AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest - Maďarsko - Budapest a okolí

Hotel AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R22)

Maďarsko > Budapest a okolí
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sleva za včasný nákup do (5): 60 dní před nástupem
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
5=4 (bydlíte 5 nocí - platíte 4 noci)
4=3 (bydlíte 4 noci - platíte 3 noci)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 17 Eur/den
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Squash:
Krytý bazén:
Bazén - koupaliště:
Aquapark:
Termální lázně:
Tip ATISu - doporučení
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Budapest

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost cca 550 km od Prahy, 360 km Brna. Vzdálenost od hraničního přechodu Rusovce/Rajka 186 km.

Královna Podunají, domov 2,1 milionů obyvatel, hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky a spojuje kopcovitou část Budy s Peští, rozkládající se do východní roviny. Vzhledem ke svým mnoha historickým památkám a muzeím, proslulým výstavám a kulturním událostem, jedinečné poloze, svému postavení jako metropole, a rozsáhlé kapacitě svých hotelů a infrastruktury je Budapešť oblíbeným cílem turistů během všech ročních období.

Lázně Royal Spa

Zdravotní koupele Rudas

Lázně Racz

Lázně Lukas

Turecké lázně Király

Széchenyiho lázně

Lázně na Markétině ostrově

Lázně Gellért.

Léčivé vody s obsahem hydrogenkarbonátu, vápníku, sodíku a magnesia jsou vhodné na léčbu revmatismu, nemoci pohybového ústrojí, Bechtěrevové nemoci, zánětlivých onemocnění kloubů a asvalů, pooperačních a poúrazových (ortopedických) stavů.

Hodnocení hotelu (14 hodnocení)

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Dana P. 03.10.2021

Pobyt v tomto hotelu rozhodně doporučuji, byli jsme zde již podruhé.
Jídlo výborné.
Krásný prostorný pokoj s kvalitní postelí.
Příjemný personál.
Hezký pobyt s výhodou využití aquaparku po celou délku pobytu.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Zuzka 25.9.2021

Veliká spokojenost se všemi nabízenými službami,určitě se tam ještě vrátím.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R21)

Petr Koutník 30.7.2021

Dovolenou bych hodnotil jako velmi povedenou. Bydleli jsme v pokojích, kterou jsou vedle hotelu, v ubytovacích domech, měli jsme i parkování za plotem mimo hlavní parkoviště, což bylo super. K nejbližšímu bazénu jsme to měli asi 20m. Úklid pokoje byl každý den, s možností odmítnutí úklidu cedulkou na dveře, týkalo se to i čistých ručníků, mimo županů. Ty jsme měli na celý pobyt. Vybavení pokojů super, malá kuch. linka, mikrovlnka, varný konvice, talířky, příbory, sklenky, klimatizace. Za mne 5*. Jídlo: snídaně i večeře formou bufetu, co si kdo nabral, to měl. Na výběr toho bylo dost, stále bylo doplňováno, od teplé kuchyně po studenou, děti si užívaly možnost večer sníst zmrzliny, co se do nich vejde. Opět 5*. Samotný Aquaworld. Spousta vyžití, jak pro malé/děti, tak pro dospělé. Lidí samozřejmě dost, ale dalo se, a s tím se hlavně počítalo. Venku slunečníky a lehátka, uvnitř lehátka. Nikdy jsme neřešili, že bychom neměli kam dát ručníky nebo župany. Samozřejmě tobogány vždy obsazené s frontou, ale...Plavčíci na pohodu. Opět 5*. Malé mínus bych dal za konečné vyúčtování. Za pití se na konci pobytu platí. U stolu vždy jen do objednávky vyplníte pokoj, a na konci Vám to sečtou. Měli jsme v rámci sedmi večeří každý den po sklenici džusu (3x) a 1x pivo. Za servis, pití a nějaké pojištění nevíme čeho, jsme zaplatili 52 éček. Vzhledem k tomu, že džusy jsou rozlévané, pivo jsem měl místní (plzeň jsem odmítl), hotel má 4* a pišní se nějakou cenou za rok 2017, to by mohl mít v ceně.
Nicméně v hodnocení to hrálo malou roli.

Budapešť: s malými dětmi (8 a 13) jsme využili vyhlídkový autobus citysightseeing, 90minut jízdy v patrovém autobuse bez střechy, 21 zastavení, lepší než se plahočit městem po památkách. Můžete nastoupit a vystoupit kde chcete, a po prohlídce na daném místě zase do dalšího nastoupit a pokračovat.
Parkování: využili jsme pouze 3x podzemní parkování, 2x stejné, v boční ulici od Kossuth utca, za necelé 4 hodiny parkování 1100 Ft, jednou jsme parkovali kousek za parlamentem, tam to bylo dražší (30min/400ft).

Provoz a doprava: Maďaři moc neřeší blinkry, jsem v odbočovacím pruhu, neblikám. Buda plná aut, jízda pomalá, troubí se, ale nehodu jsme neviděli a neměli. Na dálnici jsou více ohleduplní, více dodržují rozestupy mezi auty. Jinak je ale doprava masakr, asi jako v každém velkoměstě.

Přes nějaké drobné nedostatky doporučuji a do Budapešti bychom se chtěli opět vrátit. Ještě doplním, že na voucheru jsme měli info, že hotel vybírá vratnou kauci 50 éček za pokoj a noc. Nic takového po nás nikdo nechtěl.
Covid: nikdo ho neřeší, člověka s rouško potkáte zcela ojediněle.
Spojení s Aquaworldu s městem dříve bylo možné speciální autobusovou linku, které jezdila snad 5x denně tam a zpátky. Nyní nejezdí. Možno využít pouze aut. linku 230. Vzdálenost do centra cca. 12-15km, na čas cca. 30minut.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R20)

Dana 10.3.2020

Super dovolená. Doporučuji 🙂

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R19)

Jiřina, Lukáš, David, Štěpán a Adam z Kolína 20.4.2019

Perfektní ubytování v apartmánu, který měl cca 90m2 a 2 koupelny s WC, 2 televize, 2 balkony. Všude vzorně čisto. Stravování nemělo chybu.
Dostatečný výběr velmi chutných jídel, u večeře výborné zákusky, velká jídelna, ochotný personál. Do Budapešti jsme přijeli vlakem, podle
popisu na netu jsme měli obavy, zda bude fungovat hotelový bus. Fungoval, vše bez chyby. Všude v hotelu jsme se domluvili anglicky.
Aquapark se spoustou atrakcí, vnuci byli nadšeni. Jen jedna chybička. Na tobogánu si dva vnuci odřeli záda. Plavčík ošetřil desinfekcí, ale očekávala jsem, že se zeptá, kde se to stalo, aby to bylo možné opravit. Nic. Takže celkově úžasný prodloužený víkend, všichni jsme si odpočinuli, bylo o nás vzorně postaráno. Všude chválíme a pojedeme znovu.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R19)

13.3.2019

9 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

Jiří Dadák 29.11.2018

Naprostá spokojenost jak s prostředím, tak se službami. Plánujeme využít tuto destinaci i v budoucnosti

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

Vladimír 19.11.2018

Obrovská spokojenost, pobyt v Aquaworldu jsme si maximálně užili a víceméně nešlo vytknout nic. Prostorný pokoj, výborný servis v celém hotelu, skvělá komunikace se zaměstnanci a hlavně neomezený vstup do vodního světa a saun. Jídlo bylo pestré, veliký výběr jak na snídani, tak i večeři. Rozhodně se sem ještě vrátíme a klidně i opakovaně.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

17.9.2018

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R18)

05.1.2018

Hotel i služby kvalitní.Jen opět mylné informace Vaší cestovní kanceláře.Jak v tomto hotelu tak i loni v Hevízu-nehovořili našim jazykem,jak propagujete.Kdo neumí anglicky nebo německy má smůlu.

Vážení klienti,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu. Prověřovali jsme veškeré naše prezentace hotelu Aquaworld Resort Budapešť a nikde neuvádíme informaci o tom, že v tomto hotelu se klienti domluví česky. Pokud tuto informaci nemáme 100% garantovanou, tak ji v nabídkách neuvádíme, aby nedošlo k nějakým nepříjemnostem.

Děkujeme za pochopení. Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R17)

Zuzana 03.10.2017

Žádné problémy s rezervací, nikde jsme nemuseli na nic čekat, vše bylo podle objednávky. Hotel byl perfektní.Velmi milý personál. Snídaně i večeře formou bufetu - vynikající jídlo od předkrmu až po dezerty. Pro rodiny s dětmi ideální dovolená :) Děkujeme.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R17)

Karel 13.7.2017

Vrátili jsme se z dovolené velmi spokojeni. Nejednalo se o nejlevnější dovolenou,ale stálo to za to.Pokoj luxusně vybaven - tv, lednička,župan, ručníky. Personál byl moc milý. Jídlo bylo výtečné.Služby hotelu jsou asi takové, že si tam každý najde co potřebuje.Pokud hledáte relax,tak tenhle hotel je tou správnou volbou.V hotelu se hovoří pouze maďarsky a anglicky.

10 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R16)

Petr 21.12.2016

Ubytování standardní, stravování výborné, bohužel personál hotelu a zejména aquawordlu se spíše mračí..úsměv moc neuvidíte...

9 Hodnocení

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest (Z0568R16)

VF 31.10.2016

Byli jsme velmi spokojeni.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Aquaworld Resort Budapest:
- vhodné pro rodiny s dětmi
- neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů
- wellness a relaxace

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice M0.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, Lobby bar, fitness, squash, tenis, výtah, Orientální lázně, Wellness, Saunový svět (parní a aroma kabina, Finská či Ruská sauna, infra sauna, bio-sauna, Kneippův bazén), vnitřní a venkovní parkoviště, přímý vstup do Aquaworldu (dominantou je replika kambodžského chrámu Angkor, který má 5 poschodí a průměr 72 m).

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s dětskou přistýlkou, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13,99 let).
b) junior suite (prostorný 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
c) 2-pokojový apartmán (1 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
d) 3-pokojový apartmán (2 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí/max. obsazenost 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 14 let)
e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí).

(POZN. Na místě se platí kauce 50 Eur na pokoj/noc)

Pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

V hlavní budově - 221 standard pokojů, 28 junior suite, 8 suite, 2 prezidentské apartmá, 2 pokoje (junior suite) pro tělesně postižené.
K hotelu patří apartmánový dům - 48 dvoupokojových a třípokojových apartmánů (propojeny krytým koridorem s hlavní budovou a Aquaworldem)

FORMA STRAVY

Polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

*SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 60 a více dnů přes nástupem na pobyt platí pro termíny 09.01.- 26.06. a 04.09.- 18.12.2022
*SLEVA 4=3, 5=4, 6=5, 7=6 platí v termínech 09.01.- 26.06.; 04.09.- 20.10. a 06.11.- 18.12.2022

* SLEVY neplatí v době Velikonoc (14.04.- 18.04.2022) a FORMULE 1 (29.07.- 31.07.2022)

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR!! V termínech 14.04.- 18.04. a 29.07.- 31.07.2022 platí odlišné storno podmínky - 30 dnů před nástupem 100%.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

AQUAWORLD - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí.
POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

BUDAPEŠŤ
Hlavní město Maďarska přezdívané Perla na Dunaji plné pozoruhodností s pulzujícím centrem, majestátní řekou, vysokými věžemi kostelů, štědrým počtem termálních lázní a skvělou gastronomií a vynikajícími víny.

Co rozhodně musíte vidět v Budapešti:
• Budova parlamentu
• Vidámpark – unikátní zábavný park
• Řetězový most
• Největší Synagogu Evropy a židovské muzeum
• Hrad a hradní komplex
• ZOO
• Margaretin ostrov
• Palác Divů
• známé lázně Széchenyi

Nenechte si ujít zajímavé akce v Budapešti:
• Budapešťský Jarní festival (březen)
• Svátek moštu (červen)
• Dunajský karneval na vodě (červen)
• Festival pálenky a klobásy (září – říjen)
• Festival vína a šampaňského (září)
• Podzimní festival umění (říjen)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu informujte hotel. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
(POZN. Na místě se platí kauce 50 Eur na pokoj/noc)

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Eur/noc; KAUCE: 50 Eur na pokoj/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

17 Eur/den

PARKOVÁNÍ

Venkovní zdarma, garáž: 8 Eur/auto/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest
2021

Hotel AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice ...

Neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů

polopenze

Z0568R21

od 1 840 Kč / noc
9,9 Detail
BAROSS CITY HOTEL - Budapest
2022

Hotel BAROSS CITY HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Baross City Hotel se nachází v centru Budapešti, hned vedle vlakového nádraží Keleti. Díky své centrální poloze je ideálním výchozím bodem pro ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0556R22

od 780 Kč / noc
- Detail
ESTILO FASHION HOTEL - Budapest
2022

Hotel ESTILO FASHION HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Originální Estilo Fashion Hotel**** se nachází v centru Budapešti v ulici Váci. V okolí je řada gastronomických, kulturních a turistických ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0510R22

od 1 140 Kč / noc
- Detail
EXPO CONGRESS HOTEL - Budapest
2022

Hotel EXPO CONGRESS HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Expo Congress Hotel**** se tyčí 50 metrů nad Budapeští a zaručuje bezkonkurenční výhled na město. Nachází se v blízkosti náměstí Örs Vezér, v ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0511R22

od 880 Kč / noc
- Detail
IMPULSO FASHION HOTEL - Budapest
2022

Hotel IMPULSO FASHION HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Impulso Fashion Hotel**** se nachází v centru Budapešti, pouhých 150 metrů od II. Náměstí János Pál pápa a zelené linky metra (M4) - to je nejlepší a ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0512R22

od 970 Kč / noc
10,0 Detail
LA PRIMA FASHION HOTEL - Budapest
2022

Hotel LA PRIMA FASHION HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

La Prima Fashion Hotel**** se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Budapešti, poblíž hlavních turistických atrakcí města, jen asi 100 m od Dunaje ...

ADVENT V BUDAPEŠTI 26.11.- 28.11. * 03.12.- 05.12. * 17.12.- 19.12.2021

snídaně

Z0513R22

od 970 Kč / noc
- Detail
LEONARDO HOTEL BUDAPEST - Budapest
2022

Hotel LEONARDO HOTEL BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Leonardo Hotel Budapest se nachází v prosperující obchodní čtvrti Ferencváros, jen pár minut chůze od centra města a Dunaje . Žádný jiný 4hvězdičkový ...

ADVENT 26.11.- 27.11. * 02.12.- 05.12. * 08.12.- 12.12. * 17.12.- 19.12.2021

snídaně

Z0517R22

od 890 Kč / noc
- Detail
LION´S GARDEN HOTEL  - Budapest
2022

Wellness hotel LION´S GARDEN HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Hotel se nachází v blízkosti nejvýznamnějších památek a městského parku v Budapešti. Nedaleko hotelu se nachází náměstí Hrdinů (Hero's Square), ...

POZNEJTE BUDAPEŠŤ

snídaně

Z0688R22

od 1 068 Kč / noc
10,0 Detail
PROMENADE CITY HOTEL - Budapest
2022

Hotel PROMENADE CITY HOTEL - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

Promenade City Hotel se nachází v samém srdci města, na nejkrásnější pěší ulici v Budapešti. Vzhledem k centrální poloze jsou v docházkové ...

NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

Z0514R22

od 1 050 Kč / noc
- Detail
THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest
2021
Last
Minute

Hotel THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

The Aquincum Hotel Budapest**** se nachází na straně Buda, přes řeku Markétin ostrov se známými termálními vodami. V blízkosti park, středověké ...

LAST MINUTE se SLEVOU až 44% * Až 2 děti do 11,99 let ZDARMA

snídaně

Z0673R21

od 1 199 Kč / noc LAST MINUTE 26%
8,3 Detail
THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest
2022
Last
Minute

Hotel THE AQUINCUM HOTEL BUDAPEST - Budapest

Maďarsko Budapest a okolí

The Aquincum Hotel Budapest**** se nachází na straně Buda, přes řeku Markétin ostrov se známými termálními vodami. V blízkosti park, středověké ...

VLASTNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY

snídaně

Z0673R22

od 1 199 Kč / noc LAST MINUTE 13%
8,3 Detail