 13.7.2017

Vrátili jsme se z dovolené velmi spokojeni. Nejednalo se o nejlevnější dovolenou,ale stálo to za to.Pokoj luxusně vybaven - tv, lednička,župan, ručníky. Personál byl moc milý. Jídlo bylo výtečné.Služby hotelu jsou asi takové, že si tam každý najde co potřebuje.Pokud hledáte relax,tak tenhle hotel je tou správnou volbou.V hotelu se hovoří pouze maďarsky a anglicky.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R16)

Petr 21.12.2016

Ubytování standardní, stravování výborné, bohužel personál hotelu a zejména aquawordlu se spíše mračí..úsměv moc neuvidíte...

9 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R16)

VF 31.10.2016

Byli jsme velmi spokojeni.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Aquaworld Resort Budapest:
- vhodné pro rodiny s dětmi
- neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů
- wellness a relaxace

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice M0.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, Lobby bar, fitness, squash, tenis, výtah, Orientální lázně, Wellness, Saunový svět (parní a aroma kabina, Finská či Ruská sauna, infra sauna, bio-sauna, Kneippův bazén), vnitřní a venkovní parkoviště, přímý vstup do Aquaworldu (dominantou je replika kambodžského chrámu Angkor, který má 5 poschodí a průměr 72 m).

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s dětskou přistýlkou, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13,99 let).
b) JUNIOR SUITE (prostorný 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
c) 2-pokojový apartmán (1 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
d) 3-pokojový apartmán (2 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí/max. obsazenost 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 14 let)
e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí). Do některých pokojů možnost dětské přistýlky pro dítě do 13,99 let.
f) rodinný pokoj (propojené dva 2-lůžkové pokoje), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí)

Většina pokojů s balkonem (CK negarantuje). Pokoje s výhledem Buda Hill view za příplatek a na dotaz.

K dispozici pokoje pro tělesně postižené (Junior Suite).
Pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

V hlavní budově - 221 standard pokojů, 28 junior suite, 8 suite, 2 prezidentské apartmá, 2 pokoje (junior suite) pro tělesně postižené.
K hotelu patří apartmánový dům - 48 dvoupokojových a třípokojových apartmánů (propojeny krytým koridorem s hlavní budovou a Aquaworldem)

FORMA STRAVY

polopenze

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

VÁNOCE

V ceně vánočního pobytu slavnostní menu.

SILVESTR

V ceně silvestrovského příplatku gala večeře a program.
Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku!
Platí odlišné storno podmínky (od 30 dnů před nástupem 100%)

SLEVY A VÝHODY

*SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 60 a více dnů přes nástupem na pobyt platí pro termíny 07.01.- 24.06. a 02.09.- 16.12.2024
*SLEVA 4=3, 5=4, 6=5, 7=6 platí v termínech 07.01.- 18.03.; 08.04.- 24.06.; 02.09.- 25.10. a 07.11.- 16.12.2024

* SLEVY neplatí v době Velikonoc (28.03.- 01.04.2024) a FORMULE 1 (26.07.- 28.07.2024)

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR!! V termínech 28.03.- 01.04.; 26.07.- 28.07.2024 a 16.12.2024 - 01.01.2025 platí odlišné storno podmínky - 30 dnů před nástupem 100%.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

AQUAWORLD - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí.
POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

BUDAPEŠŤ
Hlavní město Maďarska přezdívané Perla na Dunaji plné pozoruhodností s pulzujícím centrem, majestátní řekou, vysokými věžemi kostelů, štědrým počtem termálních lázní a skvělou gastronomií a vynikajícími víny.

Co rozhodně musíte vidět v Budapešti:
• Budova parlamentu
• Vidámpark – unikátní zábavný park
• Řetězový most
• Největší Synagogu Evropy a židovské muzeum
• Hrad a hradní komplex
• ZOO
• Margaretin ostrov
• Palác Divů
• známé lázně Széchenyi

Nenechte si ujít zajímavé akce v Budapešti:
• Budapešťský Jarní festival (březen)
• Svátek moštu (červen)
• Dunajský karneval na vodě (červen)
• Festival pálenky a klobásy (září – říjen)
• Festival vína a šampaňského (září)
• Podzimní festival umění (říjen)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu informujte hotel. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- Eur/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

17 Eur/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Venkovní zdarma, garáž: 8 Eur/ auto/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná stanice). Metrem (M2) na zastávku Batthyány tér, odtud příměstským vlakem (H5) na zastávku Békásmegyer. Pěšky na autobusovou zastávku Békásmegyer H. Autobusem (296) na zastávku Homoktövis iskola. Hotel je od zastávky vzdálený asi 600 m.

Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h a 40 min.
Cesta vlakem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Népliget bus station. Pěšky asi 250 m na tramvajovou zastávku Népliget M. Tramvají (1) na zastávku Vágány Utca / Róbert Károly Körút, odtud autobusem (30) na zastávku Homoktövis iskola. Hotel je od zastávky vzdálený asi 600 m.

Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h a 40 min.
Cesta autobusem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

LION´S GARDEN HOTEL  - Budapest
2024
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel LION´S GARDEN HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Hotel se nachází v blízkosti nejvýznamnějších památek a městského parku v Budapešti. Nedaleko hotelu se nachází náměstí Hrdinů (Hero's Square), ...

POZNEJTE BUDAPEŠŤ • V BLÍZKOSTI LÁZNĚ SZÉCHENYI

snídaně

Z0688R24

od 1 848 Kč / noc
9,7 Detail
THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

The Aquincum Hotel Budapest**** se nachází na straně Buda, přes řeku Markétin ostrov se známými termálními vodami. V blízkosti park, středověké ...

VLASTNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY

snídaně

Z0673R24

od 1 990 Kč / noc
9,0 Detail
UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť
+
2024
Pojištění storna v ceně

UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť

Maďarsko Budapest a okolí

Nový Up Hotel Budapest**** nabízí moderní ubytování, nachází se 300 m od Domu teroru (unikátní muzeum připomínající komunistickou dobu, je symbolem ...

NOVINKA ● Sleva 20% na pobyty od 3 nocí

snídaně

Z0521R24

od 1 850 Kč / noc
10,0 Detail
Změnit nastavení cookies